Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
Vēlējos jautāt, pa cik sen neesmu bijis, cik sanāk maksāt par laivu lielajā Baltezerā pie tās baznīcas, un cik sanāk maksāt atpūtas bāzē pie mazā Baltezera?
Un vai kāds nesen tur nav bijis, kā vispār tur sokas?

Un vai uz kādiem 5 vai 4 no rītā kāds tur būtu...

lacisvalters, 4.jūnijs 2013, 15:19

Nesaprotu,vai Tu tāpēc te aizvakar piereģistrējies,lai čakarētu mums smadzenes?
Paskaties dažas rindiņas atpakaļ.
4.jūnijs 2013, 15:42 | links
 
Vēlējos jautāt, pa cik sen neesmu bijis, cik sanāk maksāt par laivu lielajā Baltezerā pie tās baznīcas, un cik sanāk maksāt atpūtas bāzē pie mazā Baltezera?
Un vai kāds nesen tur nav bijis, kā vispār tur sokas?

Un vai uz kādiem 5 vai 4 no rītā kāds tur būtu...

lacisvalters, 4.jūnijs 2013, 15:19
Nesaprotu,vai Tu tāpēc te aizvakar piereģistrējies,lai čakarētu mums smadzenes?
Paskaties dažas rindiņas atpakaļ.

andis47, 4.jūnijs 2013, 15:42


Ā, redu, ok paldies Tev, tik nesapratu kādā sakarā uzreiz jāsaka "smadzenes čakarēt''... To vari paskaidrot? Vai kaut kur tālāk jau ir uzrakstīts?
4.jūnijs 2013, 16:03 | links
 
Pieļauju ka dēļ karstuma tur pilnīgs tukšums...
Neviena asara, neviens zemmērs...
No 5 rītā līdz 20.00 lielajā gandrīz visu ezeru izbraukāju, neviena leciena, tik vīķes nārstu sākušas.
Pa visu dienu uz diviem dabūjām tikai vienu k.kur uz 1.5 kg...
8.jūnijs 2013, 10:25 | links
 
Valter, šitajā sutoņā nav jēgas līdaku ķert un kur nu vēl pa dienu, vajag apmākušos laiku ar vēju tad ar būs. tagad pa dienu var dziļumā uz kantēm džigot zandartus. tas par ezeru un vasaras laiku, upē ir cita opera. gaujā tieši vasarās ir vislabāk.
8.jūnijs 2013, 17:46 | links
 
Tiko atbraucu no maza baltezera, un teksu jums godigi pilnigu nulli dabuju. Kaut gan laiks bija diezgan pateicigs prieks copes. Ka 5.30 iesedos ta lidz 11.00 izmeklejos un neka :(.
11.augusts 2013, 18:19 | links
 
Kas šajās dienās notiek Baltezerā? Kurās vietās no krasta uz spiningu kautko varētu paķert?
29.augusts 2013, 01:10 | links
 
Baltezera no krasta nav iespējams paķert. No laivas varbūt ,i to ļoti labi pārzinot ezeru .
29.augusts 2013, 09:09 | links
 
Šorīt pabeidzu darbu un sapratu,ka gribas paspiningot,nu tā,ka acīs cērt,labs ir,aizbraucu uz sev visādā ziņā tuvo Lielo Baltezeru un sapratu,ka pa šiem gadiem boilas rullējot,esmu baigi atpalicis no dzīves,vecā labā laivu bāze ciet,un,laikam,pavisam,Sakiet vai tagad vēl pastāv iespēja kaut kur iznomāt laivu,Mazais arī der
4.septembris 2013, 14:42 | links
 
Šorīt pabeidzu darbu un sapratu,ka gribas paspiningot,nu tā,ka acīs cērt,labs ir,aizbraucu uz sev visādā ziņā tuvo Lielo Baltezeru un sapratu,ka pa šiem gadiem boilas rullējot,esmu baigi atpalicis no dzīves,vecā labā laivu bāze ciet,un,laikam,pavisam,Sakiet vai tagad vēl pastāv iespēja kaut kur iznomāt laivu,Mazais arī der

Eidis, 4.septembris 2013, 14:42

Kā pārbrauc pāri kanālam,uzreiz pa labi,viesu nams Eiropa.Tur ir visas laivas,arī tās,kas bija lielajā.
4.septembris 2013, 16:02 | links
 
Paldies,a es sagruzījos un aizbraucu mājās;)
4.septembris 2013, 17:20 | links
 
Kā var nezināt par Simsona bāzi kura tur jau 10 gadus darbojas....
4.septembris 2013, 17:52 | links
 
un tur, ja nekas nenoķeras, tad par demokrātiskām naudām var apēst svaigu zivi dažādos veidos. pēc copes pie galdiņa ezera krastā ;)
4.septembris 2013, 18:53 | links
 
Aga, ja neko nejēdz pats noķert, tad par kvartu tevi ar zivi tur garšīgi pabaros :)
4.septembris 2013, 20:35 | links
 
Varbūt kāds vēlās sastādīt kompāniju rīt copei Ķīšezerā un varbūt arī uz zandartu Daugavā.
Tā nu sanācis,ka partneri netiek,bet vienam garlaicīgi.
Rakstu šinī sadaļā,jo starts no Simsona bāzes Baltezerā.
Laba,liela,ērta laiva.Priekšroka vairāk vai mazāk pazīstamiem.
7.septembris 2013, 20:08 | links
 
Pus dienu nojaucos pa abiem ezeriem,buutu kaut viena uzsitusi,pilniiga 0,iznjemot vienu asareli,kas piebaaza paaraak tuvu aci.Viss,uz turieni vairaak nebraukshu
24.septembris 2013, 17:57 | links
 
Pus dienu nojaucos pa abiem ezeriem,buutu kaut viena uzsitusi,pilniiga 0,iznjemot vienu asareli,kas piebaaza paaraak tuvu aci.Viss,uz turieni vairaak nebraukshu

Ruu, 24.septembris 2013, 17:57


man ari nav tas labakas atmiņas no Baltezeriem, bet varbut vienkarši nepaveicās... :)
24.septembris 2013, 18:46 | links
 
Pus dienu nojaucos pa abiem ezeriem,buutu kaut viena uzsitusi,pilniiga 0,iznjemot vienu asareli,kas piebaaza paaraak tuvu aci.Viss,uz turieni vairaak nebraukshu

Ruu, 24.septembris 2013, 17:57

man ari nav tas labakas atmiņas no Baltezeriem, bet varbut vienkarši nepaveicās... :)

holmz, 24.septembris 2013, 18:46

Manuprāt štruntīgs ezers.Es ar reizes 5 esmu bijis un nekā prātīga neesmu noķēris.Var jau būt kad vietējie kas zin kur un uz ko var ko sagrābstīt!
26.septembris 2013, 18:39 | links
 
VAR! :) vajag ticību un nedaudz čuju un ko tur vēl :)
26.septembris 2013, 22:33 | links
 
Fufels tur -bez svetibas no Udens Dieva neiztikt
26.septembris 2013, 22:36 | links
 
kas i cūkām apetīte pazuda? :D
27.septembris 2013, 00:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager