Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Lbruno....Tieši tā arī bija.Man Omedu dzīvoja pazīstams igaunis Arvīds,vecs zveinieks,ar viņa zirdziņu bieži laidām ezerā.Uh kas par asariem ņēma.Lielāko man čoms izvilka 1.6kg.Kilogramīgi bija gandrīz vienmēr.Nostaļģija!
22.februāris 2013, 11:11 | links
 
Lbruno....Tieši tā arī bija.Man Omedu dzīvoja pazīstams igaunis Arvīds,vecs zveinieks,ar viņa zirdziņu bieži laidām ezerā.Uh kas par asariem ņēma.Lielāko man čoms izvilka 1.6kg.Kilogramīgi bija gandrīz vienmēr.Nostaļģija!

orests, 22.februāris 2013, 11:11


Tajos laikos jau asars izņemot makšķernieku nevienu neinteresēja,kā pavērās priekšskars un eiropai ievajadzējās garšīgās asarīšu filejas, tad ar arī asarīts tika smelts un smelts.
22.februāris 2013, 11:36 | links
 
Labi gana raidāts par vecajiem laikiem, labāk stāstiet aktuālāko informāciju par situeišn ar uzbraukšanu uz ledus, interesē, mehikorma, laksāre, mēripalu, braucam jau rī, apsolu, ka svētdien arī došu atskaiti :)), jo ja salīdzina braucēju skaitu un atskaites iekš foruma, tad info ir ļoti skopa, lai vairāk neko neteiktu
22.februāris 2013, 11:55 | links
 
Uldēn.
Tajos laikos,katru rudeni pirms sīgu nārsta,asarus speciāli zvejoja ar mutņiku un izbaroja cūkām.Asaris skaitījās sornaja riba,kura izrij sīgu ikrus.Varēja ķert cik ienāk prātā un spēj.Uz raudu,plaudi un citām baltajām zivīm bija svara ierobežojums-5kg Peipusa sīga bij zivs par kuru stāvēja un krita.Sargāja kā acuraugu!Ja nebija šeine un biji pa tālu izkratīja līdz pēdējai vīlei un dzina krastā.Varēji tikt arī pie protokola un tālāk ziņa darba vietai-dzīvokļa rindā pēdējais,13.alga tu tū un sabiedriskais FUI!
Tās dēļ ari bija attālumu ierobežojumi lai ķikuru un citu tāpu pirinātāji ar putrām nepieķēzītu ezeru.Sīgai tas vajadzīgs izcili tīrs.
22.februāris 2013, 11:56 | links
 
šonakt izbrauciens uz Peipusu, fantastika! :))
veiksmi visiem, kuri tur būs šajās brīvdienās :)
22.februāris 2013, 14:48 | links
 
> cipilka. telts ir?
22.februāris 2013, 15:12 | links
 
Mailite - nee nav, domaju ka visiits sildis un jauka kompanija :)
22.februāris 2013, 15:30 | links
 
> cipilka. ja bus dubaks, sapratisi par ko iet runa.
22.februāris 2013, 15:51 | links
 
Es zinu, bet viss bus kartiba!;) aiz masinas aizvejaa sauliite;)
22.februāris 2013, 15:53 | links
 
Viss buus labi! :))
22.februāris 2013, 17:41 | links
 
Visiits sildīs :) Nu Cipilka,skaties ka neiepatīkās.
Siltumam un kompanijas pēc jau forši.Ai,man ar gribetos paķert 0,5l Vanna Tallinn un aida.Bet vienmer jasēž pie stūres :(
22.februāris 2013, 17:57 | links
 
par krievu laikiem nezinu,maziņš vēl biju...
Tagad gan laikam tā sagadījās,ka neviens nebrauca .Bija plaisas,torosi,sniega daudz,vel visadas hu njas. Kāda atpūta kad nezini vai atpakaļ normāli tiksi,i samagonku dzert nevar...
22.februāris 2013, 20:02 | links
 
Makšķerēšana Peipusa ezerā!Nina, Mustvee, Kallaste, Ranna...Kuršu līcis! Komfortabls busiņš 7-8+ vietas-plašs bagāžnieks,iespēja piekabināt piekabi. 1-2.dienas aizvedīsim un atvedīsim.Ja ir vēlēšanās braukt pa visu sarunāsim.
Zigis.+371 29255085.Jelgava.
22.februāris 2013, 20:15 | links
 
Ja godīgi šogad esmu stipri vīlies šajā ezerā,protams tam ir sava aura,taču ezers ir reāli izkāsts.Ķīšezerā var saķert stipri lielākus asarus. Man liekas ,ka igauņi un krievi tralējot ir iešāvuši sev kājā,jo tik maz makšķernieku uz ezera nekad nav bijis.
22.februāris 2013, 23:13 | links
 
Starts ir uzsakts un silditajs jau silda ;) prieksa vel 445 km ;)
22.februāris 2013, 23:54 | links
 
Nju tad lai devīgais Peipja Poseidons nāk Tev Cipilka ar lomiem klāt!No kurienes,tad brauc,ja tāds attālums?
23.februāris 2013, 00:06 | links
 
Aglonas novada talakaa stura ar maziem locinjiem ;) paldies tew, gribetu jau likt atskaites no ezera, bet loti dargi tarifi arpus lv zonam;))
23.februāris 2013, 00:14 | links
 
Atbilde varētu skanēt: kā no albumiem 13.febr.12.49:)
23.februāris 2013, 00:16 | links
 
Cipilka Tevi draugos ar var atrast-ja kas raksti uz PM:)
23.februāris 2013, 00:34 | links
 
Ja var - mara ziemele, un musu celojums ir beidzies pagaidam, masina noplisa, stavam un gaidam lai atbrauc mums pakal :( ir variants uz otru masinu bet + 100km, nu bet uz rita pusi ganjau busim arpus lv;)
23.februāris 2013, 00:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager