Par hokeju

kuriem interese hokejs
6.vieta-tas būtu pārāk optimistiski. Minska un Spartaks patreiz labi spēlē. 7.vieta būtu ideāli,bet priecāšos,ja vispār tiksim iekšā
18.janvāris 2011, 10:57 | links
 
Vajag ir viens,bet vai varam..

tapēc šodien janem cska..
18.janvāris 2011, 10:54 | links
 
nu par play off es nemaz neuztraucos,mums vajag vismaz sesto vietu.
18.janvāris 2011, 10:53 | links
 
Znaroks iejies ģērbtuvē ,nu ko b... ,kurš nekapas b...a tam diennakts trenins b..aa..
18.janvāris 2011, 10:51 | links
 
10 zaudējumi pēc kārtas. Vai līdz play-offam Znaroks mācēs salīmēt to bildi kopā? Tāds ir jautājums!
18.janvāris 2011, 10:45 | links
 
Loko ir niknāki , abi ar bars būs fināla'.
18.janvāris 2011, 10:44 | links
 
sienaazis otraja sezona ar ska ar izredzes bija mazas..
18.janvāris 2011, 10:43 | links
 
raihs redz šie ar saviem 10 zaudejumiem ir joprojam otraja vieta..

es domāju ka znaroks nav muļkis ,ka vini tagad spelejas.!!!
18.janvāris 2011, 10:42 | links
 
Ja lokomotīve, cerības maz, ar pārējiem var kapāt.
18.janvāris 2011, 10:41 | links
 
Nu ja play-off būtu rīt,tad Znaroks būtu labāks pat par Ņižņekamsku:) Bet nu pa pusotru mēnesi šie var arī atlabt.
18.janvāris 2011, 10:37 | links
 
Nu znaroks gan nebūtu labaks variants..!!!
18.janvāris 2011, 10:33 | links
 
Mums jau ne tikai jātiek tajā play-offā, bet arī jāizkārto tā,lai nav jāspēlē ar mašīnistiem. Znaroks vai SKA, šķiet,būtu cerīgāki pretinieki
18.janvāris 2011, 10:25 | links
 
eerglis ozolins taja bridi bija laukuma ??!!!
18.janvāris 2011, 10:17 | links
 
Profesionāļi nenogurst,viņi spēj spēkus sakoncentret uz vajadzigo momentu...

Ps. runājot pa vārsargiem kas stav visu sezonu paskataties uz nhl..

Vai ari speletaji kas norauj 82 spēles ,pluss vel playoff un ja tiek lidz finalam tas ir rupji sakot 100 speles..

Un grafiks dažreiz nav labāks. Pat speles ir katru dienu dazreiz.!!
18.janvāris 2011, 10:17 | links
 
atcerieties, ka pēdējās 2 spēles tika pakāstas aizsardzības dēļ. abās bijām vadībā, bet nenoturējām. Ozo ir aizsargs, akmenss arī viņa dārziņā.

Es nenoliedzu ozo lielo nozīmi laukumā un ārpus tā, viņš neapšaubāmi ir komandas līderis un viens no atslēgas spēlētājiem RD.

Vispār runa nebija par ozo, bet gan par Holtu un Lūsiņu.

Ko dod pieredze, ja prāts ir saguris un lēns?
18.janvāris 2011, 10:16 | links
 
Piekrītu Raiham! Lūsiņš tiek spodrināts pa daudz! Cik novēroju čalis visu laiku sēžas ceļos(taurenī), no zilās līnijis, viņu vienā setā, pa augšu nomētās! He ja atmiņa neviļ, tad pirmajā reālajā spēlē Lūsiņš, ielaida ko līdzīgu, tā kā... Holtam biku pie koncentrācijas jāpieliek un būs oki do!
18.janvāris 2011, 10:15 | links
 
Un ņemot vērā citas sezonas mums vārtu gūšana veicas..
18.janvāris 2011, 10:11 | links
 
raihs

Dēļ tiem izgājieniem arī netiks vārtos, bik lahanulsja.
18.janvāris 2011, 10:10 | links
 
Ar armiju jau tā,tad jau redzēs!Baigi būs atkarīgs no izbraukuma pēc tam,D Minsk.tagad atpūšas no 16.01. un spēle mums ar tiem 20.01.,pēc tam Vitjaz,un atkal armija/Maskavā.Pa to laiku Spartaks baigo mājas sēŗiju pavada.Torpēdo ar pa mājām spēlēs.Ja abas zaudē armijai-tad var palikt aiz borta!!!!!!!!!
18.janvāris 2011, 10:10 | links
 
Es par Holtu. N-tās spēles ideāli nostāvēja. Dēļ tā viena neveiksmīgā gola viņam nevajadzētu lodāmuru pakaļā bāzt.
Man Lūsiņš nepatika-jau pirmajā spēlē tie pārgalvīgie izgājieni no vārtiem-vienreiz iziet-sūdi,otrreiz iziet-sūdi.trešo reiz iziet-arī...Bet tak arvien lien no tiem vārtiem laukā! Nekādas atbildības sajūtas. Viņš varbūt neiegāzīs,bet arī neizglābs. Holts glābj visu laiku.
18.janvāris 2011, 10:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager