Makšķerēšana jūrā

Pravietis
Šeit ir copmaņu portāls. Copmaņi sapazīstās neatkarīgi no dzimuma. Pazīstu vairākas makšķernieces un esmu pat bijis kopā ar viņām copēt! Līgucis nav izņēmuns. Esam vairākkārt kopā braukuši uz bušu copi.
Man vnk nav saprotama dažu "vīriešu" attieksme pret sievietēm makšķerniecēm.

urmaas, 11.novembris 2018, 13:48


Uvažuha par atklātību......Tā jau ir, eiropā vairs nav aizspriedumu, ko tad es konservātors varu bilst. :).
11.novembris 2018, 14:05 | links
 
Pravietis
Šeit ir copmaņu portāls. Copmaņi sapazīstās neatkarīgi no dzimuma. Pazīstu vairākas makšķernieces un esmu pat bijis kopā ar viņām copēt! Līgucis nav izņēmuns. Esam vairākkārt kopā braukuši uz bušu copi.
Man vnk nav saprotama dažu "vīriešu" attieksme pret sievietēm makšķerniecēm.
11.novembris 2018, 13:48 | links
 
mini_Mi, paldies par atzinīgiem vārdiem! :) No profiņa dzirdēt ko tādu ir īpaši patīkami. Īpašs paldies urmaas, kurš man palīdzējis labāk saprast kas un kā, un Guncham paldies par to, ka ierādīja tieši šo metiena veidu. Agrāk metu pār plecu un sazin kā, tad arī lidoja kā nu lidoja :D
Bet pāri visam - man nenormāli patīk butu cope!
Paldies Jurasmātei! :)
11.novembris 2018, 13:08 | links
 
rolis123 [11.11.18]: , labi ka vakar izglaba lietuvieti tads nelaimes gadijums
Šitiem vajadzētu alko testu pirms vispār laist uz moola. Vienmēr ķēmā,met visiem šķērsām un izspiež no vietām nemanjaa.
11.novembris 2018, 13:05 | links
 
Urmaas,
Cerams, ka sacensības nepārvērtīsies par iepazīšanās klubiņu. :). Katram vajadzētu būt savai līgai. Labi jau būtu, ja sievišķi tomēr stāvētu ķēķī pie podiem...., nevis nodarbotos ar neraksturīgām lietām. Man piemēram, kaut kā vienaldzīgi sievišķu rezulti. Viņām rokas varbūt smaržo pēc lefkojām, kas iekārdina zivi un tevi :).
11.novembris 2018, 12:37 | links
 
mini_Me [10.11.18]: Kolkas kausa pasākums ir tas notikums, kur tiešām katru gadu ir vēlēšanās piedalīties. KMK un atbalsta komanda - vienkārši perfekts darbs: gan plānošana, gan organizācija, gan atmosfēra, gan cienasta gardums, gan noslēgums. Rezultātu protokols pieejams 18:52 - fantastiska operativitāte, atšķirībā no Jūrkalnes brīnuma.
Paldies komandas biedram Skiperim, kurš ielaidās avantūrā un kopā ar mani izcīnīja 3.vietu (220gr. līdz 2.vietai)!
Līgucītis 34.sektorā vispābā bija kaut kas izcils - nekad nebiju redzējis, ka sievišķis tik tehniski prot mest un pie tam rezultatīvi vilkt: rispekt i uvažuha!
Labi norūkts. Pievienojos!
Varu tik piebilst, ka ir ļoti patīkami sarikt sen un ne tik sen neredzētos draugus. Prieks par to, ka ar katru gadu nāk klāt pa kādai daiļā dzimuma dalībniecei. :)
11.novembris 2018, 12:12 | links
 
ar slaktēšanu nekāds sakars-makšķernieki brauktu tāpat uz jūru copēt un citur iespējams noķertu arī vairāk un aizsēdētos ilgāk un pārsniegtu normas utt. tā ka tavi argumenti īsti nederēs.

Nav runa par pasākumu, ticu, ka labs. Vienreiz biju kolkas mačos, patika. Runa ir par organizētu mērķtiecīgu zivju slaktēšanu. Ne ar ko neatšķiraties no Daugavas murdu brigādēm.

BAigars, 11.novembris 2018, 09:08
11.novembris 2018, 12:03 | links
 
Kolkas pasākums vakar tiešām bija patīkams,
Organizēšana super
Nākamgad obligāti jāpiedalās....
11.novembris 2018, 11:03 | links
 
Laba cope uz ziemeliti , labi ka vakar izglaba lietuvieti tads nelaimes gadijums
11.novembris 2018, 10:48 | links
 
Paldies Kolkas maču organizētājiem, man patika . Mačos parasti nepiedalos, bet šoreiz nevarēju atteikt mini_Me un nenožēloju. Man gan līdz viņa meistarībai vēl augt un augt ;)) Ne asakas!
11.novembris 2018, 09:27 | links
 
Nav runa par pasākumu, ticu, ka labs. Vienreiz biju kolkas mačos, patika. Runa ir par organizētu mērķtiecīgu zivju slaktēšanu. Ne ar ko neatšķiraties no Daugavas murdu brigādēm.
11.novembris 2018, 09:08 | links
 
ka ar buti sorit
11.novembris 2018, 09:05 | links
 
Doma doties butēs. Ir vieta autiņā ja kādam vēlme pievienoties
11.novembris 2018, 07:16 | links
 
Kolkas kausa pasākums ir tas notikums, kur tiešām katru gadu ir vēlēšanās piedalīties. KMK un atbalsta komanda - vienkārši perfekts darbs: gan plānošana, gan organizācija, gan atmosfēra, gan cienasta gardums, gan noslēgums. Rezultātu protokols pieejams 18:52 - fantastiska operativitāte, atšķirībā no Jūrkalnes brīnuma.
Paldies komandas biedram Skiperim, kurš ielaidās avantūrā un kopā ar mani izcīnīja 3.vietu (220gr. līdz 2.vietai)!
Līgucītis 34.sektorā vispābā bija kaut kas izcils - nekad nebiju redzējis, ka sievišķis tik tehniski prot mest un pie tam rezultatīvi vilkt: rispekt i uvažuha!
10.novembris 2018, 23:52 | links
 
70 komandas un tādi rezultāti. Normāli. Tonna butes mazāk. Lai dzīvo copes sacensības.

BAigars, 10.novembris 2018, 20:07

Puikiņ: Baltikas tipa zvejas kuģis normālā dienā 1 stundas laikā izceļ 4 tonnas ar butēm. To kvantumu pareizinām ar 8 tralēšanas stundām. Iegūstam ... Pie tam tas viss tiek nodots pārstrādei zivju miltos barībai zvēriem... Un tu iedrošinies kaut ko svepstēt par Kolkas kausa rezultātu kopējo svaru, karpu bučotāj, blē?
10.novembris 2018, 23:04 | links
 
Butes ķeras labi .miķeļi .3 stundas 40 butes.ir ok
10.novembris 2018, 22:47 | links
 
Par šodienu nav runa.
10.novembris 2018, 22:39 | links
 
Vai nav vienkāršāk māja jūras krastā?Man patīk mači un azarts.Sāpīgi,ja mačos neveicas.Šogad esmu piedalījies 4 jūras mačos.

leonids, 10.novembris 2018, 21:33


Vienkāršāk jā, bet vismaz pagaidām lētāk ir dažas reizes gadā aizbraukt :)
Tu gribi teikt, ka šodien neveicās? Starp blakus sektoriem izskatās labākais rezultāts.
10.novembris 2018, 21:57 | links
 
Kolkas makšķernieku kluba vārdā saku lielum lielo paldies visiem šīsdienas sacensību dalībniekiem par milzīgo atsaucību!
Rezultāti ir pilnībā apkopoti un pieejami www.kolka.lv

P.S. Paldies manai komandai par atbalstu.
Man ir vislabākais pārinieks!
10.novembris 2018, 21:37 | links
 
Paldies Kolkas maču organizētājiem, atbalstītājiem un dalībniekiem!
Superforši un ražīgi pavadīta diena (man ar kolēģi 12,5kg butu), beidzot tika lauzta mana maču 0 statistika! :D
Un prieks par foršajiem kaimiņiem mačos!
Ne asakas!
10.novembris 2018, 21:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager