Par hokeju

kuriem interese hokejs
Mūsējiem joprojām vakardienas kaite-piespēles nekādas.
11.maijs 2017, 22:45 | links
 
Žēl Dāņus. Tik smuki spēlēja un tik īsā laikā 3 vārtus ielaida.
11.maijs 2017, 18:30 | links
 
Ja viņi līdzīgi spēlēs pret krieviem vai zviedriem, tad būs dikti jautri


Būs, apsolu ;)
9.maijs 2017, 20:35 | links
 
Čaļiem kas slidot iemācījušies ātrāk kā staigāt, tāda piespēļu kvalitāte ir nepiedodama!
Ja viņi līdzīgi spēlēs pret krieviem vai zviedriem, tad būs dikti jautri!:)
9.maijs 2017, 20:02 | links
 
Baisais murgs. Labi,ka ar ļoti laimīgām beigām. Mūsējie (atšķirībā no pirmām divām spēlēm) šoreiz bija nekādi. Toties itāļi spēlēja iepriekšējā Latvijas manierē - aizsardzībā kā mūris, paši arī skrēja uz priekšu un gana daudz meta. Nedaudz pietrūka individuālās meistarības, citādi mūsējiem būtu absolūti pelnīts zāģis.
9.maijs 2017, 19:54 | links
 
Komandas spēlē tā kā tām ļauj pretinieks! Bet piespēles šodienas spēlē bij gana neprecīzas.
9.maijs 2017, 19:46 | links
 
yuuhuu [09.05.17]: Man šķiet, ka pat es varētu no desmit piespēlēm iedot daudz maz precīzi, pue tam savam komandas biedram. Nevis visas kautkur....pienā vai kājās.
Čaļiem vakar tiešām laikam ir bijis komandas saliedāšanas pasākums!

Fishmens, 9.maijs 2017, 19:25

Man tā šķiet tevi vienreiz bortā iešķeltu, un tur tu arī paliktu :D ! Tad redzētu cik tu piespēles iedotu :D
Droši vien. Bet līdz tam es vienu piespēli tomēr paspēšu iedot!
9.maijs 2017, 19:40 | links
 
bet itāļi vēl kādam iekodīs. nospēlēja gudri. atdeva spēli krieviem un nostājās mūrī pret lv, cerībā uz moš iekritīs.
9.maijs 2017, 19:33 | links
 
Man šķiet, ka pat es varētu no desmit piespēlēm iedot daudz maz precīzi, pue tam savam komandas biedram. Nevis visas kautkur....pienā vai kājās.
Čaļiem vakar tiešām laikam ir bijis komandas saliedāšanas pasākums!

Fishmens, 9.maijs 2017, 19:25


Man tā šķiet tevi vienreiz bortā iešķeltu, un tur tu arī paliktu :D ! Tad redzētu cik tu piespēles iedotu :D
9.maijs 2017, 19:30 | links
 
Citējot basketbola guru,slaveno treneri A.Krauliņu :Labāk nesmuka uzvara nekā skaists zaudējums.Īpašs prieks par Džeru,ko nevar atkal teikt par Galviņu.
9.maijs 2017, 19:25 | links
 
Man šķiet, ka pat es varētu no desmit piespēlēm iedot daudz maz precīzi, pue tam savam komandas biedram. Nevis visas kautkur....pienā vai kājās.
Čaļiem vakar tiešām laikam ir bijis komandas saliedāšanas pasākums!
9.maijs 2017, 19:25 | links
 
Izskatās, ka mūsējie vakar ir koduši-spēle nekāda!
9.maijs 2017, 18:31 | links
 
5:0
rus:ger
8.maijs 2017, 19:00 | links
 
Kā veicās rusakiem ar gansiem? Šodien, šajā zīmīgajā datumā, tak spēlē!
8.maijs 2017, 18:57 | links
 
Pat šeit kunkuļi sasmērējuši.
6.maijs 2017, 22:59 | links
 
Mana posta mērķis nebija apdirst mūsu izlasi, bet gan apskaust somus...

raihs, 2.maijs 2017, 14:07

Kā teicienā :
Gribēji kā labāk , sanāca kā vienmēr !
:DDDD
6.maijs 2017, 22:22 | links
 
prieks par mūsējiem,kaut gan pazaudēju koskenkorvu :)
6.maijs 2017, 15:43 | links
 
Manuprāt ir pozitīvi tas, ka LV nesāks čempi pret TOP komandām, jo kkā vienmēr tās pirmās 3 spēlēs mūsu izlasei padodas ugunīgākas ... katru gadu mūsu izlase aizvada skatāmus mačus pret favorītiem, zaudē pēdējās minūtēs, līdz ar to pazūd degsme un azarts uz izšķirošām spēlēm ... Turam īkšķus!!!!
2.maijs 2017, 15:50 | links
 
Latvijas hokeja izlase sestdien pirmoreiz vēsturē spēja ar uzvaru sākt pasaules čempionāta augstākās divīzijas turnīru, turklāt pirmo reizi pasaules čempionātos tika pieveikta Somijas izlase.
2014 Minska
2.maijs 2017, 15:50 | links
 
Nu ko, tuvojas PČ, laiks prognozēm un cerībām :)...
Mūsējie nekad nav uzvarējuši pirmajā PČ spēlē pa visiem gadiem. Man tāda sajūta, pat pārliecība, ka šogad, beidzot būs savādāk :)...

eduks, 2.maijs 2017, 15:32
2.maijs 2017, 15:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager