Bārtas upe

Liepājas rajona lielākā upe, kuras lomi arī nav tie sliktākie (vēdzeles, vimbas, līdakas, asari). Būsim atsaucīgi, un laicīgi uzzināsim, kas darās Bārtas upē.
Kaut kā bija sajūta, ka asarim šodien labāk patika īsta slieka nekā MJ gumija. Copes pagalam neizteiksmīgas, ja izdodas saprast, ka tā bija cope un piecirst, tas pēc pāris sekundēm zivs pamuka. Kopā padsmit copes, līdz krastam tikai piecus dabūju, lielākais gan bija tieši 800 grami. Ne asakas! ;)
12.marts 2016, 17:42 | links
 
Es jau ari braucu un ķeru bez tavam pamacibam ,man pie vienas vietas tas izmērs ņemu visu kas ķeras ,tamdeļ jau mazak nekļust piemēram citās zemēs drīkst ņemt tikai lidz50-60 nu kadi noteikumi bet lielos laiž atpakaļ vaislei bet mumms kaut kā otrādi mēslus laižam atpakaļlielos vaisliniekus apēdam . ir BĀTRĀ pie vārtajas ietekas vimbas labiķerās ta ka uz priekšu
11.marts 2016, 09:29 | links
 
:) toties man patīk gigantiskas raudas un vīķes un tīrība ko ,,vilcēji,, atstāj aiz sevis,un jā es ar noķēru vimbu,no ledus gan,bet noķēru:) neviens jau nesaka ka viņu vispār nav,ir tikai garām sen mūsu galam laikam :) ja jau saki ka leišmalē ir,tad tik mauc uz turieni un rauj uz nebēdu :) lai veicas. Un par ,,žēl,, runājio,jā man personīgi ir žēl un skumji paliek kad redzu ka lieguma laikā spiningo no laivas ignorējot da jebko,kad ņem uz māju zemmēra līdakas nārsta laikā,kad vimbu bērnus nes mājā un neprot atšķirt rauda,vai vimba,nu cerams ka inspektori,ja pagadīsies iemācīs zivis atpazīt un pat nomērīt :) ne asakas
11.marts 2016, 09:01 | links
 
Labrit ,man patīk kā te flakie un citi baigi pļurkst ka nekā nav ,nu tik noslepumaini kā bail -diez kur tad jūs sēdat ka nevienu vimbu nēsat redzējuši ,es piemēram redzu ka daudzi velk un vimba ir pats esu trīs reizes bijis un bez vimbas nēsu mājās braucis pat dupleti ir nākuši .varbūt jaucu tās varbut ir lielas raudas ej tu sazini bet cik zinu ka agrak tās tomēr bija vimbas vienkārši žel teikt citiem kā jau latvieši skauģi ,.tā kā brauciet ir vairāk uz llllllllllllleišu pusi tur leiši ari daudz visi velk izņemot dažus cik es te lasu .
11.marts 2016, 07:54 | links
 
Jā,toties pie šodienas vējiem,stundas laikā 3 knapi 100gramīgie un pāris piesitienu... Laimes spēle un es jau pēc principa noķer,palaid :) reti kad lutinu sevi un mājiniekus ar asariem kūpinātiem,slinks laikam esmu :)

gugumons, 10.marts 2016, 20:00


Pēc darba biju uz stundiņu aizskrējis apraudzīt upīti, bet līdz MJ ar vienu mazu āķi un vienu gumiju, kas kopumā arī nospēlēja ļaunu joku - 5 smukas copītes un visi shodi, nu labāk tad neķert, ja nav atbilstošas uzpariktes, tik nervus var sabeigt. Zivs apakšā ir, bet ar baigo pierunāšanu un nostrādāja klasiskā "kāpnīte". Rokas nosala, jo pūta tāds ne visai stiprs, bet auksts Z, ZA, nevienai zivij buča arī netika...:)
10.marts 2016, 20:41 | links
 
Jā,toties pie šodienas vējiem,stundas laikā 3 knapi 100gramīgie un pāris piesitienu... Laimes spēle un es jau pēc principa noķer,palaid :) reti kad lutinu sevi un mājiniekus ar asariem kūpinātiem,slinks laikam esmu :)
10.marts 2016, 20:00 | links
 
Hmm,īsa atskaitīte,Bārta mani šodien patīkami pārsteidza :)... Tas protams par asariem,par vimbu nezinu,bet tīkotāju bija vairāk nekā man 400 g plus strīpaiņu

gugumons, 9.marts 2016, 16:54

nu neko jau sev 4oo g,labs:)
10.marts 2016, 10:52 | links
 
Sodien biju barta vimba nav bet pieteicas sapals 38 cm rit meginasu atkal.
9.marts 2016, 23:48 | links
 
Atbildēju privāti
9.marts 2016, 22:22 | links
 
Hmm,īsa atskaitīte,Bārta mani šodien patīkami pārsteidza :)... Tas protams par asariem,par vimbu nezinu,bet tīkotāju bija vairāk nekā man 400 g plus strīpaiņu

gugumons, 9.marts 2016, 16:54
Oho, strīpainie aktivizējušies??? Kāds bija arī ievērojamāks? Aktīva cope vai ar pierunāšanu?
9.marts 2016, 21:37 | links
 
Hmm,īsa atskaitīte,Bārta mani šodien patīkami pārsteidza :)... Tas protams par asariem,par vimbu nezinu,bet tīkotāju bija vairāk nekā man 400 g plus strīpaiņu
9.marts 2016, 16:54 | links
 
Vakar uz gruntenēm rezultāti pavisam žēlīgi.Vimbas nav ne gaismā,ne tumsā.Tik paretām spicītes patirina ķīši un uzkabinās pa kādam mazam strīpainītim.
Kolēģim tomēr bonusiņš - 1.6kg vēdzele.

krakskis, 8.marts 2016, 10:17


vimbas arī šodien nebija rīta cēlienā... viņām par aukstu vēl droši vien.. šorīt ar kolēģi katram pa copei un viens pavisam maziņš asarītis:)
8.marts 2016, 13:22 | links
 
Vakar uz gruntenēm rezultāti pavisam žēlīgi.Vimbas nav ne gaismā,ne tumsā.Tik paretām spicītes patirina ķīši un uzkabinās pa kādam mazam strīpainītim.
Kolēģim tomēr bonusiņš - 1.6kg vēdzele.
8.marts 2016, 10:17 | links
 
Upe Bārta!Braucu garām.Copētāju daudz.Man sen mirusi upe!Paplašināt ieteku no ezera,nu tad....varbūt.Stāsti par vimbu ķeršanu,cik var panest,vēsture.Tā bija.Asaru pingotājiem,kaut kas tiek,un viss!Skumji.
5.marts 2016, 21:43 | links
 
Man divi asarbērni,līdacēns un līdakas cope,tas arī viss,bet rīt mēģināšu vēl :) priecēja ka brāļi leiši palaida divas noķertās zemmēra vimbas,nu vismaz tie kas copēja netālu no manis :) diez ko lielu aktivitāti nemaniju. A Tu,Uudens ar spiningu un spainīti biji pa to krastu kas tuvāk Grobiņai?

gugumons, 5.marts 2016, 19:52
Nē, es tāds zaļais vīrs ar kātu un mugursomu kas iet ka zari rīb...:))
5.marts 2016, 21:06 | links
 
Man divi asarbērni,līdacēns un līdakas cope,tas arī viss,bet rīt mēģināšu vēl :) priecēja ka brāļi leiši palaida divas noķertās zemmēra vimbas,nu vismaz tie kas copēja netālu no manis :) diez ko lielu aktivitāti nemaniju. A Tu,Uudens ar spiningu un spainīti biji pa to krastu kas tuvāk Grobiņai?
5.marts 2016, 19:52 | links
 
Šodien galīgs dildo, bija pāris pastiepieni....kā citiem? Panna pilna ar asariem?

U-dens, 5.marts 2016, 19:11


Šodien biju Nīcā, bet ne uz copi, piedalījos sporta spēlēs, tāpēc iedevu asariem brīvsoli...:)
5.marts 2016, 19:33 | links
 
Šodien galīgs dildo, bija pāris pastiepieni....kā citiem? Panna pilna ar asariem?
5.marts 2016, 19:11 | links
 
Nu jau ūdens diezgan dzidrs,uz spilgtajām krāsām pat mākoņainā laikā nebij ne piesitiena. Dropšotu neesmu mēģinājis ( otvodnoj ) tas vairāk man pie sirds un mazie džig svariņi no 2 līdz 6g
4.marts 2016, 20:59 | links
 
Vakar vakarā ar kolēģi pasēdējām netālu no Gugumona nama.Pilnīgs miers un klusums.Ne vimbas,ne vēdzeles.
4.marts 2016, 20:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager