Makšķerēšana jūrā

Salīdzinot ar 90tajiem gadiem bušu ir krietni mazāk, agrāk pietiika uztŗāpīt uz pareizo vilni bez zālēem un labs loms garantēts. Karalaika ķīmiskie ieroči, makšķernieki, bullīši, kas aprij barības bāzi, vai vēl kas cits, bet bušu ir mazāk.
17.oktobris 2017, 21:39 | links
 
Man šodien 26 gab. Mazas dažas, vidējās un lielas pārsvarā. Pēcpusdienā neķērās, vismaz man. Jaunciems. No rīta bija tā retā reize, kad labāk ņēma uz salakas fileju. Nezin kāpēc drusku biju nopircis

diametrs, 17.oktobris 2017, 21:37

Nelielies, ja! Tulīt tevi ari apries! :)
17.oktobris 2017, 21:38 | links
 
Man šodien 26 gab. Mazas dažas, vidējās un lielas pārsvarā. Pēcpusdienā neķērās, vismaz man. Jaunciems. No rīta bija tā retā reize, kad labāk ņēma uz salakas fileju. Nezin kāpēc drusku biju nopircis
17.oktobris 2017, 21:37 | links
 
Cik copmaņu katru dienu jūrā copē un cik ieliek atskaites?
17.oktobris 2017, 21:35 | links
 
Vairākus gadus šajā portālā atskaites nelieku. Nekad nerakstu kur esmu makšķerējis, piemēram, ja vimbas, tad kā vienmēr, tās es ķeru "Bauskā", kad vēl kādu bildi ieliku ar lomiem, kādas padsmit vēstules atnāca ar jautājumiem konkrēti kurā vietā Bauskā tā ķeras :) Arī jūrā ir reizes kad jāčāpo kārtīgs gabals līdz copes vietai. Pēc labas makškerēšanas reizes iespējams būs tā ka vēl 2 reiz lielāks attālums jāiet, un atpakaļ ar pilnu spaini....
Pravietim, kad nebija loma ierobežojuma, vienreiz bija 4 piecpadsmitlitrīgi spaiņi, 90tajos gados, kad pie jūras reti kurš makškerēja.
Kur tagad braukt makškerēt ir vairākas reizes šajā pašā sadaļā rakstīts, tas ir kur butes ķerās labāk pavasarī un kur labāk rudenī.

Bebrs, 17.oktobris 2017, 20:51

Labvakar,

Piekrītu, es arī čāpoju ar ķerru un parpalām gandrīz kilometru līdz copes vietai, bet divas dienas pēc kārtas divus spaiņus ar zivīm nekad neesmu sasmelis. To neesmu arī datījis, lai divas dienas pēc kārtas ķertu pleksti. Krievu laikā varēja are četrām bada pātagām darboties, tādēļ rezultāti bija labāki. Lielakā daļa visi ķer pa spainim dienā, tādēļ arī man gandrīz vai mazvērtības komlekss sāk veidoties. Jo runājot un redzot dzīvus copētajus, es nekādi neredzu, ka labākajās copes dienās visi nāktu ar pilnu spaini. Vietejie zvejnieki no tīkliem izlasa ārā pa dienu kādus 8 kg. un vēl citas zivis.....Vakar protams bija laba copes diena un ekstrēms laiks, copētāju tikpat kā nebija. Brīžam liekas, vai vispār cilvēki ir bijuši copē....., tie kas raksta. Tu uzminēji, mans piecpadsmitlitru spainis vakar bija knapi pusē ar visām 32 plekstēm.
17.oktobris 2017, 21:28 | links
 
Vairākus gadus šajā portālā atskaites nelieku. Nekad nerakstu kur esmu makšķerējis, piemēram, ja vimbas, tad kā vienmēr, tās es ķeru "Bauskā", kad vēl kādu bildi ieliku ar lomiem, kādas padsmit vēstules atnāca ar jautājumiem konkrēti kurā vietā Bauskā tā ķeras :) Arī jūrā ir reizes kad jāčāpo kārtīgs gabals līdz copes vietai. Pēc labas makškerēšanas reizes iespējams būs tā ka vēl 2 reiz lielāks attālums jāiet, un atpakaļ ar pilnu spaini....
Pravietim, kad nebija loma ierobežojuma, vienreiz bija 4 piecpadsmitlitrīgi spaiņi, 90tajos gados, kad pie jūras reti kurš makškerēja.
Kur tagad braukt makškerēt ir vairākas reizes šajā pašā sadaļā rakstīts, tas ir kur butes ķerās labāk pavasarī un kur labāk rudenī.
17.oktobris 2017, 20:51 | links
 
Vita
Tev nevienam nekas nav jāpierāda! :)
17.oktobris 2017, 20:32 | links
 
Šodien spainī bija 42, vakar 39 butes. Labi, ka pirms braukšanas mājās izbēru, noskaloju un nobildēju, bildi tūlīt ielikšu galerijā, citādi Pravietis teiks, ka spaiņa apakšā smiltis, bet butes pa virsu saliktas:) . Lai turpmāk vēl kādu neaizvainotu, vairs atskaites nelikšu:)
17.oktobris 2017, 20:24 | links
 
Vakar un šodien pa spainim saķērām.

vita, 17.oktobris 2017, 14:40

Pravietis,

Ja visi ķertu pa spainim, tad dzintarjūra sen būtu sausa un bute būtu relikts. Gribētu zināt, cik štukas tad ieiet spainī. Es to zinu, tādēļ beidziet mānīt sevi un citus.....Esiet objektīvaki, nemulsiniet ar savu varēšanu citus. Neviens tāpat personīgi Jūs nezin....
17.oktobris 2017, 20:07 | links
 
Sēžu Miķelī! Jūra ciešama, zāles nav, vējš normāls, butes vidējas un mazas. Katrā metienā ir kāda galā.
17.oktobris 2017, 19:25 | links
 

Šodien Staldzene 2.h.kopā3, 4.kg.uz brētliņu cita nekā nebija līdz.
17.oktobris 2017, 18:41 | links
 
Vakar un šodien pa spainim saķērām.
17.oktobris 2017, 14:40 | links
 
Sveiks,Urmaas,būs patīkami satikties.

leonids, 17.oktobris 2017, 13:13

Sveiki . doma šovakar aizlaist uz lūžņas pusi parovēt kko noķert .
kā jus domajat kā tur ir ?

cik ir provēts jurkalnē baigi švaki zaale daudz un zivis ar maz :/

belis7, 17.oktobris 2017, 13:23
17.oktobris 2017, 14:37 | links
 
Sveiki . doma šovakar aizlaist uz lūžņas pusi parovēt kko noķert .
kā jus domajat kā tur ir ?

cik ir provēts jurkalnē baigi švaki zaale daudz un zivis ar maz :/
17.oktobris 2017, 13:23 | links
 
Sveiks,Urmaas,būs patīkami satikties.
17.oktobris 2017, 13:13 | links
 
No Kolkas uz Engures pusi ir vērts makšķerēt butes? Jeb arī tur viņu nav.
17.oktobris 2017, 12:44 | links
 
Sveicināti zivju bendes.

Vakar ekstremālos apstākļos aiz Kolkas no 14.30 līdz 23.30 pavisam kopā noslaktēju 32 gabalas. Copmaņu nebija , viss krasts piederēja man. Pamatā ņēma garneli, reņģi spec. pagatavojumā sūkāja bet ņammāt ne visai. Otrais līcis, tālāk aizmest nebija iespējams. Ūsainie 145 gr. knapi turēja.
17.oktobris 2017, 11:58 | links
 
Sveiki visapkārt! Vai kāds tagad ir Lūžņā, Miķelī? Interesē straumes, zåles?
17.oktobris 2017, 11:31 | links
 
Sveiks Leonīd. Mēs jau piektdien būsim pie tevis! ;)
17.oktobris 2017, 11:03 | links
 
Liiguci,nekā personīga.Protams īsos zābakos ērtāk.Neiespējami spriest,kā būs sestdien,uz šo brīdi rādās,ka ar garajiem pietiks,īsie nevisos sektoros glābs.Šorīt biju izskrējis apskatīties uz zvejnieku ceļa,vīri riktējās uz copi,vēl nekā nebija.Pats došos uz jūru vēlā pēcpusdienā,atskaite būs.
17.oktobris 2017, 09:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager