Kāds un Kur ir Ledus?

Tēmu izveidoju, lai pirms došanās uz kādu ūdenstilpni varētu aptuveni saprast, ar kādu ledu būs darīšana. Kur ir, cik biezs un kādā stāvoklī ir ledus?
Labdien, kolēģi.
Esmu sagatavojies savai pirmajai ziemas copei, bet kur doties? Pats esmu no Jelgavas, bet šeit apkārt viss slikti ar ledu. Uz Alūksni arī gluži negribas pērties, bet kur var droši ( 10cm+ ) aizbraukt pacopēt? Ledus halles neieteikt ;D
Ir kaut kāda zona aiz kuras Vidzemē sākas normāls ledus?
Droši var arī privāti. Forši ja kāds būtu gatavs par kādu polšu arī pamācīt. Savs transports , urbis, verga, kaste, makšķeres un mānekļi man ir.
15.janvāris 2021, 12:00 | links
 
kas ar ledu babītē? varbūt kādas bāzes pārvaldnieks / īpašnieks var iekomentēt...
15.janvāris 2021, 11:44 | links
 
Tikko no Spuņupes... , mašīnu daudz ! Visi nocietušies !No malas uziešana grūta, tālāk viss apstājas ... . Ledus nekāds.Divi ledi-knapi sasalusi putra. Pamatleda nav! :) Vietām apakšējās kārtas nav. Daži soļi sānis no stabilās vietas un pelde ... es ar vienu kāju iegāzos . Bija kompānija ar bara bravūru, kamēr džeks no viņiem atgriežoties pie savas kastes ielūza . Viss sižets 30 min. :) un mēs prom. Vēlāk atbrauca vīri ar urbjiem. Varoņi bija līdz sāka griezt urbi . :) Tad no vietas nekustēja . Es sev pateicu ,nē , man to nevajag!Ja nevar meklēt zivi, tad nav interesanti.
Pieļauju, ka var atrast kādu pleķi kur ir stabilāks ledus, bet nu man to jau negribējās ! :)
15.janvāris 2021, 11:38 | links
 
Sveiki, witaalijs1!
Ja ir interese par Kālu, visvienkāršākais ieteikums - ceļā no Ērgļiem uz Vestienu braucot gar ezeru labajā pusē būs vecā pienotava. Pie tās iztīrīts stāvlaukums, orientieris paceļamā barjera. Turpat būdiņā var nopirkt licenci un arī izstāstīs visu par ledus apstākļiem. Tuč uz priekšu sākas tas stāvais krasts, kur svētdien copēja, bet domāju, ka šajās brīvdienās jau no pienotavas arī varēs iet iekšā. Noteikti jāuzmanās virzienā uz salām.
15.janvāris 2021, 09:02 | links
 
Sveiki! Vai kurzemē arī jau ir iespēja pamakšķerēt uz ledus?
14.janvāris 2021, 22:34 | links
 
kralis [14.01.21]: Kādam ir info kas ar ledu Jelgavā un tās apkārtnē?
Pagājušonedēļ viss bija ļoti slikti. Ieteiktu nedēļu tomēr vēl pagaidīt.
14.janvāris 2021, 21:52 | links
 
Kādam ir info kas ar ledu Jelgavā un tās apkārtnē?
14.janvāris 2021, 21:15 | links
 
Alaukstā 15+cm ar sniega močiem jau brauc, takā nav pat uz alūksni jābrauc
14.janvāris 2021, 21:13 | links
 
svens76 [14.01.21]: pēc vakardienas ledus spriežot teikšu ka visur.vietējie ar teica ka droši
Paldies. Tagad tik kads no slinkiem japieruna :D
14.janvāris 2021, 20:33 | links
 
Balista [14.01.21]: svens76 [25m]: maucat uz Alūksni, tur vakar jau sniega moči mauca:)Nekad nav buts. Varetu, bet visur drikst drosi parvietoties vai jazin laba ledus joslas ?
pēc vakardienas ledus spriežot teikšu ka visur.vietējie ar teica ka droši
14.janvāris 2021, 20:02 | links
 
svens76 [14.01.21]: maucat uz Alūksni, tur vakar jau sniega moči mauca:)
Nekad nav buts. Varetu, bet visur drikst drosi parvietoties vai jazin laba ledus joslas ?
14.janvāris 2021, 19:48 | links
 
MT9 [14.01.21]: 8. janvārī rīkojums ir grozīts, nosakot aizliegumu atrasties uz ledus vietās, kur tā biezums nepārsniedz 15 cm.

Balista, 14.janvāris 2021, 19:05
Njā, daudzos ezeros un upēs 15 cm ledu var arī nesagaidīt :) Pa tādu jau var mēģināt ar autiņu braukt :P
maucat uz Alūksni, tur vakar jau sniega moči mauca:)
14.janvāris 2021, 19:37 | links
 
Skats jau butu labais. Atbrauc ments ar merlentu un pie 13.5cm atzimes visiem raksta protokolu..
14.janvāris 2021, 19:27 | links
 
8. janvārī rīkojums ir grozīts, nosakot aizliegumu atrasties uz ledus vietās, kur tā biezums nepārsniedz 15 cm.

Balista, 14.janvāris 2021, 19:05

Njā, daudzos ezeros un upēs 15 cm ledu var arī nesagaidīt :) Pa tādu jau var mēģināt ar autiņu braukt :P
14.janvāris 2021, 19:23 | links
 
15. decembrī izdots rīkojums, kas nosaka, ka līdz ledus izkušanai personām ir aizliegts atrasties uz Ogres novada administratīvajā teritorijā esošo publisko ūdenstilpju ledus. 8. janvārī rīkojums ir grozīts, nosakot aizliegumu atrasties uz ledus vietās, kur tā biezums nepārsniedz 15 cm.

Kas ar ledu Lobe ? Jau drikst copet ?
14.janvāris 2021, 19:05 | links
 
Janis7757 [14.01.21]: Bumbieris, svētdien uz Kāla bija pat kādi 10 copmaņi, bet visi bija aiz kapiem pie tā stāvā krasta. Vēl kāds pārītis sēdēja tuvu krastam pretējā pusē, pie Bērziem. Kāls ir tāds ezers, kuram pa vidu staigāt var stipri vēlāk nekā citos apkārtnes ezeros. Tuvāk salām ļoti vēlu aizsalst.
Var būt var atsūtīt kādu lokāciju kur ir tā vieta pie kapiem, pirmo reizi esmu šeit nezinu kā var piebraukt un kur drošāk tikt virsū.
14.janvāris 2021, 15:35 | links
 
Bumbieris, svētdien uz Kāla bija pat kādi 10 copmaņi, bet visi bija aiz kapiem pie tā stāvā krasta. Vēl kāds pārītis sēdēja tuvu krastam pretējā pusē, pie Bērziem. Kāls ir tāds ezers, kuram pa vidu staigāt var stipri vēlāk nekā citos apkārtnes ezeros. Tuvāk salām ļoti vēlu aizsalst.
14.janvāris 2021, 14:52 | links
 
Ir kādam info kas Engurē notiek ar ledu ?
14.janvāris 2021, 13:55 | links
 
Tūlīt būs kniebiens tad aŗī būs ledus. Bet sniegs pa virsu, sliktāk ar to sasalšanu būs.

Domaataajs, 13.janvāris 2021, 17:54
Tas kniebiens prognozēs top ar vien mazāks un attālinās. Man tiem prognozieriem tā ticība ar nav tā kā pa īstam.

WILKS, 13.janvāris 2021, 20:19

Nezinu kur skaties, windy un windguru tikai paplašina prognozes, lielais aukstums līdz poļiem aiziesot svētdien un pirmdien, pēc tam atslābs.
14.janvāris 2021, 10:26 | links
 
Kā tā,ledus nav drošs,bet Kālā licenzes tirgo?Reāli gauneri tā biedrība!

pensis, 14.janvāris 2021, 09:41


Internetam pofig ledus biezums !
14.janvāris 2021, 10:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager