Makšķerēšana jūrā

Vakar Ovīšos tas ir 13.10 vairāk uz kolkas pusi no 9 rītā līdz 9 vakarā kopā mājās aizbrauca 69 jeb 70 butes . Kautsvarā bez galvām un kiškām sanāca teju vai 13 kg. tuvāk vakaram distance 10-15 metri,tas ir līdz pirmajam sēklim. Tālā distance brienot un metot labi ja kādas pāris butes tik bij. Un jā pa lielam tikai uz svaigu garneli. 1 kāts bija uz vārīto garneli tur rezultāts 0. Kolēģiem uz vārīto kaut kas jau nāca ārā :)

Dedzinatajs, 14.oktobris 2018, 13:41


Ui, jācer, ka noteikumu ietvaros viss tika saskaitīts un izķidāts.
Bet tā forši.
14.oktobris 2018, 19:55 | links
 
No lasītā varu secināt, ka cope Lūžņā bijusi pa dienu. Mēs atbraucām ap 17. Pa gaismu pa kādai bija. Kā satumsa, tā apklusa un visu nakti tik pa kādai ar lielu lūgšanos. Ap 5 rītā notināmies.rezultāts švaks.
14.oktobris 2018, 17:50 | links
 
Vakar Ovīšos tas ir 13.10 vairāk uz kolkas pusi no 9 rītā līdz 9 vakarā kopā mājās aizbrauca 69 jeb 70 butes . Kautsvarā bez galvām un kiškām sanāca teju vai 13 kg. tuvāk vakaram distance 10-15 metri,tas ir līdz pirmajam sēklim. Tālā distance brienot un metot labi ja kādas pāris butes tik bij. Un jā pa lielam tikai uz svaigu garneli. 1 kāts bija uz vārīto garneli tur rezultāts 0. Kolēģiem uz vārīto kaut kas jau nāca ārā :)
Sveiks,

Man vārītā garnele iepriekšējo reizi arī bija 0.
Dedzinatajs, 14.oktobris 2018, 13:41
14.oktobris 2018, 17:40 | links
 
Vakar,no 17.00-23.30 man 15normāla izmēra butes,kolēģim,brienot vairak,pa tumsu cope švakāk nekā pa gaismu,tas Jūrkalnes rajona
14.oktobris 2018, 15:51 | links
 
Sveiki! Kādam ir info vai pāvilostā makšķerniekiem ir pieejams mols? Zinu ka vasarā bija celtniecības darbi - pagarināja molu un viss bija norobežots! Ka vispār šodien ar copi jūrā?
14.oktobris 2018, 15:51 | links
 
Dedzinatajs [14.10.18]: Vakar Ovīšos tas ir 13.10 vairāk uz kolkas pusi no 9 rītā līdz 9 vakarā kopā mājās aizbrauca 69 jeb 70 butes . Kautsvarā bez galvām un kiškām sanāca teju vai 13 kg. tuvāk vakaram distance 10-15 metri,tas ir līdz pirmajam sēklim. Tālā distance brienot un metot labi ja kādas pāris butes tik bij. Un jā pa lielam tikai uz svaigu garneli. 1 kāts bija uz vārīto garneli tur rezultāts 0. Kolēģiem uz vārīto kaut kas jau nāca ārā :)
Super
14.oktobris 2018, 14:38 | links
 
Vakar Ovīšos tas ir 13.10 vairāk uz kolkas pusi no 9 rītā līdz 9 vakarā kopā mājās aizbrauca 69 jeb 70 butes . Kautsvarā bez galvām un kiškām sanāca teju vai 13 kg. tuvāk vakaram distance 10-15 metri,tas ir līdz pirmajam sēklim. Tālā distance brienot un metot labi ja kādas pāris butes tik bij. Un jā pa lielam tikai uz svaigu garneli. 1 kāts bija uz vārīto garneli tur rezultāts 0. Kolēģiem uz vārīto kaut kas jau nāca ārā :)
14.oktobris 2018, 13:41 | links
 
Kolumbs [14.10.18]: Sveiki visiem! Es gan nevaru sūdzēties, vakar jeb 13.10 biju Lūžņā un man vienam pašam bija 38 butes, mājās nosvēru un kopā sanāca ap 8/9 kg, tas no pulkstens 9 rītā līdz kaut kādiem pus 19, pēdējā stundā jau bija galīgs tukšums, lielākā aktivitāte bija uzreiz kā atbraucu un pa dienu, uz vakara pusi pārtrauca ņemt, pa lielam tikai uz reņģi, strādāja arī vārītā garnele. Visās distancēs, bet labāk bija, protams, ar brišanu.. zivtiņa ir jāmeklē, tad būs arī cope nevainojama, vēlāk ielikšu arī kādu bilžu.. ko, lai saka, visiem - Ne asakas!
Sveiki, zivs ir, pašam vakar ap 36 gab, +8 atlaidu atpakaļ lai paaugas. Laiks ideāls, cope labāka kāda man ir bijusi.
14.oktobris 2018, 13:04 | links
 
Sveiki visiem! Es gan nevaru sūdzēties, vakar jeb 13.10 biju Lūžņā un man vienam pašam bija 38 butes, mājās nosvēru un kopā sanāca ap 8/9 kg, tas no pulkstens 9 rītā līdz kaut kādiem pus 19, pēdējā stundā jau bija galīgs tukšums, lielākā aktivitāte bija uzreiz kā atbraucu un pa dienu, uz vakara pusi pārtrauca ņemt, pa lielam tikai uz reņģi, strādāja arī vārītā garnele. Visās distancēs, bet labāk bija, protams, ar brišanu.. zivtiņa ir jāmeklē, tad būs arī cope nevainojama, vēlāk ielikšu arī kādu bilžu.. ko, lai saka, visiem - Ne asakas!
14.oktobris 2018, 12:54 | links
 
Notināmies no Lūžņas. Cope draņķīga. Viena no švakākajām bušu copes reizēm man. Kopā kādus 2 kg moš salasīju. Ēdienkartē bija reņģe parastš, reņģe ar ķiplociņu un garnele. Blakus kopānijai veicās nedaudz labāk, bet arī spaiņus nevilka. Nez vai pie vainas bija vieta vai meistarība. Tautas tūkstots. Ap 5ciem vakarā vietu jau atrast bija problemātiski. Naktī liela daļa sāka paklīdt.

Fishmens, 14.oktobris 2018, 07:42


Ta jau mums paveicas, ka braucām uz rīta copi, no 5:30 līdz 17:00 katram pa 4kg. Nekas ūberspožs, bet diena izdevusies. Mēs priecīgi.
14.oktobris 2018, 12:25 | links
 
Urmaas ,tere!Apmēram 1/3butes lāatlaiž,vai jāatstāj kūmiņam.Vakar bija jāmet pāri 1.sēklim.
14.oktobris 2018, 10:49 | links
 
diametrs [13.10.18]: urmaas [Vakar]: Jānoslauka kātiem putekļi, jāpārsien sistēmas un jābrauc. :)Sen neesam tikušies
Sveiks
Laiciņš jau ir pagājis. :)
14.oktobris 2018, 08:45 | links
 
Notināmies no Lūžņas. Cope draņķīga. Viena no švakākajām bušu copes reizēm man. Kopā kādus 2 kg moš salasīju. Ēdienkartē bija reņģe parastš, reņģe ar ķiplociņu un garnele. Blakus kopānijai veicās nedaudz labāk, bet arī spaiņus nevilka. Nez vai pie vainas bija vieta vai meistarība. Tautas tūkstots. Ap 5ciem vakarā vietu jau atrast bija problemātiski. Naktī liela daļa sāka paklīdt.
14.oktobris 2018, 07:42 | links
 
Algreko un Pravietim.
Oltem jau sen viss ir pie kājas. Viņš cīnījās līdz vienkārši piegriezās. Viens nav karotājs. NG vispār interesē tikai Krievija, jo cīņa ar mūsu likumdevējiem nozīmētu sava amata zaudēšanu, bet tas viņam nav izdevīgi. Pat facebook viņš labāk saistās ar krievvalodīgajiem un Krieviju. No tiem kas ir pacēluši gaismā kā TV, Radio, tā presē, daudz sastrādātu mēslu, paliek tikai viens. Viens, bet kuru zina visa Latvija un ne tikai te pie mums. Viņš ir daudz vairāk uzdrīkstējies par Olti un NG.
Ir jādara kā izdarīja leiši. Savāca pazīstamo copmaņu kodolu, pierunāja viņus, izveidoja partiju un par to iestājās vairāk kā 400 tūkstoši copmaņu. Protams, visiem izziņojot kas un kā, un kapēc! Tagad var redzēt panākumus! Patreiz pie MKLietuvas noteikumu izstrādes sēž un darbojas cilvēki kas pārzina šo nozari un izdara loģiskus secinājumus ar loģiskiem likumiem!
Bet mums līdz tam vēl laikam jānotiek zemestrīcei:)))))

soks, 13.oktobris 2018, 19:53

Sveiks Sok,

Kaut kā nebiju tevi pamanījis. Ja tas par ko Tu runā ir taisnība, tad es tev par 101 % pievienojos, man pat grūti kaut ko piebilst. Es šajā valstī saprotu tikai vienu. Labi sēdēt deputātos un nebūt ne par ko atbildīgam. Tas ir visbezatbildīgākais amats eirolatvijā. Jautājumi, kas interesē copmaņus pagaidām ir pilnīgā novārtā. Divas biedrības izklaidē savus biedrus un pārējais pie kājas. Vienīgais gribu piebilst, vietējās kurzemes piekrastes pašvaldības par mūsu invāziju noteikti nav priecīgas, jo mēs viņiem radām problēmas un šīs problēmas labticīgi viņi nerisinās, jo nav ieinteresēti, protams atkal naudas jautājums, sakārtot šo industriju. Tā kā nāksies vien dzīvot kā dzīvojām........
13.oktobris 2018, 21:41 | links
 
urmaas [13.10.18]: Jānoslauka kātiem putekļi, jāpārsien sistēmas un jābrauc. :)
Sen neesam tikušies
13.oktobris 2018, 21:27 | links
 
Jānoslauka kātiem putekļi, jāpārsien sistēmas un jābrauc. :)
13.oktobris 2018, 21:02 | links
 
Sveiki, bušotāji! :)
Tikko atgriezos no Lūžņas, besis totāls, jo nav gulētas 37 stundas, bet ne par to stāsts...
Ieradāmies ap 5:30, pienākot pie jūras, skats pa labi -spīgulīšu un lukturīšu ņirboņs ne pa knapu, bet nedaudz pa kreisi atradām vietiņu, tālu nebij jāiet. Tautas daudz. Iemetām makšķeres, pēc piecām minūtēm katram pa vienai (bijam divatā). Tumsā un ausmā cope intensīvāka, līdz 13:00 retāka, līdz 15:00 gandrīz nekā, tad atkal drusku sāka uzdarboties. 17:00 notinām makšķeres.
Rezumē: 22 butes (11plaukstas, 11pasmukas),
Ar brišanu, cik nu tālu varēju aizmest, vēlāk drusku tuvāka distance.
Esmā vārītā garnele, renģi un nevārīto garneli praktiski ignorēja.
Mana pirmā šīs sezonas cope kopumā lieliska, laiks superīgs!
Paldies Jūras mātei!
Ne asakas! :)
13.oktobris 2018, 20:53 | links
 
Ja nav rullis ta klejo pa visurieni! Nekoncentrějăs kă grămatăs rakstïts.
13.oktobris 2018, 20:23 | links
 
Shtokijs [13.10.18]: Šobrīd id Saunagā, apmēram5 butes stundaa.
Izmers videjs, daudz tika atlaistas lai aug lielakas :)
Pamet tălăk!
13.oktobris 2018, 20:22 | links
 

Pěc 5 min. Tas taa neņemiet věrå. Nevareju no online iemest foto atskaites, tagad viss iet. Visiem ne asakas.
13.oktobris 2018, 20:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager