Makšķerēšana jūrā

Vakar biju Lužņā no18-02 naktī,divatā 60 butes,izmērs švaks,pārsvarā plaukstas lieluma,pēctam parādijās šausmīga zāle un metām mieru.
8.septembris 2017, 18:13 | links
 
Laiks buus ok un arii es 6dien kraameeju uz juuru
8.septembris 2017, 14:00 | links
 
Vējš šonakt mainīs virzienu un stiprumu noR uz D DR,brāzmas līdz 12-14m/s,tas no KOLKASlīdz MAZIRBEI ir mugurā un no kreisā sāna,drusku lietus,kā te pieminēja eiro vērts plēves lietusmētelis nodrošinās minimālu komfortu.Vakar no 21-24,bija lietutiņš,vēja brāzmas,zāles nebija.Ķērās feini.Puiši pie zvejnieku ceļa uz tikšanās brīdi katrs sadabūja pa 10gab,droši vien,ka palika līdz rītam.
8.septembris 2017, 12:55 | links
 
Doršām šodien zobi sāpēja-jēma ļoti uzmanīgi. Jākurbulē dūmu māja. :)
7.septembris 2017, 22:20 | links
 
Pēc gandrīz mēneša pārtraukuma, šodien ar ''zivjumīli'' nolēmām pameklēt mencu. Laiks fantastisks. Pāvilosta, no 8.30 līdz 14.30 - septiņas gabalas. Ņēma dikti jau uzmanīgi - kādas četras ''nokratījās''. Zivjumīlim viena smukule - 2,5kg.
7.septembris 2017, 20:28 | links
 
Kopš izgudroti plēves mētelīši, lietus ir trešā plāna aktieris. Zāles var būt, var nebūt. Kā kurā vietā.
Bet pēc šībrīža meteo prognozēm brīvdienās D vējš padsmit metri sekundē. Tātad paralēli krastam no LT robežas līdz V- pilij. Vienīgi aiz kāda raga var mēģināt piemesties Pāvilostas vai Jūrkalnes pusē. Un no Ovīšiem līdz Kolkai.
Tas tīri teorētiski. Uz vietas var būt visādi. Bet straume būs noteikti.
7.septembris 2017, 14:22 | links
 
Doma braukt 6-7dien kkur uz kolkas pusi,saprotu ja svins jura turas un pats var izsturet ,tad var copeet

odijs, 7.septembris 2017, 10:15

Vai zini kas ir zāles???:))? Tevis pieminētais ir tāda vien pastaiga! Ja jau tikai sāki, gan satiksies ar draudzenēm. Bet-zālē dzīvo visādas radības kas butei pa zobam, un ja izdodās kautkādā modē ar tām tikt galā- tad rezultātam neizpalikt. Sēžot pie datora un vērojot meteo saitus uz procentiem 90 trāpīsi ar copēt braukt vai nē! Domāju pats zini galvenos aspektus un noteicošo laika prognozē! Ne asakas ,lai veicas!
7.septembris 2017, 12:11 | links
 
Doma braukt 6-7dien kkur uz kolkas pusi,saprotu ja svins jura turas un pats var izsturet ,tad var copeet
7.septembris 2017, 10:15 | links
 
Man lidz profinjam veel talu ,otra reize pie juras muzaa uz butem,iepatikas baigi peec pirmas kaut nokeru tik 3 butes
7.septembris 2017, 10:13 | links
 
Jautajuns vietejiem matadoriem ,ko sakat par laika apstakliem brivdienas ? Jo uz juru jabrauc ap 600km ,negribetos aizbraukt tik izbaudiit pamatigu veju ,zales ,utt

odijs, 7.septembris 2017, 08:10


CUPIX ir taisnība, piekrītu.

Man pašam bija doma braukt šajā nedēļas nogalē.
Neesmu nekāds profiņš, šo varbūt rūdīti butinieki vairāk var ko pateikt, bet vienīgais, kas man attur, ka tieši šajā nedēļas nogalē sola lietu, piektdienas vakars nekas, bet pēc pusnaktsi līdz sestdienai (ieskaitot).

Skatos konkrēti starp Ovišiem un Kolku, to apvidu.

Savukārt vējš plānojas, ka var iegriezties līdz pat 10 m/s. Virziens gan ir Z, kas nav sliktākais, galvenais, lai nav no sāniem. Viļņi gan plānojas palieli uz sestdienu vidēji uz 0,5 m.
Personīgi, šo nedēļu baigi gaidīju, kad varētu aizbraukt, bet pie šīm prognozēm, braukt un cerēt, ka paveiksies netrāpīt negaisā un vis būs forši, ir kā ir.
Es labāk pagaidītu nedēļu ja ir baigais gabals jābrauc līdz jūrai.

No otras puses, tiem kam vieglāk plānot savu brīvo laiku, ja sestdien tiešām beigās uznāk nepatīkams laiks, tad braucot tieši uzreiz, kad laiks ir pierimis, pēc pieredzes ir vislabāk.

Bet nu ja nervi netur un sirds saka, ka jābūt pie jūras, tad jāskatās, konkrētajā dienā prognozes un izdomāt vai 5dien vai 6dien braukt.
7.septembris 2017, 09:59 | links
 
Līdz brīvdienām vēl tālu
7.septembris 2017, 09:54 | links
 
cupix [07.09.17]: Jautajuns vietejiem matadoriem ,ko sakat par laika apstakliem brivdienas ? Jo uz juru jabrauc ap 600km ,negribetos aizbraukt tik izbaudiit pamatigu veju ,zales ,utt

odijs, 7.septembris 2017, 08:10
Labs laiks un butes manuprāt nav savienojams pasākums :) . Cik pieredze rādija , jo nepatīkamāks laiks copmanim un aukstāks ūdens jo labāka cope.
Ja lasi forumu tagad +-10-18 butes pa vakaru iet un kāda tonna ar zālēm.
Nu sauloties nav doma
7.septembris 2017, 09:44 | links
 
Jautajuns vietejiem matadoriem ,ko sakat par laika apstakliem brivdienas ? Jo uz juru jabrauc ap 600km ,negribetos aizbraukt tik izbaudiit pamatigu veju ,zales ,utt

odijs, 7.septembris 2017, 08:10

Labs laiks un butes manuprāt nav savienojams pasākums :) . Cik pieredze rādija , jo nepatīkamāks laiks copmanim un aukstāks ūdens jo labāka cope.
Ja lasi forumu tagad +-10-18 butes pa vakaru iet un kāda tonna ar zālēm.
7.septembris 2017, 09:33 | links
 
Jautajuns vietejiem matadoriem ,ko sakat par laika apstakliem brivdienas ? Jo uz juru jabrauc ap 600km ,negribetos aizbraukt tik izbaudiit pamatigu veju ,zales ,utt
7.septembris 2017, 08:10 | links
 
Diametr,kurš cipars ir Tavējais?Šorīt Kolkā cope atvērās uz 2stundām pirms saullēkta,ogrēnieši tais 2st labi saķēra.

leonids, 6.septembris 2017, 14:39


Mans cipars 18. Puse uz reņģes fileju. Reņģe no topa. Zāle, straume. Labi ņēma uz āķiem, kas ar spogulīti (otrā pusē nokrāsots)
6.septembris 2017, 15:57 | links
 
Vīri,a nahren jums vajag straumju karti?

leonids, 6.septembris 2017, 14:35


Gluži manas domas! :) Valdošā straume mūsu jūras piekrastē ir virzienā no Liepājas uz Kolku un kolkas rags ir tai vislabākais apliecinājums. Padsmit gadus, kopš braucu uz jūru, straume vai nu ir manis minētajā virzienā stiprāka vai vājāka, vai tās nav vispār...
6.septembris 2017, 15:31 | links
 
Diametr,kurš cipars ir Tavējais?Šorīt Kolkā cope atvērās uz 2stundām pirms saullēkta,ogrēnieši tais 2st labi saķēra.
6.septembris 2017, 14:39 | links
 
Vīri,a nahren jums vajag straumju karti?Ja vējš ir solīts virs 10m/s,neatkarīgi no virziena,padomājiet pirms braucat uz jūru.Izvēlēties pareizas konstrukcijas svinus.Dažs raksta,ka pusķieģeļa svara piramīdas netur grunti,lietojiet ,,torpēdas,,vai paštaisītos,,kaķus,, ar svaru līdz 130gr.Piramīda labi lido,lēnā laikā grunti tur.,,Kaķis,,neprot lidot,toties gruntī ieķeras labi.Ja zāle,tad neko...Vai tiešām neviens no jautājumu uzstādītājiem nav nekad rokā turējis kautko smagāku par zupas karoti?
6.septembris 2017, 14:35 | links
 
vakar Ovīši no o5. pl.21-06.pl.04 3 vīru kompānija-man 15 gb. otram 8gb.trešajam 18gb

elgreko, 6.septembris 2017, 09:03


Ā, es tagad zinu, kas ir Elgreko :) Kopā makšķerēju :)
6.septembris 2017, 14:31 | links
 
vakar Ovīši no o5. pl.21-06.pl.04 3 vīru kompānija-man 15 gb. otram 8gb.trešajam 18gb
6.septembris 2017, 09:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager