Par hokeju

kuriem interese hokejs
Es personiski neredzu ne mazāko atslēgas caurumu,pa kuru ielīst nākamajās OS. Atliek tikai mūžīgā cerēšana uz brīnumu, bet nav no kurienes to gaidīt. Pagājušoreiz izvilka Sandis, tagad kas? Vasiljevs? Nu nē... Vāciešiem būs čupa ar NHListiem, a kas mums? Neviens! Labi ja Japānu uzvarēs, i to nez...
30.augusts 2016, 22:57 | links
 
Sen vairs nav smieklīgi...
Pietam tā visu aplikšana - tikai pats Kira tāds enģelīts, balts un pūkains :)))...
Pēc šī gada PČ Beresņevs personīgi manās acīs ļoti bija audzis kā treneris - ar atstoināko sastāvu cienījami nospēlēja. Man žēl, ka viņš atkāpās, un protams sliecos 100-kārt vairāk ticēt viņa versijai, nekā Kiras murgam. Starp citu, vēl joprojām ļoti labi atceros citu OS kvalifikāciju, kur Beresņeva savlaicīgs lēmums noņemt vārtsargu mums teju brīnumainā kārtā ļāva tikt uz OS. Belaru komentētāji jau pilnā sparā apsprieda, ar ko apakšhrupā būs jāspēlē (bračka skatījās bltkrievu kānālā to spēli) - un dabūja pāris minūšu laikā no 4:2... 4:5
Žēl, ka visādu tādu skandālu rezultātā Latvijas izlasei var nākties izsapņot savu OS sapni :(((
30.augusts 2016, 22:42 | links
 
nākamais vecuma marazms

Kira kautko atkal dzejo


nu nav tur vairs labi ar to onku

ramex, 30.augusts 2016, 17:01

Viss jau būtu sīkums- tipa kas tur īpašs, ka kādam vecim vecuma marazms piemeties,galu galā vairums vecu vīru ir marazmātiski kretīni, bet viņš tak ir amatpersona, un tas visu maina! Viņš mājās vecenei var visu to murgu stāstīt, nevis publiski. Vairs nepavisam nav smieklīgi
30.augusts 2016, 22:28 | links
 
... pieļauju, ka tā, bet skats ir rēcīgs - krāsas labi iet kopā.

jurists, 30.augusts 2016, 20:50

Visticamāk ar ladas krasojuma kiveri spele, jo ta ir iespeleta utt. Nekas abnormals tas nav.
30.augusts 2016, 21:43 | links
 
... pieļauju, ka tā, bet skats ir rēcīgs - krāsas labi iet kopā.
30.augusts 2016, 20:50 | links
 
... vai Edžas ķivere nav slēptā KHL reklāma.

jurists, 30.augusts 2016, 20:25


Ja tu zinatu cik maksa kivere un tas krasosana, tadas mulkiibas nerunatu
30.augusts 2016, 20:39 | links
 
... vai Edžas ķivere nav slēptā KHL reklāma.
30.augusts 2016, 20:25 | links
 
nākamais vecuma marazms

Kira kautko atkal dzejo


nu nav tur vairs labi ar to onku
30.augusts 2016, 17:01 | links
 
vai arī Kira ir visu safisis tiktālu ka neviens negrib tur to visu mēģināt izstrēbt ........
30.augusts 2016, 15:32 | links
 
Protams,nevaru apgalvot, vai Latvijas hokejs būtu labāks vai sliktāks,ja kirova vietā būtu cits cilvēks, bet tas,kas notiek pēdējos gados,ir vienkārši murgs-tieši ar viņu pašu! Tā slimīgā lielīšanās! Ne velti saka,ka visi miljonāri ir kompleksu nomocīti ļautiņi! Lielīties par PČ? KOMQQN! Nosauciet kaut vienu valsti(kuras izlase ir A grupā),kurā nav noticis PČ kaut reizi! Visas intervijas sastāv tikai un vienīgi no lielīšanās! Reāli slims... Pēc tās pēdējās intervijas krievijā,kur šis nosauca latviešus par nacistiem+ vēl pateica,ka ja šis nebūtu žīds,latvieši šo būtu uz rokām nēsājuši+ šausminājās par ugunskrusta attēlošanu pirms RD spēles- tas viss šo cilvēku padarīja vēl daudz liekulīgāku un vēl daudz pretīgāku manās acīs! Attaisnojumu tam nav un nevar būt! Jāvācās viņam prom pēc iespējas ātrāk,bet izskatās,ka pie mums HF prezidentus ievēl uz mūžu kā carus
30.augusts 2016, 14:24 | links
 
Njā, Kirovs bliež :)))) ...
I tā stāvējām sūdu bedres malā... Kira, liekas, par pastara dienā mācēs otp...etsa par saviem grēkiem un pa taisno uz paradīzi ;))))... Tāds zutis :))))

eduks, 29.augusts 2016, 22:31

Arī noskatījos "Sporta studiju", Kira kā vienmēr līmenī :)))))
Lai kā daudziem nepatiktu tie viņa izgājieni, arī man, bet viņš tomēr pamanās noturēt Latvijas hokeju pasaules līmenī. Zinot, ka hoķis ir dārgākais sporta veids, un kāds ir valsts atbalsts, viņš tomēr turās - šiverīgs biznesmenis, iemaņas... Nez, kāpēc man liekas, ja savā laikā valdība "Liepājas Metalurgu" atdotu nevis haholiem, bet Ķiram - tas tagad strādātu. Čujs man tāds :)

Cegls, 29.augusts 2016, 23:28



atļausos ielikt citātu no cita foruma kam es daudz vairāk piekrītu:



91, Šodien, 00:40:

Par to attīstīšanu varētu gan strīdēties. Es teiktu, ka, pirmkārt, to dara tie bērnu vecāki, kas tērē nopietnas naudas un ved sīkos uz hokeju.

Kas attiecas uz Kirova paveiktajiem labajiem darbiem, tad tur varētu atzīmēt 3 lielus punktus:

1) neļāva hokejam nogrimt 90.-ajos, kad izbeidzās Pārdaugava un federācijai nebija naudas pat izlases sūtīšanai uz PČ,

2) ar Liepājas halli aizsāka reģionālo ledus laukumu būvniecību Latvijā,

3) 2006. gada PČ Rīgā.

Diemžēl šie labie darbi ir jau pagātne, bet Kirova vadības stils un nevēlēšanās ievērot visdažādāko (ne tikai algu un prēmiju) maksājumu termiņus ir ikdienas realitāte vairāk kā 20 gadu garumā. Godīgi sakot, es brīnos kā tie cilvēki federācijā spēj pie viņa nostrādāt ilgāku laiku.
Kas attiecas uz finansējumu, tad nav tā, ka valsts neko nepiešķirtu (kā Kirovam patīk apgalvot). Ciparus es šajā topikā biju ielicis pirms kāda laika. Protams, Kirovs no Grindeksa puses arī pieliek, bet viņš par to arī saņem nodokļu atvieglojumus.

ņemts
30.augusts 2016, 10:05 | links
 
Njā, Kirovs bliež :)))) ...
I tā stāvējām sūdu bedres malā... Kira, liekas, par pastara dienā mācēs otp...etsa par saviem grēkiem un pa taisno uz paradīzi ;))))... Tāds zutis :))))

eduks, 29.augusts 2016, 22:31


Arī noskatījos "Sporta studiju", Kira kā vienmēr līmenī :)))))
Lai kā daudziem nepatiktu tie viņa izgājieni, arī man, bet viņš tomēr pamanās noturēt Latvijas hokeju pasaules līmenī. Zinot, ka hoķis ir dārgākais sporta veids, un kāds ir valsts atbalsts, viņš tomēr turās - šiverīgs biznesmenis, iemaņas... Nez, kāpēc man liekas, ja savā laikā valdība "Liepājas Metalurgu" atdotu nevis haholiem, bet Ķiram - tas tagad strādātu. Čujs man tāds :)
29.augusts 2016, 23:28 | links
 
Njā, Kirovs bliež :)))) ...
I tā stāvējām sūdu bedres malā... Kira, liekas, par pastara dienā mācēs otp...etsa par saviem grēkiem un pa taisno uz paradīzi ;))))... Tāds zutis :))))
29.augusts 2016, 22:31 | links
 
... opā, bld.
27.augusts 2016, 19:24 | links
 

nav ne mazākās intrigas - Dinamo pēdejie līgā nepaliks 100% un Latvija uz olimpiādi netiks 100% :)

Archey, 24.augusts 2016, 13:15[/quote]

Nez, attiecībā uz DR tie 100% būtu pārsteidzīgi! Ar uzbrukumu 0,5 vārti spēlē, pagrūti būs kaut kur augstāk tikt. Protams, vēl tik sākums, bet uzbrukums ļoti skumīgi izskatās...Turklāt pat Ņižņekamska jau tikusi pie ačiem :) Redzēs kā būs ar ķīniešiem, kad šie sāks...
26.augusts 2016, 11:44 | links
 
Uz visām pēdējām ziemas OS Latvijas hokejisti tika!
Tā atspēlēšanās no 2:4 pret belariem vien bija epohāls brīdis Latvijas hokejā. Teikšu uzreiz, ka grupā pretinieki nav nekādi vājie, kā 'varbūt daudziem varētu šķist. Neparocīgas komandas, ne velti filmē visādus "Komisārus brekšus", "kobras" un "medikopterus", kur tiek pašās beigās izglābts ;)))...
P.s. es vēl pēc vasaras OS ņepruļa neatgāju, a te jau ziemas OS atlase :((...
26.augusts 2016, 00:00 | links
 
... ir divas intrigas, vai Rīdzinieki paliks pēdējie KHL un vai Latvija tiks uz Olimpiādi

jurists, 24.augusts 2016, 13:07


nav ne mazākās intrigas - Dinamo pēdejie līgā nepaliks 100% un Latvija uz olimpiādi netiks 100% :)
24.augusts 2016, 13:15 | links
 
... ir divas intrigas, vai Rīdzinieki paliks pēdējie KHL un vai Latvija tiks uz Olimpiādi
24.augusts 2016, 13:07 | links
 
Все допинг-пробы российских олимпийцев оказались отрицательными. Отдел уринозамещения ФСБ представлен к высоким государственным наградам. :))
24.augusts 2016, 09:50 | links
 
Vai tā ir draudzības spēle un tas ir Dinamo R treshais sastāvs?
23.augusts 2016, 20:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager