Rīgas jūras līcis

Jūra ir jūra , līcis ir līcis un gan cope , gan zivis tur atšķirīgas
Tur bija ta - mans draugs dabūja brīdinājumu, jo pēc inspiektora viedokļa, makšķēret nedrīkst tuvak par 1000 metriem no molu gala.
BET!
1. Noteikumos rakstīts "nedrīks 1000 metru rādiusā no ietekas".
2. Definīcijas "ieteka" nav.
3. Bet ir cits interesants punkts - "aizliegts makšķēret Daugavā, no moliem un no tās ietekas Rīgas jūras līcī 6,5 kilometru posmā augšup pret straumi līdz augstsprieguma pārvadam Rīgas pilsētas teritorijā, kā arī Buļļupē, Loču kanālā un Sarkandaugavā – no 1.maija līdz 31.maijam" -TAS NOZĪME TO, KA IETEKA ATRODAS MOLU SAKUMĀ, PIE KRASTA! Savādak nav jēgas rakstīt vārdus "no moliem".
7.jūnijs 2015, 11:22 | links
 
Krievu saitā raksta, ka pie moliem no laivas vēl pavilkuši nedaudz reņģes no laivas, bet dabūjuši ''pa spārniem'' no inspekcijas par 1000m zonas neieērošanu. Inspektori tur brauc laikam tikai siltajā laikā, jo tad, kad tur desmit laivas skaldīja reņģes pie pašiem moliem, tad nebija neviena DDD.
7.jūnijs 2015, 10:29 | links
 
Ar asariem vāji, bet luči ņem uz goda Vidzemes pusē.
6.jūnijs 2015, 22:38 | links
 
Hello !
Kādam ir gadijies tagad pabūt līcī vai pie Daugavas moliem ? Kā ar asariem ?
4.jūnijs 2015, 17:13 | links
 
Sk. Tātad līdz manīm ir nonākusi nepatiesa informācija. Baumoja, ka tai pusē ķeroties vējenes, un pie tam tīri labi.
28.maijs 2015, 22:06 | links
 
Sveiciens! Vai kāds ir dzirdējis par vējenēm Tūjas pusē??

Emils77, 28.maijs 2015, 17:09

Tā noteikti nebūs īstā vieta, kur šamās varētu braukt mērķtiecīgi ķert. Ar vējenēm līci ir tāpat kā ar butēm-ir, bet vairāk gadijuma pēc. Kaut zvejniekiem trāpās.
28.maijs 2015, 17:31 | links
 
Sveiciens! Vai kāds ir dzirdējis par vējenēm Tūjas pusē??
28.maijs 2015, 17:09 | links
 
Uh-ti!?! Paldies, protams, vienīgais - zivis nebija biezā slānī... Laikam zirņus saēdušies, aizgāja gulēt )))) Kādu stundiņu, vakarpusē, ar īso ziemas copeni un mazu āķīti, virs kura svina skots - padsmit sīkas reņģes, smuks lucis un daži buļļi pieteicās.
Ne asakas visiem!!!
28.maijs 2015, 09:55 | links
 
hei, jecs7. Es sestdien Tavu aizmirso Cēsu alus pelnuraukusavācu ;) No Tevis 1pint tāda paša, tikai bez benāriem! ;)

Gaujas_Plostnieks, 26.maijs 2015, 20:50

Es jau speciāli atstāju tev, lai zini kur zirņi samesti biezā slāni, ja kas lučiem bija viņi puncos jau ieksā, tā ka garšo viņiem.
26.maijs 2015, 21:43 | links
 
hei, jecs7. Es sestdien Tavu aizmirso Cēsu alus pelnuraukusavācu ;) No Tevis 1pint tāda paša, tikai bez benāriem! ;)
26.maijs 2015, 20:50 | links
 
Par reņģi jau švakāk, sestdien bariņš pienāca uz stundiņu cope, pirms tam i luči u bullēni(mazi gan) bija, kā reņģe pienāca tie apklusa, laikam sarijās reņģes ikrus i miers.
Vecmilgrāvja mols tomēr tīrāks, tā teikt inteleģentāks "kodžas" ar tā nemanās, tūristi staigā ar, Bolderajčiks jau gan tāds nomaļāks i rajončiks blakus attiecīgs, savāksim aiz sevis un blakus papīru pacelsim un būs jau ok.
26.maijs 2015, 20:24 | links
 
Pietaisīts mols ir reāli citi copē citi kož vakar dzērāju makšķernieki arī netrūka.Nez vai reņģe vēl būs.
26.maijs 2015, 17:20 | links
 
Šodien uz Bolderājas mola labi ķērās bullīši un arī palieli lucīši!
Bet nu kas par cūkkūti darās uz mola un pilns ar stikliem piedevām.. tas ir vienkārši vājprāts!
25.maijs 2015, 22:33 | links
 
Šodien rīta c3lienā uz mangaļsalas mola no sākuma kāds ducis ar lučiem pāris buļļi un tad reņģu bars atnāca nārstot pāris kilo reņģe spannī. Laikam luči pieēdās reņģu ikrus jo pēčāk ne buļļu ne luču nebija.
23.maijs 2015, 20:26 | links
 
Lielie ūdeņi veiksmīgi pārvarēti,spīd saulīte un tālumā jau manāmi Stokholmas baznīcu torņi...

Tonis, 21.maijs 2015, 10:55

Svētceļnieks!!!
21.maijs 2015, 13:57 | links
 
Lielie ūdeņi veiksmīgi pārvarēti,spīd saulīte un tālumā jau manāmi Stokholmas baznīcu torņi...
21.maijs 2015, 10:55 | links
 
Dumaješ gruzin spiļčivij, to ego drozņic možno? Es un krastā!? Tikai no peldlīdzekļa ;))))
20.maijs 2015, 23:34 | links
 
Laimīgais! A es vicinu roku Akmensraga copmaņiem ( 10 laivas jūrā un vēl dažas krastā), bet neviens neatvicina pretī. Sivēni!

skiperis, 20.maijs 2015, 22:33


Tad tas biji Tu kas krastā plivināja rokas, mēs domājām ka kāds atpalikušais no prāmja:))
20.maijs 2015, 22:50 | links
 
Laimīgais! A es vicinu roku Akmensraga copmaņiem ( 10 laivas jūrā un vēl dažas krastā), bet neviens neatvicina pretī. Sivēni!
20.maijs 2015, 22:33 | links
 
Jau pēc stundiņas pamāsim ar rociņu Ovišraga liedaga bušu bendēm...
20.maijs 2015, 21:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager