Makšķerēšana jūrā

Par to jau runa, teksts jau liecināja (ar to pompozo piezīmi par nespēku izķidāt...), ka speciāli kacināja..un, re - tā arī izrādījās :)))
11.novembris 2018, 21:33 | links
 
Skaidrs, ka esi no tiem pašiem..nav jēgas turpināt.
11.novembris 2018, 21:31 | links
 
Vispār jau 4 cilvēki makšķerēja,nevajag jau skaust, ja nevarat atrast vietu kur ņem!

rausis123, 11.novembris 2018, 20:44


Nu re, ar to arī vajadzēja sākt :)
A kas liek domāt, ka skauž?
11.novembris 2018, 21:30 | links
 
zhora_zirgs [11.11.18]: Es domāju, ja te runa ir, kārtējo reizi, par to, ka ir sevišķa suga cilvēku (tiešām nesaprotu, kas tādiem galvā), kam patīk veikt tāda tipa ierakstus, speciāli neprecizējot, ka loms ir uz tik un tik cilvēkiem (arī FB novērots), lai tikai gūtu kaut kādu dīvainu baudu, kad kāds "uzķeras"... Kam galvā jadarās, lai tā darītu...
Drīzāk jau te kārtējo reizi ir runa ir par to sugu, kuriem īpaši jāatzīmē kas, ar ko, cik daudz, cik garšs, nobučoju un atlaidu utt. Ja kāds no šiem atslēgas vārdiem iztrūkst, tā irsā... Acis sarkanas un jānoirš!:)
Lai būtu droš, ka tevi nesāks mācīt, tad rakstot atskaiti, viens teikums par copes rezultātu un pārējais viss sīki un smalki jāapraksta par svariem, izmēriem, kātu un makšķeru skaitu utt, lai prokuroriem nebūtu pie kā pieisties! Un pilnai drošībai, vēl jāsavāc tuvāko desmit kaimiņu mēsli!:)))))
11.novembris 2018, 21:19 | links
 
Uj, ne tur iekomentēju. Koments bij domāts dadyboy.!
11.novembris 2018, 21:10 | links
 
Vispār jau 4 cilvēki makšķerēja,nevajag jau skaust, ja nevarat atrast vietu kur ņem!
11.novembris 2018, 20:44 | links
 
Es domāju, ja te runa ir, kārtējo reizi, par to, ka ir sevišķa suga cilvēku (tiešām nesaprotu, kas tādiem galvā), kam patīk veikt tāda tipa ierakstus, speciāli neprecizējot, ka loms ir uz tik un tik cilvēkiem (arī FB novērots), lai tikai gūtu kaut kādu dīvainu baudu, kad kāds "uzķeras"... Kam galvā jadarās, lai tā darītu...
11.novembris 2018, 19:53 | links
 
Pravietis [11.11.18]: Patiess prieks lasīt pozitīvo no Līguča, Urmaasa un citiem ! Un kā darvas karote šeit šķiet visādi negatīvismi no Baigariem, Praviešiem... Man ar ļoti patīk bušu cope, īpaši jau kopā ar dāmu. :) Pravieti, ko Tu izvēlētos par copes partneri - jauku sievieti vai Baigaru ?

atmos, 11.novembris 2018, 14:15

Sieviete un cope, tā ir neraža. Sieviete kuģim uz klāja tā jau ir katastrofa.......
Bet, ja nu viņš necopēja viens? Ja nu tas nav viņa viena loms?
11.novembris 2018, 19:14 | links
 
Laikam jau neko jaunu nepateikšu,bet lielu paldies gribu pateikt Kolkas kausa organizātoriem un viņu komandai par lielisko pasākumu,,,cope jūrā ir super prieks par kuplo dalībnieku skaitu un doto iespēju pacopēt blakus ar tādiem vīriem kā Skiperis un mini Me......nākamgad noteikti būsim,,,Resnie Putni,,,
11.novembris 2018, 19:13 | links
 
Patiess prieks lasīt pozitīvo no Līguča, Urmaasa un citiem ! Un kā darvas karote šeit šķiet visādi negatīvismi no Baigariem, Praviešiem... Man ar ļoti patīk bušu cope, īpaši jau kopā ar dāmu. :) Pravieti, ko Tu izvēlētos par copes partneri - jauku sievieti vai Baigaru ?

atmos, 11.novembris 2018, 14:15


Sieviete un cope, tā ir neraža. Sieviete kuģim uz klāja tā jau ir katastrofa.......
11.novembris 2018, 19:03 | links
 
tipa skatās kā ''man pohui ''par noteikumiem sranijs gaļenieks

Vakar Liepājas pusē no rīta līdz vakaram 159 gab. Aptuveni 30 kg. Spainī 86 jau izķidātas un vannā 73 vēl jaķidā šorīt rokas nolaidās vairāk ķidāt! Visiem veiksmi jūrā!

rausis123, 11.novembris 2018, 14:52
11.novembris 2018, 18:33 | links
 
Vakar Liepājas pusē no rīta līdz vakaram 159 gab. Aptuveni 30 kg. Spainī 86 jau izķidātas un vannā 73 vēl jaķidā šorīt rokas nolaidās vairāk ķidāt! Visiem veiksmi jūrā!

rausis123, 11.novembris 2018, 14:52


Ja nolaidās rokas ķidāt, atceries, cik noteikumos rakkstīts - 10 kg
11.novembris 2018, 15:56 | links
 
Kuti,
ja godīgi, es arī braucu uz jūras copi atslēgties no ikdienas, nevis kādam vecim ko pierādīt :)
Ar copi bērnībā mani "inficēja" brālis, kurš, mani pieskatīdams, ņēma līdzi uz copi un, lai es netrokšņotu un nebaidītu zivis, iedeva man pašai makšķeri.
Neesmu baigā copmane, braucu tikai butēs, ko jau atkal man ierādīja brālis 2009.gadā.
Labi, nepiesārņošu ar netēmu forumu - ne asakas!
Tiekamies pie jūras (nu ar dažiem no šejienes noteikti)!
11.novembris 2018, 15:16 | links
 
Vakar Liepājas pusē no rīta līdz vakaram 159 gab. Aptuveni 30 kg. Spainī 86 jau izķidātas un vannā 73 vēl jaķidā šorīt rokas nolaidās vairāk ķidāt! Visiem veiksmi jūrā!

rausis123, 11.novembris 2018, 14:52


Hmm, varbūt lai nenolaistos rokas uz ķidšanu, neņemt vairāk par atļautajiem 10 kg?
11.novembris 2018, 15:09 | links
 

Lielāko ties bija dipleti un tripleti. Šeit tik vien no skaistulēm.
11.novembris 2018, 14:55 | links
 
Ar lielāko daļu večiem copmaņiem ir skaidrs ka viņi brauc lai atslēgtos no ikdienas rūpēm un stresa nevis lai sasniegtu rezultātu copē bet ar dāmām ir savādāk jo viņas pieiet šaij lietai mērķtiecīgi lai sasniegtu rezultātu un pierādītu ka var večiem izgriezt pogas un ka nav viņu vieta tikai pie plīts un veļas mašīnas.
Un jo vairāk tādu būs jo labāk, varbūt pļēguru un cūkotāju paliks mazāk pie ūdeņiem. :)
11.novembris 2018, 14:53 | links
 

;-)
11.novembris 2018, 14:52 | links
 

Vakar Liepājas pusē no rīta līdz vakaram 159 gab. Aptuveni 30 kg. Spainī 86 jau izķidātas un vannā 73 vēl jaķidā šorīt rokas nolaidās vairāk ķidāt! Visiem veiksmi jūrā!
11.novembris 2018, 14:52 | links
 
Tie meičuki, kurus pazīstu, copē labāk par 70% no tēvaiņiem. Ināra Zīverte, Ināra Koha, Kristīne Radziševska tās titulētākas, bet vēl jau ir krietna kaudzīte ar labām copes meitenēm. Anita no "Ēsmas" u.c.
11.novembris 2018, 14:28 | links
 
Patiess prieks lasīt pozitīvo no Līguča, Urmaasa un citiem ! Un kā darvas karote šeit šķiet visādi negatīvismi no Baigariem, Praviešiem... Man ar ļoti patīk bušu cope, īpaši jau kopā ar dāmu. :) Pravieti, ko Tu izvēlētos par copes partneri - jauku sievieti vai Baigaru ?
11.novembris 2018, 14:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager