Lobes ezers

Cope
Jeeska ir teicis prāta vārdus par to gaisa pumpēšanu - nu neies tā lieta cauri, neies. Ezers tak liels, kā to lietu vispār nodrošināt, neieguldot fantastiskus līdzekļus? Ja akurāt lieka nauda, tad pavasarī iegādā kādus papildus zivju mazuļus - manuprāt, efekts būs labāks.
Seklāki ezeri vispār nereti slāpst, bet nav dzirdēts par to, ka tāpēc būtu lērums ezeru bez zivīm - tās jau atjaunojas.
28.marts 2013, 08:22 | links
 
Māri ja vajag es domāju ka varētu kādus 4 cilvēkus saorganizēt un paborēt caurumus tev tak aparāti ir!
27.marts 2013, 21:41 | links
 
Skatoties kas notiek ar slāpšanu citur- naf problems ,tad kāpēc man jāsatraucas par to kas notiek Lobē. Viss ir okey - nav skābekļa - zivtiņām - kirdik.
27.marts 2013, 19:49 | links
 
Par Māra darbību neko nevaru pateikt sliktu, Pasaki lūdzu ko viņš viens tur var izdarīt!!!
Arī kad vajadzēja palīdzēt tikt galā ar blēžiem braucu un palīdzēju.
Lai tak dod ziņu ka tur notiek kautkas , ar interesi aizbraukšu!
27.marts 2013, 19:40 | links
 
kadmijs
toties cik ātri atjaunosies un izmēri kādos tempos pieaugs...;-0 Tā tas parasti ir.
27.marts 2013, 19:37 | links
 
OK.

Par Lobi, es neredzu cepienu par tām laivām, jo mazāk to būs, jo mazāk iespēju izkāst to mazo peļķīti.

Pasaveroties uz Māri, miljonāru neatgādina, drošvien vīram arī šur tur var nepiekrist, bet lai tagad sāktu viņu ķidāt par neizdarību, nezinu vai to vajag, drīzāk aizbrauc kādu reizīti un palīdzi viņam kādam brakarim iedot pa sprandu.

Tiesa pēc šīs ziemas visticamāk tur paliks tikai plika peļķite bez zivīm. Diemžēl.
27.marts 2013, 19:31 | links
 
Kadmijs. ir cita sadaļa ar nosaukumu Varkalis.
Bet ja vēlies zināt tad vairāk es par to nekomentēšu, jo kā jau rakstiju ka esu prom no tā visa, bet par kontroli un cīņu pret brakariem un visādām tādām trakām lietām noteikti varam pacelt diskusiju! Vienkārši jāsaprot ka es nevienu neaudzinu, ir idejas un es tās izteicu. Pāraudzināt Māri, mani, un vēl daudzus vecos ruņčus nu nevar. ( Māri sory par teicienu).
27.marts 2013, 19:25 | links
 
Nazi, nekā personīga, bet cerams, ka arī Varkalī ar to LM būs viss kārtībā, ja reiz audzini Māri, tad nozīmē, ka pašam vis ok ar to LM.

Bieži tur makšķerēju, tā kā varēšu še pakomentēt, kas tad tur notiks aktīvajā copes sezonā gan no makšķernieku puses, gan jūsējās, tas ir LM ieviesēju blices.

Ja es ko jaucu, tad atvainojos.

kadmijs, 27.marts 2013, 19:08


Padomijā kanālos bija liegums copēt līdz noteiktam laikam i u vsjo...zivīte izmigrēja un nonārstoja,bet tagad nauda,nauda...un pēc tam vainīgā meklēšana...!!!:)))P.s.nekā personīga!!!
27.marts 2013, 19:19 | links
 
jeeskam-nepiekrist ierēdņiem - tas ir tas pats kas spļaut pret vēju, vai taktiski nesaku vēl spēcīgāk.
27.marts 2013, 19:16 | links
 
Kadmijs
Dari to....tas būtu apsveicami, bet attiec1īgā tēmā, Aicinu visus to darīt:-) Tam saucamajam .....vajadzētu pielikt punktu.
27.marts 2013, 19:12 | links
 
Nazi, nekā personīga, bet cerams, ka arī Varkalī ar to LM būs viss kārtībā, ja reiz audzini Māri, tad nozīmē, ka pašam vis ok ar to LM.

Bieži tur makšķerēju, tā kā varēšu še pakomentēt, kas tad tur notiks aktīvajā copes sezonā gan no makšķernieku puses, gan jūsējās, tas ir LM ieviesēju blices.

Ja es ko jaucu, tad atvainojos.
27.marts 2013, 19:08 | links
 
Pēdējais
Ierēdņus vaino savā novada domē, jo tieši viņi pie ņem galīgos lēmumus ezera sakarā. Neiespringsti. Organizācijas kas iesaistītas arī viņi izvēlas.
27.marts 2013, 19:07 | links
 
Jeskam-ierēdņi un organizācijas , tas taču ir sinonīms. Paši taisa likumus un paši viņus ignorē. Atkal par sarežģītu-sorry.
27.marts 2013, 19:02 | links
 
Ierēdņi tur vispār nav pie vainas, ar maliķiem lai cīnās attiecīgās iestādes vai organizācijas. Pret "Māti dabu" vēl ieroči pa lielam nav izdomāti....jā, varbūt piķis nedaudz kaut ko maina, bet nebūtiski un kamēr tas ir:-)
Vis no manis pietiek:-)

jeeska, 27.marts 2013, 18:54


Uznāk viens ,,cunami" un to ,,piķi" noskalo kā skābeni...!!!:)))Piemērs Malaizija(ja pareizi atceros),Japāna utt.!
27.marts 2013, 18:59 | links
 
Ierēdņi tur vispār nav pie vainas, ar maliķiem lai cīnās attiecīgās iestādes vai organizācijas. Pret "Māti dabu" vēl ieroči pa lielam nav izdomāti....jā, varbūt piķis nedaudz kaut ko maina, bet nebūtiski un kamēr tas ir:-)
Vis no manis pietiek:-)
27.marts 2013, 18:54 | links
 
Jeskam-peidod , bet jau labu laiku esmu pensijā. Otrs - par to izglītību- man prosta tā ir augstākā. Varētāku teikt akadēmiskā. Ja mēs visi un visu metīsim malā - tad gods un slava maliķiem-kā arī ierēdņiem.
27.marts 2013, 18:46 | links
 
lobesmari
Tad Tu esi muļķis (atvaino) ka savu naudu tur gūldi (vai nu Tev liela pensija, vai labi maksā).
Ta ēkaloģiju, ķīmiju un fiziku māca pamtskolā...laikam neesi skolā gājis...jā un ekanomiku arī. Lobe nav 1ha liela bedre, kur to var ekonomiski izdarīt...samierinies.
Neņem ļaunā, bet tava cīņa par katru ūdens dvēseli līdzinās Don Kihota cīņai ar vējdzirnavām...met pie malas un dari kas Tavos pienākumos ietilpst vai ej pensijā.
27.marts 2013, 18:27 | links
 
micuks
tas ir fosfors un slāpeklis, padumjos laikos to kaisija uz laukiem amonjaka veidā jeb minerāļi (vieglāk saprast), kas notecēja uz ūdenstilpēm.Tagad tas ļoti lēnām iziet apritē un visticamāk ies vēl pāris simtu gadu. Mazās koncentrācijās tas zivīm nav kaitīgs, bet veicina ūdeņu aizzaugšanu ar flokšiem, kas savukārt veicina zivju barības bāzes (bentosa un planktona(gudrīšu vārdos) attīstību un augšanu) . Piedētās un aizaugušās ūdenstilpēs zivis ir vairāk, protams iet runa par karpveidīgām, arī līdakām un asariem. Jā ziemā visas zāles pūst un patērē skabekli. Nejaukt ar lašveidīgajiem.
Ko varu teikt...palasi ķīmiju, bioloģiju u.c. gudru literatūru:-)
27.marts 2013, 18:21 | links
 
Jā-komentāru daudz. Manas briles sasita maliķi un vēl šeit lielās-super. Viņi aizmirsa pateikt, ka arī pieci pret vienu ... . Zivis slāpst-kam par to jāatbild? Visa nauda par licencēm tiek atdota. Pats par savu naudu centos iespēju robežās sponsorēt ūdens sūknēšanu -pārsūknēšanu . Laikam esmu dzimis nelaikā un nevietā.
27.marts 2013, 18:18 | links
 
sen atpakaļ kad bija fermas un ezera tuvumā govis iztampāja krastus.. un seņči esot pūdējuši linus... un viens traktorists aiz slinkuma esot amanjaku iegāzis ezerā..... kā rezultātā izsprāga zivis....
27.marts 2013, 18:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager