Makšķerēšana jūrā

nu veči Juus laižat :1.čībineiki ; 2. prezīšu nēsātāji; a man vieni zābaki līdz pautiem......?

opusums, 16.oktobris 2016, 07:35
Letiņ , laikam esi labā garastāvoklī ka centies izsaukt prežu valkātāju un čībinieku žulti uz sevīm (ņems un vēl nosauks par puskoka lēcēju ) P.S. makšķerēšanu uzskatu par hobīju un atpūtu un atpūsties patīkamāk ir čībās nevis prezervatīvā . ja kāds grib brist , lai brien !

w.t.f, 16.oktobris 2016, 10:17

Piekritu Tev par parasto rusofobijas gondonu. Pie zemakam gaisa temperaturam baigais kondensats un komforta maz. Ja paņem no augšeja plauktiņa nevajag gluži simmsu bendet pa saļonku, der mūsu pašu norfins kas ir elpojošais. Ērti sausi vejš cauri nekož gribi brien gribi dižojies pa krastu. Ar Grabovska kunka atbalstu ari ciprs tiikamaks paliek.
P.S. cūkas ir un buus. Cukos tapat. Tur pat nav kunga prats, tur ir divlitriigo petpudeļu atlieku liimenis!!! Ne asakas.
Personigi gaidu Ventspilnieku iepusam. Tad ar bus divi kati slapju muguru. Pag gad divreiz trapiju uz pruhuhu. Šogad vel nav tada reize bijusu. Gaida mans džigkats lai vareru notestet piespraužamas uzparuktes, bet nu taa i cit oper.
16.oktobris 2016, 10:48 | links
 
Nepierasts skats Kolkas piekrastē- neviena makšķernieka. Jūra atkāpusies ne pa jokam. Ko darīsim nākošsestdien?
16.oktobris 2016, 10:38 | links
 
nu veči Juus laižat :1.čībineiki ; 2. prezīšu nēsātāji; a man vieni zābaki līdz pautiem......?

opusums, 16.oktobris 2016, 07:35

Letiņ , laikam esi labā garastāvoklī ka centies izsaukt prežu valkātāju un čībinieku žulti uz sevīm (ņems un vēl nosauks par puskoka lēcēju ) P.S. makšķerēšanu uzskatu par hobīju un atpūtu un atpūsties patīkamāk ir čībās nevis prezervatīvā . ja kāds grib brist , lai brien !
16.oktobris 2016, 10:17 | links
 
Jā, turTev taisnība, neviens jau nebrauc gružot uz copmaņu stāvvietu pie jūras, sēņotāji un vasarnieki atkrīt, kas paliek, paši vien :((
Bet vieta no vietas arī atšķiras, ļoti patīk viens laukumiņš Saraiķos, divi dzels atkritumu konteineri, namiņš ar sirsniņu, šķiet Pēterupītes ieteka jūrā . . .
16.oktobris 2016, 09:52 | links
 
Labsrīts! Vakar biju uz pirmo bušu copi šoruden. Ovīšu rajons. Zivjumīlis jau visu uzrakstīja - nav daudz ko piebilst - forša diena un forša cope. Jūra gan projām, bet zivju pietiekami. Copēja starp 1. un 2. sēkli. Pēcpusdienā uzspīdēja spoža saule - tad vajadzēja pabradāt. Vakar nevarēja realizēt lielo speciālistu padomu - ja pārstāj copēt, pārnes copes pa labi vai pa kreisi - cik tālu varēja redzēt uz abām pusēm - kātu mežs ;))). Rezultātā no 7.30 līdz 14.00 saķērās 28 butes kopsvarā 6kg.

Jā vēl. Draugs bija Lūžņā (otrais celiņš) - bija ļoti sašutis par drausmīgo cūcību ko mūsu ''kolēģi'' tur atstājuši. Vai tad tiešām jānomainās paaudzēm, lai saprastu, ka paši savas copes vietas pied....m?!!! Cik nav runāts, bet izskatās,ka, ja ''cepums'' ribās, tad taru un ietinamos aizlidina turpat krūmos, lai gaida lielo talku, bet pats, nākamajā copes reizē, rāpo pa saviem atkritumiem uz jūru!!!
16.oktobris 2016, 09:34 | links
 
nu veči Juus laižat :1.čībineiki ; 2. prezīšu nēsātāji; a man vieni zābaki līdz pautiem......?
16.oktobris 2016, 07:35 | links
 
Biju pie Liepājas. Skatījos, ka daži veči galīgi pa tukšo sēž, bet man izdevās atrast bedrīti un 4 stundu laikā 8 gab. dabūju, bet nu vismaz izmērs gan milzīgs! Lielāko nosvēru - 690 g un citas arī lielas, tākā ar skaitu neizcēlos, bet kopumā paēst labi sanāks :) No tāda viedokļa pat labāk laikam, ka lielas...Ķēru uz vārīto garneli un šoruden pirmo reizi.
16.oktobris 2016, 00:39 | links
 
Ainažos no mola 12.00-16.00 uz garbeli neviena cope. ūdens atkāpies - laiks superīgs, vējš austrumu.
15.oktobris 2016, 23:45 | links
 
Lūžņa. No 14-tagad vēl sēžu. Ozons ir, bute arī ir, garnele rullē. Laiks superīgs. Izmērs fišam dažāds. Kādi 7 kg būs sevišķi neiespringst otru. Ne asakas pārējiem.
15.oktobris 2016, 23:27 | links
 
P.s Paldies adminam par atbalstu . Savadak mani tie spamisti dzivu zajeb..t! Ne asakas! Albnkt!
15.oktobris 2016, 23:26 | links
 
Sorry par pateizrakstibu. No Samsunga klabinu.
15.oktobris 2016, 23:23 | links
 
Jauka copes diena beigusies, jāķerās pie tīrīšanas un citām tīkamām lietām :) Atskaitei:
no 12-19 pa kreisi no Irbes. Labāk ķērās uzreiz pēc ierašanās, no 15-17 pa kādai un pievekarē atkal aktīvāk. Secinājumi: man kā čībiniekam 3,5kg, lielākā 300gr, kolēģim "gumijniekam" skaits līdzīgs, bet svars ap 5kg.

L-upesLinis, 15.oktobris 2016, 23:11

Noprecizēšu! Nevis gumijniekam, bet gondonistam:)
15.oktobris 2016, 23:19 | links
 
nu par tēmu, biju divas dienas pēc kārta, p-dien izcili un to saka visi. Šodien, kā kuram, man pa sauli , nu kāda 3/4 normas, bet meklēt vajadzēja daudz. .... man personīgi vēl grūti pārkāpt pāri, ka zivis ir tuvāk nekā var iedomāties....pirms pirmā sēkļa, kur vēl tas bija zem ūdens, nekā nebija, lai gan vienu iemetu speciāli seklumā un to kaut kas skrubināju... bet tā zivis uzreiz ar pirmā

KU-KU, 15.oktobris 2016, 22:34


3/4 daļas. Protams apsveucami bet ir unfo ka luelaka daļa niko no 3/4 i nepaostija. Ja mini par jauniesacejiem tad visu cieņu. Petsonigi purmaj reize kad aizbraucu uz Mazirbi no nakts copes atgriezas Jelgavnieki ar pilliem špakteļa spaiņiem. Pie viena puegaju un pajautaju, vari divos vardos jas un kaa,,,? Šis man atbildeja nac apskaidrošu ,, redzi kur plist vilnis un atstaj outu tur ar mase , parejo pats puevilkdi ja esi no copmanju klana. Ta i bij pirmo metienu un buti pakdues Jelgavniekuem iezvilku. Talak jau sakas oašmaciba un laika gaita uepazinu luelusku cilveku par kuru noteikti daudzi zin kad man papildinaja ar jurasskolas zinašanam. Oar čībiniemuem tas bija pārnestā nozīmē! Betika tak puemineti vatniki:)) tad ir pue Raiha uz pklitiku jādodās. !
15.oktobris 2016, 23:17 | links
 
Jauka copes diena beigusies, jāķerās pie tīrīšanas un citām tīkamām lietām :) Atskaitei:
no 12-19 pa kreisi no Irbes. Labāk ķērās uzreiz pēc ierašanās, no 15-17 pa kādai un pievekarē atkal aktīvāk. Secinājumi: man kā čībiniekam 3,5kg, lielākā 300gr, kolēģim "gumijniekam" skaits līdzīgs, bet svars ap 5kg.
15.oktobris 2016, 23:11 | links
 
Starp citu nevienu pa suudu un gavnasosu nesmu nodaucis. Mums Latviešiem ur ta ir ar to .........Rakstu šeit un rakstišu. Ja ko gribat par MANIEM juras atklajumiem ko sikak varu. Bet te atkal sanaks ja esmu copes guru un pareja huinja. Ta ka koks ar diviem galiem. Redz ka ir tie kas klasika ar kanalizacijas trubam mauc un letiem Depo tekeskopuem ir OK. Bet tiklidz atrodas savadak domajošie ta ir ka tagad. Pat vietejie saka atbraucejiem. Beidziet ķemoties noperkiet brienambikses un tad ar vares to juru noturet! Tas neattiecas uz šī brīža laika apstakliem.
15.oktobris 2016, 22:56 | links
 
to seedoo.... nu jau ir o.k., pats iesāki, nevajag te saukāt citus par viendienītēm, krasta žur... un čībiņu staigātājiem, man personīgi po, bet citiem, kas tikai sāk ... nu tā ir kā ir.......bet to, ka neatbildi uz ko konkrētiem jautājumiem, tas taisnība
15.oktobris 2016, 22:44 | links
 
nu par tēmu, biju divas dienas pēc kārta, p-dien izcili un to saka visi. Šodien, kā kuram, man pa sauli , nu kāda 3/4 normas, bet meklēt vajadzēja daudz. .... man personīgi vēl grūti pārkāpt pāri, ka zivis ir tuvāk nekā var iedomāties....pirms pirmā sēkļa, kur vēl tas bija zem ūdens, nekā nebija, lai gan vienu iemetu speciāli seklumā un to kaut kas skrubināju... bet tā zivis uzreiz ar pirmā
15.oktobris 2016, 22:34 | links
 
Es tak teicu čībinieku izgājiens:) joprojàm gaidu viendienīšu citātus par kuriem nāk smiekls manos komentaros!!! Es par saviem vardiem jau no 90tiem otvečaju. Tā kā sarosieties! Ne asakas, foruma uzturētājiem!

seedoo, 15.oktobris 2016, 21:46

Man jau likās , ka kritiskās dienas būs beigušās, bet klāt nākusi arī bravūra, izskatās, ka ir saasinājums... bet, ja paskatās debesīs, tad saprotams kāpēc!
...nu jau tas paliek kaitinoši, šeit cilvēki dalās pieredzē un negrib lasīt viena neapmierināta indivīda komentārus ...
Šeit taču neviens neņirgājas par tavu jūras copes izpratni, bet uzņem to ar izpratni...
p.s. Sliktas ziņas, jo izskatā, ka vējš nemainīsies vismaz nedēļu, līdz ar ko viens otrs netiks uz jūru, bet kas notiek ar cilvēkiem, kas nedabū to ko vēlas, var tikai iedomāties!
iesaku laiku izmantot lietderīgi, piemēram, uztaisīt makšķerēšanas kāta rokturim pumpiņas, lai nākamo reizi, kad brauksiet uz jūru "gondonēties" varētu.... nu jūs jau paši zināt ko!!!

ne asakas un arī visu pārējo

p.s. ... noņem nost "kroni" biji taču normāls vecis, vismaz pēc atskaitēm spriežot

KU-KU, 15.oktobris 2016, 22:11

Narmla i nomiršu!

seedoo, 15.oktobris 2016, 22:18[/quote]
Ak jaa par šodienas copi kas man bija info iegajied. Varu nocitet . Ka ja Lronids mineja Kolka sausa, zemak lidz Maxirbei ar krupim lidz vederam , ap Irbes ieteku un zemak saakas kustuba. Neviens par Ķesteriem neiekomenteja, atvainojos ja vietejos aizķeru. Jamekle ir dziļākas vietas. Un jaa kruta ja nogulda bomi uz slīpā un uzkar zvaninju. Bērnības garša kā nekā. Visu jaunedēļu varēs ar šīm izvirtībām nodarboties. Jūra lutina ar zelta rudeni. Ja jut ka bars ar butt ir apakšā pamēğinidt džigu ar gou end stop metodi . Uz džiga naživku un uz pfidkšu. Tas tas par šo to sp šo prognozi. Gribat zinat kur velk caur Pm.
P.s. Nekad un neviena sadaļā nēsmu personigi nevienu aizskaris. Riiebjas kas ņirgājās par tiem kad nav vietejie juras aborigeni. Un katru reizi to piebilstot no sevim nreko kopeja artava neieliek.
Ne asakas.
15.oktobris 2016, 22:29 | links
 
Dzirdeju juura esot atkapusies! Un pilnmeeness tagad! Sakiet ludzu, kad jura ir atkapusies tas ir par labu vai par sliktu uz busu copi? Un pilnmeeness..vai tas ir mazsvariidi? Paldies!
15.oktobris 2016, 22:28 | links
 
Tomēr izskatās ka seedoo sevi uzskata par baigo ekspertu,bet izrādās,ka tikai klaviatūras grabinātājs. Tie kas viņam pajautā par viņa sarežģīto specifikāciju,saņem nievājošas atbildes. Godīgi seedoo sūds tu esi!
15.oktobris 2016, 22:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager