Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
Volvo es tik citeju baita teikto bet pasham ar nekas lielaks par 2kg nav bijis sogad tur protams babite lidaku vairak tas ari ir tapec ka piesarnotaju mazak cik visadu jahtu un tt baltezera bet nu es domaju ka ari babite nav neizmelams resurs laika jautajums.
7.oktobris 2012, 08:55 | links
 
cilpa baltezeram nav ne vainas, ja zini kur kert utt. lai gan pats arii peedeejaa reizee aplauzos. par babiiti runaajot, paskatieties kaa tur velk, un visu savaac, logiski ka resurss nav neizsmelams.
7.oktobris 2012, 13:18 | links
 
Meklēju partneri dalībai spiningošanas sacensībās šo sestdien Baltezerā.Vēlams,lai pārzinātu Lielo Baltezeru.
Mana laiva,stabila un ērta,jaudīgs motors.
Tomel,Tu negribi?
9.oktobris 2012, 17:36 | links
 
Vēl joprojām neviens nav pieteicies:(
10.oktobris 2012, 09:31 | links
 
Ezeru zinu shvaki,bet labpraat piedaliitos.. :)
10.oktobris 2012, 12:48 | links
 
Andi, abus baltezerus zinu diezgan labi, bet sestdien darbs iekriit, nesanaaks man tikt.
10.oktobris 2012, 16:44 | links
 
Paldies,pieteikušies jau vairāki,tikai diemžēl nav Baltezera spečuku.Pats pēdējos pāris gadus vairāk dzīvojos pa mazo un lielajā gandrīz neesmu bijis.
10.oktobris 2012, 16:50 | links
 
Nu Andi tad ne asakas, gan jau soruden veel saskriesimies ezeraa :)
10.oktobris 2012, 16:58 | links
 
Kāda situācija? Ir doma brīvdienās aizšaut...
17.oktobris 2012, 12:19 | links
 
Šodien M.Baltezers pilns ar laivām, laikam cope sākusies :)
21.oktobris 2012, 16:51 | links
 
Rīt došos ar kolēģi uz Lielo Baltezeru. Es tur bušu pirmo reizi un koleģis tikai otro. Kur iesakiet braukt un to zivi meklēt?
22.oktobris 2012, 12:11 | links
 
Rīt došos ar kolēģi uz Lielo Baltezeru. Es tur bušu pirmo reizi un koleģis tikai otro. Kur iesakiet braukt un to zivi meklēt?

holmz, 22.oktobris 2012, 12:11


Es būtu no sākuma kanāla (M. Baltezera) galu apķēris. apbraukājiet salu, kas ir pirmā no kanāla, pēc tam var virzīties uz Ķīšezera kanāla pusi.
22.oktobris 2012, 12:17 | links
 
Šodien 1mo reizi bijām Mazajā Baltezerā un aplikāmies. Pa visu dienu viens mazs zanderītis un paris uzsitieni un tas viss koleģim, pats pat piesitienu nejutu. Bijam pretī otrā krastā uz bedres kur visi sēž, tur ari zanders pieteicās un copites divas bija. Pec tam pavelcējām un bijām Lielajā iebraukuši, bet tur arī tukšums. Vienam vecim uz velci bija 3 kg lidaka. Arā braucot arī pats Simsons brauca arā un šim bija 4-5kg Sams! Esot vel lidaka bijusi liela, kura pavadu parkodusi. Profiem ir... mums atliek tikai macīties no viņiem :)
23.oktobris 2012, 22:01 | links
 
Šodien atkal uz mazo Baltezeru ar čomu un abiem var teikt nekā, uz velci viens ašuks, bet tas arī viss. Nabagu māja tas M. Baltezers, 10 laivas uz vienu nabaga bedri sēž. Es pats pedejas 3 copēs tā arī zivi neesmu redzejis... liekas ka labakais copes laiks bija jūnijs šogad. Izmeģinajam visu, džigojam pa bedri, velcejam ar gumijam, vobleriem, aizbraucam sturii kur meldru sala, tur izmetajam pa krastiem.. nekas. Izbraucot arā Simsons teica ka 2/3 nekā vispar nav bijis un parejiem pa kadai zivij :(
28.oktobris 2012, 18:14 | links
 
Šodien M.Baltezerā laikam katrs dabūja vismaz pa zivtiņai,vienam vietējam matadoram uz dzīvo 5-6 kg un apm.2-2,5 kg.Bet nu viņš to lietu pieprot.
Citiem pa 1-2 līdakām,vidēji 1,5-2 kg.
Man 1,7 kg līdaka un zemmērs zandarts.
Zandarti neņem.
31.oktobris 2012, 17:58 | links
 
Šodien Lielajā vienai kompānijai interesants loms,uz velci aizķerts līnis ap 2,5 kg.Nu ļoti smuks.
Bet vispār cope šodien ļoti švaka,retam kāda līdaciņa.
3.novembris 2012, 19:23 | links
 
mēs ar tēvu šodien bijām lielajā. man uz velci līdaka 1.2-1.3kg svēris netiku palaidu vaļā. tad tēvam tika mēra zandarts, tiesa gan knapa mēra 46cm. man bij viens lielāks, bet tas pēc neilga cīkstiņa atkabinājās no āķa un rezultātā dabūju 3 zvīņas laivā. tad vēl dažas tukšās copītes un tas arī viss.
3.novembris 2012, 21:25 | links
 


te nu mana vakardienas līdaciņa, nekas liels bet pie necopes labi. kad buus vairaak laika sataisiishu garaaku video par džigošanu un tvičošanu baltezerā, materiāls ir sakraajies daudz.
4.novembris 2012, 14:47 | links
 
malacis, Tom!!! pa smuko!
4.novembris 2012, 14:53 | links
 
paldies vecīt :) kādu dienu derētu aizbraukt kopā, zivis ir un ņem.
4.novembris 2012, 14:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager