Lobes ezers

Cope
Lobes ezers kā vienmēr interesants. Vakar zaļsvārces ar uzvedās interesanti. Kad mākoņi saulei priekšā ņem uz nebēdu, kolīdz saulīte parādās, tā arī par mānekli izrāda interesi tik cik paskatīties uz to. Kopumā copes daudz, uz dieviem noķertas ar pieklājīgs skaits, gan pārsvarā zemmēra. Paturēts pa abiem - viena zaļsvārce un asaris. Pārējās atlaistas pašiem un cietiem priekam nākotnē.
10.jūnijs 2013, 10:33 | links
 
viss notiek pa zalem, ar parastiem batiem met meldriem klat un ir
7.jūnijs 2013, 12:42 | links
 
Udens loti silts linji shogad iznarstos jau junija sakuma nevis ap jaanjiem
7.jūnijs 2013, 12:42 | links
 
Līdakas karstumā kūtras, bet ir.Asari ņem ne tikai vizuli, bet nesmādē arī tārpus. Daļa līņu jau iznārstojuši, bet pēdējie -šorīt-no ezera vidus vēl bija ar ikriem. Kā jau teicu tad lielie nārsto pēdējie. Starp citu-ja vējš pūš no austumīem -no Pētera-tad točna tur ir klusāks. Ja kas, tad līņi pēdējos gadus nav tik labi ķērušies.
7.jūnijs 2013, 10:47 | links
 
Otrdien mani zaļsvārces piesmēja:-(
Ne iznāciena, ne copes :-( :-(
6.jūnijs 2013, 23:07 | links
 
Lobesmāri,
Kas tur patreiz notiekas, kā ar zaļsvārcēm? Ir aktīvas vai sagurušas no karstuma viļņiem?
6.jūnijs 2013, 20:33 | links
 
Biju līņus patramdīt. Laiks karsts, bet 2 piegājienos pie uzklāta galda normu salasīju. Visi ap 1 kg. Lielākais 1.4 kg
Cope droša, līnis barojas labi.
5.jūnijs 2013, 23:08 | links
 
sveiks Māri! Stāsti, kā ar līdakām ?? pa augšu jau ar ņemās ? ar virsminiekiem ir panākumi ?
5.jūnijs 2013, 18:40 | links
 
Es piemēram pie Pētera labāk!!!
Pabraukāju pie Māra pietiek....man tie viņa stāstiņi ''a'tu zini vakar............un tad vēl ...''
Skaistāks un klusāks ezeriņš Izliekas izbraucot no Pētera
Izbraucot no Māra bāzes ezerā sajuta tāda''Ko es te daru nekas neķeras te tak ziemā ūdenieki izķēruši visu pluss vēl brakanjeri ar tīkliem.....nekas nekeras jābrauc mājup...''
27.maijs 2013, 22:02 | links
 
Cope OK, laiks nē. Iesauļoties neizdevās.
26.maijs 2013, 22:00 | links
 
25.05.2013. atbraucām 6.30. 7 sākam žvidzināt pātagas. Līdz 13 pilnigi nekā. pat ne copes. Un tad pavērās. katrs ar pārīti līdakām aizvedām mājās, 10 atlaistas, un 2 asari arī tika palaisti brīvē. tas viss līdz plkst. 20tiem....
P.S. gar krasta līniju, lēpju pleķīšos
25.maijs 2013, 23:00 | links
 
..māri ..beidz čīkstēt....arī pārējie makšķernieki drīz aizmuks no tevis...mēs braucam atpūsties,nevis klausīties tavas žēlabas..
22.maijs 2013, 14:09 | links
 
Lobes klauns ,-palasi savus postus ziemā ,-tev visi bija vainīgi pie ūdu likšanas ,zivju slāpšanas un t.t. . Par dvēseli runājot -paskaties labāk spogulī - tukša vieta...
21.maijs 2013, 19:20 | links
 
Maliķu ķērāji no Rīgas nav bijuši 10 gadus. Nedēlas laikā 5 tīkli. Esmu par lepnu lai raudātu. Copmaņu pietiek. Kaut ko pateikt labu-jums labvēļi ar suņa dvēseli nesanāk.
21.maijs 2013, 15:47 | links
 
Tik tiešām ,-ziemā MĀRIS actiņas izraudāja dēļ slinkajiem Rīdziniekiem ,kas nepalīdz maliķus apkarot ,bet re ka viss ir štokos...D.
21.maijs 2013, 14:37 | links
 
Pēc pēdējo 5 gadu tekstiem ezeram bij jābūt tukšam , aizaugušam, albāņu noziedznieku bandu apmetņu aplenkumā, tik kāds pēdējais bastions vēl raida sos signālus biorrram, dombrovskim un citiem mistiskiem pasaku nezveriem:)
21.maijs 2013, 13:17 | links
 
Vai tad maz cilvēku brauc ? :)
21.maijs 2013, 12:46 | links
 
No rīta pāris stundās 5 līņi pašam. Ogrēnietis tai pašā laikā 1m 8,5 kg līdaku. Viss liecina ka šis pavasaris ir labākais pēdējos gados-copei.
21.maijs 2013, 12:17 | links
 
Līdakas - līņi - asari - brekši - ruduļi - kas katram tīk. Uzskaiti, vai atskaiti - gari. Tukšā palikt grūti. Vakar līnis testēja mani un makšķeri, auklu un āķi-neizturēja āķis-pa pusei iztaisnojās un sapratu ka tur bija virs 2 kg, jo 1,5 kg neradīja problēmas.
20.maijs 2013, 21:44 | links
 
Nezinu par visiem 9, bet 4, kas startēja 6:00 no Aulakiem, noteikti bija apmierināti, un viens it īpaši. Runa gan vairāk par skaitu, ne izmēru. Neviens Lobē līdz šim vairāk par 1 reizi nebija bijis. Vidēji no 4 līdakām 1 mērs. Interesanti, ka cope praktiski tikai uz viena tipa vizuli - zaļoranžu pretzāļinieku. Manai vienīgajai mēra līdakai ap 1kg vēderā bija plaukstas lieluma rauda. Tātad izsalkušas un barojas. Mārim taisnība - cope Lobē šodien bija patiesi baudāma. Bez trofejām, bet ar skaistām copēm, iznācieniem, shodiem un pannas lomiem. Vienīgais - tagad jāsēž ar pretapdeguma putām uz rokām, kakla un sejas, jo gaidīju solīto lietu, ne sauli, bet tas jau vairs nav stāsts par ezeru, bet makšķernieku. Noteikti tur vēl šosezon jāatgriežas.
17.maijs 2013, 22:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager