Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Bildes redzēju no peipusa. Rauda kādi 30 kg un netipiski lielas, riktīģie batoni. Bet kā parasti kādā vietā ķerts klusums.
28.decembris 2022, 16:08 | links
 
P.S. Bijām pirmdien. Pārvietošanās pa šaurumu - super. Ledus drošs, tik plaisāja nedaudz. Rauda gan mazāka, gan "batoni". Ņēma uz stāvošo, nedaudz piepaceļot no grunts.
28.decembris 2022, 10:47 | links
 
Vakar otrā diena Peipusā. No rīta štukojām vai tik nevajag braukt uz Beresji, jo pirmajā dienā binoklī redzams, ka pie salas veči daudz sēdēja. Nolēmām tomēr nebraukt un lasot iepriekšējo komentu man drusku škrobe, jo Rjapinā kārtīgi aplauzāmies. Vecajos caurumos iznāca pāris kg raudu un pliču, bet ap 12 cope vispār pazuda un divos gājām uz mašīnu.

Kopā pa 2 dienām saķēru ap 6 kg zivju. Ir bijis labāk, bet kā ir tā ir.

Ne asakas!
28.decembris 2022, 07:53 | links
 
Bijām Beresjē-10kg un 13kg, rauda un nedaudz plicis. Kamēr atradām bija jau 10, tika izurbti pa 8 caurumi katram. Iebarojām. Ķērās periodiski,bet patīkami ka tajā vietā nebija ķīšu. Noķēru zandartiņu (ap 25cm) palaists. Ap 14 daudz aktīvāk sāka ķerties plicis.
28.decembris 2022, 07:39 | links
 
L200 O, īsi un saprotami Var komandēt uz nākošo copes vietu...
26.decembris 2022, 19:32 | links
 
Šodien Rjapina pie torņa. Cilvēku melnais tūkstotis, atbraucām deviņos un stavvieta, kā arī ceļš pie torņa pilns. Cope baigi kūtra. Līdz 1niem meklējām zivi, kamer atradām kreisajā pusē no torņa 5 metros. Visur kur urbām līdz 4 metri ķīšu eldorādo vai pilnīgs glušaks.

Izmērs zivij labs, bet savilku tikai kādus 4kg, dīperī zivi rāda, bet atsaucās kūtri. Man par brīnumu uz mormišku pieķērās arī aptuveni 40cm gara līdaka, kura protams peld tālāk. Un 1 skaists 300g bonusa asaris. Barošana arī īsti rezultātu nedeva.
Laiciņš var teikt skarbs -vējš un -10.


Cerams rītdien būs labāk.

Ne asakas!
26.decembris 2022, 18:49 | links
 
Būšu trī 26, 27, 28 ranna... doßu zinnu
25.decembris 2022, 21:02 | links
 
Rītdien braukšu uz Peipusu uz Rjapinu uz 2 dienam. Ielikšu tad atskaiti, cerams nebūs abloms.
Priecīgus svētkus visiem!
25.decembris 2022, 19:43 | links
 
udens2 [13:40]: Katrs ķer kā grib to zivi,bet man dīpers ziemas copē un panoptix vasaras copē ir iedevis jaunu iedvesmu un aizrautību.Ja kādam gribas pierādīt ka sentēvu metodes tās pareizākās,tad lai pierāda to ar lazdas kātu un zirga saru auklas vietā:)
Priecīgus visiem!!!tieši tā. un galvenais nevienu nemācīt, kad ar lazdas kātu ir vienīgā pareizā metode:)))mūsdienās katram ir sava izpratne un iespējas. katrs esam savādāks. ja visi būtu vienādi, tad nebūtu interesanti. priekā!

svens76, 25.decembris 2022, 13:46


Kā saka,jātic tam ko tu dari un lai tas pasākums sagādā gandarījumu nevis kreņķi.
Priecīgus Ziemassvētkus.
25.decembris 2022, 16:06 | links
 
Lielā Peipusa tajos pirmajos 5km arī jāreģistrē uzkāpšana uz ledus?

whitetiger56, 24.decembris 2022, 13:40

No vakardienas Lielajā ezerā drīkst atrasties līdz 3km.
25.decembris 2022, 15:51 | links
 
udens2 [25.12.22]: Katrs ķer kā grib to zivi,bet man dīpers ziemas copē un panoptix vasaras copē ir iedevis jaunu iedvesmu un aizrautību.Ja kādam gribas pierādīt ka sentēvu metodes tās pareizākās,tad lai pierāda to ar lazdas kātu un zirga saru auklas vietā:)
Priecīgus visiem!!!
tieši tā. un galvenais nevienu nemācīt, kad ar lazdas kātu ir vienīgā pareizā metode:)))mūsdienās katram ir sava izpratne un iespējas. katrs esam savādāks. ja visi būtu vienādi, tad nebūtu interesanti. priekā!
25.decembris 2022, 13:46 | links
 
Katrs ķer kā grib to zivi,bet man dīpers ziemas copē un panoptix vasaras copē ir iedevis jaunu iedvesmu un aizrautību.Ja kādam gribas pierādīt ka sentēvu metodes tās pareizākās,tad lai pierāda to ar lazdas kātu un zirga saru auklas vietā:)
Priecīgus visiem!!!
25.decembris 2022, 13:40 | links
 
Mierkalns [25.12.22]:
vajag gan māti gan meitu pamēģināt:)))

svens76, 25.decembris 2022, 12:03[/quote]
Ne jau visiem ir tāda iespēja,izmest tūkstošus elektronikai,kas noveco,bet saķert zivis pēc dabas vērojumiem un pieredzes..Priecīgus Svētkus! Nākošā tūre,uz ziemeļiem,pēc asariem..[/quote]viss jau sen darīts, gan ieslèdzot pieredzi, gan dabas novèrojumus:) jātiecas un jāiet uz priekšu!un jātic sev, tad viss izdosies! priecīgus svētkus
25.decembris 2022, 12:39 | links
 
[/quote]vajag gan māti gan meitu pamēģināt:)))

svens76, 25.decembris 2022, 12:03[/quote]
Ne jau visiem ir tāda iespēja,izmest tūkstošus elektronikai,kas noveco,bet saķert zivis pēc dabas vērojumiem un pieredzes..Priecīgus Svētkus! Nākošā tūre,uz ziemeļiem,pēc asariem..
25.decembris 2022, 12:13 | links
 
Mierkalns [25.12.22]: mož pano izmanto

svens76, 25.decembris 2022, 11:36

Jūs par māti,es par meitu!Es par ēsmu,Jūs par eholotiem.Jūs varat atrast,bet ja viņa neņem,tad jāmācās kā viņu iekārdināt..[/quote]kas tad ir jaunākās metodes copē? varbūt tā ēsma jau kādam sen zināma un ne tik jauna...tas viss nosacīti
25.decembris 2022, 12:05 | links
 
Mierkalns [25.12.22]: mož pano izmanto

svens76, 25.decembris 2022, 11:36

Jūs par māti,es par meitu!Es par ēsmu,Jūs par eholotiem.Jūs varat atrast,bet ja viņa neņem,tad jāmācās kā viņu iekārdināt..[/quote]vajag gan māti gan meitu pamēģināt:)))
25.decembris 2022, 12:03 | links
 
mož pano izmanto

svens76, 25.decembris 2022, 11:36[/quote]
Jūs par māti,es par meitu!Es par ēsmu,Jūs par eholotiem.Jūs varat atrast,bet ja viņa neņem,tad jāmācās kā viņu iekārdināt..
25.decembris 2022, 12:00 | links
 
Mierkalns [25.12.22]: ar panoptix raudu baru atrada?

svens76, 25.decembris 2022, 10:50

Neuzminēji!Rauda bija tuvāk dziļuma joslai(vakarā izpētot to vietu pēc navigācijas),un ņēmusi 30cm virs grunts,jo sāka salt un palielinājās spiediens,pluss barības recepte tikai viņam zināma un ēsma...?Plus birdināts motilis ik palaikam.[/quote]es jau neminēju, tikai uzjautāju:)))jo pats minēji ka izmanto jaunākās metodes, es nodomāju kas zin, mož pano izmanto
25.decembris 2022, 11:36 | links
 
ar panoptix raudu baru atrada?

svens76, 25.decembris 2022, 10:50[/quote]
Neuzminēji!Rauda bija tuvāk dziļuma joslai(vakarā izpētot to vietu pēc navigācijas),un ņēmusi 30cm virs grunts,jo sāka salt un palielinājās spiediens,pluss barības recepte tikai viņam zināma un ēsma...?Plus birdināts motilis ik palaikam.
25.decembris 2022, 11:14 | links
 
Mierkalns [24.12.22]: Ja,nopietni,tad šodien Rjapina,kā kuram.Mums kompānijā ir viens izcils copmanis,kurš Copē pielieto jaunākās metodes,un rezultāti neizpaliek,šodien pusmaiss ar raudām.Tas kolēģis,kas aizgāja kopā ar viņu arī savilka,viņš stāsta,man iedeva sarkanu vati ar garšvielām un cope aizgāja,es prasu vai tesmeni-nē!Mums ar otru kolēģi 5kg;8kg un pa vidu pārs asari.Ledus trokšņoja un sala,sniega nav uz ledus,vakarā uz malu iešana ideāla,bijām1.5km
ar panoptix raudu baru atrada?
25.decembris 2022, 10:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager