Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Es par Alex, ja kas. Viņš labi ka pārs kg raudu Peipī noķēris
22.februāris 2022, 15:31 | links
 
Veiksmi Daddy_J, BrunoL un visiem pārējiem vecajiem Peipja racējiem! Man vairāk par pusgadsimtu, kā pirmo reizi paņēma "vecais" uz Peipi. Skaista zivs tad bija, sīgas, asari pat uz kilo.

Brex, 22.februāris 2022, 14:47


Mani tēvs tikai ar zivīm un stāstiem baroja, nekāds regulārais braucējs uz Peipusu jau nebija, bet stāsti par asariem, kas nelien āliņģī u.c. iedvesmoja :)

Es Peipusu atklāju 2000šo sākumā, reizē ar Ālandiem, Norvēģiju u.c.
22.februāris 2022, 15:28 | links
 
Pašam tās zarazas dēl pagaidām nekādi nesanāk aibraukt, līdz šim neatlaiž pēc slimības. Jau mēnesi uz slimības lapas. Onkulis braukā katru nedēļu nedaudz aiz ņinas un lomi normāli pa divām dienām mazākais 40 kg, lielākais bija pāri 60 kg. Jaukta zive asaris ar raudu. Pats savām acīm redzēju lomus jo slimibas dēļ kādu kilo svaigas zives iedot lai neaizmirstu zives garšu un smaržu.
22.februāris 2022, 15:02 | links
 
Pa visu laiku vienreiz Peipī bijis, bet raksta, itkā katru dienu pa Peipusu
22.februāris 2022, 14:59 | links
 
Veiksmi Daddy_J, BrunoL un visiem pārējiem vecajiem Peipja racējiem! Man vairāk par pusgadsimtu, kā pirmo reizi paņēma "vecais" uz Peipi. Skaista zivs tad bija, sīgas, asari pat uz kilo.
22.februāris 2022, 14:47 | links
 
Es neko, Alex tiešām ir viens normāls džeks, i par Latgali, i par Peipusu uzraksta un vēl bildes ieliei! Vairāk tādu :)

Konkrētās zivis gan vairāk pēdas platumā, nevis garumā izskatās, bet no tā taču tās ne lielākas, ne mazākas nepaliek :) sorrī, ja aizskāru, vidējā rauda tiešām liela! :))

... kaifs noķerts, zivtiņa arī, ko vairāk vajag :)
22.februāris 2022, 14:38 | links
 
Daddy_J, Alex ir viens no tiem, kas normāli raksta, "fufeli" nedzen. Paskaties, raudas ir tieši tikpat garas kā pēdas. Viņš arī regulāri ieliek atskaiti, tāpat bildes. Patīk viņam tas Peipis. Un Abavnieks raksta, ieliec bildes, ko tas dod? Derīga informācija?
Kā šeit citi rakstīja, 50-60 kg raudas, tas nav nekas īpašs, laba pavasara cope, raudu gan agrāk igauņi nepieņēma, bat asari vienmēr, arī tagad. Ja kāds girb nodot zivi, jautājiet iekšā vedējiem, vietējiem. Agrāk viņu bija tik daudz, Kallastē makšķernieku veikalā pieņēma, Omedu vismaz trīs vietās, Mustvē tāpat.
22.februāris 2022, 14:31 | links
 
Esmu 3 m garš, lai būtu pēda 50 cm? Esmu gorilla???
22.februāris 2022, 14:24 | links
 
Kā jau teicu, liku uz svariem. Nevajag rakstīt muļķības, ja nevarat atļauties aizbraukt uz ezeru. Pēc pēdas nevar pateikt zivs svaru. Kā zini, cik gara pēda? Zivis ir tievas un resnas. Kuri ķer regulāri, tie ar mazu kļūdu spēj noteikt zivs svaru un garumu. Ja es ko gribu, tad to sasniedzu! Citi čīkst veselu gadu par Peipusu, bet kad atnāk ziema, kaudzi atrunu izdomās. Daudzi uzraksta visādus ciparus, bet pa īstam 2x vieglāka zivs. Nav naudas nopirkt svarus par 5 eiro, jeb patīk melot?
Pirms nosaukt mani par meli, tas ir jāpierāda, un jāaizbrauc ar mani uz Peipusu vai tepat pa Latviju. Drīkst braukt pie manis ciemos. Bet jūs nevarat atļauties braukt ar mani, jo izdevīgāk Latvijā piedzerties nekā braukt uz ārzemēm un nezināt rezultātu. Bet es zinu rezultātu.
22.februāris 2022, 14:09 | links
 
VUJ, labi, ka tas sniega cilvēks, kas ap telti staigājis ar 30x50 cm pēdām, pie Tevis teltī nelīda...

ja tās ir Tavas paša pēdas, tad 200 gr šķiet to 3 raudiņu kopējais svars :) bet nekas, paldies par bildi.

Virsma izskatās viegli staigājama! :)
22.februāris 2022, 13:45 | links
 
Abavnieks [22.02.22]: Alex [13m]: Šodien spiediens 986 hPa, svētdien būs 1040 hPa. Domājiet paši, kad labāk jums ķersies.Ieliec kādreiz kādu bildi ar zivīm.
Šķiet tur esi biežāk par citiem. Būtu derīga informācija, nevis teorētiskie domu graudi.

Pirmās raudas pa 200 g no paša rīta. Vēlāk šis bars aizgāja un nācās mums paskraidīt. Uz svariem esmu licis. Rāznā lielākas raudas, bet Rāznā man grūtāk lielās noķert nekā Peipusā.
Ar teoriju nenodarbojos, saku kā ir un analizēju citu informāciju, pagaidām nebraukšu, neliekas ka būs super loms. Lielākā daļa neliek bildes un vispār gandrīz neko nestāsta. Bet ar 80 kg lomiem lielās, bildes man nerāda. Tak neviens neprasa koordinātes, vismaz aptuveno informāciju. Jo lielāks ezers, jo tas sarežģītāks.
22.februāris 2022, 13:31 | links
 
Alex [22.02.22]: Šodien spiediens 986 hPa, svētdien būs 1040 hPa. Domājiet paši, kad labāk jums ķersies.
Ieliec kādreiz kādu bildi ar zivīm.
Šķiet tur esi biežāk par citiem. Būtu derīga informācija, nevis teorētiskie domu graudi.
22.februāris 2022, 13:14 | links
 
Šodien spiediens 986 hPa, svētdien būs 1040 hPa. Domājiet paši, kad labāk jums ķersies.
22.februāris 2022, 13:08 | links
 
Varbūt kāds var padalīties ar igauņu kontaktiem, šeit vai privātā vēstulē, kas var ievest uz cerīgām copes vietām Peipusā. Interesē cerības uz asari un breksi.
Uz kuru peipusa pusi būtu jātēmē?
Paldies!
22.februāris 2022, 13:07 | links
 
Labdien,

Ir rezervēts brauciens uz Peipusu no 24/02 nakts līdz 27/02 dienai, bet lieta tāda, ka 26/02 beidzās sertifikāta derīguma termiņš.

Kāds varbūt zin kā ar šo ? Atpakaļceļā var pārbaudīt ?
Paldies jau iepriekš.

Kpuri, 21.februāris 2022, 15:28

voters9, 21.februāris 2022, 17:04

Es šogad biju 6 reizes un 2 stāvēja Lv robinji!
21.februāris 2022, 17:59 | links
 
Labdien,

Ir rezervēts brauciens uz Peipusu no 24/02 nakts līdz 27/02 dienai, bet lieta tāda, ka 26/02 beidzās sertifikāta derīguma termiņš.

Kāds varbūt zin kā ar šo ? Atpakaļceļā var pārbaudīt ?
Paldies jau iepriekš.

Kpuri, 21.februāris 2022, 15:28

12.februārī brucu no perešeika,Apē pārbaudīja gan sertifikātu,gan covidpass,LV poliči.
21.februāris 2022, 17:09 | links
 
Labdien,

Ir rezervēts brauciens uz Peipusu no 24/02 nakts līdz 27/02 dienai, bet lieta tāda, ka 26/02 beidzās sertifikāta derīguma termiņš.

Kāds varbūt zin kā ar šo ? Atpakaļceļā var pārbaudīt ?
Paldies jau iepriekš.

Kpuri, 21.februāris 2022, 15:28
21.februāris 2022, 17:04 | links
 
Kpuri [21.02.22]: Labdien,

Ir rezervēts brauciens uz Peipusu no 24/02 nakts līdz 27/02 dienai, bet lieta tāda, ka 26/02 beidzās sertifikāta derīguma termiņš.

Kāds varbūt zin kā ar šo ? Atpakaļceļā var pārbaudīt ?
Paldies jau iepriekš.
Apmēram reizi mēnesī braucu uz Lietuvu vai Igauniju darba darīšanās. Vēl nekad neesmu redzējis, ka uz robežas kāds stāvētu un pārbaudītu. Bet var jau būt ka kādam “laimējas”
21.februāris 2022, 15:51 | links
 
Igaunijā un Latvijā nebija nevienas policijas.
21.februāris 2022, 15:32 | links
 
Kpuri [21.02.22]: Labdien,

Ir rezervēts brauciens uz Peipusu no 24/02 nakts līdz 27/02 dienai, bet lieta tāda, ka 26/02 beidzās sertifikāta derīguma termiņš.

Kāds varbūt zin kā ar šo ? Atpakaļceļā var pārbaudīt ?
Paldies jau iepriekš.
Taisi testu.
21.februāris 2022, 15:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager