Baltezers

Kur ielaist savu laivu?
Pie Simsona no Laipas
1.marts 2012, 08:32 | links
 
Man ar doma rīt aizšaut līdz M.Baltezeram pabaudīt ziemas copi... Kā tur ir ar to tikšanu virsū??:)
1.marts 2012, 08:20 | links
 
shodien braucu garaam, uz mazaa vechi seedeeja, uz lielaa arii, znachit virsuu kautkur ganjau var tikt.

mazaja 100 punkti var tikt virsu tur kur ir tas laipas pie suukniem.
29.februāris 2012, 21:38 | links
 
Kādas prognozes mazajam Baltezeram rītam,kā nez ar lediem utt? Un vaitad pie Simsona kroga nevar uziet? Varbūt jautājumi jocīgi, bet esmu no tālienes un par situāciju maz.balt. nekā nezinu.
29.februāris 2012, 20:44 | links
 
Biju mazaja Baltezeraa asaru nav, uz udu nekaa, uz balansieri nekaa, tikai kiisi un mazi asariisi.....
29.februāris 2012, 18:27 | links
 
uz Lielaa jaapiedomaa kaa virsuu uzliist
27.februāris 2012, 21:21 | links
 
a lielajaa klusums,visi tik pa mazo nemas
27.februāris 2012, 21:18 | links
 
Paskatoties uzkljuushanu uz uudens tilpneem,shodien noleemu ka aizlaidiishu pacopeet uz Mazo Baltezeru.Pa laipu uzkaapt bez probleemaam,ezeraa plichuki,kaa jau plichuki daudz un visaada kalibra.Cik izskatijaas vechi diezgan agri nosviida no ezera,apnika man plichuki pagaaju pasportot uz ashukiem,otrajaa lunkaa smuks ashuks uz grami 200 uzseedaas ar sitienu,pat pirmo likaas ka duuciits pakjeeris.Vienaa aalinjgjii smuki ashuki iznaaca kaadi gabali 6 viens pakalj otram,paaris veel pa muti dabuuja,bet nu vienaas deeliitees,kaut gan spuras bija gaisaa,taatad agresiivaa noskanjojumaa,mazliet pat nozheeloju ka pirmo aizgaaju uz plichiem,vakars bij klaat un maajaas jau bij jaadodas,kuljkjenee kaadi kilogrami 3 vai vairaak vareeja buut.
27.februāris 2012, 20:15 | links
 
Labaak pie veikala,citaadi noshkjeersosiet iebraukshanu seetaa,tas gan kaadam vareetu nepatikt
24.februāris 2012, 10:38 | links
 
Laipa starp citu ir būve...kura ir jāsaskaņo ar domi+būvvaldi, ja tā nav...tā ir nelikumīga būve, bez saimnieka...
Bet piekrītu Ruu, ja paši nebūsim rukši un neko nelauzīsim, tad viss būs ok, ja reiz tik ļoti laipas īpašniekam būtu pre4tenzijas tad visticamāk būtu kā norobežojis nokļūšanu uz laipas.
24.februāris 2012, 10:37 | links
 
ar mashiinu tur var piebraukt vai labaak pie taa veikala atstaat?
24.februāris 2012, 10:33 | links
 
katraa zinjaa uzvedieties zoliidi,neko nelauzhat un necuukojiet un domaaju,ja vien netraapiisies kaadi slimie,neviens jums neko neteiks:)
24.februāris 2012, 10:24 | links
 
blakus staav taada nopietna hata ar diviem nopietniem sunjukiem,bet neviens veel neko nav teicis,varbuut Simsons tur dziivo,tieshaam nezinu.
24.februāris 2012, 10:17 | links
 
tavuas josla jaa, bet laipa nav publiska. taapat arii laiva kas pie krasta piesieta nav publiska.
24.februāris 2012, 10:14 | links
 
ezeri cik zinu ir valsts un zeme,vismaz tauvas joslaa ir pashvaldiibas,taatad laipas ir publiskas:)
24.februāris 2012, 10:10 | links
 
Runaajot pa uzieshanu no laipaam, man reiz bija asa vaardu paarmaina ar laipas iipashnieku l. baltazeraa! tipa taa esot privaata laipa un pa vinu staigaat nevar, taa es ar nesapratu no es izdaru vina laipai uzkaapjot pa vinu uz ledus :D
24.februāris 2012, 10:02 | links
 
Paldies Tev Ruu.
24.februāris 2012, 09:58 | links
 
pretii bazniicai
24.februāris 2012, 09:53 | links
 
pa kuraam laipaam? taam kas laivu baazee vai ir veel kaadas?
24.februāris 2012, 09:50 | links
 
pa laipaam domaaju nebuutu jaabuut probleemu uzkaapt
24.februāris 2012, 09:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager