Eholotes

Ja nevajag labas bildes un arī interneta ātrums nav primārs, tad ņem samsung galaxy xcover3. Cena viņiem nu jau ir zema. Drīz esot gaidāms xcover4, bet kas to zin kad tas būs.
20.decembris 2016, 08:14 | links
 
Tagad jau teleponi ar IP 67 (mitruma/putekļu) izturības klasi nav nekas ekstraordinārs.
Pašam sony Xperia mini 1 ( 3x peldējusi zem ūdens laivā) un vexillar sonar phone. Ir OK.
Lai nav jāmētā tas bumbulis, ir doma par RC kuģīti ar 100 m darbības rādiusu.
19.decembris 2016, 19:49 | links
 
Tikai tāpēc deeper man nav un nebūs.
19.decembris 2016, 19:25 | links
 
nu pasakiet kādi ir Jums.

to ka vajag labu AKB, H2O izturību tas skaidrs.
19.decembris 2016, 19:02 | links
 
galvenais, lai telefonam aķis ilgi tur:)
19.decembris 2016, 13:21 | links
 
Sveiki visiem.

Varat ieteikt kādu telefonu labāk pirkt priekš Eholote Deeper wireless fishfinder?

uzdāvināja, tagad jāpērk telefons.

salvis333, 19.decembris 2016, 12:36


Jebkuru kuru vari un vēlies, tik jo lielāks ekrāns jo labāk, un ja vēl ūdens izturīgs tad vispār būs Super.
19.decembris 2016, 13:02 | links
 
Sveiki visiem.

Varat ieteikt kādu telefonu labāk pirkt priekš Eholote Deeper wireless fishfinder?

uzdāvināja, tagad jāpērk telefons.
19.decembris 2016, 12:36 | links
 
Pienācis laiks svētku superpiedāvājumiem!
Jauna eholote, iepakojumā - Humminbird Onix 10 CXI SI COMBO - tikai 1900 EUR, Bet Humminbird Onix 8CXI SI Combo - tikai 1590 EUR. Kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ!
19.decembris 2016, 09:46 | links
 
Šo informāciju daudzi būs gaidījuši, ekonomiskās cenu grupas ehološu tirgus līderis
Lowrance HOOK-4 ar GPS par SUPER cenu - 299 EUR
7.decembris 2016, 18:58 | links
 
HDS 12 izturēs?

Alabmak, 7.decembris 2016, 08:20[/quote]


Izturēs.... viņš tieši lielām eholotēm arī ir domāts.
7.decembris 2016, 10:49 | links
 
Ir kļuvis lieks mazlietots lielo eholotu ekrāna kronšteins. Piemērots visām eholotēm sākot ar Onix8, Lowrence hds9, Helix 9 utt. Kā jauns..... cena 80€.
http://www.rammount.com/part/RAM-D-111U-C

Leopolds, 6.decembris 2016, 14:44

HDS 12 izturēs?

Alabmak, 7.decembris 2016, 08:20


Būs OK, ja vajag tikai grozīšanai un nelielai regulēšanai.
7.decembris 2016, 08:40 | links
 
Ir kļuvis lieks mazlietots lielo eholotu ekrāna kronšteins. Piemērots visām eholotēm sākot ar Onix8, Lowrence hds9, Helix 9 utt. Kā jauns..... cena 80€.
http://www.rammount.com/part/RAM-D-111U-C

Leopolds, 6.decembris 2016, 14:44


HDS 12 izturēs?
7.decembris 2016, 08:20 | links
 
Kā var pats salauzt eholoti? Izmantojot kā zivju huminizatoru? Vai no otra laivas gala izmantojot ķieģeli mēģinot trāpīt on/off pogai? Un arī Tevis minētajai starpībai par Elite Ti, tā starpība tak ir nekāda, ja esi gatavs pirkt tādas cenas eho, pie kam parunājot veikalā, domāju kādu drusku varētu arī nolaist zemāk...kas katram tuvāk...citu makos nelienu, tik iesaku aizdomāties vai tie ietaupītie 100 eur būs tā vērti...

arvis_an, 1.decembris 2016, 08:13

:) Tak dzīvojiet ar savu pārliecību, kā jau iepriekš minēju - ir varianti un katrs var izvēlēties. Kas attiecas uz cenas starpību, tad mans piemērs parāda starpību 210 Eur (ar visu piegādi) un tie ir 20% jeb 1/5 daļa no eholotes cenas LV.
Pats var elementāri sabojāt, nometot zemē, nolaužot kādu no savienojuma metāla "adatām" utt. Un pēc pieredzes zinot, ka mums garantijas remonts ir tikai nosacīts (jo lielākoties cenšas atrast klienta vainu, vai meklēt atrunas, ka tas un tas neietilpst garantijā) es izvēlētos riskēt.

marciic, 1.decembris 2016, 09:10

ja eiropā pirkts piemēram, vai tad nevar griezties pie pārstāvjiem, ja ir kāds garantijas gļuks vai tmldz? pardevejs tapat sūta prom, pats tak tur nelien iekšā. Ja es pirku Vācijā kādēļ es nevaru doties pie LV tirgotāja vai pareizāk pārstāvja un parādīt, ka produkts ir bojāts!?
es patiesībā piekrītu Mārcim 200 eur ir jau pietiekams arguments. tas pats hook4 ir 100 eur un ar katru modeli cipara starpība aug. tad gan manuprāt var sākt apsvērt, kas ir izdevīgāk!

latvians88, 1.decembris 2016, 12:38

Tāpēc, ka vietējo tirgoņu attieksme - nepirki pie manis, pošol na... !
6.decembris 2016, 16:26 | links
 
Tel 29255825
6.decembris 2016, 14:46 | links
 
Ir kļuvis lieks mazlietots lielo eholotu ekrāna kronšteins. Piemērots visām eholotēm sākot ar Onix8, Lowrence hds9, Helix 9 utt. Kā jauns..... cena 80€.
http://www.rammount.com/part/RAM-D-111U-C
6.decembris 2016, 14:44 | links
 
Par LV servisu.
Dragonfly pirkts pie Ginta e-boat. Sanāca ķibele, ātrumā uz viļņa nolūza sonora turētājs no laivas. Attiecīgi tas iekrītot ūdenī izrāva vadu no ehalotes. Visas sastāvdaļas tika atrastas izņemot atslēgu kura fiksē ehalotē šo štekeri. Griezos pie Ginta ar lūgumu palīdzēt sagādāt šo iztrūkstošo detaļu. Bet... vairāk par solījumiem tālāk netikām:( Pazvani vēlāk, atgādini vēlāk...
Pirmā komunikācija bija 2015 gada novembrī. Pēdējā 2016 gada septembrī. Nospļāvos, aptinu ar izoleni un copēju tālāk.
Tajā pašā laikā kolēģim bija problēma ar Humminbird Onix kurš pirkts ārpus LV. Šī problēma (garantijas ietvaros) tika atrisināta pāris nedēļu laikā - atsūtot jaunu ehaloti no ASV:) Protams ka šajā gadījumā bija papildus izdevumi... bet kas ir labāk papildus izdevumi un problēma atrisināta vai neizpildīti solījumi?

kaspars71, 1.decembris 2016, 13:25


Nekads brinums jau nav ka tada attieksme ir pie viniem viniem galvenais noslaukt naudu no cilvekiem un visss
Jo ja paskatas uz vinu cenam tad nu citos veikalos tapati prece ir letaka motoru cenas atskiras pat pa 100€.........
Solijumi japilda.....tas ir milzigs akmens vinu laucina....
Taka ja ko doma pirkt vairakas reizes jaapsver par to vai eboat.lv pirkt ko jo bus sarezgijumu:))))))))
5.decembris 2016, 17:56 | links
 
Sākam Praktik Er-6 PRO izpārdošanas akciju. Speciāla cena - 99 EUR, tai skaitā PVN 21%, ražotāja garantija 2 gadi, nodrošina vienīgais oficiālais Praktik tirgotājs Latvijā eholotes.lv
5.decembris 2016, 11:01 | links
 
Par LV servisu.
Dragonfly pirkts pie Ginta e-boat. Sanāca ķibele, ātrumā uz viļņa nolūza sonora turētājs no laivas. Attiecīgi tas iekrītot ūdenī izrāva vadu no ehalotes. Visas sastāvdaļas tika atrastas izņemot atslēgu kura fiksē ehalotē šo štekeri. Griezos pie Ginta ar lūgumu palīdzēt sagādāt šo iztrūkstošo detaļu. Bet... vairāk par solījumiem tālāk netikām:( Pazvani vēlāk, atgādini vēlāk...
Pirmā komunikācija bija 2015 gada novembrī. Pēdējā 2016 gada septembrī. Nospļāvos, aptinu ar izoleni un copēju tālāk.
Tajā pašā laikā kolēģim bija problēma ar Humminbird Onix kurš pirkts ārpus LV. Šī problēma (garantijas ietvaros) tika atrisināta pāris nedēļu laikā - atsūtot jaunu ehaloti no ASV:) Protams ka šajā gadījumā bija papildus izdevumi... bet kas ir labāk papildus izdevumi un problēma atrisināta vai neizpildīti solījumi?
1.decembris 2016, 13:25 | links
 
man būtu tiešām interesanti uzzināt! ja tā paņem tad itkā brends un ražotājs viens. vienīgais transportēšana, bet arī tur dala atbildības, kas līdz kurienei ir atbildīgs par kravu.
1.decembris 2016, 12:43 | links
 
Kā var pats salauzt eholoti? Izmantojot kā zivju huminizatoru? Vai no otra laivas gala izmantojot ķieģeli mēģinot trāpīt on/off pogai? Un arī Tevis minētajai starpībai par Elite Ti, tā starpība tak ir nekāda, ja esi gatavs pirkt tādas cenas eho, pie kam parunājot veikalā, domāju kādu drusku varētu arī nolaist zemāk...kas katram tuvāk...citu makos nelienu, tik iesaku aizdomāties vai tie ietaupītie 100 eur būs tā vērti...

arvis_an, 1.decembris 2016, 08:13

:) Tak dzīvojiet ar savu pārliecību, kā jau iepriekš minēju - ir varianti un katrs var izvēlēties. Kas attiecas uz cenas starpību, tad mans piemērs parāda starpību 210 Eur (ar visu piegādi) un tie ir 20% jeb 1/5 daļa no eholotes cenas LV.
Pats var elementāri sabojāt, nometot zemē, nolaužot kādu no savienojuma metāla "adatām" utt. Un pēc pieredzes zinot, ka mums garantijas remonts ir tikai nosacīts (jo lielākoties cenšas atrast klienta vainu, vai meklēt atrunas, ka tas un tas neietilpst garantijā) es izvēlētos riskēt.

marciic, 1.decembris 2016, 09:10


ja eiropā pirkts piemēram, vai tad nevar griezties pie pārstāvjiem, ja ir kāds garantijas gļuks vai tmldz? pardevejs tapat sūta prom, pats tak tur nelien iekšā. Ja es pirku Vācijā kādēļ es nevaru doties pie LV tirgotāja vai pareizāk pārstāvja un parādīt, ka produkts ir bojāts!?
es patiesībā piekrītu Mārcim 200 eur ir jau pietiekams arguments. tas pats hook4 ir 100 eur un ar katru modeli cipara starpība aug. tad gan manuprāt var sākt apsvērt, kas ir izdevīgāk!
1.decembris 2016, 12:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager