Makšķerēšana jūrā

mini_Me [0:53]: staff
Šitāda te:
https://www.aliexpress.com/item/Lieyuwang-9000-12000-Big-Sea-Carp-Reels-One-Way-Bearings-Fishing-Reel-Spinning-trolls-spinning-reel/32848760186.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da24c4dJGiVsP
Nu Salmo veikalos pieejamie spoļu izstrādājumi toč nav domāti jūr'jas copei, vo.Un kādā izmērā tev šī spole? Ja norādītā izvēle 9000- 12000 atbilst mums ierastiem izmēriem, nu ļoti jau lielas izskatās.

Maariss, 13.oktobris 2018, 08:42

Par atbilstību Shimano vai Daiwa klasifikācijai neņemos spriest. Ir pieejams arī 8 000 izmērs. Jā, liela - tieši tāda, kāda vajadzīga jūr'jai.
13.oktobris 2018, 08:50 | links
 
mini_Me [13.10.18]: staff
Šitāda te:
https://www.aliexpress.com/item/Lieyuwang-9000-12000-Big-Sea-Carp-Reels-One-Way-Bearings-Fishing-Reel-Spinning-trolls-spinning-reel/32848760186.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da24c4dJGiVsP
Nu Salmo veikalos pieejamie spoļu izstrādājumi toč nav domāti jūr'jas copei, vo.
Un kādā izmērā tev šī spole? Ja norādītā izvēle 9000- 12000 atbilst mums ierastiem izmēriem, nu ļoti jau lielas izskatās.
13.oktobris 2018, 08:42 | links
 
tas bija domāts par mūsu iepriekšējo prezi,kuram sākās B
13.oktobris 2018, 04:47 | links
 
Tikko nosvēru, 19kg
13.oktobris 2018, 03:53 | links
 

Kaut kā tā :)
13.oktobris 2018, 02:51 | links
 
staff
Šitāda te:
https://www.aliexpress.com/item/Lieyuwang-9000-12000-Big-Sea-Carp-Reels-One-Way-Bearings-Fishing-Reel-Spinning-trolls-spinning-reel/32848760186.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da24c4dJGiVsP
Nu Salmo veikalos pieejamie spoļu izstrādājumi toč nav domāti jūr'jas copei, vo.
13.oktobris 2018, 00:53 | links
 
Tika arī šodien pabūts (ak, tas jau bija vakardien) pie jūras. Kopsummā: 55 gab., + norma, 3 superbutes, ēsma - krevete parastā, distance katrai makšķerei savādāka, bet garākās pavadas sistēmai vakar rullēja.
13.oktobris 2018, 00:46 | links
 
pravieti-es tev visā piekrītu -bet vajadzētu šo cūcību ar copmaņiem izbeigt- makšķernieki maksā tāsaucamo nodokli un vajadzētu pret mums izturēties ar cieņu-tāpēc iesaku apvienoties un panākt normālu attieksmi pret makšķerniekiem
13.oktobris 2018, 00:33 | links
 
mini_Me [12.10.18]: Šodien pirmo reizi sezonā tiku pie jūr'jas. Galvenais mērķis bija jauno kātu, spoļu, auklu un svinu testēšana. Un arī kād' butt' noķert, va zinies. Kāti - Salmo Feeder Concept Distance 4.50m, 150 gr tests: vauč, NG ir izdevies radīt vienkārši perfektu tālmešanas kātu jū'rjai! Rispekt i uvažuha! Pāris reizes pat šķita, ka esmu nedaudz aizķēris Gotlandes salu. :DDD
Beidzot esmu atradis arī lielisku tālmešanas spoli ar seklo un pagarināto kaseti un vienkārši nenokaujamu vinčošanas jaudu. Paldies Mārim no Kolkas Kūūl lielpilsētas par ieteikumu.
Karoč, rezultāts: darbošanās laiks - 12:00-18:30; vieta - uz augšu no V-pils; ēsma - brētliņa + specifisks atraktors (ne ķiploks), distance - 100m+, loms - norma ar nelielu astīti; sistēmas - pašsietās bez jebkādiem liekiem un traucējošiem aksesuāriem; bilde WhatsApp Jūras makšķerēšanas čatā, spaiņa apakšā smilšu nebija. Bučas tiem iekšzemes expertiem, kuri prognozēja necopi, vo.
Kas par spoli?
12.oktobris 2018, 23:58 | links
 
Šodien pirmo reizi sezonā tiku pie jūr'jas. Galvenais mērķis bija jauno kātu, spoļu, auklu un svinu testēšana. Un arī kād' butt' noķert, va zinies. Kāti - Salmo Feeder Concept Distance 4.50m, 150 gr tests: vauč, NG ir izdevies radīt vienkārši perfektu tālmešanas kātu jū'rjai! Rispekt i uvažuha! Pāris reizes pat šķita, ka esmu nedaudz aizķēris Gotlandes salu. :DDD
Beidzot esmu atradis arī lielisku tālmešanas spoli ar seklo un pagarināto kaseti un vienkārši nenokaujamu vinčošanas jaudu. Paldies Mārim no Kolkas Kūūl lielpilsētas par ieteikumu.
Karoč, rezultāts: darbošanās laiks - 12:00-18:30; vieta - uz augšu no V-pils; ēsma - brētliņa + specifisks atraktors (ne ķiploks), distance - 100m+, loms - norma ar nelielu astīti; sistēmas - pašsietās bez jebkādiem liekiem un traucējošiem aksesuāriem; bilde WhatsApp Jūras makšķerēšanas čatā, spaiņa apakšā smilšu nebija. Bučas tiem iekšzemes expertiem, kuri prognozēja necopi, vo.

mini_Me, 12.oktobris 2018, 23:39


Man ir 5 metri jūras makšķere. Brīdī, kad metu iekšā svinu 180 gr, izjūta tāda kā sapierim.....sekas neprognozējamas. Galvenais nekļūdīties. Ja kļūdīsies iemetienā, vai nu noraus pirkstu, vai pašu ieraus jūrā......Jāstrādā skaidrā prātā.
12.oktobris 2018, 23:57 | links
 
klibais 2-piedod n esapratu ko tu ar to domāji
12.oktobris 2018, 23:53 | links
 
visiem jūras copmaņiem-piedodiet ja nemāku pareizi izteikties,bet domu jūs sapratīsiet-mani uztrauc tas kā piekļūt pie jūras 0,5km(ne visur) ar kājām plus visa uzparikte /NE VISUR PROTAMS/ ir diezgan pasmagi,makšķernieku vidū ir daudz cilvēku ar ierobežotām kustībām ,bet redzu ka daudzās vietās saliktas lieguma zīmes -bet velns parāvis mēs maksājam visādus nodokļus ,kāpēc mēs savā valstī nevaram normāli piekļūt pie jūras

Es par to sen runāju. Tev ir pilnīga taisnība, bet kā atnāk vēlēšanas , tā latvietim īsa atmiņa..... Jo vairāk aizliegumu, jo mazāk ierednim darba un kreņķu. Un tas viss zem lozunga zaļākā valsts eiropā. Makšķernieku biedrības arī ne velna nedara, domā tikai par savu biedru interešu apmierināšanu un sacensību organizēšanu, bet pārējie katrs kauc savā meldiņā. Kurzemes Jūrmala, ja ievēro visus likumus vienkāršam cilvēkam ir nepieejama. Pāris tūristu stāvvietas, bet makšķerniekiem piga. Tādas ir latviešu pašvaldības - nesatricināmas.
elgreko, 12.oktobris 2018, 23:13
12.oktobris 2018, 23:42 | links
 
Šodien pirmo reizi sezonā tiku pie jūr'jas. Galvenais mērķis bija jauno kātu, spoļu, auklu un svinu testēšana. Un arī kād' butt' noķert, va zinies. Kāti - Salmo Feeder Concept Distance 4.50m, 150 gr tests: vauč, NG ir izdevies radīt vienkārši perfektu tālmešanas kātu jū'rjai! Rispekt i uvažuha! Pāris reizes pat šķita, ka esmu nedaudz aizķēris Gotlandes salu. :DDD
Beidzot esmu atradis arī lielisku tālmešanas spoli ar seklo un pagarināto kaseti un vienkārši nenokaujamu vinčošanas jaudu. Paldies Mārim no Kolkas Kūūl lielpilsētas par ieteikumu.
Karoč, rezultāts: darbošanās laiks - 12:00-18:30; vieta - uz augšu no V-pils; ēsma - brētliņa + specifisks atraktors (ne ķiploks), distance - 100m+, loms - norma ar nelielu astīti; sistēmas - pašsietās bez jebkādiem liekiem un traucējošiem aksesuāriem; bilde WhatsApp Jūras makšķerēšanas čatā, spaiņa apakšā smilšu nebija. Bučas tiem iekšzemes expertiem, kuri prognozēja necopi, vo.
12.oktobris 2018, 23:39 | links
 
ir viens prezis ,kam atļauts viss.piem ers ''vaide''
12.oktobris 2018, 23:22 | links
 
visiem jūras copmaņiem-piedodiet ja nemāku pareizi izteikties,bet domu jūs sapratīsiet-mani uztrauc tas kā piekļūt pie jūras 0,5km(ne visur) ar kājām plus visa uzparikte /NE VISUR PROTAMS/ ir diezgan pasmagi,makšķernieku vidū ir daudz cilvēku ar ierobežotām kustībām ,bet redzu ka daudzās vietās saliktas lieguma zīmes -bet velns parāvis mēs maksājam visādus nodokļus ,kāpēc mēs savā valstī nevaram normāli piekļūt pie jūras
12.oktobris 2018, 23:13 | links
 
Es un vēl divi cīņu biedri, esam pie jūras, lužņa, man pa 2h 15gb, otram 4, opim 2~ tuvumā, garnele, ķiploks un bez
12.oktobris 2018, 23:06 | links
 
klibais2 caur guni varam noorganizēt vienu braucienu nākošn
edēļ uz beigām izrādīš savas vietas ko esmu atkodis
12.oktobris 2018, 22:49 | links
 
elgreko,tā ir ka neklausa onkuļus.Tas par vakardienu.
12.oktobris 2018, 21:41 | links
 
Diametr šodien bijām ar Viktoru-cope izdevusies

elgreko, 12.oktobris 2018, 21:26


Ok. Man rīt jāstrādā, tā ka tikai varu palasīt, kas un kā
12.oktobris 2018, 21:39 | links
 
Diametr šodien bijām ar Viktoru-cope izdevusies
12.oktobris 2018, 21:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager