Bārtas upe

Liepājas rajona lielākā upe, kuras lomi arī nav tie sliktākie (vēdzeles, vimbas, līdakas, asari). Būsim atsaucīgi, un laicīgi uzzināsim, kas darās Bārtas upē.
šodien no 9.00 līdz 14.00 pa abiem ar čomu 3 vimbas ! stipra straume, bet grušu maz!

elnais, 4.aprīlis 2015, 15:13


Kurā vietā sēdēji?
4.aprīlis 2015, 15:29 | links
 
šodien no 9.00 līdz 14.00 pa abiem ar čomu 3 vimbas ! stipra straume, bet grušu maz!
4.aprīlis 2015, 15:13 | links
 
Šodien pie dūkupjiem apaļa nulle uz grunteni,līmenis un draza nejēgā.
3.aprīlis 2015, 21:21 | links
 
Bārtā ir uzlecis līmenis, nes drazu, nedaudz arī duļķis. Šodien ar MJ pastrādāt bija pagrūti - 6 gramu ausainis par maz, lai cīnītos ar vēju un straumi. Bet tik un tā, asaris interesi izrādīja, kaut realizācija pagalam švaka. No padsmit copēm tikai trīs tika līdz fotosesijai. Pārvācos uz Toseli, tur ar 2 grami varēja pakaitināt asarīšus, kaut sanāca otrādi - tie kaitināja mani, copju visai daudz, bet realizācija arī tur piekloboja. Beigās gumija iepatikās kādai līdaciņai, līdz ar to dienu noslēdzu ar vējā plandošu auklu...:). Laiks saulains, aizvējā patīkami silts. P.S. bija arī grunteņotāji, domāju, ka gan jau pie kādas vimbas arī varē tikt.
3.aprīlis 2015, 18:22 | links
 
Kas notiek Bārtā?
3.aprīlis 2015, 18:09 | links
 
Rredzēju 3 sapaliņu izlēcienus.Uz grunteni,0.Tas 31.03.Tukša tā upe.
1.aprīlis 2015, 23:03 | links
 
Ja kāds taisās uz copi, tad Bārtā nopietni līmenis atkal uzlecis...Te var redzēt cik - Ūdens līmenis
1.aprīlis 2015, 16:12 | links
 
Tā Tu jauniešos iedzīsi kompleksus. :))

urmaas, 29.marts 2015, 15:13


Gan jau tik traki nebūs. Starp citu, savulaik, gadus piecus, sešu atpakaļ, asaru copei pievērsos tieši vietējo puiku mudināts, kuri man parādīja šādus tādus knifus (tas gan nebija MJ)...:)

Flakais, 29.marts 2015, 15:20[/quote]

Tas bija tik sen? piecus sešus gadus atpakaļ? laiks gan ātri iet...
30.marts 2015, 18:01 | links
 
Šodien vējš izspēlēja ar mani intersantu joku. Atbraucu uz Bārtu tilta rajonā, bet tāds īsts sānu vējš, kad cope sagadā vairāk rūpes nekā patīkamu atpūtu. Dažas reizes iemetu, pieteicās pat viens ašuks un otrs aizmuka, bet tas nav priekš manis. Tāpēc izskaitļoju, kur varētu būt neliels aizvējš, un tur arī aizbraucu. Pārsteigumi sākās uzreiz, jau pirmajā metienā smuks asaris. Labi, norakstam to uz veiksmi. Bet nākamie pieci metieni - vēl pieci asari! Un izmērs lielisks. Protams, statistika nedaudz sāka bojāties, bet ašuki ķērās ar apbrīnojamu regularitāti un, var teikt, no vienas 'točkas". Aptuveni stundu baudīju superīgu copi, bet tad, jau minētais vējš, ne tikai sagriezās tā, ka nu arī te bija izteikts sānu vējš, bet arī visai jūtami pieņēmās spēkā. Brāzmās jau pat septiņu gramu ausaini iemest bija problēma, nerunājot par buru, kādu veido aukla. Šādi mocoties pie asariem gan joprojām varēja tikt, bet tāda cope man vairs neiet pie dūšas, tāpēc metu mieru, jo bija jau gana daudz labu sajūtu buķete sarupēta. Ja par plikiem cipariem - vairāk par trīsdesmit asaru svarā 100-600 grami. Standartā 200-300 gramīgie. Par brīnumu šodien maz pamukšo, jo cope bija izteikti aktīva, visas uz kātu sajūtamas. Liels paldies upei un ne asakas! ;)

Flakais, 29.marts 2015, 14:50


Aizmirsi piebilst, ka visi asari pilni ar ikriem, vēderi kā grūtniecēm, un viņi gatavojas nārstam!
30.marts 2015, 08:42 | links
 
Vakar no 7:30 līdz 11:00 uz sliekas vai vārīto kreveti plaķīši nelika mieru, baltos neaiztika, uz tīģereni divas nerealizētas copes, laikam vietējās vimbas, tā ka pa nullēm. Netālu vienu brīdi viens mētāja, taisnajā posmā, laikam Flakais :) Gaidīsim un ne asakas.
30.marts 2015, 07:13 | links
 
Tā Tu jauniešos iedzīsi kompleksus. :))

urmaas, 29.marts 2015, 15:13[/quote]

Gan jau tik traki nebūs. Starp citu, savulaik, gadus piecus, sešu atpakaļ, asaru copei pievērsos tieši vietējo puiku mudināts, kuri man parādīja šādus tādus knifus (tas gan nebija MJ)...:)
29.marts 2015, 15:20 | links
 
Vajadzēja tevi satikt un pamācīties jo mj otro reiz tik rokās turēju

Lauritio, 29.marts 2015, 14:59[/quote]

Ja jau tu esi uzsācis un tev process patīk, tad jau būs arī trešā, ceturtā un utt. reize. Es pats joprojām mācos, eksperimentēju. Esmu nonācis pie šādām tādām likumsakarībām triju gadu laikā. uzskatu, ka daudz ko nosaka veiksme, bez tās nevar. Un apgūt kaut ko jaunu, izurbjoties visam cauri pašam, ir šī procesa, ko sauc par copi, viena no intersantākajām komponentēm. Bet, ja ir kādi jautājumi, vari PM uzrakstīt. Pie upes esmu sastopams visai bieži...:) Ne asakas! :)
29.marts 2015, 15:16 | links
 
Šodien vējš izspēlēja ar mani intersantu joku. Atbraucu uz Bārtu tilta rajonā, bet tāds īsts sānu vējš, kad cope sagadā vairāk rūpes nekā patīkamu atpūtu. Dažas reizes iemetu, pieteicās pat viens ašuks un otrs aizmuka, bet tas nav priekš manis. Tāpēc izskaitļoju, kur varētu būt neliels aizvējš, un tur arī aizbraucu. Pārsteigumi sākās uzreiz, jau pirmajā metienā smuks asaris. Labi, norakstam to uz veiksmi. Bet nākamie pieci metieni - vēl pieci asari! Un izmērs lielisks. Protams, statistika nedaudz sāka bojāties, bet ašuki ķērās ar apbrīnojamu regularitāti un, var teikt, no vienas 'točkas". Aptuveni stundu baudīju superīgu copi, bet tad, jau minētais vējš, ne tikai sagriezās tā, ka nu arī te bija izteikts sānu vējš, bet arī visai jūtami pieņēmās spēkā. Brāzmās jau pat septiņu gramu ausaini iemest bija problēma, nerunājot par buru, kādu veido aukla. Šādi mocoties pie asariem gan joprojām varēja tikt, bet tāda cope man vairs neiet pie dūšas, tāpēc metu mieru, jo bija jau gana daudz labu sajūtu buķete sarupēta. Ja par plikiem cipariem - vairāk par trīsdesmit asaru svarā 100-600 grami. Standartā 200-300 gramīgie. Par brīnumu šodien maz pamukšo, jo cope bija izteikti aktīva, visas uz kātu sajūtamas. Liels paldies upei un ne asakas! ;)

Flakais, 29.marts 2015, 14:50

Tā Tu jauniešos iedzīsi kompleksus. :))
29.marts 2015, 15:13 | links
 
Šodien vējš izspēlēja ar mani intersantu joku. Atbraucu uz Bārtu tilta rajonā, bet tāds īsts sānu vējš, kad cope sagadā vairāk rūpes nekā patīkamu atpūtu. Dažas reizes iemetu, pieteicās pat viens ašuks un otrs aizmuka, bet tas nav priekš manis. Tāpēc izskaitļoju, kur varētu būt neliels aizvējš, un tur arī aizbraucu. Pārsteigumi sākās uzreiz, jau pirmajā metienā smuks asaris. Labi, norakstam to uz veiksmi. Bet nākamie pieci metieni - vēl pieci asari! Un izmērs lielisks. Protams, statistika nedaudz sāka bojāties, bet ašuki ķērās ar apbrīnojamu regularitāti un, var teikt, no vienas 'točkas". Aptuveni stundu baudīju superīgu copi, bet tad, jau minētais vējš, ne tikai sagriezās tā, ka nu arī te bija izteikts sānu vējš, bet arī visai jūtami pieņēmās spēkā. Brāzmās jau pat septiņu gramu ausaini iemest bija problēma, nerunājot par buru, kādu veido aukla. Šādi mocoties pie asariem gan joprojām varēja tikt, bet tāda cope man vairs neiet pie dūšas, tāpēc metu mieru, jo bija jau gana daudz labu sajūtu buķete sarupēta. Ja par plikiem cipariem - vairāk par trīsdesmit asaru svarā 100-600 grami. Standartā 200-300 gramīgie. Par brīnumu šodien maz pamukšo, jo cope bija izteikti aktīva, visas uz kātu sajūtamas. Liels paldies upei un ne asakas! ;)

Flakais, 29.marts 2015, 14:50

Vajadzēja tevi satikt un pamācīties jo mj otro reiz tik rokās turēju
29.marts 2015, 14:59 | links
 
Šodien vējš izspēlēja ar mani intersantu joku. Atbraucu uz Bārtu tilta rajonā, bet tāds īsts sānu vējš, kad cope sagadā vairāk rūpes nekā patīkamu atpūtu. Dažas reizes iemetu, pieteicās pat viens ašuks un otrs aizmuka, bet tas nav priekš manis. Tāpēc izskaitļoju, kur varētu būt neliels aizvējš, un tur arī aizbraucu. Pārsteigumi sākās uzreiz, jau pirmajā metienā smuks asaris. Labi, norakstam to uz veiksmi. Bet nākamie pieci metieni - vēl pieci asari! Un izmērs lielisks. Protams, statistika nedaudz sāka bojāties, bet ašuki ķērās ar apbrīnojamu regularitāti un, var teikt, no vienas 'točkas". Aptuveni stundu baudīju superīgu copi, bet tad, jau minētais vējš, ne tikai sagriezās tā, ka nu arī te bija izteikts sānu vējš, bet arī visai jūtami pieņēmās spēkā. Brāzmās jau pat septiņu gramu ausaini iemest bija problēma, nerunājot par buru, kādu veido aukla. Šādi mocoties pie asariem gan joprojām varēja tikt, bet tāda cope man vairs neiet pie dūšas, tāpēc metu mieru, jo bija jau gana daudz labu sajūtu buķete sarupēta. Ja par plikiem cipariem - vairāk par trīsdesmit asaru svarā 100-600 grami. Standartā 200-300 gramīgie. Par brīnumu šodien maz pamukšo, jo cope bija izteikti aktīva, visas uz kātu sajūtamas. Liels paldies upei un ne asakas! ;)
29.marts 2015, 14:50 | links
 
Šodien 4 asari nelieli un viena maza līdaciņa visi dzīvo laimīgi tālāk...
29.marts 2015, 13:31 | links
 
Sodien karteja 0. Tas uz fideri no 14-17. Velak uz makskeri 4 smukas raudas.Uz aka baltie +sliekas gals.Vimbu joprojam nav,bet varbut kads tomer sodien kadu ir dabujis? Copmanu bija daudz.Copes kalendara gan atkal bija sarkans.Japrove baltajas dienas,varbut ,ka viss sagajis acgarni.

Dzeieirs, 28.marts 2015, 21:46


Bārtas vimbas
28.marts 2015, 22:07 | links
 
Sodien karteja 0. Tas uz fideri no 14-17. Velak uz makskeri 4 smukas raudas.Uz aka baltie +sliekas gals.Vimbu joprojam nav,bet varbut kads tomer sodien kadu ir dabujis? Copmanu bija daudz.Copes kalendara gan atkal bija sarkans.Japrove baltajas dienas,varbut ,ka viss sagajis acgarni.
28.marts 2015, 21:46 | links
 
Mednieki grūsnas govis nešauj.. kapēc zveiniekam tādas privileģijas nārsta laikā atļauts likt tīklus un vēl uz zivju ceļiem!

ivarsxz, 27.marts 2015, 14:43

Diemžēl šauj gan! Jo...
Stirnas kopojās jūlijā, augustā - dzemdē pavasarī! Šauj līdz novembra beigām!
Aļņi, brieži pārojās septembrī, šauj līdz decembra beigām!

Protams, dīglis neattīstās līdz tam, bet tā tas ir, teorētiski!
27.marts 2015, 16:14 | links
 
Mednieki grūsnas govis nešauj.. kapēc zveiniekam tādas privileģijas nārsta laikā atļauts likt tīklus un vēl uz zivju ceļiem!
27.marts 2015, 14:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager