Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
volvo paldies par info .pirmdien brauksu vilk stripainos
16.februāris 2013, 11:06 | links
 
tagad piesals,buus ok
16.februāris 2013, 01:52 | links
 
...mazais,ibio...
Ledus ir ciets ,auksts, drošs...
15.februāris 2013, 19:53 | links
 
dodiet ludzu kadu info vai vel tiek virsu ,kads ledus?? Paldise
15.februāris 2013, 19:32 | links
 
Raudāt jau vienmēr var atrast par ko...:DD
13.februāris 2013, 22:08 | links
 
runa nav par kvantitaati,bet gan kvalitaati
13.februāris 2013, 18:49 | links
 
Mazajā Baltajā šodien sesto dienu pēc kārtas savā vietā ar iebarošanu tiku pie kārtējā lēruma (lielākā puse aizgāja atpakaļ uz mājām paaugties) Tā kā par zivju trūkumu nesūdzos, vajadzēs laikam nedaudz piebremzēt, sieva ar kaķi sāk lūrēt uz mani šķībi - esot tās zivis jau piegriezušās :DDD
13.februāris 2013, 18:33 | links
 
biju atkal aizgājis :D no rīta iebarotajos caurumos raudeles un pļintaki plaukstinieki viens pēc otra kā no ložmetēja. un puņkaino slaviku uzbrukums ar bija. tad man apnika un gāju atkal mājās. secinājums ir viens- pie ezera dzīvo ir forši
13.februāris 2013, 17:03 | links
 
Nutaa,varu uzskribinaat par 3dienu baroshanu mazajaa.Vieteejie aborigeeni vispaar bez pakljovkas,man uz 0.08mm lielaakie kas pienaaca bija 2gb 400g mazos pljendrakus gan met un velc.Viss vienaas deelees,taaka tagad tur nav ko dariit un ledus ar saak palikt nevisai forshs.Uz ledus kaartiiga putra un daudz kur veidojas izskalojumi,ja tuvaakajaa laikaa nepiesals,buus baigi neforshi.Asaram ar ragi duunjaas.Runaajot par flop_doc diviem skaistuljiem:)tiiraakaa veiksme,nekas vairaak.
13.februāris 2013, 16:33 | links
 
protams :D nu jau laiciņš pagājis vairāk, bet nav jau tā ka pirmstam te necopēju :) šinī galā gan tik pāris reizes biju bijis
13.februāris 2013, 14:36 | links
 
lacuk, pa 8 dienām pamazām un kārtīgi esi atkodis:)
13.februāris 2013, 13:50 | links
 
biju savā galā.... nu ļoti švaki. veči kas no rīta jau sēdēja pa 4 raudiņām. pie krasta kantes atradu vienu caurumu un kādas 30min pavilku. pārīts normālas raudas un 2 ašuki 150gr aptuveni. pārējie zirga zobi un mazie maitas ķīši. ledus labs, ūdens maz, laiciņš ideāls!
13.februāris 2013, 13:39 | links
 
pareizi saki! es ar pamazām sāku atkost to ezeru :)
5.februāris 2013, 22:47 | links
 
nu nez,veci,vakar biju m.baltezeraa,3stundu cope ar baroshanu 8metru dziljumaa, 1,3kg un 1,6kg portfeliishi,varbuut paveicaas,bet lai arii kaa pie zives tur vienmeer tieku :)))
5.februāris 2013, 20:06 | links
 
Nu i nah to M.Balto...
Ar katru reizi sūdīgāk un sūdīgāk...
Šodien pārcēlos uz Ķīsi un rezultāts na ļico...
5.februāris 2013, 15:14 | links
 
Šogad kaut kā jocīgi .Copes sākas tikai ap 11mitiem.Ezera vidū nav ko darīt,veči sūdzas,ka pat ķīšu tur nēesot.Zivis pie pirmās kants apm 4m.Barību prasa daudz(gatavās nerullē)granulas+motilis.Šogad neviena lielā,un auklas arī nerauj.Varbūt naktī?
5.februāris 2013, 12:53 | links
 
hi,

Veči, kas notiek uz m.baltezera? Kaads ir meegjinaajis kaadu lielaaku breksi izmaaniit?

tnx
5.februāris 2013, 12:11 | links
 
mosk ar rupjmaizi baroji:):):)?
4.februāris 2013, 18:35 | links
 
rio varēji pateikt ka brauksi es tur vienu vietiņu sabaroju un pēdējā reizi normāli savilku :)
4.februāris 2013, 16:54 | links
 
sodien mazais baltezers,pie alderiem ,izurbu alingjus 20,sabaroju ar motili,ejot apgaitaa stradaaja kadi 3 ,pusspriza asarelji un mikro kjiisi,+viens asarzellis 330 gr svaraa.Netaalu atveeru vienu vecu caurumu kuraa bija iesalusas nenosakaamas izcelsmes (iespejams rupjmaizes:))baribas paliekas.Tad+mans motiliitis,un tad aizgaaja nogurdinosa:)plicu cope,zivju daudz,kuras peecaak sabeeru atpakalj:)+noslegumaa breksuks uz gramiem 400.
4.februāris 2013, 16:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager