Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
Sveiki veči. rīt tā kā gribētos iebraukt ezerā. jautājums visiem, vai kāds nav bijis? vai garām braucot redzējis vai ezers nav aizsalis? ļoti noderētu info. vēlāk gan būs vēl egonam jāuzzvana.

tomels, 10.decembris 2013, 10:13

VISI pierīgas ezeri ir ciet.
10.decembris 2013, 10:15 | links
 
Sveiki veči. rīt tā kā gribētos iebraukt ezerā. jautājums visiem, vai kāds nav bijis? vai garām braucot redzējis vai ezers nav aizsalis? ļoti noderētu info. vēlāk gan būs vēl egonam jāuzzvana.
10.decembris 2013, 10:13 | links
 
esmu atpakaļ mājās. gāja nu tā tīri normāli, man 52cm zandarts un līdaka kaut kur 1.5kg varbūt nedaudz vairāk, ne mēriju ne svēru, līdaka uzreiz atpakaļ ezerā. Plus vēl 2 nerealizētas copes. ilzei pāris tukšie ņēmieni un viss. laiks gan dranķīgs, vējš nebij stiprs, bet lija visu laiku. ļoti gribētos jau šogad vēl reizīti iebraukt ezerā. Cerams sanāks.
4.decembris 2013, 16:01 | links
 
nu ko rīt brauksim, lai kā arī negribētos izskatās ka šī būs pēdējā cope ar spiningu šogad. uz nākošās nedēļas beigām jau būs līdz -10 grādiem.
3.decembris 2013, 09:54 | links
 
Jā, man vakar ar ļoti līdzīgi gāja. Biju iebraucis uz pāris stundām, pavelcēju, perspektīvākajās vietās padžigoju. Uz velces ne sitiena, džigojot vairākas copes, sagrauztas gumijas, bet laivā neviena...
Sargs bāzē gan teica, ka kādam labāk gājis, esot gan līdakas gan zandarti bijuši!
21.novembris 2013, 20:47 | links
 
nu tā, tikko mājās no ezera. man šodien tāda neveiksmīgāka reize, 3 copes bet neviens laivā. Ilzei zandarts 2.1kg. ņemt ņēma, bet švaka realizācija, nezinu kāpēc tā.
20.novembris 2013, 18:33 | links
 
Re,kur Tev ir atbilde :

Kā pārbrauc pāri kanālam,uzreiz pa labi,viesu nams Eiropa.Tur ir visas laivas,arī tās,kas bija lielajā.

andis47, 4.septembris 2013, 16:02[/quote]
20.novembris 2013, 12:15 | links
 
Sveiciens!!! Vai kāds nevar pateikt ir tā vecā bāze vel pie baznīcas lielajā Baltezerā vai nav?!!!
Ja nav,kur tad var paņemt laivu? Liels paldies!!!
20.novembris 2013, 11:15 | links
 
Nu ko ezer rīt tiekamies :)
žēl tikai ka gopro pie draudzenes.
19.novembris 2013, 19:03 | links
 
Nu tā - ezerā pabijām no 8 līdz 12.
Laiks labs, ķērām speciāli tikai asari , jo saulē domāju ka līdaka neņemtu aktīvi, bet varbūt ārī ņemtu, bet nu tikai asaris.
Zivju daudz, ņem kautrīgi, izmēri labi ( foto albūmā), vislabāk no rīta, kamēr saule neuzcēlās virs kokiem.
Asaris abos Baltezeros, Lielajā eksemplāri lielāki. Visa zivs dziļumos, maisu uz diviem piesitām!
Bonuša uz mikruhu Breksis ap 1,kg aiz žaunas.
14.novembris 2013, 14:59 | links
 
Heloo!!!
Iebrauksim ar šodien Baltiņā uz pāris stundām - tad jau manīs - kāda tur kustība zem ūdens pirms svētkiem :)
Pēcpusdienā padalīšos īsumā - kā gāja>
14.novembris 2013, 06:33 | links
 
lielajā. mazais iesūkā :D tur pat copi neredzēju, turpmāk lieki tur laiku netērēšu.
13.novembris 2013, 21:56 | links
 
šodien biju. rezultāts nu tāds, ne slikts ne labs, veiksmes pietrūka. man viena zemmēra līdaka un viena ap 1.5kg, abas atlaidu. Plus vēl viena lielāka līdaka atspruka, un vienīgo zandarta copi arī nerealizēju. Ilzei švaki, laivā neko nedabūja, bet dziļumā paņēma liela līdaka, pēc brītiņa cīņas līdaka norāva, vai arī nokoda auklu, karabīne bij piesieta pie pītās auklas. Nepaveicās iespējams tāpēc ka spolei bremze nebij noregulēta un to nepamanijām, viņa velkot zivi nepagrieza vaļā un čuš. P.S es ar savu flurkarbonu tiku sveikā cauri un man neko nekoda. Ezer, gaidi mani atkal pēc 4-5 dienām :))

tomels, 13.novembris 2013, 18:28


Tas viss lielajā vai mazajā?
13.novembris 2013, 18:39 | links
 
šodien biju. rezultāts nu tāds, ne slikts ne labs, veiksmes pietrūka. man viena zemmēra līdaka un viena ap 1.5kg, abas atlaidu. Plus vēl viena lielāka līdaka atspruka, un vienīgo zandarta copi arī nerealizēju. Ilzei švaki, laivā neko nedabūja, bet dziļumā paņēma liela līdaka, pēc brītiņa cīņas līdaka norāva, vai arī nokoda auklu, karabīne bij piesieta pie pītās auklas. Nepaveicās iespējams tāpēc ka spolei bremze nebij noregulēta un to nepamanijām, viņa velkot zivi nepagrieza vaļā un čuš. P.S es ar savu flurkarbonu tiku sveikā cauri un man neko nekoda. Ezer, gaidi mani atkal pēc 4-5 dienām :))
13.novembris 2013, 18:28 | links
 
holmz, apmēram 5-6m tā uz kantītes. jā nu ja 10 laivas tukšā tad nekas labs nav, bet daudz reiz esmu redzējis tādus makšķerniekus ( 3 krievi treniņtērpos ) ielec vienā laivā un airē kaut kur paši nezinādami kur, ne arī ko ķers. ja viņi tā iebrauc mazajā kur vidēji kādi 6 metri dziļs un neko nesaprasdami lingo to rotiņu pa labi pa kreisi tad arī neko nenoķert. izbrauc protams tukšā arī ezera pazinēji, agrāk biežāk baltezerā biju tukšā, bet tagad labi pārzinu ezeru un parasti kaut ko noķeru. bet kas ar zandartiem gan nesaprotu, ceru ka tagad kad ir palicis aukstāks sāks ņemt, trešdien braukšu tad gan jau atskaite būs.
10.novembris 2013, 22:03 | links
 
nezinu kā jūs tur ķerat, bet es pēdējās 5 reizēs ne reizi tukšā neesmu palicis, asari un līdakas ir, ar zandartiem gan šogad švaki gājis. cik skatijos šodienas prognozi tad vējš labs dienvidu dienvidrietumu kādi 5-6m sekundē, visas šīs reizes kad biju bija dienvidu vējš un vienmēr kaut ko noķēru. asari ir ezerā, man vienā reizē bij kādas 40 asaru copes, 19 gabalus izvilku un vēl tik pat nopurinājās vai nepalika uz āķa.

tomels, 10.novembris 2013, 18:13


Kada dziļumaa tos asaru kjeri? Nu ja izbrauc 10 laivas un zive nav ta kkas nav. Kkaa nesmu pieradis pa 0 izbraukt, ir daudz zivigaki ezeri. Tepat netalu ezeraa viena reizee 30-40 asarus noķer :)
10.novembris 2013, 20:02 | links
 
nezinu kā jūs tur ķerat, bet es pēdējās 5 reizēs ne reizi tukšā neesmu palicis, asari un līdakas ir, ar zandartiem gan šogad švaki gājis. cik skatijos šodienas prognozi tad vējš labs dienvidu dienvidrietumu kādi 5-6m sekundē, visas šīs reizes kad biju bija dienvidu vējš un vienmēr kaut ko noķēru. asari ir ezerā, man vienā reizē bij kādas 40 asaru copes, 19 gabalus izvilku un vēl tik pat nopurinājās vai nepalika uz āķa.
10.novembris 2013, 18:13 | links
 
Šodien izdojamu parmaiņas pec ielist mazajā un jasecina kas nekas nav mainijies tur. Totāls zero. Bazē teica ka nevienam vispar nekā neesot bijis. Jabrauc labak uz apkārtējiem ezeriem uz to galu, tur vismaz ir asari
10.novembris 2013, 17:51 | links
 
Sestdien pabijām Mazajā, laiks nebija tas labākais- bet ir bijis ārī sliktāk. Viena ap 3.kg laivā u n protams kaudze ar asariem - kuru tur mudž, bet asaris nebija padomā. Vel uz mikruhu 2.labas zivs shodi. Tā Kā ziutiņas ir un palēnām ārī ķeras.
3.novembris 2013, 18:27 | links
 
nu jau sāk palikt aukstāks, gan drīz arī zandarti sāks ņemt.

par gauju runājot, tikko saņēmu sms no māsīcas, tā meitene kas man līdzi bija, iesācēja, šorīt spiningojusi gaujā ( alūksnes rajonā, tur drīkst ) un viņai atsprukusi līdaka 5-6kg netālu no krasta. tā ir ka spole sūdīga un nav noregulēta. man uzsita pa nerviem un pats ar braukšu, 3 somas jau sakravātas, plus vēl spiningu normālu viņai jāaizved. nu tā veči, visiem ne asakas :))
3.novembris 2013, 16:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager