Par hokeju

kuriem interese hokejs
... sportacentrs vakardienas hokeja raidījums tā teikt ,,iekačāja karmu" - izmisuma drosme - tā, kā likās, ir labākā šīs izlases īpašība. Hokeja pavasara neprāts šogad = ar palikšanu elitē. No otras puses liela taisnība Matulim frāzē par to, ka, ja tik tiešām tiekam 1/4finālā, tad Rīgas Dināmo menedžmentam&vadībai būtu laiks uzņemties ,,politisko" atbildību un demisionēt = neredzēt tik labu treneri tik daudz gadu garumā ...
Lai kā arī nebūtu, veiksmi džekiem, tā viņiem būs
ļoti vajadzīga.
4.maijs 2016, 14:17 | links
 
Girgensons atbrauks,aktīvāka ātrāka spēle lielāks pressing s un ir OK:)
27.aprīlis 2016, 19:08 | links
 
... bld,
a kurš būs tas čalis, kas metīs iekšā??????

jurists, 27.aprīlis 2016, 13:14


Daugava, Indrašis, Miķelis, Zemgus ... katram 5+5 un būs labi :)
27.aprīlis 2016, 13:27 | links
 
... bld,
a kurš būs tas čalis, kas metīs iekšā??????
27.aprīlis 2016, 13:14 | links
 
Atslābstiet! :) ...
Mana prognoze ir tāda, ka priekš šī sastāva varētu nospēlēt pietiekami labi un varbūt pat kādā atsevišķā spēlē pārsteigt. Bet sūdi sāksies ar to brīdi, kad latviešu fani sapņotāji , ieraugot kādu pārsteidzošu rezultātu, sacerēsies, sāks rēkināt ar ko jāspēlē ceturtdaļfinālā... Ar to, kā jau parasti, nobrīnot hokejistus ;))))))... Respektīvi, kamēr nebūs psiholoģiskā spiediena, izlase, kas ir it kā bet lieliem līderiem, varētu arī ne tik slikti spēlēt - kamēr neviens neko īsti negaida :)...
23.aprīlis 2016, 10:23 | links
 
... Kirovs tomēr ir sapņotājs, kāda vēl tur cīņa par ceturtdaļfinālu, galvenais uzdevums šogad ir neizkrist un ja ļoti paveiksies, varbūt, ka izdodas.

jurists, 22.aprīlis 2016, 21:31

Gluži manas domas..
23.aprīlis 2016, 06:35 | links
 
... Kirovs tomēr ir sapņotājs, kāda vēl tur cīņa par ceturtdaļfinālu, galvenais uzdevums šogad ir neizkrist un ja ļoti paveiksies, varbūt, ka izdodas.
22.aprīlis 2016, 21:31 | links
 
Bendera mazmeitiņa tikko pusfinālā nokāva Petkoviču. Izcili!
26.februāris 2016, 20:37 | links
 
Mute jau tev liela,nezin,kādi darbi..
26.februāris 2016, 19:24 | links
 
Gagan,tiec tu tur,kur ir ticis Gudļevskis,tad varēsi hihināt..

aldeens, 26.februāris 2016, 18:51

butu vinja gados,gan tiktu.ahujenijs nhl stars,cik vins tur ir,tik nosezj mala.kam tads darzenis vaidzigs?
26.februāris 2016, 19:14 | links
 
Gagan,tiec tu tur,kur ir ticis Gudļevskis,tad varēsi hihināt..
26.februāris 2016, 18:51 | links
 
Jā žēl ka visu sezonu nevarējām spēlēt ar tādu atdevi kā šajās pēdējas spēlēs...:(
Lai kā arī RD sunīja prieks ka vismaz sagādāja skaistu kaut asiņainu bet tomēr skaistu sezonas noslēgumu!!:)
Nu tad gaidām brīnumus no LV izlases PČ:))

EduardsG, 18.februāris 2016, 23:25


Brīnumus varēs gaidīt tikai tad, manuprāt, ja vadošie spēlētāji dažādu iemeslu dēl neatteiksies piedalīties!

Fishmens, 19.februāris 2016, 12:33
Ja skatās,kas ir vadošie-Girgensons,Ķēniņš,Gudļevskis,Daugaviņš,Masaļskis-tad,domāju,ka neatteiksies,ja nu klubi nelaiž,vai traumas..

aldeens, 20.februāris 2016, 14:06

Gudlevskis vadosais???ha-ha-ha
24.februāris 2016, 22:41 | links
 
Lai nopērtu, gahan! Tikai un vienīgi! Ar pedofīliju tam nav nekāda sakara, bet ar brangu pērienu gan. Esmu 37 gadus spēlējis basīti, tici man, ir bijuši arī tādi treneri, kas man par šādu gājienu svarīgā spēlē vienkārši iedotu pakausī.

andreiko, 24.februāris 2016, 22:18

ja jau esi tik ilgi spelejis,tad jau vaidzeja saprast kad ir dienas kad vienkarsi neiet.un galva dosana tur neko nemainis,drizak labs psihalogs.protams LV komandas gruti tadu atrast.
24.februāris 2016, 22:38 | links
 
Lai nopērtu, gahan! Tikai un vienīgi! Ar pedofīliju tam nav nekāda sakara, bet ar brangu pērienu gan. Esmu 37 gadus spēlējis basīti, tici man, ir bijuši arī tādi treneri, kas man par šādu gājienu svarīgā spēlē vienkārši iedotu pakausī.
24.februāris 2016, 22:18 | links
 
Tur jau var trako mājā trāpīt, sieviešu basīti skatoties. Jēkabsone mača sākumā pilnīgi brīva, stāvot uz vietas, aizliek garām no groza apakšas! Kaut ko tādu sen nebiju redzējis.Tur jau piektklasniecei (basketbolistei) derētu noraut bikšeles un sadot pa purniņu, kur nu vēl meistarei...

andreiko, 24.februāris 2016, 21:33

piektklasniecei noraut bikseles???pedofils vai???
24.februāris 2016, 22:06 | links
 
Tur jau var trako mājā trāpīt, sieviešu basīti skatoties. Jēkabsone mača sākumā pilnīgi brīva, stāvot uz vietas, aizliek garām no groza apakšas! Kaut ko tādu sen nebiju redzējis.Tur jau piektklasniecei (basketbolistei) derētu noraut bikšeles un sadot pa purniņu, kur nu vēl meistarei...
24.februāris 2016, 21:33 | links
 
Nu re kā mūsu meitenes apspēlēja Lietuvu - īstā validola spēlē.
24.februāris 2016, 20:49 | links
 
Čoms speciāli brauca, škiet lāga alu pat nedabūja iejemt...

skutans, 21.februāris 2016, 22:28
alu tur nedod, tas škidrums ko netālu dzer, nelāgi smako:(

usis, 21.februāris 2016, 22:34



Šams bij attāļu no ringa, domāt cena biļetei arī bik lojālāka.
21.februāris 2016, 22:41 | links
 
Čoms speciāli brauca, škiet lāga alu pat nedabūja iejemt...

skutans, 21.februāris 2016, 22:28

alu tur nedod, tas škidrums ko netālu dzer, nelāgi smako:(
21.februāris 2016, 22:34 | links
 
Pārāk īsa tā galvenā cīņa...
21.februāris 2016, 22:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager