Par hokeju

kuriem interese hokejs
Un tomēr sūdos kaut kas ir! Tūkstošiem mušu taču nevar kļūdīties ...
8.janvāris 2011, 20:46 | links
 
RAihs,mums nevajadzēja ienākt KHL kā bāreņiem,vai vajadzīgs tas plikatīdas lepnums?jā juniori ieguvēji,laikā kad manējais trenejās,tāda iespēja nebija.
8.janvāris 2011, 20:36 | links
 
mazkalns
Nu re-Shady ir atmaskots:))) Sociopaatus jau nav tik viegli atmaskot:)) Veel jau nevar zinaat,zem cik nikiem shis publiceejas:)))
8.janvāris 2011, 20:34 | links
 
sienaazis
Tec ir sanācis copy/paste manam viedoklim:)))
8.janvāris 2011, 20:30 | links
 
Raihs,vienā ziņā visu cieņu,tu esi telepāts.kopēts no APOLLO:Shady » Dinamo 08.01.2011 20:17:53 Ziņot!

Smirdi tu, homo sovetikus, un smirdeesi, kameer tu un tavi ideologiskie braalji izmirs, tad Latvijaa atkal varees briivi uzelpot. Atgaadina kaadu saraksti: Krievijas krievs - idu po latvii, vesgde vonajet. Latvijas latvietis - nebilo bi tak mnogo russkih, nevonjalo bi tak.
8.janvāris 2011, 20:29 | links
 
raihs
Labi miers. Izrādās ka mēs katrs esam savādāki un katram no mums ir savs viedoklis, tad nevajag uzspiest saitu kurā to izklāstīt.
8.janvāris 2011, 20:28 | links
 
mazkalns
Bet es vēlreiz atkārtošu jautājumu-ko tu iesaki vietā??????????????
Lai kāds būtu tas līmenis,tas ir mūsu līmenis,un to pašu mēs knapi velkam. Tu gribi,lai nav nekā?
Par Irbi-visi ciena to,ko viņš mums ir izdarījis(ļoti labi atceros 1988.gada PSRS čempi), bet tas taču nenozīmē,ka man jāpiekrīt viņa viedoklim! Es arī viņam labprāt paprasītu-ko tu iesaki vietā??????????????
8.janvāris 2011, 20:28 | links
 
kungi komentus nelasiiju, bet varu teikt tikai paaris lietas.

1 tiesaas mums vienmeer par sliktu
2 hokeja liimenis mums aug viennoziimiigi speeleejot khl
3 Daudz labi speeleetaaji traumeeti, tai skaitaa liideris ozo.
Speele saaksies kad ozo un hartigans buus laukumaa.
Varat man nepiekrist un nevajag, bet te nav tik liela beedu ieleja kaa sskkiet. Arii maskavas Dinamo ir 8 zaaggis peec kaartas.
8.janvāris 2011, 20:25 | links
 
Miers,Shady! Ej uz DELFiem,ja? Pēc tava aizvakardienas komenta par Saimonu(vai nu kā to deģenerātu no Vitjaz sauca) ir skaidrs,ka par hoķi tev ir savs,ļoti īpašs viedoklis,un to labāk izklāstīt DELFu komentāru slejā
8.janvāris 2011, 20:21 | links
 
Raihs,atvaino,Irbe un tikai Irbe ir NHL un IIHF slavas zālēs,vai Latvijas izlase ir kļuvusi labāka,pakāpusies kadas vietas augstāk,nu zems tas līmenis KHL,līga pilna ar uzvārdiem,aiz kuriem smiltis birst,cik jauno spēlētāju spēj tikt tālak NHL?Tikai tie,kas līderi junioros.Kāpēc eiropieši nevēlās tai līgā spēlēt,neesi naivs.
8.janvāris 2011, 20:19 | links
 
raihs
Arī man sanāca smiekli par tavu mēģinājumu parādīt savu intelekta līmeni ar "esības jēgu" :)
8.janvāris 2011, 20:16 | links
 
aigaigars
Tu domā,ka es pāris gados,braukdams lašos/samos,utt, esmu spējīgs notērēt pāris ļimonus? Es saprotu,ka tev garlaicīgi,bet bik taču vajag filtrēt:)
8.janvāris 2011, 20:13 | links
 
Shady
Ā,tātad trāpīju ar profesiju,ja reiz mēģini pierādīt savu esības jēgu šai pasulē,ja?:) Šajā gadījumā tavu iespējamo profesiju es sasaistīju ar vidējā delfu komentētāja intelekta līmeni. Un piekritīsi taču,ka profesijas izvēle taču iet kopsolī ar intelektu,vai ne? Vismaz 90% gadījumu
8.janvāris 2011, 20:11 | links
 
nē, man vnk garlaicīgi, gribas kko paraxtīt :))))
a kā... pāris gadus neaizbrauc lašos un sanāks mums kāds spēlētājs-līderis, vismaz uz pleijofu :))
8.janvāris 2011, 20:07 | links
 
aigaigars
Tagad es tev jau liekos ne tikai gudrs,bet arī ļoti bagāts???:)))
8.janvāris 2011, 20:05 | links
 
Laikam jau Kalvītim vadatajs piemeties,valsti nolaida ,TP novadīja līdz skuju takai,tagad pie Dinamo šprices:)))
8.janvāris 2011, 20:05 | links
 
raihs

Pēc tava aizsvilušā komentāra neizklausās ka būtu izglītots komersants, visdrīzāk ar kupi-prodai biznesu nodarbojies. Kas vainas nakts sargam? Ja neviens nestrādās par sētniekiem vai noliktavās par sargiem, tad kā tu varēsi ar porsche cayenne izbraukt pa ieliņām un cigaretes ar krievijas akcīzi pārdot.
8.janvāris 2011, 20:04 | links
 
mazkalns
Irbe ar savu pēdējo interviju pazaudēja visu cieņu manās acīs.Un tas noteikti nav tikai mans viedoklis! Vot pasaki-ko lai liek vietā? Latvijas čempionātu? Baltkrievijas atklāto čempi? Tas,kas patreiz notiek,ir ļoti,ļoti labi,neatkarīgi no sasniegumiem. Paskaties no sākuma,kas arēnā notiek-par tādiem līdzjutējiem mūs apskauž visa pasaule! Tātad ir vajadzīgs tas hoķis šeit! Tā jau LV ir pelēka un garlaicīga-vismaz kaut kāda izklaide
8.janvāris 2011, 20:04 | links
 
a Tu nosponsorē vienu NHL maiņu mums :))
8.janvāris 2011, 20:03 | links
 
Jāskatās jau uz visu objektīvi-manuprāt,tur ,kur esam ,tas ir iespēju maksimums-nav RD tā piķa,nav... Un objektīvi paskatieties-kā spēlē tās komandas,kam vismaz 10x lielāks budžets,vot tur ir jālamājas! Kaut vai tas pats SKA,vai CSKA... Un Znarokam arī "melnā" strīpa...
Mums komandā neviena skaļa uzvārda nav,cik nu vienīgi vecais zēns Ozoliņš...Un neko-var līdzīgi spēlēt,un arī uzvilkt,ka pacenšas
Ir jau baigā dusma,ka visu laiku zaudē,bet jāskatās taču objektīvi-visiem(un arī daudz stiprākiem) ir melnās joslas..
8.janvāris 2011, 19:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager