Makšķerēšana jūrā

...5 izmēra piramīdu var iemest 130-135m, ja ļoti paveicas ar vēja virzienu no muguras tad arī visus 150m...

pdda, ēsma uz āķiem paliek?
19.oktobris 2016, 11:22 | links
 
veel piebildīšu, ka pēc katras jūras copes es auklu skaloju ūdenī no jūras sāls....:)
19.oktobris 2016, 10:56 | links
 
lēts, vai dārgs tas ir h-iņa, galvenais, lai sabalansēts viss kopumā- spole, kāts, aukla , svins, lai varētu labāk iemest un ar baudu to fishu vilkt, nevis ar bomjiem un viņčas spoli :)
19.oktobris 2016, 10:49 | links
 
No lētiem jūras kātiem atteicos jau sen, jo parasti vai nu viņi lūzt, kad velc ārā jūras kāpostus, vai otrs lūzt spice iemetienā, un protams riņķi, tie no pītās auklas beidzas nost pie pirmajām lielām slodzēm, tagat esmu pārgājis uz Salmo DIAMOND FEEDER 210 ar garumu 3,90 un pagaidām pa divām sezonām apejoties pie Jūras diezgan skarbi nav noticis pilnīgi nekas, un lietojot pīto 0,16 + šoklīders 0,40mm mono un 5 izmēra piramīdu var iemest 130-135m, ja ļoti paveicas ar vēja virzienu no muguras tad arī visus 150m. Un pavasarī šie smagie feederi lieliski kalpo uz vimbu.

pdda, 19.oktobris 2016, 10:08

Viss vienkarši ! Kads pats tadi kaati, jeb nu ja sirdi makšķernieks un galva domas vairak par spainja pildišanu, noeikti arsenals buus rokai tiikamaaks. Protams ka noķersi uz jebkadiem riikiem. Es pamanijos salmo fideriti parlaust, paarslogoju puutienā:( Rit uz copi. Ne asakas.
19.oktobris 2016, 10:31 | links
 
Meklēju kompāniju,kopā jautrāk :) !!!
Ceturtdien 14:00 startēju uz lūžņu no Rīgas (pārdaugavas),copējam līdz kādiem 24:00 un dodamies atpakaļ uz rīgu jo piektdien jābūt darbā!
Ja kādam ir interese dotes līdz ir trīs brīvas vietas ,dodiet ziņu PM
19.oktobris 2016, 10:22 | links
 
No lētiem jūras kātiem atteicos jau sen, jo parasti vai nu viņi lūzt, kad velc ārā jūras kāpostus, vai otrs lūzt spice iemetienā, un protams riņķi, tie no pītās auklas beidzas nost pie pirmajām lielām slodzēm, tagat esmu pārgājis uz Salmo DIAMOND FEEDER 210 ar garumu 3,90 un pagaidām pa divām sezonām apejoties pie Jūras diezgan skarbi nav noticis pilnīgi nekas, un lietojot pīto 0,16 + šoklīders 0,40mm mono un 5 izmēra piramīdu var iemest 130-135m, ja ļoti paveicas ar vēja virzienu no muguras tad arī visus 150m. Un pavasarī šie smagie feederi lieliski kalpo uz vimbu.
19.oktobris 2016, 10:08 | links
 
Ir gadījies nopirkt kātu virs Ls 30, kuram nolūza spice 3. metienā, bija kā no papīra taisīta, bet tā kā nomainīju to spici, tad bēdu nav.
Tas ko tirgo Neoshopā patreiz zem 30 EUR ir normāls komplekts. Un te ko Seedoo ieteica iepriekš ari izskatās normāli.
Tā kā var nopirkt arī lēti un labi.
Bet katram ir sava demagoģija šajā jautājumā.
19.oktobris 2016, 09:39 | links
 
par jūras inventāru - protams , ja ir nauda, tad daudz daudz patīkamāk ir strādāt ar speciālu garu un cietu kātu ar kuru var sroši plivināt 150 un vairak gramus 100 un vairāk metrus. Ar spiningiem un fīderiem to neizdarīt. Un protama ka perkot kātu maximā ir risks ka stingrak uzpumpejot tas aizies pa pieskari. Centos pateikt to ka ja tugriku ir pamazak, tad nav jānolaiz rokas, jo copet var arī ar to kas ir. Bet neapstrīdami ir ka foršāk sēdēt labā kombenzonā, ar labu kātu un labiem pričindāliem uz laba kresla utt. Tā +/- es rēķinu ka pietiekoši kvalitatīvu inventaru var sapirkt sākot no 50 eur . Vismaz mans komplekts par 30 eur šobrīd turas labi, bet redzēs kas būs pec gada.

Tikmer Lūžņa vakar norma . Garnele + reņģe un maximali tali metieni. Interesant tā jūra kad atkāpusies, tomēr ir jaatrod pareizā vieta lai iemetiens nenostatos uz sēkļa, ņemot vērā tos 60 cm līmeņa samazinājumu tas ir būtiski trāpīt tur kur dziļāks. Vismaz tads ir mans noverojums.
19.oktobris 2016, 09:04 | links
 
jā, iepriekšēja atskaite ir par to posmu...
19.oktobris 2016, 09:00 | links
 
Jautājums!
Vai kāds ķer butes arī Liepājas pusē. Interesē no Jūrkalnes līdz Ziemeļu molam?
Paldies!
19.oktobris 2016, 08:48 | links
 
Maza atskaite par vakardienu...jūra bija ļoti dāsna,norma+ un eksemplāri pa 700 gr, labāka cope pa gaismu, tumsā pa kādai....
19.oktobris 2016, 08:33 | links
 
Man viena maksķere 11 EUR, spole 15 EUR, otra makšķere 15 EUR, spole 15 EUR, trešā 19 EUR, spole 15 EUR. Nekas nekrakšķ, var labi gan iemest, gan izvilkt. Bija pirms tam Salmo SEA Game. Iznīka gada laikā. 2x remontā bija, kad nolūza turētājs, neņēma arī remontā.
19.oktobris 2016, 08:22 | links
 
man gadus 10 ir jurai paredzēti teleskopi,5 un 6 m,daiva,mitchel,jaxont jūras spoles un nezinu bēdu,biju iepircis ari rezervei kaut kadu leto tipa jūrai 4,2 m,tad tas pie otrā tripleta nokrakšķēja otrajā posmā un bija metams ārā ,tā kā piekrītu-ar labiem rīkiem copēt ir drošāk ,patīkamāk un hobijam jau nu var atļauties normālas lietas,bet ja pasākums ir tikai gaļai un reizi kad ,vissi velk,tad jau ....
19.oktobris 2016, 05:37 | links
 
Man ir nedārgs aprīkojums jau vairākus gadus. Nekāda vaina. Smiltis un jūras ūdens dara savu, pēc tam nav jāvaid, ka aiziet postā dārgas lietas. Vienīgi krēslu gan nevar lēto ņemt, tad naktī grūti uz taburetes sēdēt, kad citi atpūšas :)
18.oktobris 2016, 23:43 | links
 
palasījos te par kātiem jūras copei, jasaka cik esmu noverojis , tad absolūti lielaka copmaņu masa ir copmanius vulgaris, kas atbrauc ar 15 gadīgu golfiņu / oopelīti , ģērbajas tirgū/humpalās salasītās spec-drēbītēs , un jūra plivina maximā vai mazpilsetas copes veikalā iepirktu kātu ar pašu lētāko pieejamo spoli un auklu un sistēmu ... Cits izmanto fīderi ar ko vasarā sēž uz breksi, cits vispār spiningu. es pats iepirku speciali jūrai interneta gatavu komplektu par 28 eirotugrikiem+ pāsas letakās gatavās sistēmas tuvākajos makšķerveikalos. Un vismaz pēc mana noverojuma visiem tiem copmanius vulgaris neķeras sliktak kā mosp - maksķerpederācijas spicei ar kātiem par 300 eur + speciālo jūras spoli par 200 eur un bušu sistēmām kur plastmasas pērlīšu vietā svarovsky kristāli . Tā ka nevajag saspringt, vienkarši jāmauc un jācopē

Duglas, 18.oktobris 2016, 23:03


Un pašam neriebjas lietot tādu inventāru kurš tevi pavisam noteikti pievils kaut kādā brīdī ? Nesaku ka vajag pirkt dārgāko, bet nu tomēr nevajag barot nekvalitatīvu lietu ražotājus.
18.oktobris 2016, 23:25 | links
 
nu tas kaa to njem. ar suudiigiem riikiem taalu iemetienu izdariit ir pagruuti. citreiz taalam iemetienam ir pat ljoti liela noziime. citreiz, protams nav, tachu dazhreiz visaadi gadaas. un pasham jau arii patiikamaak lidinaat 150 gramiigu pljentaku ar kartigu 3posmu juuras kaatu, nevis to leeto saliekamo kjiinas meeslu, kuram rinji meedz nelaikaa atdaliities un vel visaadi briinumi.

katrs pats izvelas ar ko un uzko, un copet jau braucam pasu priekam, nejau tapec, lai citiem izpatiktu.
18.oktobris 2016, 23:20 | links
 
palasījos te par kātiem jūras copei, jasaka cik esmu noverojis , tad absolūti lielaka copmaņu masa ir copmanius vulgaris, kas atbrauc ar 15 gadīgu golfiņu / oopelīti , ģērbajas tirgū/humpalās salasītās spec-drēbītēs , un jūra plivina maximā vai mazpilsetas copes veikalā iepirktu kātu ar pašu lētāko pieejamo spoli un auklu un sistēmu ... Cits izmanto fīderi ar ko vasarā sēž uz breksi, cits vispār spiningu. es pats iepirku speciali jūrai interneta gatavu komplektu par 28 eirotugrikiem+ pāsas letakās gatavās sistēmas tuvākajos makšķerveikalos. Un vismaz pēc mana noverojuma visiem tiem copmanius vulgaris neķeras sliktak kā mosp - maksķerpederācijas spicei ar kātiem par 300 eur + speciālo jūras spoli par 200 eur un bušu sistēmām kur plastmasas pērlīšu vietā svarovsky kristāli . Tā ka nevajag saspringt, vienkarši jāmauc un jācopē
18.oktobris 2016, 23:03 | links
 
Ceturtdien 14:00 startēju uz lūžņu no Rīgas (pārdaugavas),copējam līdz kādiem 24:00 un dodamies atpakaļ uz rīgu jo piektdien jābūt darbā!
Ja kādam ir interese dotes līdz,dodiet ziņu PM
18.oktobris 2016, 21:14 | links
 
sodien no 14-00 lidz 17-00 bija 3,5 kg.bija viens triplets. tikaj garnele un viss notika aiz uzavas.
18.oktobris 2016, 20:46 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager