Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Neapmierinātais Tipiņš,5 kg asaru,un tas naf ne kas,nu piedodiet?????
20.februāris 2010, 15:09 | links
 
to sidla5
Kur tu izlasīji, ka es esmu ar lomu neapmierināts?
20.februāris 2010, 15:13 | links
 
Raudas naks tad kad udens lunkas tecet saks.
20.februāris 2010, 17:59 | links
 
Uldēn, aldiņam5 sakuž.
:DD
20.februāris 2010, 19:14 | links
 
Sorre, skauž.
:))
20.februāris 2010, 19:15 | links
 
Tā arī ir,gribu lielus un daudz,bet ne jau iekš gaļas,bet izjūtām!!!
20.februāris 2010, 19:20 | links
 
Ha! Ja ir lieli un daudz, tad jau arī gaļa neizpaliek. Un asaris, esmu dzirdējis, esot dikti garšīgs.
:))
20.februāris 2010, 19:24 | links
 
Tiešām ašuks ir gards:)
20.februāris 2010, 19:49 | links
 
Peipusnieki jau ir ritīgi labie......


http://www.draugiem.lv/gallery/?pid=77582811
20.februāris 2010, 19:57 | links
 
Nu jā -līdz taviem lomiem vēl augt un augt,vismaz peipusā-pērnavā speķa gados ar varēja bildēt maisus:)

Tu močī ar vertikālajām vai šķērsblitkām?
20.februāris 2010, 20:20 | links
 
Tiko no Ņinas,nu tā laiks bij nepajokam un cope,tikai pie grunts 5 kg raudu,kuras ņēma uz mēslu šlieciņām,bet asars nu tā,knapstijās,bet 4kg salasiju pa visu dienu.Sniega uz ezera ir līdz ceļiem,iešana ir pagrūta.
20.februāris 2010, 21:40 | links
 
Arī tikko no Ņinas - vakar karakati uz misiju nezigāja, aizvakar ārā braucot Rusļiku 3x rakām ārā!
Rīta pastaigas laikā noķēru besi, gemaroju un pāris asarus un raudas!!!
Āaaa, vēl gandrīz nagus atsaldēju (bijā viegla brīzīte - ap 10 m/s un - 13)
un galvenais ka nākoš weekend sola 0 un plusus, bljin
21.februāris 2010, 01:28 | links
 
Nu tā ar ir,vakar biju Sāritsā tālāk pa 2km aiziet kājām jau bessis,daudzās vietās zem sniega ūdens. Ar 8to caurumu beidzot ašuks tad būdu virsū,musons baigs.Nepalaimējās ,pie 3kg dabuju,no rīta tirinot pēc tam pie grunts vairāknekustīgi.Lai veicas būs labie laiki kad varēs pameklēt un nepūtīs no ezera nost.:)
21.februāris 2010, 18:40 | links
 
Carp-XXL< tiešām skaisti =)
uz vertikālo vai šķērseni? =)
cik ta tālu jābrauc pēc šiem smukuļiem?
21.februāris 2010, 20:03 | links
 
Vakar aizvakar Peipuss !! ::))) Laiks taads kaaa te viiri raksta !!! Cope hmm bij OK . 6dien atradu vakarpusee asaru un ieliku točku. No riita uz turieni un saaakumaa taakaa njeeema bet laikam pietruukaas jo bijaaam 5ci veči. Tad atkal mekleet un jess uzgaaaju !!! Rezultaataa kaadi 10kg.un vakar finaalaa veeedzele 2kg. uz uidas. Man bij liidz 26 uidas bet pacik laiks suu.....diiigs tad ieliku tikai vienu un uz taas pashas uzkaaaraas !!! Vot taaaa. Karoče visiem ne asakas un ZA RIBALKU !! ::))
22.februāris 2010, 15:29 | links
 
Ja kadreiz izkotroles udu kasti ar 26 udam,tad var sanakt nesmukums par pravu summinu.Mums tapat Likums par zvejniecibu neatlauj atrasties pe udeniem ar lielaku riku skaitu kuri gatavi lietosanai,ka atlauts makskeresanas noteikumos.Nu vismaz akus komplekta turet nevajadzetu.
Vel jau loti gribetos ticet ka visi savas ieliktas udeles ari vakara visas atrod,savadak nau visai labi.
22.februāris 2010, 19:44 | links
 
Heino taisnība!!! Pašiem jau tur vien būs jāķer, nevienam nepatīk, ka zivju maz, tapēc vajadzētu aizdomāties un tomēr uzvesties kā cilvēkam pieklājas. Pašiem taču nepatīk kā leši pie mums uzvedās...
22.februāris 2010, 20:57 | links
 
Klau chiga kushhh kushhh ::))) Nevajag jau uzreiz paaaareizi paaaareizi vai neeepareizi neepareizi !!!! Ja es aizbraucu uz Peipusu taaadu gabalu tad nu gribaaas ko lielaaku arii izvilkt. A man taaa izklausaas kad tev baigi patiktu kad es nopirktu lielo zivi no galiigi pilniem krievu zvejniekiem kuri močiii ar ķiinieshu tiikliem un nevar veel zinaat cik tie ir likumiigi. ??? Un vispaar katru reizi iebraucot dziljumaa ap 10-15 km visi lauzumi ir pilni ar tiikliem un par vasaru vispaar nerunaasim jo vasaraaa ar kilometrirm tiikli. Zivtinja liidz krastam vispaaar netiek !!! Taaaakaaa nečiiksti Tev ar pietiks to zivtinju peipusaaa ar manu kjershanas stilu !!! Un veeel ir arii jautaajums kaadaa stilaa un ar kaadiem riikiem krievi savaaa krastaa močii ???? Ariii estinji kaadu laicinju atpakalj bij pavilkushi pa peipusu juuras tiiiklus kas galiigi sabeidz zandartiem,siiigaam,asaram ,veedzelei visu bariibas baaazi !!! Vot kautkaa taaa !! Taakaaa vecais piedod man ja es arii kaadu tavu zivtinju izvilkshu !!! ::)))) Un nekjer krenkji ja izvilkshu maisheli ar veedzeleem tad aizsuutiishu Tev ajiii !!!!:::))))
23.februāris 2010, 09:46 | links
 
duraks.
23.februāris 2010, 09:59 | links
 
fuksafon, noslauki puņķus un nesmilksti, kā citi maliķo.
23.februāris 2010, 10:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager