Laivas motora akumulātors

Kur,kāds pa cik?!
Man ir gan želejnieks, gan skābes dziļizlādes aķi. Kalpo abi labi, bet ar želejnieku mazāk problēmu, skābes akumulatoram šad tad jāpielej ūdens vai sārms, vajadzīga apkope.
1.marts 2011, 10:37 | links
 
Nu man endura 34 iznāks lētāk nekā 30nieks,tagad tikai jātiek skaidrībā ar aķi!
1.marts 2011, 10:16 | links
 
Manuprāt droši vari likt Minn Kota endura 30.Laiva viegla.Un mazais minn kota ir ekonomiskāks.Ja vēl būtu dzenskrūve savādāka(atrāk dzenoša vai tamlīdzīgi),bet šiem abiem tās ir vienādas....tad nu nav jēgas pilnīgi nekādas.Sorry,ka ne par akumulatoru............ :)))))))
28.februāris 2011, 22:00 | links
 
to tauruss,nu želejnieku var lādēt cik un kad gribi,parasto nedrīkst izbraukt sausu un lādēt kad grib!
Tāpēc jau prasu citu padomus
28.februāris 2011, 21:36 | links
 
Kāpec gribi želejas ? ..........čakars ar viņiem. Labāk ņem parasto slodzes aķi man piem:Minn kotta 32 ar aķi uz 115 amp/h braucu uz urraa 2 dienas mierigi (+-12 h), laiva 3.6m BUSH ! željas aķi labi bet......... labāk ka pērc parunā ar kadu labu pardeveju !:) parunaju ar večiem iznāca beigās ka labāk želejnieku nevajag .
28.februāris 2011, 21:32 | links
 
To Kupejnieks,tāpēc jau izveidoju jaunu tēmu!
DsKs,rakstu šeit un prasu jo kā nekā copmaņu forums,kurā ir cilvēki kuri izmanto laivas ar motoriem,tad nu lai padalās ar pieredzi!
28.februāris 2011, 21:05 | links
 
extreme,ir tads portals ka mobileaudio.lv ... tur puikas specigi pieslimo ar sim lietam,jo ka saproti,ari tai lietai vajag jaudigu un 'ilgspelejosu' akumulatoru ... drosi ej foruma ( iespejams bus jaregistrejas ) un jauta,domaju bus pat precizakas atbildes tiesi par izplatitajiem un brendiem ... labu laicinu atpakal tur asas diskusijas bija tiesi par zelejniekiem,iespejams pat pamekle foruma arhivos
28.februāris 2011, 20:49 | links
 
Šitais jau laikam neder zem temata - Laivas un to motori?!
28.februāris 2011, 20:43 | links
 
Ir doma šogad iegādāties laivai elektromotoru,par motoru ir daudz maz skaidrs,izvēle krīt uz (minn kota endura 34),dulkan gaujai 285R pietiks,bet rodas jautājums par akumulātoru,zinu tikai to ka vajag želejas un kādus 90-100AH,tālāk rodas jautājums,kādas firmas kur pirkt un utt.?
28.februāris 2011, 20:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager