Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Nevajag neko stiprinaat !!! ::)))) Izmet savu telti un met iekshaa kasti un visas savas mantinjas ::))) un ja veel tad tevi puush prom tad pasauc comu vai kaaadu tuvaako urmasu lai seez blakus tak jau siltaak ::))
2.marts 2010, 17:46 | links
 
::))) A ja seedeet pleeves maisaaa tad liela varbuutiiba kad vakaraa ar vienu ausi nedzirdeeesi un ar otru buusi kurls !! :)
2.marts 2010, 17:54 | links
 
Teltij ar stiprinājumiem (pie ledus) ir mīksts metāls pašiem stipr. Pats tik reizi tādu telti uz ledus liku - pirksti salst, vējš svilpo, telti plivina, nazi un āmuriņu līdzi nepaņēmu, bet tuvākās apkārtnes akmens neizlīdzēja. Toreiz arī sniega nebija, ledum spogulvirsma. Tā arī telti neuzslēju.
Pats vairāk izmantoju, tā saucamo, makšķernieku maisu (plēves izstrād.) vai arī ātri uzslejamo telti.
Kā saka: katrai teltij ir savi + un savi - un pašiem mums jāizvēlas vai copēt ar telti vai bez tās.
3.marts 2010, 09:57 | links
 
Kau tkur lasīju par stiprināšanu, ka borē "aklos" caurumus (neizborē cauri ledum ) ar to pašu bori un tajos iespīlē no atsperīgas drātes uzlocītas cilpas. Ja nv liels vējš var izlīdzēties telts apakšmalu apberot ar sniegu.
3.marts 2010, 17:45 | links
 
vai tieshaam krizes laikaa veel ir,kas uz Peipusu brauc:)))))))))
3.marts 2010, 17:49 | links
 
Izskatās jau ,ka nebrauc?Jo ar saviem iespaidiem praktiski nedalās,vai arī tik trakoti ķer,ka žēl citiem ko actāt,ne asakas!!!
3.marts 2010, 17:57 | links
 
Biju pagājušajā nedēļas nogalē- nekas dižs, 3,5-5kg, vairāk nevienam itkā nebija, bet pirms 2 nedēļām labi bija savilkuši, bez pilnas kastes neviens nenogāji, tas Kallastē.
3.marts 2010, 18:16 | links
 
Varēja just ,ka zivis ir, bet negribēja ņemt, ar ļoti lielu mānīšanu tikai ... Drīzumā plānojas atkal uz Peipusu :))
3.marts 2010, 18:17 | links
 
Kāda krīze vai Latvijā ir zivis,ka tikai tinas,murdi un mans,mans.Bet uz Peipusu brauks,copēt tur vismaz nav tā ka mans.mans,bet makšķerē visi,un nedirš kā te Latvijā,ka tik acis neizskrāpē,ka nenoķer pa daudz.
3.marts 2010, 18:48 | links
 
skrejejs,tu gribi teikt,ka peipusaa nekaadi ierobezhojumi nepastaav?
3.marts 2010, 18:58 | links
 
Protams ka pastāv,nopērc liceni gada un copē bez jebkādām problēmām,pie mums pat piepisas ka tev vestes,ta netādas karūsiņas esi paņemis,un kur vilcis,utt.
3.marts 2010, 19:13 | links
 
Tie, kuri bija brīvdienās dienvidu galā savilka 30-40kg katrs, bet iebraukšana un izbraukšana esot darba šovs ar lielo D.
3.marts 2010, 19:45 | links
 
Vai uz Peipusa tā pat kā Vidzemes ezeros, virs ledus ir 15 cm ūdens?
3.marts 2010, 19:53 | links
 
Es pilnīgi piekrītu "skrējējam", Latvijā situācija ir krietni saspringtāka.
Bet man ir jautājums klops_G. Pirsms divām nedēļām Peipī bija lielais pūtiens! Es biju nedaudz aiz Kallastes un man nu ar copi bija galīgi garām un arī pārējie veči (cik nu viņi tur vispār bija) jau pēc pusdienas laika sāka pazust no ezera! Tā kā man liekas, ka cope galīgi nebija! Toties pagājušo nedēļ bija tā neko.
3.marts 2010, 19:56 | links
 
Jā, ūdens nu jau ir padaudz! Ja laiž zābaki, tad tur nav ko darīt!
3.marts 2010, 19:57 | links
 
Nu teiksim tā. Man ir paziņas, kas saka" es neesmu tik bagāts lai makšķerētu Latvijā". Saproti ķā grinbi:-)
3.marts 2010, 19:59 | links
 
Mēs ar vieglo uz Peipi braucam četratā. No katra sanāk pa 6Ls. Ja Latvijā brauc uz kādu maksas vietu, tad praktiski tas pats vien sanāk un teikšu, ka izredzes Peipī ir lielākas.
3.marts 2010, 20:07 | links
 
Sveiki!
Brīvdienās pirmo reizi taisos uz Peipi.
Cik apmēram motili vajadzētu līdzi?

Var jautras atbildes, bet ar rezultātu :)
3.marts 2010, 20:08 | links
 
Es šo sestdien braukšu jau septīto reizi pēc kārtas! Vienmēr motiļus ņemu pa 2Ls un sanāk vēl mājās, ko akvārijā iemest! Protams, tas tikai tad, ja uz ezera neber caurumā.
3.marts 2010, 20:12 | links
 
Storms
Ja ir maza barotava, paņem pa pāris latiem, ja bnav, tad pietiks ar latu(pāri paliks). Reizēm der ielaist āliņģī, bet metros7, nederē no aukšas:-)
3.marts 2010, 20:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager