Peipusa ezers

Aktuālākais no Peipusa. Vietas, licences, copes atskaites, ledus stāvoklis ...
bums,kaa Tu domaa-liidz nedeeljas nogalei veel laidiis virsuu??
3.aprīlis 2011, 22:37 | links
 
Kilogrami, Bums, galvenais cik Tev kilogrami savilkti? :)))
3.aprīlis 2011, 22:33 | links
 
Nesatraucaties visi esam mājās un Peipusa noslēguma balli varam turpināt Man patika ,gan jau Sienāzis dos rezumē Manas fišas jau ir sasālītas un pēc trijām dienām gaidīs svarīgo momentu -pārvēršanos par voblas pusfabrikātu :DD Zaraza palika vēl cīņu laukos -kā man zināms līdz pirmdienai .Ja runā nopietni tad ledus vēl ir metru biezs -bet kušana notiek intensīvi šodien tur bija +10 Virs ledus veidojās ūdens slānis un pārvietošanās paliek neomulīga ar jebkādiem pārvietošanās līdzekļiem
3.aprīlis 2011, 22:30 | links
 
Peipusniek.Ja katru reizi biji vienu dienu ,tad man sanāk četras reizēs- 13 dienas nav daudz mazāk.
3.aprīlis 2011, 21:46 | links
 
Sestdiena. 2. aprīlis, Kodavere.

Man sezonas noslēgums - cope ar lūgšanos, bet rezultātā 10 kg. Pamatā raudas, nedaudzi smuki asari.

Nu ko - sezona galā (vismaz man). Šodien jau noliku ziemas rīkus. Peipuss šogad bija dāsns, man lomi no 3 līdz 30 kg. Pabiju Peipusā 14 reizes.

Visiem, kas vēl mēģinās mērot ceļu uz Peipusu, NE ASAKAS!
3.aprīlis 2011, 21:22 | links
 
damaaju 3,4 un 5ien.....
gribeetu zinaat uz kurieni doties...
pagaidaam ir padomaa Mustve.
3.aprīlis 2011, 21:14 | links
 
Kalvio- taisi gan, pedejais laiks to darit!
3.aprīlis 2011, 20:40 | links
 
Nu vai tad vēl neviens nav atgriezies no Čudas??
gribas zināt-taisīt 3diennieku vai ne...............
3.aprīlis 2011, 20:37 | links
 
Labrīt, tauta.
Tā kā ziņas no Ventas puses vēl bija vimbu copei nelabvēlīgas, bet Peipusā laiku solīja brīniķīgu, sazvanījām iekšāvedēju un braucām tik prom.
Tā kā nebija ne jausmas, kur jābrauc, tad paļāvāmies uz iekšāvedēju. Tikām aizvesti apmēram 20 km. Sakts bija pārsteidzošs. Visapkārt asiņu peļķes, sajūta ka iepriekšējā dienā bijusi cīņa uz dzīvību un nāvi.:) Sapratām, ka tā ir vieta, kur divas iepriekšējās dienas bija vilkti skaisti brekši.
Cilvēku jau bija daudz, nepierasti, ka Peipusā vienā nelielā vietā koncentrējas tik daudz cilvēku. Dažbrīd bija sajūta, ka esam Ventspilī uz salakām.
Mēs pagājām tālāk no bara un uzreiz sākām vilkt- smukus asarus, raudas un gadījās arī brekšuki. (Nebija jau mazi, bet salīdzinot ar Valda bildēs redzētajiem, mums bija brekšuki) Apkārtējie pamazām draudīgi tuvojās un tuvojās mums.:)
Bet tad notika tas, par ko esmu nikna gan uz mūsu- latvju, gan vietējiem, gan vēl kaut kādiem bāleliņiem.
Laikam apkārtnē nekur īsti neķērās un tad sākās zivju meklēšana- no visām pusēm, šurpu turpu brauca moči. Brauca gandrīz blakus tavam caurumam, lai redzētu kas ķerās. Troksnis un kņada bija briesmīga. Protams, zivis pazuda. Uzradās mežonīgi daudz cilvēku, urba, neskatoties, kas un kā. Dusmaz bija briesmīgas.
Bet, kā jūs ja ziniet- vilnis nāk un vilnis iet (dziesma). Pēc kāda laika skrējēji aizskrēja tālāk. Bet cope neatjaunojās.
Pagājām krietnu gabalu tālāk un asaru cope atsākās. Asari tiešām bija smuki. Zivjumīlim gan izdevās izvilkt krietni vairāk, bet ne jau daudzumā ir tā sāls.:)
Prieks par savilkto lomu, prieks par sezonas noslēgumu. Laiks bija brīnišķīgs- bezvējs, mazliet dūmakains, pēcpusdienā saulīte.
Bet vēl- cienījamie tautieši- braucot uz Peipusu, ar nožēlu es skatījos uz autobusa pieturām aiz Tartu. Es domāju, ka lielai daļai ir ir saprotams, par ko es runāju. Nedomāju, ka copes veiksme ir atkarīga no tā- būs vai nebūs apčurāta kāda autobusu pietura. Bet tur taču pēc tam ir jāstāv cilvēkiem.
Ceļmalas, kur apstāties ir daudzas. Varbūt nākošajam gadam varētu "iezīmēt" kādu citu, daudz nekaitīgāku "laimes vietu".
Bet šī sezona ir bijusi interesanta un piedzīvojumiem bagāta.
Uz tikšanos Peipusā nākošajā gadā!
Zivjumīle.
3.aprīlis 2011, 10:03 | links
 
Vakar ar peipus gan laiciņš foršs, gan zivis ķērās.No rīta migla -cerība ka neapurbs:) sestdienas dienā .Mērķis jau laikam bija rauda ar cerību uztrāpīt uz asari,zivis atradām diezgan ātri ,bet tautieši arī ātri neskatoties uz miglu apcirta:)Rauda ņēma uzplūdiem,laikam ja sēdētu uz vietas loma lielums nemainītos-kādu stundiņu neveiksmīgi tika pameklēts asars -atgriezāmies iepriekšējā rajonā, lai turpinātu voblu materiāla ieguvi,rezultatā 19kg.
3.aprīlis 2011, 09:57 | links
 
Vakar Peipī cope feina, laiciņš vēl feināks, katrs savu zivtiņu noķērām, gan ne 10, un ne 20, un ne 30 kg. Migla gan ne pa jokam. Jau no rīta puses viens mužiks iet mums garām virzienā uz ezera vidu, bet čomam pa telefonu stāsta" ja prjamo k beregu idu":)))), uzlikām viņu uz mūsu pēdām, lai tad arī kratās uz krasta pusi:)))))))))).
Nebrauciet uz Peipi bez kompasa vai GPS un sargiet sevi, ledus sezona drīz beigsies.
3.aprīlis 2011, 09:50 | links
 
Ņina 02.04. Grūti rakstīt atskaiti pēc valdiszarina pirmā aprīļa joka atskaites. Īsi - trīs vīru kompānijā lomi katram no 7-10kg. Asars un rauda bij kaprīzs. Kolēģim brekši 1.2 un 2.1 kg.
3.aprīlis 2011, 09:27 | links
 
Valdi- nesen pamodos, kā apskatijos Tavas bildes, gandrīz trieka ķēra :DDDDDDD -pozitīvā nozīmē :))
paliks uz mūžu 1 aprīlis tagad..... būs ko atcerēties!
3.aprīlis 2011, 07:29 | links
 
Par cik man aprakstīt ir grūti to kas notika 1. aprīlī uz Ezera tad to iemūžināju bildēs un ieliku albumu....bija ļoti jautri...
2.aprīlis 2011, 22:49 | links
 
Arī es esmu atgriezies no ezera...
Pirmo reizi man šajā sezonā 6dienā Trāpijās ideāals laiks,vienigi no rīta Migla nedaudz pajauca prātu.
Shodien kautkas raudām nepatika, ķērās pārsvarā diezgan mazas un lielākas gadījās diezgan reti-bet garlaicigi nebija :))
Rezultāts- 8 kg raudu, no tām tikai kādas 15>200g ....
Par sezonas noslēgšanu vēl nezinu, ja nākamas nedēļas nogāle vel šamējie nebūs aizklapējushi ciet tad došos :)
Ne asakas kas veel apciemos ezeru :)
2.aprīlis 2011, 22:49 | links
 
Šodien Meirapalū netālu no krasta 31kg pārsvarā rauda pa vidu kāds asars bet raudas izmērs labs.Coppējam līdz pat18.30,laiciņš super ja neskaita rīta miglu,ka nezini kur atrodies.Dziļums 3,5m pa kādam breksēnam arī gadijās.Rīt taisām sezonas noslēgumu.
2.aprīlis 2011, 22:45 | links
 
šodien rīta pusē reāls ezītis miglā, mēmākā migla. Neko saprast.
Neskatoties uz to, skaistas raudas labi pavilkām, man 23 kg, starp kurām viens brekšuks, Gunčam vairāk raudu, pie trīsdesmit kilo vajadzēja būt. Raudas patiešām skaistas, ar 0.12 mm kaifīgi pavalkāt :)) Vislabāk ķērās vakarpusē. Meerpalu.
Ekk, cerams vēl nākamnedēļ sanāks aizbraukt, nu ļoti vēl gribētos :)
2.aprīlis 2011, 22:40 | links
 
Sezonas nosleegshana netaalu no Rannas -
Piektdiena, no riita neliels miinuss, veejsh utt.
Bijaam +- 8km. Izurbjot pirmo aalinjgji, nost no vinja nenoliidu liidz pat 17:00. Rauda, asaris, rauda, asaris. Vakaraa knapi liidz sniega mocim aizsoljoju ar ziviim. No 8:00 liidz 14:00 nebija neviens tuksh nolaidiens, lejaa-augshaa, lejaa-augshaa. Nu reaala fizkultuura. Taa kaa svari piektdien nebija, nosveert neizdevaas, bet peec pieredzes spriezjot, ne mazaak kaa kaadi 20kg. Sestdiena, neliels pluss, liela migla, raudas naf, bet asaris nenormaali kapriizs. Leenaam maanot un paturot tikai ~300gr un lielaakus, liidz 14:00 +-5kg.
P.S. Taada sezonas nosleegshana sen nebij bijusi. :-)
2.aprīlis 2011, 22:30 | links
 
Laižam svētdien naktī uz Kallasti.Copējam 2dienas.Ir brīvas 2vietas busā.Starts no Lielvārdes. Sīkāk 29473760
2.aprīlis 2011, 21:12 | links
 
Peipusa dāvana 8.martā
2.aprīlis 2011, 17:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager