Makšķerēšana jūrā

Butes turpina ķerties,neskatoties uz vēso laiku.Nu jau cerība uz legālu bonusu.
19.novembris 2018, 20:47 | links
 
Vakar no rīta, netālu no Užavas bākas viena bute un norautas sešas sistēmas. Ap pusdienlaiku izdomāju pārcelties kur citur jo bija atlikušas tikai trīs sistēmas!
Piebraucu pie bākas tur copēja divi kungi no Jelgavas, viņiem drusku labāk jo esot kādas piecas butes!
Izdomāju ka jābrauc kaut kur starp Ventspili un Kolku, nobāzējos netāli no Irbes ietekas, tur copēja viens kungs no Stendes, kādas padsmit esot noķēris no rīta!
Stāstīja ka no rīta esot vākušies nost vīri no Lielvārdes ar pilniem spaiņiem, malači+++!
Es tur pierunāju arī vienu butīti apmēram pa divām stundām))), un ar to arī vakardienas copi beidzu.
Kaut kā tā vakar gāja, cope ir forša un līdzko būs laika, braukšu atkal, visiem ne asakas !!!

sevalods, 19.novembris 2018, 14:51


Pie Užavas bākas cilājas pamatīgi akmeņi un mēdz piespiest svinu. Jāmēģina vairākus simtus metrus pa labi, tur akmeņi mazāki.
19.novembris 2018, 20:06 | links
 
sevalods [14:51]: Vakar no rīta, netālu no Užavas bākas viena bute un norautas sešas sistēmas. Ap pusdienlaiku izdomāju pārcelties kur citur jo bija atlikušas tikai trīs sistēmas!
Piebraucu pie bākas tur copēja divi kungi no Jelgavas, viņiem drusku labāk jo esot kādas piecas butes!
Izdomāju ka jābrauc kaut kur starp Ventspili un Kolku, nobāzējos netāli no Irbes ietekas, tur copēja viens kungs no Stendes, kādas padsmit esot noķēris no rīta!
Stāstīja ka no rīta esot vākušies nost vīri no Lielvārdes ar pilniem spaiņiem, malači+++!
Es tur pierunāju arī vienu butīti apmēram pa divām stundām))), un ar to arī vakardienas copi beidzu.
Kaut kā tā vakar gāja, cope ir forša un līdzko būs laika, braukšu atkal, visiem ne asakas !!!Hmm...kaa var noraut sesas sisteemas??

edzuss2, 19.novembris 2018, 15:13

Akmeņos trāpi un lieta darīta. Tur pie bākas kaut kur zacepi esot.
Ja laicīgi nenosecina, tad pat vairāk var pazaudēt

Domaataajs, 19.novembris 2018, 17:31


Gandrīz katrā makšķerēšanas reizē ir bijis pa zacepam, pie tam atbrīvojot sistēmu, parasti āķis ir atliekts - tātad akmeņi.
19.novembris 2018, 18:43 | links
 
sevalods [14:51]: Vakar no rīta, netālu no Užavas bākas viena bute un norautas sešas sistēmas. Ap pusdienlaiku izdomāju pārcelties kur citur jo bija atlikušas tikai trīs sistēmas!
Piebraucu pie bākas tur copēja divi kungi no Jelgavas, viņiem drusku labāk jo esot kādas piecas butes!
Izdomāju ka jābrauc kaut kur starp Ventspili un Kolku, nobāzējos netāli no Irbes ietekas, tur copēja viens kungs no Stendes, kādas padsmit esot noķēris no rīta!
Stāstīja ka no rīta esot vākušies nost vīri no Lielvārdes ar pilniem spaiņiem, malači+++!
Es tur pierunāju arī vienu butīti apmēram pa divām stundām))), un ar to arī vakardienas copi beidzu.
Kaut kā tā vakar gāja, cope ir forša un līdzko būs laika, braukšu atkal, visiem ne asakas !!!Hmm...kaa var noraut sesas sisteemas??

edzuss2, 19.novembris 2018, 15:13


Elementāri Vatson,

Biju copē 16.datumā. It kā zāle normas robežās. Pēkšņi uznāk tikai vienā konkrētā vietā straumes atnests zāles vāls, kurš pēc 3 minūtem padara sistēmu par darba nespējīgu, un ar lielām pūlēm izvelkamu krastā. Un tā vismaz 5 reizes un tikai vienā vietā. Vienu trofejas sistēmu arī izvilku. Pāŗējām sistēmām zāle normas robežās. Tā ir daba, kura brīžam ir nesaprotama. Pieļauju varbūtību, ka tajā vietā straume ilgstošā laikā ir izskalojusi gultnē bedri, kurā uzkrājas un pārvietojas zaļā šļura. Vienkārši grunteni ar sistēmu vaktēju, jo ķērās, ka visu pasaulē aizmirsu tajā naktī un dienā. Uzstadīju savu individ rekordu.
19.novembris 2018, 17:58 | links
 
sevalods [14:51]: Vakar no rīta, netālu no Užavas bākas viena bute un norautas sešas sistēmas. Ap pusdienlaiku izdomāju pārcelties kur citur jo bija atlikušas tikai trīs sistēmas!
Piebraucu pie bākas tur copēja divi kungi no Jelgavas, viņiem drusku labāk jo esot kādas piecas butes!
Izdomāju ka jābrauc kaut kur starp Ventspili un Kolku, nobāzējos netāli no Irbes ietekas, tur copēja viens kungs no Stendes, kādas padsmit esot noķēris no rīta!
Stāstīja ka no rīta esot vākušies nost vīri no Lielvārdes ar pilniem spaiņiem, malači+++!
Es tur pierunāju arī vienu butīti apmēram pa divām stundām))), un ar to arī vakardienas copi beidzu.
Kaut kā tā vakar gāja, cope ir forša un līdzko būs laika, braukšu atkal, visiem ne asakas !!!Hmm...kaa var noraut sesas sisteemas??

edzuss2, 19.novembris 2018, 15:13


Akmeņos trāpi un lieta darīta. Tur pie bākas kaut kur zacepi esot.
Ja laicīgi nenosecina, tad pat vairāk var pazaudēt
19.novembris 2018, 17:31 | links
 
edzuss2 [19.11.18]: sevalods [14:51]: Vakar no rīta, netālu no Užavas bākas viena bute un norautas sešas sistēmas. Ap pusdienlaiku izdomāju pārcelties kur citur jo bija atlikušas tikai trīs sistēmas!
Piebraucu pie bākas tur copēja divi kungi no Jelgavas, viņiem drusku labāk jo esot kādas piecas butes!
Izdomāju ka jābrauc kaut kur starp Ventspili un Kolku, nobāzējos netāli no Irbes ietekas, tur copēja viens kungs no Stendes, kādas padsmit esot noķēris no rīta!
Stāstīja ka no rīta esot vākušies nost vīri no Lielvārdes ar pilniem spaiņiem, malači+++!
Es tur pierunāju arī vienu butīti apmēram pa divām stundām))), un ar to arī vakardienas copi beidzu.
Kaut kā tā vakar gāja, cope ir forša un līdzko būs laika, braukšu atkal, visiem ne asakas !!!Hmm...kaa var noraut sesas sisteemas??
Ar diegiem nav aršana
19.novembris 2018, 16:54 | links
 
Vakar arī sanāca būt pie jūras. Ciemos pie manis uz Kurzemi bija atbraucis brālis ar kuru jau pāris nedēļas atpakaļ bija plānota cope!
Laiciņš bija tāds kāds nu bija.... Vējš, viļņi darīja savu un no sestdienas copes ne miņas. Pie jūras bijām ap 7:30 un vienīgais kas ļoti reti pieķērās bija mazas lapiņas... Pēc pāris h makšķerēšanas sāku ar makšķeri mainīt vietas un meklēt kur butes varētu būt aizķērušās. Ap 14 tādu bedri arī atradu un līdz plkst 16 man 7 kg, brālim nepilni 4kg smukas butes!
Tas Miķeļos.
19.novembris 2018, 15:18 | links
 
sevalods [19.11.18]: Vakar no rīta, netālu no Užavas bākas viena bute un norautas sešas sistēmas. Ap pusdienlaiku izdomāju pārcelties kur citur jo bija atlikušas tikai trīs sistēmas!
Piebraucu pie bākas tur copēja divi kungi no Jelgavas, viņiem drusku labāk jo esot kādas piecas butes!
Izdomāju ka jābrauc kaut kur starp Ventspili un Kolku, nobāzējos netāli no Irbes ietekas, tur copēja viens kungs no Stendes, kādas padsmit esot noķēris no rīta!
Stāstīja ka no rīta esot vākušies nost vīri no Lielvārdes ar pilniem spaiņiem, malači+++!
Es tur pierunāju arī vienu butīti apmēram pa divām stundām))), un ar to arī vakardienas copi beidzu.
Kaut kā tā vakar gāja, cope ir forša un līdzko būs laika, braukšu atkal, visiem ne asakas !!!
Hmm...kaa var noraut sesas sisteemas??
19.novembris 2018, 15:13 | links
 
Vakar no rīta, netālu no Užavas bākas viena bute un norautas sešas sistēmas. Ap pusdienlaiku izdomāju pārcelties kur citur jo bija atlikušas tikai trīs sistēmas!
Piebraucu pie bākas tur copēja divi kungi no Jelgavas, viņiem drusku labāk jo esot kādas piecas butes!
Izdomāju ka jābrauc kaut kur starp Ventspili un Kolku, nobāzējos netāli no Irbes ietekas, tur copēja viens kungs no Stendes, kādas padsmit esot noķēris no rīta!
Stāstīja ka no rīta esot vākušies nost vīri no Lielvārdes ar pilniem spaiņiem, malači+++!
Es tur pierunāju arī vienu butīti apmēram pa divām stundām))), un ar to arī vakardienas copi beidzu.
Kaut kā tā vakar gāja, cope ir forša un līdzko būs laika, braukšu atkal, visiem ne asakas !!!
19.novembris 2018, 14:51 | links
 
Kautkāds klusums,ne Miķeļtornī ne Ovīšos pagaidām bute nenāk!!!

aimens5, 19.novembris 2018, 10:59


Windguru par to savlaicīgi brīdināja.......Sibīrijas bada vējš.
19.novembris 2018, 12:14 | links
 
Kautkāds klusums,ne Miķeļtornī ne Ovīšos pagaidām bute nenāk!!!
19.novembris 2018, 10:59 | links
 
Vakar Uz Ventspils mola skaists salūts un butes 0.5 spainis
19.novembris 2018, 08:53 | links
 
Izradās, ka butei tomēr šodien lielie svētki. Makšķernieki aizrāvušies ar svarīgakām galda lietām, tādejādi sekmējuši butes populāciju. Nevienas atskaites.......
18.novembris 2018, 23:21 | links
 
Domaataajs [17:24]: Sveiki visiem makskeresanas kollegiem! Man ir jautajums tiem, kas nodarbojas ar makskeresanu no krasta. Decembri un janvari ir verts kert zivis no krasta? Butes keras vai jau decembri tas jau par velu? Daudz esmu kur lasijis saka ka lidz decembra vidum labi keras un talak saka ka nav jegas, kadi ir jusu viedokli?

Finnstraum, 18.novembris 2018, 14:05

Praksē pārbaudīts, ka labi var saķert arī janvārī, patiesībā jebkurā mēnesī. Jautājums vienīgi tikai par loma lielumu un zivju kondīciju.
Kad paliek auksts, tad zivs paiet tālāk no krasta, tāpēc jāmeklē, kur dziļāks.Bet no krasta var ko nokert? Un cik dzili vina iet?

Finnstraum, 18.novembris 2018, 17:48


Brauc uz Lūžņu vai Ovīšiem, tur dziļāks. Ja viļņi skrien skaisti krastā lielā joslā, tur nemakšķere. Paskaties, kur skalojas pār pirmo un otro sēkli un vēlams lai pirmais vai otrais ir pietiekami tālu no krasta.
18.novembris 2018, 19:40 | links
 
var, tikai jāmeklē, kur dziļāks
18.novembris 2018, 18:08 | links
 
Domaataajs [18.11.18]: Sveiki visiem makskeresanas kollegiem! Man ir jautajums tiem, kas nodarbojas ar makskeresanu no krasta. Decembri un janvari ir verts kert zivis no krasta? Butes keras vai jau decembri tas jau par velu? Daudz esmu kur lasijis saka ka lidz decembra vidum labi keras un talak saka ka nav jegas, kadi ir jusu viedokli?

Finnstraum, 18.novembris 2018, 14:05

Praksē pārbaudīts, ka labi var saķert arī janvārī, patiesībā jebkurā mēnesī. Jautājums vienīgi tikai par loma lielumu un zivju kondīciju.
Kad paliek auksts, tad zivs paiet tālāk no krasta, tāpēc jāmeklē, kur dziļāks.
Bet no krasta var ko nokert? Un cik dzili vina iet?
18.novembris 2018, 17:48 | links
 
Domaataajs [18.11.18]: Sveiki visiem makskeresanas kollegiem! Man ir jautajums tiem, kas nodarbojas ar makskeresanu no krasta. Decembri un janvari ir verts kert zivis no krasta? Butes keras vai jau decembri tas jau par velu? Daudz esmu kur lasijis saka ka lidz decembra vidum labi keras un talak saka ka nav jegas, kadi ir jusu viedokli?

Finnstraum, 18.novembris 2018, 14:05

Praksē pārbaudīts, ka labi var saķert arī janvārī, patiesībā jebkurā mēnesī. Jautājums vienīgi tikai par loma lielumu un zivju kondīciju.
Kad paliek auksts, tad zivs paiet tālāk no krasta, tāpēc jāmeklē, kur dziļāks.
Bet no krasta var ko nokert? Un cik dzili vina iet?
18.novembris 2018, 17:48 | links
 
Sveiki visiem makskeresanas kollegiem! Man ir jautajums tiem, kas nodarbojas ar makskeresanu no krasta. Decembri un janvari ir verts kert zivis no krasta? Butes keras vai jau decembri tas jau par velu? Daudz esmu kur lasijis saka ka lidz decembra vidum labi keras un talak saka ka nav jegas, kadi ir jusu viedokli?

Finnstraum, 18.novembris 2018, 14:05


Praksē pārbaudīts, ka labi var saķert arī janvārī, patiesībā jebkurā mēnesī. Jautājums vienīgi tikai par loma lielumu un zivju kondīciju.
Kad paliek auksts, tad zivs paiet tālāk no krasta, tāpēc jāmeklē, kur dziļāks.
18.novembris 2018, 17:24 | links
 
Ja nav ledus - var ķert, kamēr iznārstojušas, tad plānas. No Kolkas puses sāk vairāk atdzist ūdens, var tad braukt uz Užavu, Jūrkalni, Pāvilostu
18.novembris 2018, 15:10 | links
 
Finnstraum [18.11.18]: Sveiki visiem makskeresanas kollegiem! Man ir jautajums tiem, kas nodarbojas ar makskeresanu no krasta. Decembri un janvari ir verts kert zivis no krasta? Butes keras vai jau decembri tas jau par velu? Daudz esmu kur lasijis saka ka lidz decembra vidum labi keras un talak saka ka nav jegas, kadi ir jusu viedokli?
Kert var kameer vaaks uznaak virsuu! Lomi protams paliks mazaaki bet ne visas zivs iet prom! Gan decembrii gan janvarii var kert butes ja vien pasam nagi nesalst :)
Esmu dzirdejis ka februarii veel ker..
18.novembris 2018, 14:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager