Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
Šodien biju mazajā 3šo reizi un beidzot savu zivi sagaidiju. 68 cm, nedaudz pāri 2 kg lidaka. Paņemusi bija aiz pašas pašas lupiņas, vispar brinos ka viņa man neaizgāja, ja butu sakusi trakot pie laivas, būtu prom 99%. Pariniekam šodien pat cope nebija. Izbraucot arā saimnieks teica ka vienai laivai bijuši 3 zandarti knapmēri un parejiem pa tukšo
4.novembris 2012, 19:30 | links
 
holmz, uz džigu ķēri?
4.novembris 2012, 19:32 | links
 
Jā džigojām pa bedri visu laiku. Paņema uz sarkanas lucky john "tipa" edamas gumijas. Sakumā bija viens uzsitiens un pec 2 metieni ari ņemiens. Vairak pat copes nebija
4.novembris 2012, 19:35 | links
 
njā tā jau dzirdēju ka tur tagad līdaku vairāk kā zandartu. bet nu apsveicu, zivtiņa jau smuka un gan jau ar laiku tiksi arī pie zandartiem :)
4.novembris 2012, 19:38 | links
 
Sodien ezerā viena līdaka 62 cm un 4 asari max 27 cm. Zandartus nepierunāju.
4.novembris 2012, 22:44 | links
 
Mazais Baltezers vēl joprojām skops,bet man šodien personīgais asara rekord:970 g.
Vīram,kas regulāri un prasmīgi copē uz dzīvo,šodien atkal 2 līdakas:apm.3,5 un 1,5 kg.
13.novembris 2012, 17:20 | links
 
Pirmdien uz pāris stundām ieskrēju mazajā Baltezerā. Knapi izmānīju vienu mikro asari un vienu skaistu zanderi 52.cm. Zandartam vēders kā grūtniecei 8 mēnesī. Sekcijas rezultātā tika atrasts svaigi apēsts 7.cm asaris. Baltās zivis, milzīgos baros sagājušas bedrē, tāpēc acīmredzot plēsoņām vēderi pilni un mutes ciet :(
Zanders paņēma 7.cm dubļu krāsas gummī.
20.novembris 2012, 12:59 | links
 
Andi apsveicu ar personīgo, man arī rekordasaris nāk no baltezera, tiesa tikai nedaudz pāri 700 gramiem. Tēvs vakar bija lielajā baltezerā, 3 zandartu copes un viens 52cm laivā. velcētājiem gājis diezgan švaki esot.
21.novembris 2012, 10:06 | links
 
Tad es laikam Tavu tēvu satiku,piegāju uzprasīt,kā gājis.Viņam zandarts ap 2 kg.
Man pēdejās divas nedēļas tā pieriebās bezcope,ka svētdien izvilku laivu arā.Nomazgāju un gaidu meistarus motora apkopei.Tā ka principā sezonu esmu beidzis.Ja nu vienīgi ar Simsona laivu iebraukšu.
21.novembris 2012, 10:30 | links
 
Šodien nodzīvojos pa Baltezeriem. No rīta puses lielajā pie kanāla, ūdens kā "asarīši"...nekas nopietns. Mazajā viens 200gr, arī kanālā, bet tas arī viss. Uzvelci - nekā. Dzirdēju, gan, ka džeki ap 13 bija uz jiga dabūjuši 2as līdakas mazajā. Izmērs gan nav zināms. Švaki, pa lielam ļoti švaki. Bet nu prieks, ka ašuku sanāca atrast, vismaz kaut kāda adrenalīna deva :)
21.novembris 2012, 22:47 | links
 
Šodien nodzīvojos pa Baltezeriem. No rīta puses lielajā pie kanāla, ūdens kā spogulis, bet vārījās. Pilns ar mailītēm. Dabūju kādus 15 "asarīšus"...nekas nopietns. Mazajā viens 200gr, arī kanālā, bet tas arī viss. Uzvelci - nekā. Dzirdēju, gan, ka džeki ap 13 bija uz jiga dabūjuši 2as līdakas mazajā. Izmērs gan nav zināms. Švaki, pa lielam ļoti švaki. Bet nu prieks, ka ašuku sanāca atrast, vismaz kaut kāda adrenalīna deva :)

Strike, 21.novembris 2012, 22:47
21.novembris 2012, 22:48 | links
 
52cm diez vai 2kg bija, bet kilogramam pāri toč. es rīt arī braukšu, uzrakstīšu kā gāja :)
22.novembris 2012, 00:00 | links
 
šodien lielajā diezgan spēcīgs pūtiens, izmēģināju daudz ko, džigs, nedaudz tvičs un velce, rezultāts nulle. braukšu vēl :)
22.novembris 2012, 13:57 | links
 
Labaa atskaite..! :D
Tas izklausaas kaa-nau ko tur dariiit.,be braukshu veel..! :D
22.novembris 2012, 14:27 | links
 
šodien lielajā diezgan spēcīgs pūtiens, izmēģināju daudz ko, džigs, nedaudz tvičs un velce, rezultāts nulle. braukšu vēl :)

tomels, 22.novembris 2012, 13:57

apņēmīgs :-D
22.novembris 2012, 14:30 | links
 
oskar tā nav, iepriekšējas reizes bija gan zandarti gan līdakas.

Toļik jābrauc tak ir kamēr vēl ledus nav.

šodien skatoties yr.no lapu vējš bija dienvidu un itkā tikai 4m sekundē, bet viļņi bija baigie. vējš garenais pāri visam ezeram, ko esmu novērojis tajās dienas kad viņs tāds ir, vienmēr esmu palicis tukšā, turpmāk zināšu.
22.novembris 2012, 20:50 | links
 
šodien lielajā diezgan spēcīgs pūtiens, izmēģināju daudz ko, džigs, nedaudz tvičs un velce, rezultāts nulle. braukšu vēl :)

tomels, 22.novembris 2012, 13:57


Izklausās kā vecajā anekdotē par vecenīti: "... šodien gāju caur mežu un mani izvaroja, rīt vēl iešu..." ... ;-)
22.novembris 2012, 23:13 | links
 
ja tu kaadu dienu copee paliec tuksaa tad vairs nekad nebrauc makskereet? :D
22.novembris 2012, 23:37 | links
 
Neņem pierē!... Pats Mazajā pagājuš un aizpagājušnedēļ 2x biju... arī tukšā paliku (ja neskaita pusotru asrīti) ... 8-(
22.novembris 2012, 23:47 | links
 
Ir kādas ziņas kas notiek Baltezeros ar ledu? Vairāk gan lielais interesē :)
13.decembris 2012, 09:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager