Makšķerēšana jūrā

Miskastnieki te savakusies,vel pec menesa par musariem te rakstis.Jaruna par copi un zivim.
18.septembris 2018, 21:21 | links
 
Ar nepacietību gaidam pieteikšanos uz jūras mačiem būsim!!! Ar cieņu Resnie Putni.....
18.septembris 2018, 21:02 | links
 
Bute ierokas smiltīs,tikai acis bolās,smilti laiž cauri žaunām.Es vairāk sliecos,ka blīkšķināšana jau kuro gadu padara savu.
18.septembris 2018, 19:11 | links
 
Liiguci, es jau ari gaidu Kolkas sacensibu pieteiksanas startu :D

Tiekamies tur!!!
18.septembris 2018, 17:50 | links
 
Pravieti,pagāja tikai 3st pēc talkas.Es neesmu absolūti ,,zaļš,, pēc dzīvesveida,tādu necieņu pret citiem un sevi neatļaujos.Butes nāk kūtri,pāris trīs kg salasīt var.Tas ir apmēram 4st,ko varu veltīt copei pēc darba.Par beigtajām,mana doma tāda,ka kārtējās NATO mācības augusta mēnesī darīja savu. Šamējie apgalvo,ka dabai kaitējuma nav,bet nodokli par to pašu neesošo kaitējumu pārskaita.

leonids, 18.septembris 2018, 00:37


Leonīd,

Redzi, tie ir cilvēciņi ar mazām galviņām, kas atbrauc pirmo un pēdējo reizi, nav nekādi copmaņi, bet mirkļa izklaides meklētāji. Tādi kā es, kas Kolkā ir 4 - 5 reizes sezonā vienmēr padomās, kā būs atgriezties pie saviem mēsliem, protams, jūra var aizskalot......Par laimi es dodos tālu prom, kur makšķernieku nav, bet ir no kuģiem " izkritušie mēsli". Man ir savas bedrītes. Un kāds vienmēr būs pirmais, kas nometīs, un nav svarīgi cik ātri pēc talkas. Tādad Tu netici tai teorijai par smiltīm, žaunām un noslāpšanu. Domā , ka NATO........, nav arī izslēgts, bet katrā ziņā tā tomēr ir taisnība par līķīšiem krastā.
18.septembris 2018, 15:33 | links
 
Sveiki visiem "jūras arājiem"!
Tuvākajās dienās interesentiem būs pieejams Kolkas Makšķernieku Kluba kausa izcīņas 2018 nolikums un afiša. Pieteikšanās no 21.septembra.
P.S. Sacensības notiks 10.novembrī.

Ne asakas!!!

zvejniexkolk, 17.septembris 2018, 22:42


Forši! Jau nevaru sagaidīt! :)
18.septembris 2018, 14:50 | links
 
Pravieti,pagāja tikai 3st pēc talkas.Es neesmu absolūti ,,zaļš,, pēc dzīvesveida,tādu necieņu pret citiem un sevi neatļaujos.Butes nāk kūtri,pāris trīs kg salasīt var.Tas ir apmēram 4st,ko varu veltīt copei pēc darba.Par beigtajām,mana doma tāda,ka kārtējās NATO mācības augusta mēnesī darīja savu. Šamējie apgalvo,ka dabai kaitējuma nav,bet nodokli par to pašu neesošo kaitējumu pārskaita.
18.septembris 2018, 00:37 | links
 
 
dziivniex [17.09.18]: jautājums tiem, kuri bušu sistēmas sien paši savas..
kur, uz kā un kā jūs tās nostiprinat/uzsienat, lai tās nepinas transportējot?
paldies!
Izmantoju saadu macinu!
Vienkaarsi un eerti! Tikai aizbraucot majaas vajag nodaliijumus atveert jo slapjas sistemas sasut!
17.septembris 2018, 22:47 | links
 
Sveiki visiem "jūras arājiem"!
Tuvākajās dienās interesentiem būs pieejams Kolkas Makšķernieku Kluba kausa izcīņas 2018 nolikums un afiša. Pieteikšanās no 21.septembra.
P.S. Sacensības notiks 10.novembrī.

Ne asakas!!!
17.septembris 2018, 22:42 | links
 
Vienreiz Jaunciemā ap pusnakti gāju uz jūru, satiku dzīvespriecīgus patīkamus cilvēkus, kas gāja uz mašīnām. Toreiz bija brienams ūdens līdz pirmajam sēklim. Sasviestas burkas, pudeles, utt. Viss izskatījās svaigs, tikko ...
17.septembris 2018, 21:40 | links
 
Ja runājam par to jūras piemēslošanu, tad tā tiešām ir aktuāla problēma. Tas jau ir jāaudzina no mazotnes, mīlēt un sakopt mūsu dabu. Katru gadu mēs rīkojam talkas, bet acīmredzot tas ir par maz, varbūt ir pienācis īstais laiks to pareklamēt televīzijā, aicinot cilvēkus rūpēties par mūsu jūru un vienmēr sakopt aiz sevis.

Incis, 17.septembris 2018, 21:04


Talkas arī ir pie ezeriem un upēm ... Bet tie īstie skarbie copmaņi atkritumus mājās nenes. Pie jūras savācu bundžas, pudeles, apavus izmestus. Bet salauztus krēslus un citas lielas lietas diemžēl nē ... Padsmit gados domāju, ka tonnu vai pāris tonnas esmu savācis. Pie karpu dīķiem arī kaut kas pavācas, bet tur jau īpašnieki mēģina kaut ko patīrīt
17.septembris 2018, 21:38 | links
 
Ja runājam par to jūras piemēslošanu, tad tā tiešām ir aktuāla problēma. Tas jau ir jāaudzina no mazotnes, mīlēt un sakopt mūsu dabu. Katru gadu mēs rīkojam talkas, bet acīmredzot tas ir par maz, varbūt ir pienācis īstais laiks to pareklamēt televīzijā, aicinot cilvēkus rūpēties par mūsu jūru un vienmēr sakopt aiz sevis.
17.septembris 2018, 21:04 | links
 
Man šodien stāstīja sēņotāji, ka tagad pēc vētras pie Kolkas esot izskatotas atkal krastā palielas beigtas butes. Ja tas tā tad, laikam taisnība par to, ka butēm ar smiltīm tajā zāļu un smilšu putrā viļņos aiziet ciet žaunas un tās noslāpst.
17.septembris 2018, 21:00 | links
 
Kadam ir ar ko palielīties?
17.septembris 2018, 20:55 | links
 

Arī sistēmas sienu pats, lieku šādā vobleru kastītē, katru savā nodalījumā un ir ok ;)
17.septembris 2018, 20:31 | links
 
Un starp citu sviniem ērta glabāšana ir stingrs ādas vecs kosmētikas maks vai kaut kas tāds. Par maisiņiem piekrītu. It kā sistēmas sienu pats, bet drusku "grēkoju", izmantoju gatavas bez pavadām, pavadas kombinēju pats, mormiškas, āķus, pērlītes, utt utt. Ērti it kā ir tās uz trosītēm, bet ar laiku rūsē un nepiemērotā brīdī izjūk
17.septembris 2018, 20:17 | links
 
jautājums tiem, kuri bušu sistēmas sien paši savas..
kur, uz kā un kā jūs tās nostiprinat/uzsienat, lai tās nepinas transportējot?
paldies!

dziivniex, 17.septembris 2018, 20:03

Sistēmas pats sienu, kā arī pērku gatavas.
Katru sistēmu ieliec plēves maisiņā atsevišķi.
Var izmanot saldēšanas maisiņus, tikai ne pārāk lielus. Kad copēsi, tad izvelc un pieāķē pie karabīnes, pēc copes maisiņā iekšā un ciet. Ne asakas.
17.septembris 2018, 20:07 | links
 
jautājums tiem, kuri bušu sistēmas sien paši savas..
kur, uz kā un kā jūs tās nostiprinat/uzsienat, lai tās nepinas transportējot?
paldies!
17.septembris 2018, 20:03 | links
 
Sveiki copmaņi.
Taisnība ir, par aiz sevis vietas satīrīšanu. Mūsu kompānija jau diezgan daudz gadus braucam uz bušu copi. Vienmēr ir līdz maisiņi kur nevajadzīgo salikt, kā arī pēc iespējas satīram arī tuvāko apkārtni.
Esam ievērojuši,ka ar katru reizi kad atbraucam ierastajās vietās, krasts ir tīrs. Patīkami,ka arī citi aiz sevis savāc.
Domāju te laikam ir audzināšanas vaina.
Pie vējiem reizēm var redzēt,ka tiek izskalots krastā. Tapēc ne vienmēr tie kas copēja ir c....as.

Būsim pieklājīgi arī pret dabu un daba mūs atalgos. Ne asakas.

faze, 17.septembris 2018, 19:58


Patīkams moments Ventspils novadā koka atkritumu kastes liedagā. Nez kā tās iztur vētras
17.septembris 2018, 20:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager