Makšķerēšana jūrā

šodien braucam uz Ovīšu raj, stiprais krasta vējš netraucē....
6.novembris 2015, 09:20 | links
 
Sveiki!
Gribam doties sodien vakara uz butēm. Kur labak aizlaist??? jo jabrauc loti talu un negribas aizbraukt po tukso.

Vitjai20, 6.novembris 2015, 06:00


500 km jābrauc ?
Lasi un pats izlem
meteo.lv / meteo.lt / meteo.pl / windguru.com / yr.no / gismeteo / foreca
6.novembris 2015, 08:04 | links
 
nekur,paskaties laika ziņas
6.novembris 2015, 07:53 | links
 
Sveiki!
Gribam doties sodien vakara uz butēm. Kur labak aizlaist??? jo jabrauc loti talu un negribas aizbraukt po tukso.
6.novembris 2015, 06:00 | links
 
Par Saraiķiem...Šodien biju. No kādiem 14.30 līdz 21. Ne butes, bet bērnudārzs visas jālaiž atpakaļ. Saķēru kaut kur padsmit, bet ņemamas bij 3..;)
Saraiķos čābīgi, Ziemupes pusē šogad cerīgāk, tāds ablomovičš šoruden vēl nebija.
Bet laiks šodien super:silts, vēja tikpat nebija, zāles, straumes nebija.
5.novembris 2015, 23:57 | links
 
Sēnēs ejot - visām tantēm jājautā, vai ir vērts sēnēs iet un vai sēnes tiešām būs un kurā dienā un cik un kādas ?
5.novembris 2015, 23:32 | links
 
Man jau divas brivdienas tā ir . pirms atbraucu uz nakti esot ķēries lidz tam bridim kad atbraucu, un kad aizbraucu atkal cope sakusies. ta vis maz var noprast no visa rakstita ko te raksta. laidis tā pat rit vakarpusē viss maz juras gaisu saelposies. paldies par info.

Buls, 5.novembris 2015, 23:27


Lasi un pats izlem
meteo.lv / meteo.lt / meteo.pl / windguru.com / yr.no / gismeteo / foreca
5.novembris 2015, 23:31 | links
 
Man jau divas brivdienas tā ir . pirms atbraucu uz nakti esot ķēries lidz tam bridim kad atbraucu, un kad aizbraucu atkal cope sakusies. ta vis maz var noprast no visa rakstita ko te raksta. laidis tā pat rit vakarpusē viss maz juras gaisu saelposies. paldies par info.
5.novembris 2015, 23:27 | links
 
Sveiki copmaņi, kads var gudrāks pastāstīt vai rit sola pozitivu vēju copei ap Miķeļtorni, jo ir jabrauc 200km uz vienu galu un tukšā palikt negribas kā pagajušas brivdienas pa visu nakti uz 5 kātiem 2 butes. kur visi tos spaiņus velk, nesaprotu, var but tajos tiklos samestajos lasa.paldies jau iepriekš.

Buls, 5.novembris 2015, 22:59


Laika ziņas it kā var lasīt visā Latvijā :)
Windguru it kā sola krasta vēju, tuvāk pusnaktij stiprāks, bet ciešams. Bet, ja skatās pēc citiem avotiem, tad vakarā vējš'var pagriezties paralēli krastam un būs straume. Kaut gan daudzi laika ziņu portāli to nesola. Bet tas viens neliek mieru gan. Nu nezinu - man līdz Miķeļtornim vairāk nekā 100 km, tad diez vai taisnība.
Es mēneša laikā jau esmu divreiz makšķerējis apstākļos, kad visiem maz, bet turpat netālu kāds spaini izvilcis
5.novembris 2015, 23:13 | links
 
mini-Me,sestdien tiekamies?
5.novembris 2015, 23:09 | links
 
Sveiki copmaņi, kads var gudrāks pastāstīt vai rit sola pozitivu vēju copei ap Miķeļtorni, jo ir jabrauc 200km uz vienu galu un tukšā palikt negribas kā pagajušas brivdienas pa visu nakti uz 5 kātiem 2 butes. kur visi tos spaiņus velk, nesaprotu, var but tajos tiklos samestajos lasa.paldies jau iepriekš.
5.novembris 2015, 22:59 | links
 
Mini me kura vietā copeji un ja nav noslēpums kas bija ēsma

vilsons999, 5.novembris 2015, 21:50

Protams, ka nav.
To visu esmu atkārtojis gadu no gada, bet lietotājiem takš pofig.
Vieta: uz augšu no V-pils.
Ēsma: svaiga brētliņa. Copes laikā ieteicams variēt ar dažādu atraktoru pievienošanu.
5.novembris 2015, 22:09 | links
 
Pēc mēneša pārtraukuma, šodien padzenājām menčukus. Diži laba cope nebija, bet 16gb salasījām. Izmērs priecēja - lielākā 3kg. Laiks nemaz nelikās novembrisks - gaiss ar ūdeni vienādā temperatūrā +10. Laivu bija krietni daudz un mēģinājām nokaunināt vienu copmani ''latviski ņesaprot'', ka nevajag bāzt maisā menciņas, kuras tikai nedaudz lielākas par kārtīgu pilkeri. Šķiet, ka bez rezultāta. Pāvilosta.
5.novembris 2015, 22:05 | links
 
Mini me kura vietā copeji un ja nav noslēpums kas bija ēsma
5.novembris 2015, 21:50 | links
 
mini_Me
Zvērs!!!

Evaldsch, 5.novembris 2015, 20:59

Ja nopietni, tad cope bija neinteresanta - acīmredzams metiens vietā, kur pēc sēkļa plīst vilnis un brutāla skraidīšana starp kātiem.
Izmērs viduvējs. Vienkārši ar manām izmantotajām sistēmām plaukstiņām nebija īpašu iespēju ierīt.
Ēsma? Garnele nu noteikti NĒ!
5.novembris 2015, 21:18 | links
 
Sveika!
Gribam doties brīvdienās uz butēm. Kur labak aizlaist - oviši,jūrkalne,lužņi?
Varbūtvir kāda vel vieta,kur var pamakšķerēt uz butēm?
5.novembris 2015, 21:08 | links
 
mini_Me
Zvērs!!!
5.novembris 2015, 20:59 | links
 
vakar Jaunciems no 16-21 5kg.Izmērs priecē
5.novembris 2015, 19:59 | links
 
Lūžņas rajonā vakar bute bija tikai ar tumsu. bet kā tautā saka :Biezā slānī!!!
Tāds mazs sīkums-atrodi vietu un attālumu un mugura putās!!!!!!!

Evaldsch, 5.novembris 2015, 16:20

Nopietni?
Tad tos 17kg pa gaišo laiku es pavisam netīšām salasīju.
Varbūt pirms tumsas iestāšanās visi speciāli meta makšķeres kāpās?
Kirsis666 - Jūsu pasūtījums pieņemts, rītdien tiks apstrādāts un 6dien pirms mačiem piegādāts. Tik vajadzētu kādu kontaktnamberu.
5.novembris 2015, 19:49 | links
 
Kā ar copi Saraiķos tagat,ir kāds bijis?
5.novembris 2015, 18:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager