Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
Īstena badakāša domāšana - jāgrābj cik var, gan jau kādam atdošu, ja ne - nu, nekas - izmetīšu zem krūmiem, lai zemei mēslojums :D:D
Vieglāk nav atlaist????
10.aprīlis 2011, 18:06 | links
 
tisrims
ja Tu domā, ka pa ezeru ar kājām staigā trūkumcietēji, kas nevar atļauties samaksāt vedējiem, tad tā arī domā, tie kas iet ar kājām tādā gadījumā braucējus uzskata par nespējniekiem, bet nu katram par šo jautājumu ir savs viedoklis.
Kompānija, ar kuru kopā braucu, ejam principiāli ar kājām ( ne tāpēc, ka kādam naudas nebūtu), meklējam zivi, ķeram, ja ir ko, no kā kopumā arī gūstam baudījumu.
Nu par tiem n-tajiem kilogramiem, nu gribās tak dažam labam arī palielīties.
Personīgi es uzskatu, ka ja pa dienu esmu noķēris līdz 10 kg, tad cope ir izdevusies, ja vairāk, tad esmu vienkārši strādājis. kaut gan reizēm tā pa īstam atvilkties nav nemaz tik slikti. Vienīgais, ja esmu trāpījis uz atvilcienu, jau copes laikā sāku domāt , kam atdošu noķertās zivis.:))))))))))
Tiekamies Peipī nākošajā ziemā. Ne asakas vasaras copē!!!!!!!!!!!!
10.aprīlis 2011, 17:32 | links
 
tisrims> ..nav jēgas par tādu ,varētu teikt dumju komentu cepties ..... :)
-par tiem 40...ar astīti , Es gan nedaudz pasmīnu , bet katram tie svari rāda savādāk ..ГОСТ kontoli nav izgājuši un tur neko .
No vīriem , kas šiet raksta atskietes par lomu zinu kam var ticēt un cik tie 40kg ir daudz , tā kā šis ir makšķernieku portāls , kilogramu un izmēru lielumi ir pašsaprotami ....... :) :) !!!
10.aprīlis 2011, 17:05 | links
 
Ja nevari atļauties samaksāt ērīšus, tad nevajag apd... citus, kuri brauc iekšā. Neesmu sens portāla lietotājs, bet lielīšanos nekādi neesmu te sajutis, ir informācijas apmaiņa un savstarpēja palīdzība. Par aplauzieniem runājot, uznāca smiekls. Ja Tu izmantotu vietējo pakalpojumus, aplauzienu nebūtu vispār. Un uz pēdējā ledus ieiet, trāpīt uz 40kg nav māksla, bet veiksme.
10.aprīlis 2011, 16:49 | links
 
Sezona nobeigta. Vakar Ninā ar otro piegājienu uzgājām raudas, kas arī bija mērķa zivs. Rauda ņēma ar pīpauzēm. Bijām divatā, savilkām pāri 40kg divatā. Katram pa vienam smukam asarim, breksis gan tik viens. Īstenībā ledus domāju būs vēl nedēļu vismaz, ja plaisu dēļ to nesalauzīs. Krastā mašīna bija nobloķēta ar citiem copmaņiem. Redzējām to vīru lomus kuri izmantoja ievešanas pakalpojumus, nu ja viņi teiktu ka savilkuši lopā, tad viņi maigi sakot muldētu. Vīri bij uztaisījuši "gailīšu" mērīšanu un lielākais svars bija 12,550kg, ārsvarā līdz 5kg. Kāpēc es ar tādu izsmieklu piegaršu - da vienkārši dostala to trako lielībnieku bars, es tik un tik , man tāds un tāds, es ar to un to.
Domāju daudzi, pat ļoti daudzi portāla lasītāji man piekrīt attiecībā par lielībniekiem.
Man pašam šosezon konkrēti četri aplauzieni notika, 3 šaurumā, 1 Kodavere.
Peipis ir super ezers, do dievs lai viņā pietiktu zivis.
10.aprīlis 2011, 14:42 | links
 
Vakar ap 3jiem naktī atgriezos no Katases. Lieliska cope, trāpīju uz smuku raudu, citiem paveicās ar asari. Sezonas noslēgums izcils! Paldies!
10.aprīlis 2011, 11:55 | links
 
Sezona noslēgta ar normālu rezultātu-pašam pietiks,kaķim ar:))
Kopa šosezon pabiju ezera 31 reizi.
Tagad ir citas zivis galvā,un arī lietas,takā paldies ezeram par zivīm un labo garastāvokli,kopā ar saviem copes draugiem,un gaidām nākošo sezonu.
9.aprīlis 2011, 23:14 | links
 
Nebija shodien tik traks veejsh ka tika solits :)
Sezona noslegta ar pieklajigu rezultatu-pasham pietiks :)
Kopa shosezon pabiju ezera 18 reizes-lieliski pavadits laiks ar kolegiem uz ezera,protams ari zivis tika labi pavilktas :)
Gaidam nakosho sezonu ar nepacietibu un ka jau makslenieks teica-pa starpu riktejam citus riikus :)
Novelu veiksmi vel tiem kas rita dosies, vietejie teica ka sleegs 1dien...
Paeeellldies :))
9.aprīlis 2011, 22:34 | links
 
Apsveicus visus ar noslēgtu ziemas copes sezonu!! Pac esmu apmierināts... 5x biju kadus 30kg sasitu neskaitot bonusiņus un man ar to pietiek... :)
9.aprīlis 2011, 16:36 | links
 
nu re mes vel vakaraa pirms izbrauksanas pacolejam laiku un sapratam ka no vetras tur Merepalu nesanaks un aizlaidam. Rezultats man pasam cabigs kolegiem ta pa10kg 15kg. Nu ko finish this season. Jagaida nakosais svaigais ledus un kamer gaidit nakamo var sakt riktet citus makskeresanas rikus.
P.S. Lai lielas asakas.
9.aprīlis 2011, 12:04 | links
 
Pēc 30 minūtēm starts no Rīgas uz Kallasti. Visiem ne asakas!
8.aprīlis 2011, 22:50 | links
 
Nu tad visiem kas rit dodas uz ezeru -Ne asakas, pats arii doshos!!!!Shoreiz pavisam droshi varu teikt -pedejo reizi :)
8.aprīlis 2011, 22:46 | links
 
KUPEJNIEK,vari uzskatīt ,ka par 14 dienām dzīvosi ilgāk....jo tās kopējā dzīves limitā neiekļajas....Apsveicu!
8.aprīlis 2011, 22:38 | links
 
Visiem, kas brauc noslēgt sezonu - Ne asakas! Bija doma, ka šonedēļ vēl ar aizbraukšu, bet nekā, diemžēl, jābrauc ciemos uz otru kaimiņvalsti, tā kā šogad sezonu būšu noslēdzis jau iepriekšējā nedēļā kopā ar mūsu ragaviņu meistaru Brālīti un viņa foršo kompāniju! Kopā šosezon Peipusā esmu pavadijis, neskatoties uz neko, 14 jaukas dienas! Domāju, ka var teikt - Peipuss ir neatņemama dzīves sastāvdaļa ziemas sezonā! Paldies tam ...
8.aprīlis 2011, 22:31 | links
 
Sveiji biedri! 7 un 8 pabuuts Ranna! Nu atvilciens ideaals! kopsvars 43kg zivju! Visas raudas un smukas! Veedzeles ar skaistas uz udu! lielaka 1,8kg! 7 datumaa rauda nema visu dienu speej tik vilkt, a sodien cope tada liz pl. 12! metam mieru! vedzeles ar parbaudi keras lopaa! Tik vajag parbaudit ik pa laikam! Sazeleti asareni kisi un mazas raudinas plus veel gala kartigs kukainis, protams mazinie veedzeleni ar netruka! Kamer copeju laiks sudigs, vakar vakarpuse saka lit, sorit sniega purga! slapi ka zurkas!
Visiem drosi interese ledus, ledus labs plaisas ar labas! pari var parkapt vesu pratu! sodien vel mocija ar karakatiem pa ezeru!
P.S bus ar bildes bet tas bus rita!
Sezona off!
8.aprīlis 2011, 19:24 | links
 
Peipusnieks :))
8.aprīlis 2011, 19:04 | links
 
Veči krievu valodu zināt nemaz nav slikti. Tā valoda, ko mēs dzirdam uz ezera nav krievu valoda ... :-))
8.aprīlis 2011, 19:02 | links
 
epox59 vienmēr laipni.
8.aprīlis 2011, 18:57 | links
 
skrejejs> -par numuriem paldies , zinās kur , kad nākotnē !
8.aprīlis 2011, 18:53 | links
 
ashukainis,kā nu tulko dators tā arī ieliku,nejau visi saprot,un grib saprast krievu valodu.
8.aprīlis 2011, 18:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager