Makšķerēšana jūrā

Labvakar! Braucu sestdien uz jūriņu,Ventspils...Kas grib piemetās līdzi,par ceļa naudu.Negrib nebrauc...:D
11.oktobris 2016, 21:30 | links
 
Šonakt ir nolēmts aizlaist pēc būtem uz līci. Skatoties prognozi, izskatas ka nebūs tik slikti līča piekrastē. Varbūt kads zin kas notiekas Tūjas piekrastē?

lamprey, 7.oktobris 2016, 15:13

Butes Tūjā!!!
Drīzāk jau iesnas noķersi!

Duxxx, 7.oktobris 2016, 22:49
Iesnas gan noķēru, bet arī būtes bija. Uz četriem katiem salasijam ap 20 būtem, divas nelielas siļķes un divus lucīšus. Viss tikai uz reņģem, tārpus un garneli neņēma vispar.

lamprey, 10.oktobris 2016, 08:46


Neticami, ka līcī no krasta iespējams tikt pie butēm.
Vēl pie tam līča iekšienē.
Apsveicami!
Apsveicu

jurinieks, 10.oktobris 2016, 09:38

Paldies, bet vai tiešam tā neticami? Jā nu laiku pa laikam vari būti dabūt pat daugavā un lielupē, netālu no jūras. Pašam ta gadījas, bet uz drop shotu.
Līcī būtes ir, tik nu jāmekle. Un jāgaida būtei piemērotos laika apstakļus, kamēr līja un pūta vējš, copes bija, tik no rīta pierīma vejš un beidzas lietus, uzreiz klusums. KAut kur no 5 rīta līdz pusdienam bija divas copes, toties laiciņš bija patīkams.

lamprey, 10.oktobris 2016, 10:19

Ja jau Tūjā var noķert, tad jāpamēģina arī Skultes kokostā no mola, varbūt kaut kas sanāk.

runcciss, 10.oktobris 2016, 14:26

Pirms dodies tai virzienā, palasi noteikumus. Ka cope nesanāk "pa lēto". :)
11.oktobris 2016, 20:27 | links
 
skorpions-vari mēģināt no Igauņu mola(akmens mols kas uz robežas),tad uz dienvidpusi būs redzami vecie koka pāļi(vecais koka mols),tur dziļums sākas straujāk,(dienvidu pusē),vēl uz dienvidu pusi veidojas tāds kā rags,tur sākas akmeņaināka vieta(bet seklāks),tad pie Blusupītes ietekas(saules akmens)var pameklēt,pa nakti var trāpīties taimi,tie tagad kar krastu dzīvojas,
11.oktobris 2016, 20:22 | links
 
Hei!Jūras copes piekritēji! Aktīvi turpinās pieteikšanās KMK kausa izcīņai jūras copē.
Info:
http://www.kolka.lv/?p=10946
vai
http://www.copeslietas.lv/site/sacensibas/745-kolkas_makskernieku_kluba_kausa_2016_izcina_juras_makskeresana_no_krasta.htm
11.oktobris 2016, 19:16 | links
 
Sveiki, kads laiks lieljūrā?
11.oktobris 2016, 17:53 | links
 
Vakar bijām pie Užavas bākas. Kopsummā var teikt vidēji - man 3 kg, tēvam - 5 kg. Kā saprotams - tuvā distancē. Neizmantojiet otrās reizes garneles, bet varbūt arī tas ir tikai vietas rezultāts... Jūra ir forša..

tehnadzor, 10.oktobris 2016, 11:46

Citreiz viņas pilnīgi smirdīgas garneles ņem uz izķeršanu.

Domaataajs, 10.oktobris 2016, 20:42

Vechi- visu cienju!!!
Bet es meginaashu shodien/riit Juurkaln' krastus patramdiit!!!

Duxxx, 11.oktobris 2016, 13:00
11.oktobris 2016, 14:43 | links
 
Interesanti ir tas, ka tēvs mani pārsita pirmo reizi... Bet runājot par tām garnelēm - kā es izmantoju svaigo paku, tā viss - met kaut akā. Tēvam nopirku 2 svaigas pakas (RIMI vulgaris) - rezultāts redzams.
Tēvs meta vidējā distancē - es atkal experimentēju
: no līdz cik var līdzz iebrien līdz ausīm un met... Jūra ir forša
11.oktobris 2016, 14:38 | links
 
gards veikalos 40% vasaras precei- svinus labi iepirkos ;)
11.oktobris 2016, 13:30 | links
 
Šonakt ir nolēmts aizlaist pēc būtem uz līci. Skatoties prognozi, izskatas ka nebūs tik slikti līča piekrastē. Varbūt kads zin kas notiekas Tūjas piekrastē?

lamprey, 7.oktobris 2016, 15:13

Butes Tūjā!!!
Drīzāk jau iesnas noķersi!

Duxxx, 7.oktobris 2016, 22:49
Iesnas gan noķēru, bet arī būtes bija. Uz četriem katiem salasijam ap 20 būtem, divas nelielas siļķes un divus lucīšus. Viss tikai uz reņģem, tārpus un garneli neņēma vispar.

lamprey, 10.oktobris 2016, 08:46


Neticami, ka līcī no krasta iespējams tikt pie butēm.
Vēl pie tam līča iekšienē.
Apsveicami!
Apsveicu

jurinieks, 10.oktobris 2016, 09:38

Paldies, bet vai tiešam tā neticami? Jā nu laiku pa laikam vari būti dabūt pat daugavā un lielupē, netālu no jūras. Pašam ta gadījas, bet uz drop shotu.
Līcī būtes ir, tik nu jāmekle. Un jāgaida būtei piemērotos laika apstakļus, kamēr līja un pūta vējš, copes bija, tik no rīta pierīma vejš un beidzas lietus, uzreiz klusums. KAut kur no 5 rīta līdz pusdienam bija divas copes, toties laiciņš bija patīkams.

lamprey, 10.oktobris 2016, 10:19

Ja jau Tūjā var noķert, tad jāpamēģina arī Skultes kokostā no mola, varbūt kaut kas sanāk.

runcciss, 10.oktobris 2016, 14:26


tad jau Dzirnezeraa tikpat labi var meeginaat lashus kjert!!!
11.oktobris 2016, 13:03 | links
 
Vakar bijām pie Užavas bākas. Kopsummā var teikt vidēji - man 3 kg, tēvam - 5 kg. Kā saprotams - tuvā distancē. Neizmantojiet otrās reizes garneles, bet varbūt arī tas ir tikai vietas rezultāts... Jūra ir forša..

tehnadzor, 10.oktobris 2016, 11:46

Citreiz viņas pilnīgi smirdīgas garneles ņem uz izķeršanu.

Domaataajs, 10.oktobris 2016, 20:42


Vechi- visu cienju!!!
Bet es meginaashu shodien/riit Juurkaln' krastus patramdiit!!!
11.oktobris 2016, 13:00 | links
 
Kāds Saraiķos nav bijis butēs,kādi rezultāti?
11.oktobris 2016, 09:08 | links
 
Dažas dienas atpakaļ dzirdēju,ka veči pie Ainažiem velkot.Bet tā nav personīgi pārbaudīta informācija.

Vargans, 5.oktobris 2016, 19:22

Nu, principā skaidris, ka neviens īpaši neko pateikt nevar, būs jāriskē..... arī man jau principā liekas, ka viņām tur vajadzētu būt....

skorpions, 10.oktobris 2016, 09:43

Redzams, ka īpaši daudz pieredzeš šai ziņā nevienam nav.
Pamatā butei pie krasta jāuzturās lieljūrā, jo tur ir sāļāks ūdens un vairāk barības bāzes pie krasta.
Arī man intereses pēc vienreiz tas jāizmēģina.Droši vien šonedēļ .

jurinieks, 10.oktobris 2016, 09:57


Eh, bijis, nebijis, ja nemēģināsi, tā arīdzan neuzzināsi....
Būs atvaļinājums, tad arī jāizmēģina....
varbūt ir kāda info par dziļākām vietām tajā pusē ??
Būšu pateicīgs par jebkādu info, jo gabals ko kratīties tāpat pamatīgs...
11.oktobris 2016, 08:54 | links
 
Paldies seedoo par izsmeļošo atskaiti, 4 dien jābrauc pārbaudīt.
11.oktobris 2016, 07:19 | links
 
Nu ar pamalu piekrasti Irbes rajona. Vejš norma, syraume maza , zaales nav , saule debesis. Ka jau tika domats akcentu uzliku uz tumsu un no 20 sāku cītīgāk syrādāt 23 biju jau mašīnā jo darbu neviens neatcela. Ko divos vardos varu pateikt. ZA Dajājis vidu juru kur rs copeju. Pieglaudis pamatigi bedres. Gruti bija saprast pie viļñiem kur ir bedres. Varieju ar distancem. Nostradaja gan super tuvie gan talie gabali. Ar nosprausto gondonešanas metodi kapaaju. Galā kā parasti centralka. Placenim bija par smagu. Rava no kajam nabagu. Mans super heavy greiders bija ka iemits pec izveleta iemetiena. Starmetis a iz zajebis! Lapsai acis iemaucu reiz, ta i šai bij gana. Vajag rieteni lai pielabo bedres, bet visuma cope izdevusies. Zivju ta pamazak. Ieliku ari truponus pie foto. Arlabnkt.
11.oktobris 2016, 02:35 | links
 
Kolkas pusē tas nejaukais sānu vējš nekur nav aizlaidies,mazliet mierīgāk,bet zvetē.Pārvedu mājās 8gab dažāda izmēra butes.
11.oktobris 2016, 00:21 | links
 
Pamrklē manas atskaites, tad uzzināsi...

skiperis, 10.oktobris 2016, 08:48


pameklēju ar, paldies, interese par šīs konkrētās zivs copi ir tikai augusi. būs jādomā kā pie tādas tikt :)
10.oktobris 2016, 22:27 | links
 
Ja ņem smirdīgu ķilavu tad kāpēc lai smādētu mazliet pastāvējušu garneli.
Arī cilvēki ziemeļvalstī pūdētu zivi uzskata par delikatesi.:)
10.oktobris 2016, 20:55 | links
 
Vakar bijām pie Užavas bākas. Kopsummā var teikt vidēji - man 3 kg, tēvam - 5 kg. Kā saprotams - tuvā distancē. Neizmantojiet otrās reizes garneles, bet varbūt arī tas ir tikai vietas rezultāts... Jūra ir forša..

tehnadzor, 10.oktobris 2016, 11:46


Citreiz viņas pilnīgi smirdīgas garneles ņem uz izķeršanu.
10.oktobris 2016, 20:42 | links
 
Šonakt ir nolēmts aizlaist pēc būtem uz līci. Skatoties prognozi, izskatas ka nebūs tik slikti līča piekrastē. Varbūt kads zin kas notiekas Tūjas piekrastē?

lamprey, 7.oktobris 2016, 15:13

Butes Tūjā!!!
Drīzāk jau iesnas noķersi!

Duxxx, 7.oktobris 2016, 22:49
Iesnas gan noķēru, bet arī būtes bija. Uz četriem katiem salasijam ap 20 būtem, divas nelielas siļķes un divus lucīšus. Viss tikai uz reņģem, tārpus un garneli neņēma vispar.

lamprey, 10.oktobris 2016, 08:46


Neticami, ka līcī no krasta iespējams tikt pie butēm.
Vēl pie tam līča iekšienē.
Apsveicami!
Apsveicu

jurinieks, 10.oktobris 2016, 09:38

Paldies, bet vai tiešam tā neticami? Jā nu laiku pa laikam vari būti dabūt pat daugavā un lielupē, netālu no jūras. Pašam ta gadījas, bet uz drop shotu.
Līcī būtes ir, tik nu jāmekle. Un jāgaida būtei piemērotos laika apstakļus, kamēr līja un pūta vējš, copes bija, tik no rīta pierīma vejš un beidzas lietus, uzreiz klusums. KAut kur no 5 rīta līdz pusdienam bija divas copes, toties laiciņš bija patīkams.

lamprey, 10.oktobris 2016, 10:19


Ja jau Tūjā var noķert, tad jāpamēģina arī Skultes kokostā no mola, varbūt kaut kas sanāk.
10.oktobris 2016, 14:26 | links
 
Vakar bijām pie Užavas bākas. Kopsummā var teikt vidēji - man 3 kg, tēvam - 5 kg. Kā saprotams - tuvā distancē. Neizmantojiet otrās reizes garneles, bet varbūt arī tas ir tikai vietas rezultāts... Jūra ir forša..

tehnadzor, 10.oktobris 2016, 11:46

Tas ir vietas rezultats.pats esmu ķēris ar trešās reizes garneles,pie manis nāca un prasija ar ko ķeru jo citiem neka
10.oktobris 2016, 13:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager