Eholotes

Meklēju eholoti gan vasarai gan ziemai.
Vai Lowrance HOOK-4 GPS būs izmantojama arī zemledus makšķerēšanai ?

George, 12.janvāris 2016, 08:56


Jā , būs izmantojama. Šobrīd daudzi izmanto eholotes gan ziemā, gan vasarā, arī dziļumu kartes. Vasarā sazīmē - un ziemā copē pa glauno :)

Šonedēļ HOOK būs plauktā, pieejams, tikko saņēmu piegādes apstiprinājumu. Būs arī jaunais Lowrance 3D. Nu ļoti gribās atrast brīvu ūdeni, kur izmēģināt :)
12.janvāris 2016, 11:05 | links
 
Meklēju eholoti gan vasarai gan ziemai.
Vai Lowrance HOOK-4 GPS būs izmantojama arī zemledus makšķerēšanai ?
12.janvāris 2016, 08:56 | links
 
Paldies par infu rit meğinašu atrast vimbu baru.

zaglis, 8.janvāris 2016, 12:56


Meklējot vimbas - pievērs uzmanību arī niecīgām grunts svārstībām, jo visām eholotēm ir tā saucamā "mirusī zona", kura konusa stara sonāram veidojas ārpus vidējā dziļuma attāluma, līdz ar ko zivis pie grunts un attālāk no konusa centra var attēloties kā nelielas grunts izmaiņas. Platāks stars - lielāka mirusī zona.

Ne asakas!
8.janvāris 2016, 13:42 | links
 
Paldies par infu rit meğinašu atrast vimbu baru.
8.janvāris 2016, 12:56 | links
 
Gribetu uzzinat vai ir jega ņemt uz ledu lowerance chirp eholotu .Tas pa ziemu rada zivis?

zaglis, 8.janvāris 2016, 10:40

Ja zivis būs - redzēsi :) Izslēdz Fish ID, 83 Hz un aiziet

eholotes, 8.janvāris 2016, 11:17
8.janvāris 2016, 12:55 | links
 
Tāda lieta ar Lowrenc 4DSI kad ar laivu braucu visu rāda ok bet kad laiva apstājas tad bilde paliek izplūdusi!Kāpēc tā jo biju domājis ziemā tagad pamēģināt bet ja bilde izplūdusi tad ņifiga nesapratīs kas un kā ir!:(
Varbūt vaina frekvencēs?

antonsb, 8.janvāris 2016, 10:04


Vaina ir izvēlē. DSI eholotes strādā tikai kustībā, bet stāvot uz vietas rāda niecīgu informācijas apjomu, dēl 1,5 grādi stara biezuma. Braucot DSI, stāvot uz vietas - 83/200/CHIRP konusa stars
8.janvāris 2016, 12:50 | links
 
Gribetu uzzinat vai ir jega ņemt uz ledu lowerance chirp eholotu .Tas pa ziemu rada zivis?

zaglis, 8.janvāris 2016, 10:40


Ja zivis būs - redzēsi :) Izslēdz Fish ID, 83 Hz un aiziet
8.janvāris 2016, 11:17 | links
 
Gribetu uzzinat vai ir jega ņemt uz ledu lowerance chirp eholotu .Tas pa ziemu rada zivis?
8.janvāris 2016, 10:40 | links
 
Tāda lieta ar Lowrenc 4DSI kad ar laivu braucu visu rāda ok bet kad laiva apstājas tad bilde paliek izplūdusi!Kāpēc tā jo biju domājis ziemā tagad pamēģināt bet ja bilde izplūdusi tad ņifiga nesapratīs kas un kā ir!:(
Varbūt vaina frekvencēs?
8.janvāris 2016, 10:04 | links
 
Sveiki.
Veletos paintereseties pa eholotu Практик ЭР-6 Pro
Shodien iegadajos, bet ir shadas tadas neskaidribas...
Kad sledz ieksha man uzrada uzrakstu Практик ЭР-7 un versija 1.13
veiksmigu copi utt.
Pie iestatijumiem man ir kkadas funkcijas kuras nav aprakstitas manuali un neta kad skatijos video ar funkciju skaidrojumiem, ari tiem tadas funkcijas neredzeju...
Cik lasiju RUS forumus neko tadu neatradu... Vienk. gribu zinat vai tas kas man tagad majas stav ir tas par ko es gribeju maksat naudu un ar kkadu jaunaku versiju jo standarta gaja cik zinu 1.12c.

Jaksis, 7.janvāris 2016, 18:11


Jābūt Praktik ER-6 PRO, versijas kas man ir uz vietas uzrāda V 1.14 , pārbaudīju visas atlikušās, visās vienādi.

Labprāt samainīšu Tev 7 pret 6 PRO versiju :) Ļoti gribu redzēt, kas tur iekšā :)
8.janvāris 2016, 09:51 | links
 
Sveiki.
Veletos paintereseties pa eholotu Практик ЭР-6 Pro
Shodien iegadajos, bet ir shadas tadas neskaidribas...
Kad sledz ieksha man uzrada uzrakstu Практик ЭР-7 un versija 1.13
veiksmigu copi utt.
Pie iestatijumiem man ir kkadas funkcijas kuras nav aprakstitas manuali un neta kad skatijos video ar funkciju skaidrojumiem, ari tiem tadas funkcijas neredzeju...
Cik lasiju RUS forumus neko tadu neatradu... Vienk. gribu zinat vai tas kas man tagad majas stav ir tas par ko es gribeju maksat naudu un ar kkadu jaunaku versiju jo standarta gaja cik zinu 1.12c.
7.janvāris 2016, 18:11 | links
 
Vai ir iespējams salīdzināt Praktik er-6 PRO ar Deeper? Neņemot vērā to, ka vienam ir ekrāns, bet otram nepieciešams "smēriņš". Līdz ar to nesalīdzinot ekrāna kvalitātes. Drīzāk praktiski.
Nu tipa - kurš labāks, jeb kuram kādi plusi, mīnusi. Runa par ledus copi.

marti, 5.janvāris 2016, 19:27


Deeper vairāk piemērots tiem, kuri vasarā copēs no krasta. Ziemā, uz ledus, Praktik ir vairākas priekšrocības, piemēram - devējs vadā, pārvietojoties vieglāk staipīt līdz, ilgi strādās baterija, vairākas copes dienas ar vienu, grunts cietība - digitālā formātā, ekrānu var nolikt uz ledus, hermētiski noslēgts.
Deeper - plusā ekrāna izmērs, izšķrtspēja un iespēja attālināties no devēja lielākā attālumā, bet cik ilgi salā ies blootooth - atkarīgs no aparātiem. Pilnu dienu neies.

Man uz copi dziļumos līdzi nāks Praktik, seklumos - vairāk borēšu :)
5.janvāris 2016, 19:50 | links
 
Vai ir iespējams salīdzināt Praktik er-6 PRO ar Deeper? Neņemot vērā to, ka vienam ir ekrāns, bet otram nepieciešams "smēriņš". Līdz ar to nesalīdzinot ekrāna kvalitātes. Drīzāk praktiski.
Nu tipa - kurš labāks, jeb kuram kādi plusi, mīnusi. Runa par ledus copi.
5.janvāris 2016, 19:27 | links
 
Pratik er-6 PRO

Garantija 2 gadi, konsultāciju atbalsts, tieši no ražotāja.
5.janvāris 2016, 15:25 | links
 
Vai helix7 si ir labs eholots? Kaādas alternatīvas par līzdzīgām summām? Kas no Garmin? Vai tas 899 humminbird?

Aglims, 26.decembris 2015, 11:56


Humminbird Helix7 SI GPS ir labs, ir vēl labāki, ir arī sliktāki. Gribi apskatīt - nāc ciemos darba dienās, darba laikā. Vēl labāk - uzzvani 29377888
26.decembris 2015, 20:48 | links
 
Vai helix7 si ir labs eholots? Kaādas alternatīvas par līzdzīgām summām? Kas no Garmin? Vai tas 899 humminbird?
26.decembris 2015, 11:56 | links
 
Vai ar raymarine dargonfly 4pro var veidot savas dziļumu kartes?

marciic, 18.decembris 2015, 10:29


Var, caur Navionics PLUS programmu. Būs jāiegādājas reģionālā karte un tad caur augšupielādēm varēs šo karti papildināt. Izmaksās ap simtiem 2-3.
18.decembris 2015, 11:18 | links
 
Vai ar raymarine dargonfly 4pro var veidot savas dziļumu kartes?
18.decembris 2015, 10:29 | links
 
Labi redzams gruntis zivis?

Rozish, 14.decembris 2015, 18:15


Redz gan grunti, gan zivis, gan grunts cietības koeficientu. Apraksts, te, lai admins piedod -

Praktik ER-6 PRO
14.decembris 2015, 19:44 | links
 
Labi redzams gruntis zivis?
14.decembris 2015, 18:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager