Buļļupe

spiningošana
Labākā Lielupes paika ir ķiplokmīkla1:20,un saulespuķu eļļa 1:40.,Jāmīca gan dūšīgi...
26.oktobris 2015, 17:56 | links
 
Vairāk lielupes galā, no 14 -20 , 8 vimbas, 2 mēra. Līdz 6 vakarā pāris pliči un raudas, kā satumsa vimbas sāka nākt viena pēc otras. Vajag tik dikti ķiplokainu barību, mani samācīja vienā copes veikalā, tagad iet uz urrā
26.oktobris 2015, 17:28 | links
 
Dark Side!
Paldies par atbildi! Policiju uzreiz izsaucu, jau ierosināta lieta un uzsākta izmeklēšana. Vai vari nedaudz vairāk info par to lombardu? Kur atrodas, kādus kontaktus? Paldies!

Kuha, 21.oktobris 2015, 16:04

Lombards24 pie Maximas , kas pretim Mego. Iļģuciema doktorāta aizmājā. Citos lombardos neesmu manījis makšķeres - tamdēl tā tam pievērsu uzmanību - gāju zeltu meklēt - bet tiem tur no zelta nekā - velosipēdi, instrumenti, makšķeres, mobilas un foto. Tīrākais zadziens - 100%
26.oktobris 2015, 11:07 | links
 
Šodien pabūts upē. Visur necope. Pirmo reizi aizgāju līdz līcim un viss sanāca. 30 min. laikā 5 copes. 4 realizētas. Svītrainie no 250 līdz 400. Tā kā plāns bija savilkt pannai- nolēmu vairs necopēt. Vieta interesanta. Ne asakas draugi. P.s. kā vienmēr Rush Craw iet uz urra.
25.oktobris 2015, 17:38 | links
 
Dark Side!
Paldies par atbildi! Policiju uzreiz izsaucu, jau ierosināta lieta un uzsākta izmeklēšana. Vai vari nedaudz vairāk info par to lombardu? Kur atrodas, kādus kontaktus? Paldies!
21.oktobris 2015, 16:04 | links
 
Vīri! Ja varat, palīdziet!
Man šonakt Mežaparkā uzlauza šķūnīti- šogad jau otro reizi! Un nozaga motoru Suzuki DF2,5S, spiningu Shimano Force Master 270 ar spoli Mitcell Fluid 4000 un oranžu pīto auklu Momoi, otru spiningu Mitchell Mac-Pro Elite 212 ar spoli Mitcell Fluid 2500 un koši zaļu pīto auklu, eholotu Garmin 100 tumši zilā Sony somā. Bet pirms tam aprīļī arī tādu pašu motoru! Skarbi...
Ja ieraugāt kādu, kam pēkšņi kāda no šīm lietām tā, it kā nejauši uzradusies, zvaniet: 26558870.
Protams, naiva cerība, bet, varbūt. Domāju, ka lielākā daļa copmaņu ir godīgi.
Paldies!

Kuha, 20.oktobris 2015, 13:48


Mums gadījās līdzīgi, tikai motora vietā velosipēdi un tāpat kaudze ar makšķerpiederumiem. Tātad - zinātāji. Raksti iesniegumu Policijai un Lombards 24. Viņi ir vienīgie, kas pieņem makšķeres. Piemēram Iļģuciemā tirgo (pirms laika redzēju) kaudzēm spiningus un visādus brīnumus. 100% ka zagti. Bet tā - man viss ir apdrošināts :) Ja vajag arī tev saki - PM - par lētām naudām apdrošināsim!
21.oktobris 2015, 09:49 | links
 
Vīri! Ja varat, palīdziet!
Man šonakt Mežaparkā uzlauza šķūnīti- šogad jau otro reizi! Un nozaga motoru Suzuki DF2,5S, spiningu Shimano Force Master 270 ar spoli Mitcell Fluid 4000 un oranžu pīto auklu Momoi, otru spiningu Mitchell Mac-Pro Elite 212 ar spoli Mitcell Fluid 2500 un koši zaļu pīto auklu, eholotu Garmin 100 tumši zilā Sony somā. Bet pirms tam aprīļī arī tādu pašu motoru! Skarbi...
Ja ieraugāt kādu, kam pēkšņi kāda no šīm lietām tā, it kā nejauši uzradusies, zvaniet: 26558870.
Protams, naiva cerība, bet, varbūt. Domāju, ka lielākā daļa copmaņu ir godīgi.
Paldies!
20.oktobris 2015, 13:48 | links
 
Vakar un aizvakar dienas pavadītas uz upes,īpašu izmaiņu nav,jau labu laiku nav,ūdens līmenis galīgi zems,kaut ko jau ieķert var,bet zivtiņa smalka,ir kantes un pampuki,kur zivs nav vispār,zandartu vispār nav,kaut kādi sīkie pa retam uzsēžas,bet tas tā,eholotē vietām rāda balto zivi,iespaidīgi bari,stāv vairāk pusūdenī,ir vietas,kur tuvāk jau gruntij!Man interesē kāpēc zandarts upē nav,neskaitot kaut kādus sīkos,kāpēc nenāk iekšā,dēļ mazā ūdens,nezinu,jau cik reizes un zandarta nav!Skatos ir kas velcē pa dziļumiem,bet ar neesmu redzējis,ka kaut ko vilktu!Joprojām jāgaida!

artig, 17.oktobris 2015, 10:59


Šobrīd viss ir Daugavā vēl, gan lieli balto zivju bari, gan zandiks līdz ar viņiem
17.oktobris 2015, 11:58 | links
 
Vakar un aizvakar dienas pavadītas uz upes,īpašu izmaiņu nav,jau labu laiku nav,ūdens līmenis galīgi zems,kaut ko jau ieķert var,bet zivtiņa smalka,ir kantes un pampuki,kur zivs nav vispār,zandartu vispār nav,kaut kādi sīkie pa retam uzsēžas,bet tas tā,eholotē vietām rāda balto zivi,iespaidīgi bari,stāv vairāk pusūdenī,ir vietas,kur tuvāk jau gruntij!Man interesē kāpēc zandarts upē nav,neskaitot kaut kādus sīkos,kāpēc nenāk iekšā,dēļ mazā ūdens,nezinu,jau cik reizes un zandarta nav!Skatos ir kas velcē pa dziļumiem,bet ar neesmu redzējis,ka kaut ko vilktu!Joprojām jāgaida!
17.oktobris 2015, 10:59 | links
 
Šodien vimbas ķeras visnotaļ labi tikai izmers tads.No kadam 30 noķertajām septiņas paturējām jo bija mērā.Tas viss uz pludu,fiders nulle.Viss divatā.Vīri, ne Asakas.
11.oktobris 2015, 20:06 | links
 
Vakar nolēmām krastā ar gruntenēm pasēdēt. Gandrīz neviena normāla izmēra zivs nebija ,tikai plaukstas izmēra breksīši un tie paši knapi kustināja. Rezultāts - aizbraucām mājās bez loma. Straumes nebija vispār , varbūt tāpēc arī necopēja.
10.oktobris 2015, 11:47 | links
 
Šovakar stundas ieskrējiens upē. Padsmit sīki pirdeļi un viens normāls. Daudz tukšo copju. Plusā beidzot iemēģināju volframa čeburatorus- man gāja pie sirds. Gan metiens tālāks, gan spēle jestrāka. P.S. bija arī divas zemmēra zaļās, kuras kļuva par 2 EUR gab. dārgākas: D ne asakas draugi
9.oktobris 2015, 20:14 | links
 
Sestied iebraucu ar domu pārbaudīt dažus spotus no laivas. Vispār jau bēdīgi, nostrādāja tikai viens sēkītis un asaris arī nekāds dižais - pārsvarā zupenieks. Citur pa vienam un ar lūgšanos :D
5.oktobris 2015, 08:33 | links
 
Nu, kas tur ar miermīļiem darās? 5 h man ir, laikam aizskriešu pa minimālistisko pasēdēt. Kg paikas, tpdivas sliekas, 5 kāpuri un viens fīderis :D
4.oktobris 2015, 08:29 | links
 
Man šodien tai pat kanālā pāris stundās 7 ašuki. Un ņēma ne krastā, bet gan tuvāk kanāla vidum. Visi maziņi..

yasha, 3.oktobris 2015, 22:34

Vakar arī biju uz stundiņu piekāpis- 3 copes un viens smuks strīpainais. Arī copes bija tuvāk vidum. Ūdens pa dienu nokritās uz kādu metru. Šorīt ir doma pamēģināt pacopēt no manas superlaivas:) ja pamodīšos laicīgi...
4.oktobris 2015, 00:20 | links
 
Man šodien tai pat kanālā pāris stundās 7 ašuki. Un ņēma ne krastā, bet gan tuvāk kanāla vidum. Visi maziņi..
3.oktobris 2015, 22:34 | links
 
Šovakar aizčāpoju līdz upei ar mērķi saķert pāris asarus priekš pannas. Sen nebiju ēdis strīpaiņus. Pašā upē bija tāds pasmags sāna pūtiens un izdomāju aizvilkties līdz Loču kanālam. Vienu vietu atradu... 4 asari krastā un viena cope garām. Zivis smukas- 250 līdz 400. Par izbrīnīja asaru, laikam, vienīgo piecu :) esamība pie paša krasta un šie ņēma nevis kā vienmēr pēc dribla, pietinot, bet tesa uzreiz spēles laikā. Ne asakas.
2.oktobris 2015, 20:36 | links
 
Pilnīgi piekrītu zemmāk teiktajam!!!
Vakar pabradāju ar MJ un biju šokā, izvilkti tikai 4 asari, pāris pieskārieni un aizgāja laikam zandarts jo visdrīzāk ar MJ neizcirtu caur kaulu, spole tikai nokaucās un pēc brītiņa čau. :(
Pilnīgs pretstats pagājušajai piektdienai, kad asaris bija visur un vispār sen nebiju tā atvilcies.
1.oktobris 2015, 09:16 | links
 
Šodien pa upi visu dienu,nu bēdīgi,ko var teikt citu,mazs un maz,vējš ar zēģelēja,spiediens arī augsts,eholotē vietām rāda zivis,ir ,kur daudz,bet tā baltā zivīte,stāv pusūdenī,uz sēkļiem nekā!Gaidam,gan jau būs!
30.septembris 2015, 19:42 | links
 
Pilnīga 0.
30.septembris 2015, 17:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager