Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Nevaru pirms brauciena aizmigt nekad :D
3.februāris 2012, 22:05 | links
 
Jan4uksdw,ei tak gulēt.:))
3.februāris 2012, 22:03 | links
 
Vabolīte- ir gan copēts tādos aukstumos...vajag tik ar galvu domāt ;)
3.februāris 2012, 22:00 | links
 
Jeeska jau klabinu :))) Bet - 25 - 30 toč nebraukšu :)) Esmu kaulains un salīgs :))
3.februāris 2012, 21:58 | links
 
Iepriekšējos gados, kad bija baigā sniega pļuras kārta uz ezera, kaut kur izlasīju par interesantu konstrukciju kā nostiprināt telti. Protams lieks čakars, ka jāurbj "aklais āliņģis" kādus 20 cm dziļš, vai dziļāks ja daudz sniega uz ledus, bet telti nostiprināt var teicami vienmēr. Telts apakšmalu var forši pievilkt pie ledus, jo stūra ļipiņu var ievilkt "aklajā" āliņģī cik dziļi vajag. Laikam jau tā urbšana aizņem tik pat daudz laika, cik skrūves skrūvēšana. Nez vai ar skrūvi var tik labi nostiprināt telts apakšmalu cieši pie ledus lai vējš nepūš pa apakšu ... ?
Izgatavot šādu ir drusku sarežģītāk.
Bilde albūmā, šeit nemāku ielikt.
3.februāris 2012, 21:55 | links
 
Atvainojos...
3.februāris 2012, 21:54 | links
 
Man pagājušo gad Zviedros sanāca -28 grādos uz ledus pasēdēt,tā neko, kad iegāju azartā ar plikām rokām varēja vālēt...Jāatzīst gan, ka tur ir sausāks gais, kas vieglāk pārnesams.
3.februāris 2012, 21:53 | links
 
Man pagājušo gad Zviedros sanāca -28 grādos uz ledus pasēdēt,tā neko, kad iegāju azartā ar plikām rokām varēja vālēt...Jāatzīst gan, ka tur ir sausāks gais, kas vieglāk pārnesams.
3.februāris 2012, 21:52 | links
 
Jan4uksdw,un pasaki ka tā nav.:)
3.februāris 2012, 21:51 | links
 
Piekrītu Brālīt...labāk trīs dienas taustiņus paklabināsim:-)
3.februāris 2012, 21:51 | links
 
Peipusā esmu makšķerējis-27 un nekādas vainas,ja gribi copēt,ja gribi kost cepumā,un skaļi bļaut pa ezeru tad labāk palikt mājās,un dod pa buņdžām tur.:)
3.februāris 2012, 21:50 | links
 
Es jau nemaz neuzmet, saprot, ka lomkas, piektdienas vakars un ..... :)
Es spriedz' dodos noņemt pirmdien un otrdien.
3.februāris 2012, 21:49 | links
 
Otinj neuzmet lūpu :)) Es pagaidīšu kad pie debesīm nebūs divas saules un kļūs siltāks - tas kas tagad notiek -- tā irtikai "mandrāža "- braukšana uz peipi braukšanas dēļ ,kā tai aņukā :)))
3.februāris 2012, 21:44 | links
 
mmartins,ieskrūvēsi kā sviestā.
3.februāris 2012, 21:43 | links
 
kava, vienreiz -32 biju un nākamajā dienā -25 kā saldais ēdiens likās :D
3.februāris 2012, 21:35 | links
 
Vairi, vai tās kokskrūves, kas bija bildē, var arī ieskrūvēt tādā cietā plikā ledū, kāds ir tagad uz Peipuļa ?
3.februāris 2012, 21:33 | links
 
Veči piedodiet, bet jūs neesat īsti ritīgi. Laika prognoze zināma, var taču nepilnu nedēļu pagaidīt un būs normāla gaisa temperatūra. Ir jābūt pilnīgi slimam, lai pie -25 grādiem līstu uz ledus un mocītos. Paši pēctam spļaudīsaties!
3.februāris 2012, 21:30 | links
 
Es rakstīju , ka bez ironijas, a Jūs!? Kaimiņš, kājas utml.
Ne asakas
3.februāris 2012, 21:30 | links
 
Es lietoju šo Intensīvi mitrinošu krēmu ar rīsu kliju eļļu un viņš ir bez smaržas
3.februāris 2012, 21:27 | links
 
Pasūkā Janka savam čomam ,bet viņš tev :)) Atslābinies un gūsti maksimālu baudu :))
3.februāris 2012, 21:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager