Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Tieši tā, asarēnu svars 50-75g, gadās pa 100g radiniekam, pārējie jau ir bonusiņi!
25.februāris 2013, 13:40 | links
 
Jā, diemžēl tā ir šī gada Peipusa realitāte... šogad mūsu ūdeņos labāki lomi ir vilkti - ja ne daudzuma, tad izmēra ziņā noteikti...
25.februāris 2013, 14:34 | links
 
Cava Cava !!! 6dien 7dien Peipiits !!! ::))) Savilkaam katrs vairaakas cukura pacinjas ar raudaam un siikiem asariishiem !! 7dien no riita copes biedram 3 veedzeliites veel vienam divas tresham viena un man ajiii viena. Nesveeru bet 1.5 liidz 2kg toc bij. Smuks pleeseejs !! 7dien izkekseeju 1.5 km no krasta 40 asareenus. Comi kas mazliet seedeeja uz raudu savilka diezgan. Topa lielais maiss pusee toc.Neskatoties uz to kad sniega mocim 6dienaa noraavu dupsi viss ir OK! Cope laba zivis ir kompaanija veel LABAAKA cepiitis gards. Un vispaar gribeeju teikt kad RAUNA RULLEEE !!! Un veeel daargie draugi SILTINIET SKURSTENJUS UN NEKAS NATECEES !!! ::))) Brauciens izdevies patreiz pielabojam tehniku un naakamajaa nedeeljaaa atkal PEIPIITIS !!! Un veeel vieteejais arii teica lai pacieshaas cope buus tad kad paliks siltaaks !! Valodja no NINAS notirgoja ZANDERI 5.44 kg par 20 EIRIKIEM. Esot bijushi 15 gabali tik lieli . Taakaa gatavojamies un nedomaaaajam vai ir veerts braukt bet gatavojamies pavasara copei un braucam! Lomi buuus buuus un buuus !! Kaa man coms saka nevajag PINJAAT !! ::))) Reiz visiem buus KKL. Starpcitu tas KKL ir no pagaajushaa gada brauciena uz EMMA JOGII !! Man coms prasa tu zini kas ir KKL ? Nu zinot vinju un vinja izteicienus nevareeju izfunktiereet. Vinjsh saka KKL ir KAUTKAS LABS !! Nu ko bez komentaariem :))) Labs ir lai JUMS veicaas un NE ASAKAS !!! CIV !!!
25.februāris 2013, 15:45 | links
 
Fuksafon - izskatās, ka Tu vēl neesi atgājis?! :D
25.februāris 2013, 16:18 | links
 
Tā kompānija par kuru iepriekš rakstiju brauca četratā ieskaitot manu kaimiņu. brauca ar audi 4x4 ar smagumu bet tika līdz 10 km. kaimiņš jau sestdien braukāja pa visu dzeravņu un piedāvāja raudas pa 1,20 ls/kg... vini bija uz divām dienām un visi normāli pavilkās...
laikam tādi latvieši ir aiz skaudibas bez maizes citu gatavi apēst...
25.februāris 2013, 16:23 | links
 
Sveiki.6,7-ien Kolkja, viss pa stundām lai saprotošāk būtu tiem, kas netic,ka peipī zivs ir.Sestdiena-8.00 izbraukšana uz ledu.8.30-traktors piestāj točkā Nr...Izkāpšana,mantu izkrāmēšana,galda uzklāšana svētku svinībām(23.februāris domāju vairāka puse copmaņu ir saistīta ar šo dienu),sekoja tosti,apsveikumi un 9.30 es izurbju pirmo caurumu, sākas ķīsis,ķīsis,asariņš,ķīsis,raudiņa starpbrīdis raudiņa,10.30 brokastis,11.00 tika izurbts otrais un pēdejais caurums turpmākaja copē.Piebarošana ar mannas putraimu un zivju barības maisijumu un 12.00 sākās-rauda,rauda,rauda un...sauciens Arik pusdienas. Piebarošana un pusdienu pārtraukums.13.00 copes turpināšana un 15.30 Iki maiss ir piepildīts vairāk nekā pāri pusei 3/4 daļas.16.00 ceļš uz krastu,svari-10.5kg.Un tas viss noķerts starpbrīžos starp brokastīm,pusdienām,lanču u.t.t.7-ien sals ārā -20,un mēs nolemjam labāk izvārīt pelmeņus un riktīgi iekost.8.30 saimnieks saka ka sals krities līdz -16,nolemjam braukt,un viss atkārtojas ka iepriekš ar vienu starpību,caurums ir jau gatavs un ķērām līdz 15.00 ar brokastīm,pusdienām un lanču,svari krastā rādija 11.5 kg.Un tagad tie kas prot galvā skaitīt,saskaitiet cik varēja noķert ja nebūtu vienkārsas atpūtas,bet mērķis ķert,ķert un ķert.Mūsu saimnieks uz jautājumu-riba lovitsa,atbildēja man liekas ļoti precīzi-budeti pit ne budet lovitsa,a ne budeti pit budet lovitsa.Peipī pabija komanda no viena latvieša,viena lietuvieša un viena baltkrieva.Un tomēr Peipī zivs ir,ja to neķer maisiem.
25.februāris 2013, 16:59 | links
 
mekleju naktsmajas kallaste, varnja, omedu, mustvee... var kads iedot tel.nr.. der no shiem rajoniem.. ceru uz atsaucibu.. paldies.. var ari PM..
25.februāris 2013, 17:06 | links
 
Peipuss liels,jāurbjās. Ne jau 2-3 āliņģi bet 20-30. Un nejau gar tās iebrauktās koļejas malām, tādās garās rindās. Tad ko varbūt varētu izvilkt. Un asari jau ar kopā ar raudām zāli un putru neēd.Tā es būt d0māt.
25.februāris 2013, 17:14 | links
 
Salmonel- kam te skauž?! :D Vienkārši nevajag 'irst ka visi kas aizbrauc tā arī savelk tos maisus ar zivīm! Nu nav tā! Pagaišgad veči, kuri savilka tos maisus ar zivīm tika tā bombardēti ar "kur, kad, ar ko", arī tagad lielākā daļa tiek pie savas zivteles, bet tas ka visi velk maisiem - nevajag te 'irst un mānīt tautu! Nāks pavasaris, gan jau atkal kāds krietni atvilksies, bet pārējie paliks pie "kur, kad, ar ko"! :D Jebkurā gadījumā - vidējie reultāti Peipusā ir krietni virs vidējā LV ūdeņu rezultāta! Varbūt ne eksemplāru lieluma bet kg ziņā noteikti! Tā ka - jābrauc, jāmeklē un kaut kas jau būs! Bet mānīt sevi nevajag - dēļ dažādiem faktoriem un cilvēku ļaunprātības Peipis uz laiku ir noziedējis, jāgaida kad atplauks!
25.februāris 2013, 17:35 | links
 
sveiki kolēģi. ko sola uz šīs nedēļas nogali peipusā?Ja plusi tad Preiļi uz piepi.
25.februāris 2013, 19:13 | links
 
sveiki kolēģi. ko sola uz šīs nedēļas nogali peipusā?Ja plusi tad Preiļi uz piepi.

pjeers, 25.februāris 2013, 19:13


http://www.yr.no/place/Estonia/Tartumaa/Varnja/long.html
25.februāris 2013, 19:17 | links
 
Nesaprotu jūs! Asars pipisočnaijs, bet vai tad uz vēdzeli kāds nepasēž? Es pag. gad kad vēl braucu uz ezeru diezgan rezultatīvi ap šo laiku pavilku ļurbas, bet nu saktos te viens otru tik ar badjagu māzē!!!
Ne asakas!
25.februāris 2013, 19:37 | links
 
Es peipusaa ezera biju nokeris no 25-30.kg zivi tas notika 25. Ferbruari Es pats esmu no Ludzas. :P
25.februāris 2013, 19:58 | links
 
varbūt kāds meklē--В районе шоссе около Тарту,когда возвращались в суботу до дома ,на дороге нашли санки костюм рыб. снасти,вероятно выпал из багажника. Рыбочка,который не смог обьяснить жене куда он дел экиперовку,и судака в прилове, просим обратиться в магазин по ад.Сахарова 8-Генадий.тел.29159167.\\любим коньяк и сладости и того поболее....\\
25.februāris 2013, 20:58 | links
 
Iepriekšējais labs! Varbūt copmans ar stopiem brauca, un kamēr bija krūmiņos iegājis, kāds kasti atrada!))))
25.februāris 2013, 22:35 | links
 
ķērāji, varbūt ielieciet kādu bildīti ar tiem brīvdienu ntajiem cukura maisiem? uzrakstiet uz ko un kā, neesiet skopi. nu tā, tīri iedvesmai citiem, ne tik veiksmīgiem. :)
26.februāris 2013, 09:45 | links
 
Vai var nokertas zivis uz peipusa uz vietas tur igaunija arii pardot?
26.februāris 2013, 10:33 | links
 
Vai var nokertas zivis uz peipusa uz vietas tur igaunija arii pardot?

zdrastvuite, 26.februāris 2013, 10:33


Tas nav legaali,bet droshi ka jaa
26.februāris 2013, 10:38 | links
 
nešaubos, ka var saķert maisiem peipusā, bet man intersē, tieši tie , kuri savilkušu maisus šajās brīvdienās.
biju, saķēru xx kg- nepārliecina. kur problēma uzrakstīt kādu teikumu, uz ko un kā vispār ķērās. uzreiz redziet skaudība, nenopietni. varētu domāt, ka kāds visu peipusu izķers, pat ja uzrakstīs uz ko, ja vēl rajonu, vispār izkāsīs :P krievu forumu pat patīkamāk sazināties, te - visi skauģi un tādā garā.
26.februāris 2013, 11:39 | links
 
Re: Чудское озеро

Сообщение aleksej34 » 25 фев 2013, 20:19
23-24 v варнъя в составе 4х товарисчей 23 - ловилос так себе ,надо било видрацивать енту рибку много селупони в виде ерса и мелкого окуня,после 11 нацала и плотка отзиватса, резултати у всех примерно одинакови 8-12кг, .24го утро -20, круто ,иней на деревъях,ну всё хй думаем з-опа,клева небудет :cry: ,но тем неменее рвем на свои лунки ,они то прикормлены!!приехали поставили палатки, сели и ?? фиг 8-фиг 8-30 фиг8-50 три ерса :dash: ,ну думаю все, посол ,спросить,у брата как у него,он метрах в 50ти сидел, прихозу откриваю палатку ,а у него клев (туда-сюда)красивая плотва уже 5кг надрал,думаю цо за хрень у меня нифига а у него раздаца ,посмотрел на его мормиху, уменя такая же есть,иду к себе вяжу мормиху ,опускаю ,2разка приподнял ,поклев , ну а далее как поперло,давно так неловил, в 12-00 в самий разгар клева собираемса к сожалению, в 17-00 на работу, к машине подошли раздеваем костюмы сапоги а от нас пар как будто из бани толко цто вышли!! вот такой ден полуцилса, ловили на 5,7км ,заеззали ,в варня там где и все,кормили манкой,улов полуцилса капиталний на 4х за полтора дня, полтора картофелных мешка,спасибо озеру за море позитива!!
Tasa ir no Striborga.Domājiet paši,kas melo kas nē.
26.februāris 2013, 12:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager