Makšķerēšana jūrā

Labvakar,kas Lūžņā notiek? Doma rīt aizbraukt...
8.novembris 2017, 22:17 | links
 
Vajadzeja jums šodien sagaidīt vakaru. Bute smuka un daudz...

janchuks, 8.novembris 2017, 21:40


Man nevajadzēja, man pietika, kolēģim arī. Nevajag vienmēr jau tos spaiņus, citreizmazāk pietiek
8.novembris 2017, 22:10 | links
 
Vajadzeja jums šodien sagaidīt vakaru. Bute smuka un daudz...
8.novembris 2017, 21:40 | links
 
Man ķerās labāk uz tīģereni komplektā ar mormiškām un spalvainiem āķiem, kolēģim uz parasto garneli un reņģēm. 06.00 - 07.00 bez brišanas. Pēc 07.00 samērā klusums, tad brišana. Braucām ap 15.00, jo bija jābrauc. Cope vēl bija
8.novembris 2017, 20:06 | links
 
Šodien jūra dāvināja zivis - butes. Nebija daudz, bet man pietiek :) Arī kolēģim. Ja kāds šodien pa dienu Liepenē izvilka spaini, tad d--š, sevišķi, kas centīgi uz spaini nesa lapiņas, kam aiz lūpas drusku āķis aizķēries.

diametrs, 8.novembris 2017, 19:33


Paldies tev pa info
8.novembris 2017, 19:52 | links
 
Šodien jūra dāvināja zivis - butes. Nebija daudz, bet man pietiek :) Arī kolēģim. Ja kāds šodien pa dienu Liepenē izvilka spaini, tad d--š, sevišķi, kas centīgi uz spaini nesa lapiņas, kam aiz lūpas drusku āķis aizķēries.
8.novembris 2017, 19:33 | links
 
Pravieti Tā bija retoriska jautajuma forma :)
8.novembris 2017, 19:06 | links
 
Vakar no 23:00-5:00 radās spontāna ideja Lūžnās apmeklēt. Vējš gandrīz nebija, vilnis var teikt, ka arī nekāds, zāles nebija. Naktī -2 grādi, rokām bija pārbaudījums.
Bez brišanas piemāniju 5kg, izmērs vidējs, draugs ar brišanu paspēja 10kg saķert, izmērs daudz lielāks.
Ēda reņģi un mazliet garneli, kad reņģe beidzās :D
Ar brētliņu drošvien ietu raitāk, ja būtu bijusi un tiktu pie saviem krājumiem.
Ne asakas.
P.S. Paldies, Leonīd, par ātro stiprinājumu piegādi, vēl tie mani gaida, lai tiktu iesvētīti citā reizē.

truksis, 8.novembris 2017, 14:17

Esmu zinkārīgs, padalies ar fišku, par kādiem "ātrajiem stiprinājumiem" iet runa....
8.novembris 2017, 18:55 | links
 
Mani koriši saka, ka šodien cope pa pirmo, es braucu rīt, bet mani sagaida laika maiņa, baidos, ka sūkāšu.....
8.novembris 2017, 18:48 | links
 
nu, tad copmaņi ir paši vainīgi, ka brauc copēt, sēdiet mājās un riepas būs veselas, a to sanāks vēl sliktāk, tas tā jaasaprot .....

opusums, 8.novembris 2017, 18:00

Tu negudrs esi vai ?????????????????? Tas nav smieklīgi, jo dūrējs var pats gadīties ka uzdurās....
8.novembris 2017, 18:46 | links
 
tataars_ [08.11.17]: MartinsSi

neatbildēji uz jautājumu kur bijāt nolikuši auto ???
Pie ceļa labajā pusē pie izdemolētās mājas. Viens auto cik saprotu stavēja pašā ceļa sākumā pie līkuma. Pārējie stāvlaukumā.
8.novembris 2017, 18:08 | links
 
Kāds nepateiktu kā
ir ar D vēju jūrkalnē, ir aizvējš vai velk no sāna?

martix91, 8.novembris 2017, 11:12


būtībā mazliet ir aizvēja, bet tas atkarīgs no vietas.
8.novembris 2017, 18:02 | links
 
Biju pavisam citā vietā, kur pie riepu duršanas netiek, bet tomēr gribu visus uzrunāt par cūcībām.
8.novembris 2017, 18:00 | links
 
nu, tad copmaņi ir paši vainīgi, ka brauc copēt, sēdiet mājās un riepas būs veselas, a to sanāks vēl sliktāk, tas tā jaasaprot .....
8.novembris 2017, 18:00 | links
 
Pie sadurtām riepām Miķeļtornī laikam paši mēs makšķernieki esam vainīgi ar savām cūcībām un vietējiem tas '';piegrezās''. Paskatieties, kas bieži paliek pēc makšķernieku aizbraukšanas, tukšas pudeles, plastmasas maisiņi u.t.t. Copmaņi, nebūsim cūkas, jo var sanākt vēl sliktāk!!!

jankao, 8.novembris 2017, 17:52


Svētdien ar vietējo runājos viņi ir šokā par to kas notiek pludmalē un par cilvēku bariem šogad.......
8.novembris 2017, 17:56 | links
 
MartinsSi

neatbildēji uz jautājumu kur bijāt nolikuši auto ???
8.novembris 2017, 17:54 | links
 
Pie sadurtām riepām Miķeļtornī laikam paši mēs makšķernieki esam vainīgi ar savām cūcībām un vietējiem tas '';piegrezās''. Paskatieties, kas bieži paliek pēc makšķernieku aizbraukšanas, tukšas pudeles, plastmasas maisiņi u.t.t. Copmaņi, nebūsim cūkas, jo var sanākt vēl sliktāk!!!
8.novembris 2017, 17:52 | links
 
leitis1976 [08.11.17]: MartinsSi cikos tas bija,mēs ar vakar bijām miķelī,mašīnu likām stojankā pie konteineriem,ap 18 tināmies nost,pa laimi neviens mūs neaiztika!
Riepu griezējs bija uzdarbojies visticamāk, pēc septiņiem. Jums noveicās.
8.novembris 2017, 16:48 | links
 
MartinsSi cikos tas bija,mēs ar vakar bijām miķelī,mašīnu likām stojankā pie konteineriem,ap 18 tināmies nost,pa laimi neviens mūs neaiztika!
8.novembris 2017, 16:38 | links
 
Apskatās veči šīs bušu makšķeres!

https://www.youtube.com/watch?v=2P4SCqwaaRc
8.novembris 2017, 16:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager