Makšķerēšana jūrā

2 komentāri 10 gadu laikā un izrādās ka es i vegāns!:)Vakar gribēju ielikt video ar Pāvilostas mola remontdarbiem , lai nebūtu lieki jautājumi, bet vai vajag!?Ja kādam interesē kas notiek Pāvilostā var rakstīt privāti!
13.novembris 2018, 10:27 | links
 
Jūras copei izmantoju Cormoram kātus ar testu 180g.un3,9m.auklu 0.23mm. ir arī Cormoran kāts ar to pašu testu tikai 4.20m.visiem ir lielie rinķi reizēs kad ir zāle tad nedaudz labāk.
13.novembris 2018, 09:15 | links
 
andix82 [13.11.18]: Pat nevajaga Saaremaa, gandriiz visaa ziemelju piekrastee var tiiri labi pavilkt
Vienkārši domāju ka tur labāk var būt tik nezin kura pusē ..līdakas pa līčiem esmu tur bijis
13.novembris 2018, 08:52 | links
 
Pat nevajaga Saaremaa, gandriiz visaa ziemelju piekrastee var tiiri labi pavilkt
13.novembris 2018, 08:38 | links
 
Nez kā Sāremā ķeras ?jo no Valmieras vienāds gabals sanāk ko braukt...
13.novembris 2018, 07:29 | links
 

Sovakar starp Irbi un Luznam no 16:30-21:00, 3 copmani, katram 2 kati, katram norma. Nacas slapju muguru vilkt. Distance tuva, zale minimala, straume 0, apmacies, jura gandriz tik musu. Eda visu, kas palicis bija no Kolkas sacensibam pari, pat kalmarus, un kad esma gandriz bija beigusies, bute pat keras uz rengu galvam. Cope pie juras forsa. Ne asakas.
13.novembris 2018, 02:52 | links
 
Kā jau pagājušo nedēļu rakstīju:nelasiet to,kas nepatīk,naveriet vaļā sev netīkamas lapas,būs mierīgāka dzīvošana.Un tā:šovakar ķērās labi,paņēmu 33gab.
12.novembris 2018, 23:08 | links
 
Vakar lūžņā pa dienu no plkst 8 līdz 16 divatā ar puiku 25 litru spainis. Izmērs vairāk vidējs. Ņēma gan reņģi gan garneli. Ņēma uzreiz ai otrā sēkļa. Jo tuvāk jo lielākas. Pārsvarā pa divām vai trijām. Saule , vējš no krasta , cope super! Ko vēl var vēlēties! Vienīgi piemēslots diezgan... un tukšie peldošie garneļu iepakojumi bojā makšķernieka tēlu
12.novembris 2018, 22:29 | links
 
buslis [12.11.18]: Sveiki. Tie kas jūrā darbojas ar fīdera kātiem cik Jums viņi gari un kādi testi? Cik resnu auklu liekat virsū?
Banax ar testu 180gr. Garums 4,5m. ar iespējy izņemt īso 50cm posmu. Aukla pītā 1-1,2 pēc japošku izmēriem.
12.novembris 2018, 21:49 | links
 
zhora_zirgs [11.11.18]: Fishsrmen, tas, kas tu pa fruktu esi, jau ir skaidrs. Kopsh kura laika dabas milis ir palama? Tas tev bez dabas butu? Neka.
Jā, esmu tāds frukts! Zandartiem, lašveidīgajiem, līdakām -"pačot i uvažuha". Bet tādām populācijām kā asars, vimba, bute - reizēm nekautrējos uzlikt nelielu poooo! Un man par to nav ne kādu sirdsapziņas pārmetumu! Un tā pat jau, ja saskaita cik reizes auzbraucu copēt un cik noķeru, tad vidējais pilnīgi noteikti sanāks stipri zem normas!
Tā kā lai man piedod dabas draugi, bet tā esmu darījis un darīšu arī turpmāk!
12.novembris 2018, 18:38 | links
 
Palasoties, rodas aizdomas, ka te salasījušies daļa vegānu un vēl ar izgrieztu taisno zarnu. Pagaidām cilvēks nevar apēst visas dabas veltes (zivis), jo tādu iespēju ierobežo objektīvi faktori (cenas uz raž. līdzekļiem, apgrozāmiem līdzekļiem ), attālums, laiks, realiz. iespējas. To, ka te ir daudz zaļo, tas ir labi, un no tā arī ir jāsāk, ka mēs esam dabu sen jau nobendējuši, Jūru pārvērtuši par dīķi. Šogad naktī Jaunciemā vardes ķēru jūras krastā. Labās zivis izķēruši. t. sk., savas mencas atdevuši bagātniekiem no eiropas. Paši kļuvuši par eiropas ubagiem, ēdam, to ko citi neņem, piem. vīriešu loceklim līdzīgā zivju suga kā atzīts parazīts. Man nav žēl, kad kāds pat apēdīs 3 spaiņus ar butēm. Nav te neviens gaļinieks un ekskursants, ar retiem izņēmumiem saules peldes cienītāji, jo visi esam pakļauti ekstremāliem dabas pārbaudījumiem. Uzdod jautājumu sev, ko tu dari ar ķīsi kad noķer....Un tas nav slaktiņš, ar nosacījumu, ja tas nav bērnudārzs. Man škiet, ka kādam atskaites forumā profesionālās kantes rīvē, un sit pa pašapziņu. Savukārt, provokatori bieži vien pasmejas, un tadā veidā cenšas pacelt savu pašapziņu vismaz virtuāli. Sacensības ir super, tās tuvina cilvēkus ar līdzīgām interesēm. Netiek taču ķertas lielās zivis ar tīkliem un pēc tam izbarotas kustoņiem. Aicinu neliekuļot......:).

Pravietis, 12.novembris 2018, 13:57

Taisu pieņēmumu, ka forumā ir iefiltrējušies visādu gan v......s, gan sabiedrisko struktūru darbinieki, kas provocē copmaņus uz vaļsirdīgām atklāsmēm, skalo smadzenes un it kā māca pareizi uztvert notiekošo un uzvedības normas dabā un būt par paklausīgiem likuma kalpiem. Sabiedrības audzināšanu, kontroli var veikt ar visdažādākiem paņēmieniem. Tādēļ tāds galēji raibs uzskatu plurālisms, kas robežojas brīžam, manuprāt, ar diagnozi. Brīžam lasu un "izkrītu nosēdumos" jāsāk gandrīz vai sevi šaustīt, šķiet, ka ar rītdienu jāsāk kaltēt sausiņi. :) Jeb vēlamā uzvedības norma būtu ar pajūgu braukt 220 km uz copi, atstāt bērīti kādā no pāris Kurzemes jūrmalā ar žēlastību atvēlētajām stāvvietām. Jāņem tikai katra lielākā 10 bute, jo pārējās 9 mammītes jālaiž vaļā jūriņā un par katru virs normas noķerto un dzīvotnespējīgo būti jāpiesakās pie inspektora, lai tas izrakstītu adm. pārkāpumu protokolu par soda naudas samaksu. Jālikvidē makšķerēšanas sacensības, jo tās grauj zivju populāciju un atražošanos. Super,....ļoti zaļa un" gaiša" paaudze mums izaugusi. Vai nu tā ir mazās tautiņas atsevišķu indivīdu skaudība un invaliditāte. Bet var būt no visa tā par ko rakstu pa drusciņai :(.

Pravietis, 12.novembris 2018, 17:19

piekrītu ,bet visi drukātāji ir vienkārši jūras mātes apdalītie kuriem nav ne poņas ne ņuha ne čujas un kā jau pienākas kārtīgam latvietim šausmīgi melna greizsirdība pret tiem kas to saprot kas ir čujs ņuhs un ir poņa.
12.novembris 2018, 18:22 | links
 
Pravietis [12.11.18]: Sveiki. Tie kas jūrā darbojas ar fīdera kātiem cik Jums viņi gari un kādi testi? Cik resnu auklu liekat virsū?

buslis, 12.novembris 2018, 17:17
Apsveicu, tu esi 100 000 000 ar analoģiski uzdoto jautājumu. Palasi lūdzu, pašķir pāris lpp. atpakaļ...., konsultacijas tiek dotas nepārtraukti un vidažādākajās interpretācijās.
Nu nu pāris lapaspuses. Tur ir jāšķir ilgi un dikti un jālasa līdzīgi teksti kādus Tu jau tagad raksti kā vieglāk ir pašķirt tās nieka vismaz 40+ lapas. Pat meklējot ar Google pieliekot klāt fīderis+jūra+copeslietas.lv informācijas ir maz jo copes forums ir ļoti plašs un nevar uzreiz atrast to ko vajag. Varēji jau nu nevis rakstīt garu penteri par to ka jāmeklē un nelietderīgi te rakstīt un mani apsveikt bet īsi un kodolīgi uzrakstīt atbildi uz manu jautājumu lai cits āksts ka es var tiešām pašķirt pāris lapas atpakaļ.
12.novembris 2018, 18:09 | links
 
Sveiki. Tie kas jūrā darbojas ar fīdera kātiem cik Jums viņi gari un kādi testi? Cik resnu auklu liekat virsū?

buslis, 12.novembris 2018, 17:17

No šīs sezonas man visi jūras fīderi ir Salmo Feeder Concept Distance 150 - 4.5 metri, tests līdz 150 gramiem, droši var pārslogot. Aukla pītā 0.15-018mm. Iepriekšējos gadus jūrā izmantoju Salmo Diamond Competition Feeder 210 - 3.9 metri, tests līdz 210 gramiem, bet tas pavisam noteikti bija pārspīlēts.
12.novembris 2018, 17:52 | links
 
Sveiki. Tie kas jūrā darbojas ar fīdera kātiem cik Jums viņi gari un kādi testi? Cik resnu auklu liekat virsū?

buslis, 12.novembris 2018, 17:17

Apsveicu, tu esi 100 000 000 ar analoģiski uzdoto jautājumu. Palasi lūdzu, pašķir pāris lpp. atpakaļ...., konsultacijas tiek dotas nepārtraukti un vidažādākajās interpretācijās.
12.novembris 2018, 17:49 | links
 
Palasoties, rodas aizdomas, ka te salasījušies daļa vegānu un vēl ar izgrieztu taisno zarnu. Pagaidām cilvēks nevar apēst visas dabas veltes (zivis), jo tādu iespēju ierobežo objektīvi faktori (cenas uz raž. līdzekļiem, apgrozāmiem līdzekļiem ), attālums, laiks, realiz. iespējas. To, ka te ir daudz zaļo, tas ir labi, un no tā arī ir jāsāk, ka mēs esam dabu sen jau nobendējuši, Jūru pārvērtuši par dīķi. Šogad naktī Jaunciemā vardes ķēru jūras krastā. Labās zivis izķēruši. t. sk., savas mencas atdevuši bagātniekiem no eiropas. Paši kļuvuši par eiropas ubagiem, ēdam, to ko citi neņem, piem. vīriešu loceklim līdzīgā zivju suga kā atzīts parazīts. Man nav žēl, kad kāds pat apēdīs 3 spaiņus ar butēm. Nav te neviens gaļinieks un ekskursants, ar retiem izņēmumiem saules peldes cienītāji, jo visi esam pakļauti ekstremāliem dabas pārbaudījumiem. Uzdod jautājumu sev, ko tu dari ar ķīsi kad noķer....Un tas nav slaktiņš, ar nosacījumu, ja tas nav bērnudārzs. Man škiet, ka kādam atskaites forumā profesionālās kantes rīvē, un sit pa pašapziņu. Savukārt, provokatori bieži vien pasmejas, un tadā veidā cenšas pacelt savu pašapziņu vismaz virtuāli. Sacensības ir super, tās tuvina cilvēkus ar līdzīgām interesēm. Netiek taču ķertas lielās zivis ar tīkliem un pēc tam izbarotas kustoņiem. Aicinu neliekuļot......:).

Pravietis, 12.novembris 2018, 13:57


Taisu pieņēmumu, ka forumā ir iefiltrējušies visādu gan v......s, gan sabiedrisko struktūru darbinieki, kas provocē copmaņus uz vaļsirdīgām atklāsmēm, skalo smadzenes un it kā māca pareizi uztvert notiekošo un uzvedības normas dabā un būt par paklausīgiem likuma kalpiem. Sabiedrības audzināšanu, kontroli var veikt ar visdažādākiem paņēmieniem. Tādēļ tāds galēji raibs uzskatu plurālisms, kas robežojas brīžam, manuprāt, ar diagnozi. Brīžam lasu un "izkrītu nosēdumos" jāsāk gandrīz vai sevi šaustīt, šķiet, ka ar rītdienu jāsāk kaltēt sausiņi. :) Jeb vēlamā uzvedības norma būtu ar pajūgu braukt 220 km uz copi, atstāt bērīti kādā no pāris Kurzemes jūrmalā ar žēlastību atvēlētajām stāvvietām. Jāņem tikai katra lielākā 10 bute, jo pārējās 9 mammītes jālaiž vaļā jūriņā un par katru virs normas noķerto un dzīvotnespējīgo būti jāpiesakās pie inspektora, lai tas izrakstītu adm. pārkāpumu protokolu par soda naudas samaksu. Jālikvidē makšķerēšanas sacensības, jo tās grauj zivju populāciju un atražošanos. Super,....ļoti zaļa un" gaiša" paaudze mums izaugusi. Vai nu tā ir mazās tautiņas atsevišķu indivīdu skaudība un invaliditāte. Bet var būt no visa tā par ko rakstu pa drusciņai :(.
12.novembris 2018, 17:19 | links
 
Sveiki. Tie kas jūrā darbojas ar fīdera kātiem cik Jums viņi gari un kādi testi? Cik resnu auklu liekat virsū?
12.novembris 2018, 17:17 | links
 
Copmanis [11.11.18]: Vot loģika. Noķer 30kg - gaļinieks, maita, pakārt tādu.
Amorālā pasākumā, ko par copes sacensībām dēvē, noslaktē tonnu - super, malači, brauksim atkal.
Labs, veči! :)

BAigars, 11.novembris 2018, 22:57
Proteīns spiež smadzenes? :D
Vo Vo a to es domāju kur tam dzekam smadzenes palikušas:))
12.novembris 2018, 16:35 | links
 
Piekrītu Sapelenam, tiešām ākstu bars. Paši droši vien ar zirgiem brauc uz copi, lai dabu nepiesārņotu, un noķer tikai puskilo, lai 1reizi paēstu... Un kronis visam ir aicinājums atlaist buti ! Cik % vispār nav tā ierijušas, ka jāplēš visa žauna vaļā ? Jeb tie pārhumānie irsēji atlaiž tās saplēstās ? Man domāt- šis ir copmaņu portāls, ne vegānu. Ja tik ļoti žēl zivtiņu un tik ļoti garšo zāle, tad vācaties, lūdzu, uz kādu salātu audzētāju forumu !
12.novembris 2018, 15:47 | links
 
Palasīju jūsu komentārus un sapratu, ka šis portāls laikam ir jāslēdz, ja cilvēki aizbrauc uz jūru un noķer labu skaitu ar zivīm pietam vēl NORMU četratā puse vīriešu kārtas pārstāvju un ota puse sieviešu, tad laikam sievietēs jūrā nemaz nevar makšķerēt. Parasti braucu kopā ar meitu un viņa jau no mazotnes iekabina jūras vilkiem, ja kādreiz staigāja gar jūras krastu un lasija gliemežvākus, tad tagad makšķerē ne sliktāk kā es. Nevajag jau pārspīlēt ar savu greizsirdību.
Tiem, kas nesaprot, ka jūra zivju pietiks visiem, lai nesež portālā aiz segvārdiem un nedirš, brauc uz jūru makšķerēt un atrāda forumā savus lomus!
Lūgums nomierināties un savas antipātijas un dusmas izlādēt citūr.

Šodien jūra lieli viļņi un jūra ar vien vairāk atkāpjas pacmit butes :).
12.novembris 2018, 15:46 | links
 
Ākstu bars. Tā ka makšķernieki no krasta 3 mēnešu laikā varētu ietekmēt bušu populāciju Baltijas jūrā,tur to nosaka pavisam citi faktori -ūdens apmaiņa, piesārņojums ,rūpnieciskā zveja. Cita lieta mazās upes,populārākie ezeri -strīdaties par tiem.
12.novembris 2018, 15:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager