Lobes ezers

Cope
No vienas puses kā apsaimniekotājam ir jāzin kas notiek, bet no otras puses es domāju ka jāzin ka tāds reids ir bijis, tas nozīmē pēc reida!
Un es nepakļaujos tam kas ir nepareizi, tas apmēram būs kā avīzē grafiku ierakstīt! Vienīgais kas zina par mūsu reidiem vienmēr ir un būs JIŪP direktores vietnieks!
18.jūlijs 2011, 22:12 | links
 
Principā man ir po kurš man piezvanīs Māris, Pēteris vai Fedja un pateiks par tīkliem, brauksim un sēdēsim! Arī ja šiem naudiņas degvielai nepietiks.
18.jūlijs 2011, 22:09 | links
 
Nazis, skaidrs.
Man arī, kā Tev, ļoti interesē jautājums, kāpēc būtu jāpiesaka reids Mārim!!??
18.jūlijs 2011, 22:08 | links
 
Pirms manīm bija Laimonis!
Guntars Lobes ezeru apmeklēju tieši tāpat kā citus. Nakts aizsegā, pa ceļam. viss notiek! Ja mūs nemana tas nenozīmē ka mūs nav. Ir nācies arī ar policiju tur būt, apsekot. Tīklus visvairāk liek no peldētavas uz upītes pusi, un no Māra bāzes uz 2 bāzi, tuvāk 2 bāzei! Tā kā sargājam, bet diemžēl nevaram visu. Arī finansējums jāatstāj rudenim!
18.jūlijs 2011, 22:05 | links
 
Tā, izrakņājos pa vē, vē, vē ezeri el vē un atradu ka tas kas rakstīja par iepriekšējā apsaimniekotāja atstāto bardaku, bāzes atslēgu 3,8 km no bāzes, atklāto visatļautību utt. bija nazis. Sarakste ir no 2006.gada marta. Tad ir jautājums, kas bija pirms Naža Lobes pārvaldnieks? Par ko kuru ir rakstītas tās piecus gadus vecās rindas?
18.jūlijs 2011, 21:49 | links
 
Bums
nu kaut kas labs vēl ir palicis|;).....atbrauc mājās pēc cop,noguris,slikta oma jo nekas naf noķerts par C&L labāk nerurunāt:DDD un te ....sieviņa mīļa ,maiga un viss problēms:DDDD
18.jūlijs 2011, 21:44 | links
 
Nazi, kāpēc Lobei nepalīdzi??
18.jūlijs 2011, 21:38 | links
 
Lai jau Tev veicas Man tikai ir visa mūža pieredz ,ka kaismīgākie cīnītāji parasti beigās kļust par pēdējiem žuļikiem Tā bija ar Talsu Vērdiņu kurš karoja ar brakiem Usmā bet pats lika tīklus Engurē :))-sadega.
Krievu laiku viens no iftīgākajiem gaišņikiem Linnejs Vakarā kopā dzēra bet no rīta pudeles brāļus ķerstīja -sadega Varu turpināt bez jēgas Inspektori kuri velk tīklus laukā Usmā un labākos no tiem atdod uz citiem ezeriem saviem čomiem Neticu es vairs nevienam kurš ar kulaku sit sev pa krūti un kaut kur par kaut ko altrūistiski cīnās -NETICU :DDDDDDDDDDD
18.jūlijs 2011, 21:36 | links
 
Copmani ja es neaizbraukšu Tu visvairāk brēksi! Ja tiešām esi copmanis! Jo atšķirība ir tā ka es cenšos kautko darīt bet Tu tik uzbrauc! Lai tās ir spēlītes bet 11 gadus spēlējot zinu kas man darāms! Copman varu pateikt ja cilvēks man zvana un saka palīdzi ir bardaks un tiešām ir, tad es arī palīdzēšu!
18.jūlijs 2011, 21:25 | links
 
Sor'y! Man jātaisās! Vēl soma nav sakravāta!
18.jūlijs 2011, 21:21 | links
 
Nevajag tērēt sazin cik tur tūkstošus apsardzei maksējot Mēs zivīm, tad nauda būs, visa makšķernieku nauda tur aiziet.
Nazi
Praktiski nevienam te neinteresē ka brauksi reidā, liels vecis, tā kā bērns, nāc vienreiz pie prāta, kariņu spēles spēlē un atzinību vajag. Vari arī nerakstīt kad uz "hauzīti" iesi :D
18.jūlijs 2011, 21:21 | links
 
Es tiešām nezinu kur palika, jo papīri kārtībā cik bij tik iztērēts! Un es pat īpaši neiespringu lai to zinātu! Tas bija līdz manīm! Runas jau daudz bija!
18.jūlijs 2011, 21:18 | links
 
:)
lasot visu kas šeit sarakstīt rodas jautājiens vai lobesmāris par apsaimniekošanu saņem entos latiņus,ja nesaņem kāpēc viss tas viņam vajadzīgs,sazaans gatavs apsaimniekotājs pa ideju,un vēl ......kauč kā ir vēl bāze kuras klusē:DDDDD
18.jūlijs 2011, 21:17 | links
 
Tā tak tad bij pašvaldības bāze un viss piķis izķinķelēts-papīri kārtībā viss pa nullēm:))
18.jūlijs 2011, 21:08 | links
 
"To ka ezerā netērējot naudu bija kase pa nullēm tas gan, nu nezinu kur un kā palika!"

Ideāls apsaimniekotājs, kurš nezina, kur un kā palika nauda:DDDDDDDDD
18.jūlijs 2011, 21:06 | links
 
Jāsāk meklēt papīri kad biju!
To ka ezerā netērējot naudu bija kase pa nullēm tas gan, nu nezinu kur un kā palika! bet ka gāju prom bija laivas un kautkas vēl! Tā bāze bija pašvaldības, pašvaldība padomāja un izdomāja ka nevar saimniekot, tipa neatmaksājās un izīrēja! :))))
18.jūlijs 2011, 21:01 | links
 
Atvainojos e-pasts lobesparvaldnieks@inbox.lv ? Kāds taču rakstīja to tekstu ezeri el vē.
18.jūlijs 2011, 20:45 | links
 
Ja negribat pļaut-tad paceliet ūdens līmeni pa metru.Varēsiet mierīgi airēt!
18.jūlijs 2011, 20:45 | links
 
Bums,Āķis nu kurš vēl par nosusināšanu:)
Māris varēs audzēt rīsus un nečakarēt te večiem smadzenes:)))
18.jūlijs 2011, 20:35 | links
 
e pasts bija, bet vai tieši tāds!?
mans ēpasts ir ar vārdu uzvārdu!
18.jūlijs 2011, 20:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager