Makšķerēšana jūrā

Man laikam ir cita uztvere par to kad braukt. Braucu kad laiks atlauj un pielagojos täs dienas prognozei. Ka jau mineju vietu izvelos atbilstośi. Reta ir reize kad garam nośãvis. Protams ir fors-mażors, bet tad daba ar müs izaudzina:)
6.oktobris 2017, 18:27 | links
 
Irbes šaurumā šovakar un pa nakti vispār mierīgi ar straumēm pēc prognozes, viļņi arī kā vajag.

Domaataajs, 6.oktobris 2017, 16:56
es te vairaakas prognozes peetu, un nu vairs vispaar gudrs netieku

sailing, 6.oktobris 2017, 17:42


Es skatos parasti piecas un bieži vien ir pretrunīgas ar vēja virzieniem un nokrišņiem, mākoņu daudzumu
6.oktobris 2017, 17:48 | links
 
Irbes šaurumā šovakar un pa nakti vispār mierīgi ar straumēm pēc prognozes, viļņi arī kā vajag.

Domaataajs, 6.oktobris 2017, 16:56

es te vairaakas prognozes peetu, un nu vairs vispaar gudrs netieku
6.oktobris 2017, 17:42 | links
 
Sveiciens visiem šeit esošajiem. Tā kā esmu iesācējs tad priekš jums tas jautājums skanēs muļķīgi. Tātad, vai šovakar un rīt ir jēga braukt uz jūru ar domu noķert kādu plakano.

Coaster, 6.oktobris 2017, 16:24

ja doma ir, tad tik brauc un meegjini, es kad saaku arij taa dariiju, pirmo gadu nebija neviena kas ko apskaidro vai pastaasta, braucu, proveeju un runaajos ar viiriem krastaa, par attaalumu nav jaaraud, gatavu neko neviens mutee neieliks, tik ar bakstiishanaas metodi, netu un literatuuru, ja vienaa vietaa apstaaklji necieshami, pabrauc kur citur
6.oktobris 2017, 17:41 | links
 
Irbes šaurumā šovakar un pa nakti vispār mierīgi ar straumēm pēc prognozes, viļņi arī kā vajag.
6.oktobris 2017, 16:56 | links
 
Sveiciens visiem šeit esošajiem. Tā kā esmu iesācējs tad priekš jums tas jautājums skanēs muļķīgi. Tātad, vai šovakar un rīt ir jēga braukt uz jūru ar domu noķert kādu plakano.

Coaster, 6.oktobris 2017, 16:24

Arī ekskursijai ir jēga,, neaizbrauksi neuzzināsi.
http://en.ilmatieteenlaitos.fi/wave-forecast?
http://www.ilmateenistus.ee/meri/mereprognoosid/merevee-hoovused/?lang=en
Apstākļi ciešami, bez darba nepaliksi. ;)
6.oktobris 2017, 16:54 | links
 
Coaster [06.10.17]: Sveiciens visiem šeit esošajiem. Tā kā esmu iesācējs tad priekš jums tas jautājums skanēs muļķīgi. Tātad, vai šovakar un rīt ir jēga braukt uz jūru ar domu noķert kādu plakano.
Viss atkarigs no paśa!
6.oktobris 2017, 16:30 | links
 
Sveiciens visiem šeit esošajiem. Tā kā esmu iesācējs tad priekš jums tas jautājums skanēs muļķīgi. Tātad, vai šovakar un rīt ir jēga braukt uz jūru ar domu noķert kādu plakano.
6.oktobris 2017, 16:24 | links
 
eisaaks [06.10.17]: Lūžņa +Rvējš nav labi,slikta pieredze.Pēdējo reizi zāle un straume bij nejēgā
Zăle ir viens no veiksmes faktoriem!
6.oktobris 2017, 15:28 | links
 
Ak jaa, kā pěc pědjăm diskusijãm ir diskutěts noteicośais nav ko spraud uz ăķa, bet vietas izvele! Faktori...... katram savi. Jaukas brîvdienas tiem , kas uz jüru pośas, părějiem dvieli- lai siekalas var slaucit...
6.oktobris 2017, 15:27 | links
 
seedoo [06.10.17]: Gruti telefona ar lielu roku bakstit:)
Ok. Paldies par padomu!
6.oktobris 2017, 15:25 | links
 
Lūžņa +Rvējš nav labi,slikta pieredze.Pēdējo reizi zāle un straume bij nejēgā
6.oktobris 2017, 15:23 | links
 
Gruti telefona ar lielu roku bakstit:)
6.oktobris 2017, 15:22 | links
 
Fishmens [06.10.17]: seedoo [8m]: Fishmens [40m]: Sveiciens lietpratējiem! Kā domājat...pie tītdienas laika apstākļiem jūrā varēgu kādu buti samedīt? Doma ir par lūžņu.Kãpĕc tăda izvěle?Nez...nav man pjeredzes un zināšanas par citām vietām. Pēdējos gadus nraucu uz Lūžņu. Tuvu var piebraukt, viss pluss mīnus zināms. Citu argumentu naf. Tu izvēlētos citu pludmali?
Jura udens ir atpakal. Apstiprinata informacija. Laicinś tieśam OK. Es ari apmestos Lüżņjã tjkai visns bet! Brïvdiena un cilveku bus bezgala! Tamdrk brauktu uz mazaku kolhozu uz augśu tuvaj śaurumam. Personigi kielakie lomi ap śo laiku fieśi tur...... ir vilkti. Aiznjem vietu , panem centralaćku un bus uz sotaku. Vienkarśi pajautaju kapec tada izvele. Ne asakas.
6.oktobris 2017, 15:21 | links
 
seedoo [06.10.17]: Fishmens [40m]: Sveiciens lietpratējiem! Kā domājat...pie tītdienas laika apstākļiem jūrā varēgu kādu buti samedīt? Doma ir par lūžņu.Kãpĕc tăda izvěle?
Nez...nav man pjeredzes un zināšanas par citām vietām. Pēdējos gadus nraucu uz Lūžņu. Tuvu var piebraukt, viss pluss mīnus zināms. Citu argumentu naf. Tu izvēlētos citu pludmali?
6.oktobris 2017, 15:13 | links
 
Fishmens [06.10.17]: Sveiciens lietpratējiem! Kā domājat...pie tītdienas laika apstākļiem jūrā varēgu kādu buti samedīt? Doma ir par lūžņu.
Kãpĕc tăda izvěle?
6.oktobris 2017, 15:08 | links
 
ovilks [06.10.17]: Sveiciens lietpratējiem! Kā domājat...pie tītdienas laika apstākļiem jūrā varēgu kādu buti samedīt? Doma ir par lūžņu.

Fishmens, 6.oktobris 2017, 14:30
Nezin, kā tītdien, bet rītdien varētu būt gana laba cope.
Nopietni? Super. Tad jālaiž! Ne asakas!
6.oktobris 2017, 14:57 | links
 
Sveiciens lietpratējiem! Kā domājat...pie tītdienas laika apstākļiem jūrā varēgu kādu buti samedīt? Doma ir par lūžņu.

Fishmens, 6.oktobris 2017, 14:30

Nezin, kā tītdien, bet rītdien varētu būt gana laba cope.
6.oktobris 2017, 14:56 | links
 
Sveiciens lietpratējiem! Kā domājat...pie tītdienas laika apstākļiem jūrā varēgu kādu buti samedīt? Doma ir par lūžņu.
6.oktobris 2017, 14:30 | links
 
Sveiki kungi kāds ko var pastāstīt par esošo situāciju ar butēm Liepājas pusē molis , saraiķi, šķēde ? Kaut kas ir uzlabojies ar mainīgajiem vējiem
5.oktobris 2017, 12:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager