Makšķerēšana jūrā

Truksi,ap 23 cope beidzās,šovakar paņēmu 17 gab dažāda izmēra butes.

leonids, 20.septembris 2018, 00:12


Ja visi laika apstākļi pavērsīsies man par labu, tad šovakar ap 19 ielidošu jūras krastā :D
20.septembris 2018, 08:09 | links
 
Truksi,ap 23 cope beidzās,šovakar paņēmu 17 gab dažāda izmēra butes.
20.septembris 2018, 00:12 | links
 
NU aiz citiem nevācu un to NEDARĪŠU,jo 10+ gadus jau neesmu nometis zemē nevienu papīrīti,jā grēkoju āķi piesienot ,līdz 5cm garu auklas gabaliņš nokrīt zemē ,bet viss pārējais tiek savākts,tā kā nesmēķēju tad benčiki atkrīt kā suga a ,ja paskatās uz smēķētājiem ,tad bļā grūti iebāzt mazu bundžiņu kabatā kur iemest benīti?
19.septembris 2018, 21:21 | links
 
dadyboy [19.09.18]: vispār bija domāts uz renars25.. diez vai te nāk tie ,kas dirš visur kur noiet.a renārs tāds liekās ,jo redziet viņam galvenais ir gaļa.
Sveiki Leonīd, Diametr,

Palasīju, skumji palika. Tādus kā mūs, dadyboy, rzelts nosauc par musarotājiem, kuriem jāvācas prom uz citu forumu...., jo redz mēs nerunājam pa tēmu, proti neapmierinām viņu ziņkāri par "lielo lomu". Tādēļ es teicu, ka šitie un vēl daudzi citi apmeklē forumu viena vienīgā iemesla dēļ, apmierināt tikai savu ziņkāri par copes vietām un brīžiem. Viņus nekas vairāk neinteresē, " ka tik medus, štrunts par bitēm " un pie izdevības kā īstenie latvieši vēl rupekļojas un tevi apliek. Tādēļ jau es teicu un pievienojos Leonīd tavām domām, ka ar dažiem vienkārši nekontaktēšos vispār un laikam turpmāk copes vietas nenorādīšu, lai nepiemēslo ne dabu kur es copēju, ne forumu.......Man vairāk nav ko teikt par šo tukšpaurību.

Pravietis, 19.septembris 2018, 11:02
Tieši manas doma, a mums brauc virsū kko :((
Esmu par tīru vidi...
19.septembris 2018, 21:05 | links
 
vispār bija domāts uz renars25.. diez vai te nāk tie ,kas dirš visur kur noiet.a renārs tāds liekās ,jo redziet viņam galvenais ir gaļa.
Sveiki Leonīd, Diametr,

Palasīju, skumji palika. Tādus kā mūs, dadyboy, rzelts nosauc par musarotājiem, kuriem jāvācas prom uz citu forumu...., jo redz mēs nerunājam pa tēmu, proti neapmierinām viņu ziņkāri par "lielo lomu". Tādēļ es teicu, ka šitie un vēl daudzi citi apmeklē forumu viena vienīgā iemesla dēļ, apmierināt tikai savu ziņkāri par copes vietām un brīžiem. Viņus nekas vairāk neinteresē, " ka tik medus, štrunts par bitēm " un pie izdevības kā īstenie latvieši vēl rupekļojas un tevi apliek. Tādēļ jau es teicu un pievienojos Leonīd tavām domām, ka ar dažiem vienkārši nekontaktēšos vispār un laikam turpmāk copes vietas nenorādīšu, lai nepiemēslo ne dabu kur es copēju, ne forumu.......Man vairāk nav ko teikt par šo tukšpaurību.

Pravietis, 19.septembris 2018, 11:02
19.septembris 2018, 19:40 | links
 
Leonīd, tu sāc kārdināt :D
19.septembris 2018, 17:40 | links
 
Vakar bija lēnāks ,,razdača,,jau nu nē,ķērās labi.Tukšās copes pietiekoši daudz,kātu noliec pamatīgi,ēsmas nav aiztiktas.Tāds iespaids,ka tiek ķerta pērlīte,vai vienkārši aukla aiz spurām ķeras.
19.septembris 2018, 17:26 | links
 
Jautaajums, par uguns kurinaassanu skaidrs, var grilaa, bet vai telti var celt juuras krasta smiltiis tiessi pie juuras?

aldis23, 19.septembris 2018, 15:23


var
19.septembris 2018, 16:06 | links
 
Jautaajums, par uguns kurinaassanu skaidrs, var grilaa, bet vai telti var celt juuras krasta smiltiis tiessi pie juuras?
19.septembris 2018, 15:23 | links
 
Sveiki, kungi.
Man ir jautājums.
Cik es esmu lasījis un dzirdējis, parasti visi butes ķer no Kolkas līdz Liepājai, bet jautājums, kas notiek no Liepajas uz Rucavas pusi? Viņas tur neķer, neķerās, nav vai ir kāds cits iemesls kāpēc pa to galu ziņu nav?

Marcism, 19.septembris 2018, 11:32


Mani arī interesē šis jautājums. Iepriekš kāds rakstīja, ka tur butes esot mazāk/tālāk no krasta, bet droši vien kaut ko noķert var - piemēram, Papē pie bākas leišu bušotājus esmu redzējis diezgan padaudz, nav tā ka tie visi spertos tālāk uz augšu, Kolkas virzienā.
19.septembris 2018, 13:30 | links
 
Pravietis [11:02]: Sveiki Leonīd, Diametr,

Palasīju, skumji palika. Tādus kā mūs, dadyboy, rzelts nosauc par musarotājiem, kuriem jāvācas prom uz citu forumu...., jo redz mēs nerunājam pa tēmu, proti neapmierinām viņu ziņkāri par "lielo lomu". Tādēļ es teicu, ka šitie un vēl daudzi citi apmeklē forumu viena vienīgā iemesla dēļ, apmierināt tikai savu ziņkāri par copes vietām un brīžiem. Viņus nekas vairāk neinteresē, " ka tik medus, štrunts par bitēm " un pie izdevības kā īstenie latvieši vēl rupekļojas un tevi apliek. Tādēļ jau es teicu un pievienojos Leonīd tavām domām, ka ar dažiem vienkārši nekontaktēšos vispār un laikam turpmāk copes vietas nenorādīšu, lai nepiemēslo ne dabu kur es copēju, ne forumu.......Man vairāk nav ko teikt par šo tukšpaurību.Nesaprati laikam mani šoreiz....
Es biju domājis ka tā "miskastnieku" sāpe ir svarīgāka tēma, nekā zivis un cope...

rzelts, 19.septembris 2018, 12:38


Visu sapratu pareizi savos 60, ka gaļa ir pirmajā vietā un nav svarīgi, ka jāsēž un jāmakšķerē Getliņu izgāztuvē,.......un pats to kalnu vēl audzē klāt. Es slēdzu tematu
19.septembris 2018, 12:50 | links
 
Pravietis [19.09.18]: Sveiki Leonīd, Diametr,

Palasīju, skumji palika. Tādus kā mūs, dadyboy, rzelts nosauc par musarotājiem, kuriem jāvācas prom uz citu forumu...., jo redz mēs nerunājam pa tēmu, proti neapmierinām viņu ziņkāri par "lielo lomu". Tādēļ es teicu, ka šitie un vēl daudzi citi apmeklē forumu viena vienīgā iemesla dēļ, apmierināt tikai savu ziņkāri par copes vietām un brīžiem. Viņus nekas vairāk neinteresē, " ka tik medus, štrunts par bitēm " un pie izdevības kā īstenie latvieši vēl rupekļojas un tevi apliek. Tādēļ jau es teicu un pievienojos Leonīd tavām domām, ka ar dažiem vienkārši nekontaktēšos vispār un laikam turpmāk copes vietas nenorādīšu, lai nepiemēslo ne dabu kur es copēju, ne forumu.......Man vairāk nav ko teikt par šo tukšpaurību.
Nesaprati laikam mani šoreiz....
Es biju domājis ka tā "miskastnieku" sāpe ir svarīgāka tēma, nekā zivis un cope...
19.septembris 2018, 12:38 | links
 
Pēc laika ziņām tagad traki sanāk, šonedēļ piekrastē zivju zupa būs razdačā, nākošnedēļ gribēsi bet nevarēsi, lieli vēji visu nedēļu un tad vēl divas dienas pēc vējiem ar inerci jūra šūposies. Var būt vienīgi atliek mazjūra......
19.septembris 2018, 12:11 | links
 
Vakar pabūts pie jūras starp ventiņiem un kolku! Cope salīdzinoši laba. Bute ir! Ap 5kg salasīju, bija arī daudzas tukšās copes. Laiks super pavadīts!
19.septembris 2018, 12:08 | links
 
Sveiki Leonīd, Diametr,

Palasīju, skumji palika. Tādus kā mūs, dadyboy, rzelts nosauc par musarotājiem, kuriem jāvācas prom uz citu forumu...., jo redz mēs nerunājam pa tēmu, proti neapmierinām viņu ziņkāri par "lielo lomu". Tādēļ es teicu, ka šitie un vēl daudzi citi apmeklē forumu viena vienīgā iemesla dēļ, apmierināt tikai savu ziņkāri par copes vietām un brīžiem. Viņus nekas vairāk neinteresē, " ka tik medus, štrunts par bitēm " un pie izdevības kā īstenie latvieši vēl rupekļojas un tevi apliek. Tādēļ jau es teicu un pievienojos Leonīd tavām domām, ka ar dažiem vienkārši nekontaktēšos vispār un laikam turpmāk copes vietas nenorādīšu, lai nepiemēslo ne dabu kur es copēju, ne forumu.......Man vairāk nav ko teikt par šo tukšpaurību.

Pravietis, 19.septembris 2018, 11:02

Reiz braucu ar vienu copmani no jūras. Redzējām ceļa malā sagāztus atkritumus. Es teicu "Cūkas ...". Šis: "Jā gan, vai tad nevarēja aiz tiem krūmiem izgāzt ..."
Lūk tāda domāšana. Ja neredz atkritumus, tad to it kā nav.

diametrs, 19.septembris 2018, 11:39


Sveiks Diametr,

Zini, laikam jāslēdz tēma. Es personīgi, ja nav kur....., tad man vienmēr līdzi ir arī sapieru lāpstiņa, vienkārši noroku, mājās gan nevedu. Šķipele var būt noderīga arī citām vajadzībām. Neesmu jau ideāls un galīgi zaļš. Secinājumus esmu izdarījis. Runāšu ar tiem, kas dzird, saprot problēmas......
19.septembris 2018, 11:57 | links
 
Bute nāk,zāle arī.Renar un pārējie:kur ēdu tur dirsu?
19.septembris 2018, 11:48 | links
 
Sveiki Leonīd, Diametr,

Palasīju, skumji palika. Tādus kā mūs, dadyboy, rzelts nosauc par musarotājiem, kuriem jāvācas prom uz citu forumu...., jo redz mēs nerunājam pa tēmu, proti neapmierinām viņu ziņkāri par "lielo lomu". Tādēļ es teicu, ka šitie un vēl daudzi citi apmeklē forumu viena vienīgā iemesla dēļ, apmierināt tikai savu ziņkāri par copes vietām un brīžiem. Viņus nekas vairāk neinteresē, " ka tik medus, štrunts par bitēm " un pie izdevības kā īstenie latvieši vēl rupekļojas un tevi apliek. Tādēļ jau es teicu un pievienojos Leonīd tavām domām, ka ar dažiem vienkārši nekontaktēšos vispār un laikam turpmāk copes vietas nenorādīšu, lai nepiemēslo ne dabu kur es copēju, ne forumu.......Man vairāk nav ko teikt par šo tukšpaurību.

Pravietis, 19.septembris 2018, 11:02


Reiz braucu ar vienu copmani no jūras. Redzējām ceļa malā sagāztus atkritumus. Es teicu "Cūkas ...". Šis: "Jā gan, vai tad nevarēja aiz tiem krūmiem izgāzt ..."
Lūk tāda domāšana. Ja neredz atkritumus, tad to it kā nav.
19.septembris 2018, 11:39 | links
 
Sveiki, kungi.
Man ir jautājums.
Cik es esmu lasījis un dzirdējis, parasti visi butes ķer no Kolkas līdz Liepājai, bet jautājums, kas notiek no Liepajas uz Rucavas pusi? Viņas tur neķer, neķerās, nav vai ir kāds cits iemesls kāpēc pa to galu ziņu nav?
19.septembris 2018, 11:32 | links
 
Sveiki Leonīd, Diametr,

Palasīju, skumji palika. Tādus kā mūs, dadyboy, rzelts nosauc par musarotājiem, kuriem jāvācas prom uz citu forumu...., jo redz mēs nerunājam pa tēmu, proti neapmierinām viņu ziņkāri par "lielo lomu". Tādēļ es teicu, ka šitie un vēl daudzi citi apmeklē forumu viena vienīgā iemesla dēļ, apmierināt tikai savu ziņkāri par copes vietām un brīžiem. Viņus nekas vairāk neinteresē, " ka tik medus, štrunts par bitēm " un pie izdevības kā īstenie latvieši vēl rupekļojas un tevi apliek. Tādēļ jau es teicu un pievienojos Leonīd tavām domām, ka ar dažiem vienkārši nekontaktēšos vispār un laikam turpmāk copes vietas nenorādīšu, lai nepiemēslo ne dabu kur es copēju, ne forumu.......Man vairāk nav ko teikt par šo tukšpaurību.
19.septembris 2018, 11:02 | links
 
renars25 [18.09.18]: Miskastnieki te savakusies,vel pec menesa par musariem te rakstis.Jaruna par copi un zivim.
Pēc manām domām tie miskastnieki ir sāpīgāka tēma kā cope un zivis...
18.septembris 2018, 21:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager