Lobes ezers

Cope
uh , vēl neguļas, brālīt , ciparus sauc , ja zini kur tiem kājas aug:)
18.jūlijs 2011, 00:43 | links
 
Usi tavi vārdi manas atbildes : brālīt, kas ir tik slikti, bērni dzimst(gemogrāfija latvijā jau 17 gadus mīnus 17000 gadā + apm 200 000 ārzemēs. Bērni dzimst ?????) veči copēt brauc(brauc - tie kas dzīvi un palikuši Latvijā,ja kas liela daļa šī foruma apmeklētāju dzīvo ārzemēs ), veikalu stāvlaukumi pilni(sestdienās kad brauc uz laukiem ), ja kādi 50% savas iespējas palaiduši ,nodzēruši, notralinājuši, tas normāli , tā būs vienmēr(te tev piekrītu)
18.jūlijs 2011, 00:05 | links
 
mlg2, neķer kreņķi, man vienkārši ir interesanti kas notiks ja cilvēki tomēr nobalsos pret, kas maz ticams, jo pie mums ir pret visu. To var redzēt arī te. Tā ir mūsu iezīme, ka runā nevis par tēmu, bet pret personu. Tas ir, ja Māris ir labs, tad ir laba apsaimiekošana. Un runā par Māri, nevis par apsaimniekošanu un konkurences vienlīdzību. Un ja Māris ir labs, kā pārējais var būt slikts. Kā kāds pasaka ko vairāk par "es ir būt noķer zivi", tā ieslēdzas latvietis. Principā tā ir vecā labā skola, ja neproti runāt par lietu, runā par personu. Paskaties, pa TV nerunā par to, ka kaut kas būtu jāmaina un kā to darīt, bet par to, ka tas, kas to ierosināja to darīja savtīgu nolūku vadīts, ir aploksnis utt. Tāpēc mīdamies pa ... jo vairums nevēlas lietu nodalīt no personas, jo tad ir jāsāk domāt. Pagaidām vairums (ne visi) applaudētu un piecātos par maluzvejnieku biedrību "Zivju glābēji" vai personīgo interešu bīdītājiem zem biedrības "Visi makšķernieki", nevis iedziļinātos kas tie tādi ir un ko vēlas panākt.
17.jūlijs 2011, 23:39 | links
 
pļac, jautrītis, tas tev nav vēdzels ķert, domāt vajag:)
17.jūlijs 2011, 23:32 | links
 
:))))
17.jūlijs 2011, 23:24 | links
 
Bralitis, es tevi neesmu un netaisos aicināt braukt uz copi kopā, tā kā atslābsti. Man vienkārši jāpierod pie tādiem kas nerunā ne pēc būtības, ne pēc loģikas, ne tēmas, it īpaši, ja nespēj atbidēt uz paša rakstīto. Piedod, ka uz lampūnismu vēl neprotu atbildēt ar tādu pašu lampūnismu.
17.jūlijs 2011, 23:18 | links
 
paldies
17.jūlijs 2011, 23:17 | links
 
Usi atver acis ..... tu ar sāc murgot :))
17.jūlijs 2011, 23:17 | links
 
brālīt, kas ir tik slikti, bērni dzimst, veči copēt brauc, veikalu stāvlaukumi pilni, ja kādi 50% savas iespējas palaiduši ,nodzēruši, notralinājuši, tas normāli , tā būs vienmēr
17.jūlijs 2011, 23:14 | links
 
Dzenitis
nu Tu gan laid:) tas par situāciju valstī:((((((((
17.jūlijs 2011, 23:10 | links
 
Ko tu gribi dzeni ??? Atzinību ??? Gaidi tad no kāda. Tu esi garlaicīgs un neinteresants mietpilsonis manā skatījumā.Uz copi toč ar tevi nebūtu interesanti braukt kopā.
17.jūlijs 2011, 23:10 | links
 
Bralitis, tevi te neviens netur. Un kuri ir tie kas dēļ šejienes politikas no šejienes izdzēsās. Mirtinam sāka braukt virsū personīgi citos portālos, Ivo un pārējos viņa lietotāja vārdus izmeta par huligānismu, zivnieks un vēl daži pārgāja uz zivi. Būšu pateicīgs par garo sarakstu ar pārējiem politikas apbižotajiem.
Tas ka tev viss patīk, nenozīmē ka visiem tādiem jābūt. Mani apmierina situācija valstī, un iešu balsot pret saeima atlaišanu, tas nozīmē ka visiem tādiem jābūt? Un tie kas tādi nav ir uzreiz tautas un CL ienaidnieki?
17.jūlijs 2011, 22:52 | links
 
AndrisABC, tur tev tiešām taisnība, ka neesmu bijis Lobē, neesmu runājis ar vietējiem iedzīvotājiem, pašvaldību, citu bāžu īpašniekiem, un tāpēc mani spriedumi ir balstīti uz to, kas rakstīts citu, īpaši lobesmaris komentāros. Komentārus lobesmaris ir pī, tomēr atļaujos neņemt vērā un pirms lasu, +/- ar skaidru prātu piemetu, vai tā ir tukša muca, kas tālu skan, vai arī tur varētu būt daļa patiesības.
Piemēram, ja cilvēks raksta ka ZF ir izspiedis naudu no nabadziņa apsaimniekotāja, tad kaut kas nav kārtībā, jo visi kas organizē LM, zina cik % ZF jāpārskaita un cik naudas paliek pašam. Jeb tas ir loto, ZF pasaka šodien ZR vējš tāpēc pārskaitiet mums Ls 1000,-
Bet, ja raksta, ka Māris saņem 10% no līguma summas, tad es taču nesāku apsūdzēt viņu kukuļņemšanā, pie rokas nav pieķerts = nav vainīgs, bet vai līgums strādā to var apliecināt pārējo bāžu īpašnieki, ar kuriem neesmu runājis. (cits jautājums, ka esmu pret pārbaudes funkciju deleģējuma līgumiem)
Ņemot augstāk minēto situāciju vairāk nekomentēšu, palikšu pie tā ko dara citi, tas ir aplikt tos, kas kaut ko atļāvušies teikt vai analizēt.
17.jūlijs 2011, 22:46 | links
 
Palasi pats rūpīgi šo tēmu !!!!! Tev vēl miera nav !!! Man jau tas bij noriebies ,Tāpēc daudzi normāli džeki tinas prom no šī foruma ka nonstopā tiek dzīta politika un pilns ar ņaudētājiem ...un tu esi viens no tiem ........ tev dzenīt tas vēl nav apnicis ??
Tad braucat visi aktīvisti uz Lobi un ja tas jums ir tik jūsu nervu ,laika un veselības vērts runājiet ar Māri aci pret aci .Vienīgie normālie komentāri nāk no māra - šodien ķērās tas un tas vai neķērās - MAN no šīs tēmas neko vairāk nevajag un punkts
17.jūlijs 2011, 22:14 | links
 
Labvakar, Dzenīt, tā negribējās šovakar vairs neko rakstīt, bet lai tu nomierinātos. Pirms kaut ko kritizē, PATS iepazīsties ar faktiem nevis izdari secinājumus no citu komentāriem. Pēdējo reiz tīklam uzskrēju virsū pirms gadiem pieciem-sešiem. Var būt kādam ir vairāk veicies.
Pļāvējs strādās, neskatoties ne uz ko. Viņš ir uzmontēts uz Kazankas ar jaunu 20 zirgu Hondas motoru. Copmaņi, kuri brauc ezerā no Māra bāzes to var pat aptaustīt. Par problēmām sīkāk pastāstīšu rīt. Ja tiešām esi aizskatrs ar Lobes tēmu, labāk aizbrauc uz copi uz bāzi Aulaki, Māris tev labprāt visu izstāstīs un parādīs.
Par tādiem kā J.B. komentāriem atliek tikai pasmaidīt. Labi atceros, kā pirms gadiem astoņiem veči gaišā dienas laikā lika ap salām tīklus un neviens viņiem netraucēja. Bet viņa spriedumi lai paliek uz viņa paša sirdsapziņas.
17.jūlijs 2011, 22:14 | links
 
Bralitis. Tad sanāk, ka visi tie kam nepatīk kā Māris apsaimnieko ir "latvieši", apd-ji, skauģi utt. Tas ir pārējo laivu bāžu īpašnieki, makšķernieki - kuriem nepatīk ka ezers nav izpļauts utt. - ir pēdējie ..., jo viņus kaut kas neapmierina - tā, pēc tavas nostājas sanāk. Ja tevi viss apmierina, arī pārējiem viss ir jāapmierina?
Varbūt tā vietā lai, neidziļinoties tēmā, apliktu citus, varēji vienkārši uzrakstīt, ka tur biji divas reizes un tevi viss apmierināja?
17.jūlijs 2011, 22:04 | links
 
Nu redz...zaļi dzīvojam!
17.jūlijs 2011, 21:58 | links
 
Nav man ne draugs nekā .....viņš pat mani nezin. Esmu tur divas reizes bijis . Un abas esmu bijis apmierināts. Reti braucu uz tādiem publiskajiem ezeriem kā Lobe,man patīk daba un mežonīgā cope.Kur es aizbraucu pats apsaimniekoju copes vietu - vai savācu citu atststātos krāmus ,parasti vismaz aiz sevis sakopju. Lobē bij sakopts ,bij serviss,bij zivis,vizuļi neķērās maliķu tīklos - vairs neko man nevajag kā ierindas makšķerniekam.
17.jūlijs 2011, 21:56 | links
 
Bralitis. Izlasi manu komentāru 17.jūlijs 2011, 19:53 un tad sapratīsi ka man nav ne personīgas intereses ne plānu nobīdīt Māri no viņa apsaimniekotāja troņa.
Ja būtu lasījis komentārus, tad būtu izlasījis, ka Māris divas reizes piedāvāja apsaimniekošanu uzņemties citiem, kad Sazaans pietiecās, noslīdēja uz - izsakiet savus priekšlikumus... atvainojos neviens Māri aiz mēles neraustīja.
Neizpratne par finansēm, iepirktā tehnika, kas netiek izmantota, neizdevīgs nestrādājošs līgums neliecina par apsaimniekošanas izpratni un realizēšanas spēju. (tas ir tas ko es izlasīju komentāros)
Otrs pie ezera ir vairākas bāzes, un tas, ka viens nodrarbojas ar apsaimniekošanu rada nevienlīdzīgas konkurences priekšrocības.
Saprotu ka Māris tev draugs un biedrs, tāpēc tik dedzīgi aizstāvi viņu, ka esi gatavs rakstīt jebko.
17.jūlijs 2011, 21:45 | links
 
Tie nav objektīvi komenti dzeni - tā ir subjektīva bļaustīšanās un personīgās žults izgāšana vai skaudība . Nav nekā konkrēta ,nekādu priekšlikumu,nekādu labu vārdu.Tikai negatīvisms.Man jau tā vissa pietiek lasot un skatoties ziņas.
p.s. komentus lasu ļoti rūpīgi.
17.jūlijs 2011, 21:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager