Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
riddick [22.01.18]: Godigi sakot , es ne sapratu priekš kam kratities 700-800 km deļ 4-6 kg zivju, kad te pat uz vietas var to pašu dabut.
Vienreiz uz turieni aizbraukt un sapratisi kapec..tojestj nesapratisi kad jau atkal busi pieteiciesbraukt kadam liidz
22.janvāris 2018, 21:56 | links
 
motili un karstu kafiju iespejams iegadaties uz vietas līgatnē. kā arī copes rīkus. PM.
22.janvāris 2018, 21:38 | links
 
Sestdien braucam uz kallasti. Pagaidam divas brivas vietas, izbraucam no ligatnes. 25,- eiro. braucam ar džipu, tāpēc tāda cena. būs līdzi sniega mocis, iespejama ievesana. PM.
22.janvāris 2018, 21:36 | links
 
Pēc gaļas lētāk uz zivju paviljonu , peipuss tas ir kā svētceļojums .vismaz reizi gadā . tāda kā ''veču būšana''. Nevečiem nesaprast...
22.janvāris 2018, 21:36 | links
 
tas jau nu gan ir fufels.ja tur brauktu romantiku meklet un cepumus est,tad te neviens nepukstetu pa zivju lielumu un daudzumu.uz turieni brauc tikai galjas delj.

gahans, 22.janvāris 2018, 21:26[/quote]

Gaļas deļ , tas bija 6-8 gadi atpakaļ , tagat vairs ta nau , un šaubos ka ari bus ta ka agrak.
22.janvāris 2018, 21:33 | links
 
riddick [10m]: Godigi sakot , es ne sapratu priekš kam kratities 700-800 km deļ 4-6 kg zivju, kad te pat uz vietas var to pašu dabut.Ramanķika! Un arī cepums tur garšo labāk!:) Tikai zivju dēļ, man domāt, ka uz turieni reti kurš brauc.

Fishmens, 22.janvāris 2018, 21:16
tas jau nu gan ir fufels.ja tur brauktu romantiku meklet un cepumus est,tad te neviens nepukstetu pa zivju lielumu un daudzumu.uz turieni brauc tikai galjas delj.

gahans, 22.janvāris 2018, 21:26

tas jau nu gan ir fufels.ja tur brauktu romantiku meklet un cepumus est,tad te neviens nepukstetu pa zivju lielumu un daudzumu.uz turieni brauc tikai galjas delj.
22.janvāris 2018, 21:32 | links
 
riddick [10m]: Godigi sakot , es ne sapratu priekš kam kratities 700-800 km deļ 4-6 kg zivju, kad te pat uz vietas var to pašu dabut.Ramanķika! Un arī cepums tur garšo labāk!:) Tikai zivju dēļ, man domāt, ka uz turieni reti kurš brauc.

Fishmens, 22.janvāris 2018, 21:16

tas jau nu gan ir fufels.ja tur brauktu romantiku meklet un cepumus est,tad te neviens nepukstetu pa zivju lielumu un daudzumu.uz turieni brauc tikai galjas delj.
22.janvāris 2018, 21:26 | links
 
Ramanķika! Un arī cepums tur garšo labāk!:) Tikai zivju dēļ, man domāt, ka uz turieni reti kurš brauc.

Fishmens, 22.janvāris 2018, 21:16[/quote]

Var but , man cepumi negaršo , ari zivju daudzums man ne visaj intrese , bet romantikas ari latvijas robežas var pietiekoši sameklet.
22.janvāris 2018, 21:25 | links
 
riddick [22.01.18]: Godigi sakot , es ne sapratu priekš kam kratities 700-800 km deļ 4-6 kg zivju, kad te pat uz vietas var to pašu dabut.
Ramanķika! Un arī cepums tur garšo labāk!:) Tikai zivju dēļ, man domāt, ka uz turieni reti kurš brauc.
22.janvāris 2018, 21:16 | links
 
SAZAANS.-Tak parādi kādu kadru no kameras, maz kas redzēja kas darās peipusa dziļumos!
22.janvāris 2018, 21:14 | links
 
Ar traliem zvejo katru gadu. Tas nav iemesls, kadel atklasana bija aplauziens. Zivs nekeras ari vasara un rudeni. Par iemeslu nespriedisu. Pazistami zveinieki pat tiklus reti lika, nebija jegas. Zivs apaksa ir daudz un izmers smuks. Par to ar kameru parliecinajamies. Ta ka viss vel prieksa.- Tak parādi kādu kadru no kameras, maz kas redzēja kas darās peipusa dziļumos!

Sazaans, 22.janvāris 2018, 21:05
22.janvāris 2018, 21:13 | links
 
Godigi sakot , es ne sapratu priekš kam kratities 700-800 km deļ 4-6 kg zivju, kad te pat uz vietas var to pašu dabut.
22.janvāris 2018, 21:12 | links
 
Sazaans [22.01.18]: Ar traliem zvejo katru gadu. Tas nav iemesls, kadel atklasana bija aplauziens. Zivs nekeras ari vasara un rudeni. Par iemeslu nespriedisu. Pazistami zveinieki pat tiklus reti lika, nebija jegas. Zivs apaksa ir daudz un izmers smuks. Par to ar kameru parliecinajamies. Ta ka viss vel prieksa.
Tad jau viss bus kartibaa...
22.janvāris 2018, 21:09 | links
 
Ar traliem zvejo katru gadu. Tas nav iemesls, kadel atklasana bija aplauziens. Zivs nekeras ari vasara un rudeni. Par iemeslu nespriedisu. Pazistami zveinieki pat tiklus reti lika, nebija jegas. Zivs apaksa ir daudz un izmers smuks. Par to ar kameru parliecinajamies. Ta ka viss vel prieksa.
22.janvāris 2018, 21:05 | links
 
piemirsu,rakstat privāti
22.janvāris 2018, 20:38 | links
 
ir viena brīva vieta, uz Kallasti , vietas aizsistas.Sestdien svētdien 27;28 janv..Nakšņoana 16.50, iekšā vešana vismaz pagājušo gadu bij 10Eur. Paika līdzi sava ,dalam uz deguniem , taisam uz vietas.par ceļu 25 eur. braucam ar džipu tāpēc dārgāk.vēlams lai līdzbraucējs būtu bez ''putniem''galvā.Šņabi dzeram ... izbraucam no Ogres 27.01. ap 2 no rīta
22.janvāris 2018, 20:37 | links
 
Kā vietējie runā, ka vasarā atkal bija paceltas nozvejas kvotas.
Pirms 6 gadiem arī bija ļoti laba ziemas sezona peipusā, pēc kuras it kā ar traļiem tika ezers izzvejots, nākamajā sezonā ķērām zirga zobus un izmers jūtami katru gadu par pardesmit gramiem kļuva lielāks, lidz pagājšgad tas bija ļoti labs.

Nezinu vai ta ir patiesiba, bet no daudziem esmu dzirdējis par šo 5 gadu ciklu, kad ezers tiek kārtigi nozvejots.
22.janvāris 2018, 20:36 | links
 
Floksis76 [22.01.18]: Nu citu gadu ar i bijis kad ledus vienas smiltis un keras tapat..visdrizak kad tiko bij lieli minusu un pedejas dienas siltas palika plus sniegs uznaca...lielie jutigaki a mazie to mosk ta neizjut...
Katru gadu pirmās nedēļas pēc ledus uzsalšanas cope nekad nau bijusi laba .zivtiņai vajag aprast ar to vāku . gan jau būs vēl cope.Tas nau piemājas dīķis.
22.janvāris 2018, 20:24 | links
 
Nu citu gadu ar i bijis kad ledus vienas smiltis un keras tapat..visdrizak kad tiko bij lieli minusu un pedejas dienas siltas palika plus sniegs uznaca...lielie jutigaki a mazie to mosk ta neizjut...
22.janvāris 2018, 20:03 | links
 
Sestdiena. Kallastes apvidus. Kopejais svars 4,5kg. Pārsvarā rauda. Asari tikai 3gab. Lielākais 354g.

janonkulis, 22.janvāris 2018, 07:39

Sveicināti kungi !!!
Forumā lasot atskaites, brīnos kur palicis pagājušo gadu izcilais asaris ? Ko vispār vietējie saka, cik te lasot šie pat nezin kur īsti savus tīklus likt ! Un vai kādam ir informācija par to vai vasarā Peipus nav izslaucīts ar trali, jo esmu dzirdējis kādus vairākus gadus atpakaļ ezers bija izslaucīts ar trali un normāla izmēra asars neķērās 100-250gr !
Man jau izskatās kad šogad būs viens no tiem sūdīgajiem gadiem !

KMagone, 22.janvāris 2018, 17:19

neticu ka ezeru ar trali var izslaucīt. būs jābrauc izlūkos
22.janvāris 2018, 18:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager