Rīgas jūras līcis

Jūra ir jūra , līcis ir līcis un gan cope , gan zivis tur atšķirīgas
ar mazo kātiņu forši jamie pumpē :D
24.jūnijs 2015, 15:13 | links
 
jā es noteikti aizšaušu ;-)
24.jūnijs 2015, 15:13 | links
 
Izskatās ka svētdien vilnis noplaks un atkal varēs apciemot strīpaino ganības.
24.jūnijs 2015, 15:11 | links
 
tā bija apmēram, es gan eho tikai kantes skatījos.
dažas bildes, šodien gan baigs pūtiens. Man vēl jāmācās pie lielajiem tikt :D






un daži vēl izlēca no spaiņa ārā, jāmeklē dziļāks :D
24.jūnijs 2015, 14:40 | links
 
Lielākā koncentrācija ehalotā bija 2,5-3,5 metros.
24.jūnijs 2015, 08:53 | links
 
Stabili legali.man uz liela rotina zemmeri labi ja 2 bija.ta grami 200 - 400 stabili. Ne ja ar slieku sance tad gan jau ir sikie vairak. Es vakar ar apm.tresa izmera rotinu sanceju. Sad tad velceju,ja cope tad to kanti apmetaju. Vakar labaka bija cope 2-3m.
24.jūnijs 2015, 08:46 | links
 
Asari legāla lieluma?
24.jūnijs 2015, 07:53 | links
 
kur precīzāk ir asari?

Kvasix, 23.jūnijs 2015, 18:02



Turpat kur katru gadu,vietas jau nemainās.
23.jūnijs 2015, 19:43 | links
 
kur precīzāk ir asari?
23.jūnijs 2015, 18:02 | links
 
Rita cope lici : no 7 lidz 9 - 30 galvas aizbrauca uuz grila. Izmers smuks un lielaks ka vakar. Udens biku vesaks - 14.5 un krasta vejs..puta ieksa...nebija enkurs lidzi..
23.jūnijs 2015, 12:53 | links
 
Jap ashuks ir. Vakara cope - 15 gab pa 1h. Aiz saulchiem uz rotiņa. Daziem vedera pedeja metiena luchi.
22.jūnijs 2015, 23:44 | links
 
paldies par info, man ar bija doma kādu dienu pamēģināt , kas un kā, jo tīklos jau pa kādam mana.
20.jūnijs 2015, 23:48 | links
 
Šodien pārbaudīju ašuku ganības,ašuki jau ņem tikai diezgan kūtri, varbūt tāpēc ka ūdens zied. Lielajiem mutes bija ciet, pa retam ņēma vidējā paaudze,sezona atklāta tīri veiksmīgi.
20.jūnijs 2015, 23:22 | links
 
mana pieredze rāda - tas atkarīgs no laika, ūdens temp. etc. Ja karstas laiks ir jau jūnija beigu daļā vilkts. Jūlija vidū parasti jau ir jamie baros.
8.jūnijs 2015, 11:45 | links
 
kad liicii asari vaacaas baros- juulijaa vai augustaa?
8.jūnijs 2015, 11:43 | links
 
Bugna Brauc labaak uz atklaato, tur vismaz ir ceriibas kaadu mencu nokkert, piemeram Akmensragu.
8.jūnijs 2015, 09:31 | links
 
Tur bija ta - mans draugs dabūja brīdinājumu, jo pēc inspiektora viedokļa, makšķēret nedrīkst tuvak par 1000 metriem no molu gala.
BET!
1. Noteikumos rakstīts "nedrīks 1000 metru rādiusā no ietekas".
2. Definīcijas "ieteka" nav.
3. Bet ir cits interesants punkts - "aizliegts makšķēret Daugavā, no moliem un no tās ietekas Rīgas jūras līcī 6,5 kilometru posmā augšup pret straumi līdz augstsprieguma pārvadam Rīgas pilsētas teritorijā, kā arī Buļļupē, Loču kanālā un Sarkandaugavā – no 1.maija līdz 31.maijam" -TAS NOZĪME TO, KA IETEKA ATRODAS MOLU SAKUMĀ, PIE KRASTA! Savādak nav jēgas rakstīt vārdus "no moliem".

Llort, 7.jūnijs 2015, 11:22

Sanāk, kad ieteka ir krastu līnija. Vienīgi starp moliem Daugavas pusē nevar:
24.1.1. jūras piekrastes ūdeņos Ventas grīvas rajonā – 2000 metru rādiusā no ietekas, Daugavas, Salacas, Gaujas un Lielupes grīvas rajonā – 1000 metru rādiusā no ietekas, pārējo upju un kanālu ietekas rajonā – 200 metru rādiusā no ietekas, izņemot makšķerēšanu no moliem jūras pusē vietās, kas ir atļautas publiskai pieejai;

RaitisO, 8.jūnijs 2015, 07:22


24.1.2. 200 metru posmā virzienā augšup pret straumi no līnijas, kas savieno upju un kanālu pretējo krastu vistālāk jūrā izvirzītos punktus, bet vietās, kur upju un kanālu grīvas rajonā ir izbūvēti moli, – iekšpusē starp moliem visā to garumā;
8.jūnijs 2015, 08:23 | links
 
Tur bija ta - mans draugs dabūja brīdinājumu, jo pēc inspiektora viedokļa, makšķēret nedrīkst tuvak par 1000 metriem no molu gala.
BET!
1. Noteikumos rakstīts "nedrīks 1000 metru rādiusā no ietekas".
2. Definīcijas "ieteka" nav.
3. Bet ir cits interesants punkts - "aizliegts makšķēret Daugavā, no moliem un no tās ietekas Rīgas jūras līcī 6,5 kilometru posmā augšup pret straumi līdz augstsprieguma pārvadam Rīgas pilsētas teritorijā, kā arī Buļļupē, Loču kanālā un Sarkandaugavā – no 1.maija līdz 31.maijam" -TAS NOZĪME TO, KA IETEKA ATRODAS MOLU SAKUMĀ, PIE KRASTA! Savādak nav jēgas rakstīt vārdus "no moliem".

Llort, 7.jūnijs 2015, 11:22


Sanāk, kad ieteka ir krastu līnija. Vienīgi starp moliem Daugavas pusē nevar:
24.1.1. jūras piekrastes ūdeņos Ventas grīvas rajonā – 2000 metru rādiusā no ietekas, Daugavas, Salacas, Gaujas un Lielupes grīvas rajonā – 1000 metru rādiusā no ietekas, pārējo upju un kanālu ietekas rajonā – 200 metru rādiusā no ietekas, izņemot makšķerēšanu no moliem jūras pusē vietās, kas ir atļautas publiskai pieejai;
8.jūnijs 2015, 07:22 | links
 
Šodien uz Mangaļsalas mola ķēra veči renģes un reāli divi kadri cemerēja, redzēju ka vilka spīdīgu lielu zivi aiz vēdera āra, tur inspektoriem būtu darbs
7.jūnijs 2015, 18:44 | links
 
Sveiki - neesmu profesionāls copmanis bet nu laiva ir, kāti ir.. katrā ziņā viss ir un doma aizmaukt uz jūru ( tūju ja precīzi )
Var lūdzu kāds padalīties ar info ko tur tajā pusē vispār var noķert? to, ka tur būs kautkādi asarīši es saprotu, bet šoreiz doma pamēģināt noķert kādu citu zivi (piemēram Lasi) vai kko tml .. Ko var dabūt velcējot tur? cik tālu jūrā jāmeklē tās zivis? Eh, daudz jautājumi bet ļoti ļoti ceru uz kautkādu atbildi kas dos man pēc tam kādu rezūltātu ;) Paldies jau iepriekš :) Ne Asakas
7.jūnijs 2015, 17:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager